Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anabolikadam

Tiromel + aldactone?

Önerilen İletiler

anabolikadam    72

Herkese kolay gelsin, direkt konuya gireceğim. Hiçbir şekilde ekstra olarak anabolik madde (testosterone veya türevleri) kullanmadan sadece tiromel (25-50mcg) ile aldactone (50mg) kullanımıyla beraberinde bir planlama yapmak istiyorum.

Normalde beni önceki konumdan bilenler bilir 12 hatta 15 hafta düşük kalori ile diyette kalabilen birisiyim. Ancak bazı yaptığım hataların farkına vararak daha da sağlam ilerlemek istiyorum. Bu yüzden de ekstra olarak önceden de kullandığım ve riskli olarak (kendimce) görmediğim aldactone ve tiromel (daha önce kullanmadım) kullanmak istiyorum.

Maksimum 8 hafta sürmesini planlıyorum, ilk 2-3 hafta normal kilo ve hafif kardiyo ile vücudu oksidasyona hazırlamak, ardından kalan 4 hafta gibi süreçte tiromel (25mcg ardından 50mcg), son 2 hafta her gün (50mcg) aldactone ile neler yapabilirim? Önerebildiğiniz başka bir şey var mı? Ya da uyarmak istediğiniz. @rastlantisal @metinav ve @Rdm hocalarım yardımcı olursanız çok makbule geçer. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anabolikadam    72
KlasikFizik, 13 dakika önce yazdı:

Kanında testo ve anabolizan olmadan troidleri hızlandırmak ciddi kas yıkımına sebep olabilir.

Hocam o enerjiyi, o hayat tarzını ve anlayacağınız bu düşük T3 seviyelerini çekmekten de bıktım aslında. O yüzden de denemek ve bir test etmek istiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
anabolikadam, 10 dakika önce yazdı:

Hocam o enerjiyi, o hayat tarzını ve anlayacağınız bu düşük T3 seviyelerini çekmekten de bıktım aslında. O yüzden de denemek ve bir test etmek istiyorum. 

Bana t3 ne katti desen. Soyle soyleyim sana. 
Bana t3 en iyi kattigi sey enerji oldu. Kendimi hep iyi hissetiyom ve Mutlu. Hic halsizlik yoktu ve sabah Erken kalkiyordum hep. Cunku t3 aldigimda hizli calisiyordu vucut 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    72
Mahmutaga, 4 dakika önce yazdı:

Bana t3 ne katti desen. Soyle soyleyim sana. 
Bana t3 en iyi kattigi sey enerji oldu. Kendimi hep iyi hissetiyom ve Mutlu. Hic halsizlik yoktu ve sabah Erken kalkiyordum hep. Cunku t3 aldigimda hizli calisiyordu vucut 

Bende tam onun için istiyorum hocam ekstra olarak gerekli besin takviyelerimi de alarak en azından bir kaç hafta kullanmak istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    15
anabolikadam, 2 saat önce yazdı:

Bende tam onun için istiyorum hocam ekstra olarak gerekli besin takviyelerimi de alarak en azından bir kaç hafta kullanmak istiyorum.

3 gün tek tablet kullandım çok fark hissetmedim bugün hiç almadım yine fark hissetmedim sanırım tek tablet referans üstüne çıkartmıyor korktum bıraktım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    931

Kanka kusura bakma ama daha saçma çok az şey okudum. Abi Aldactonu yarışma öncesi bile almıyorlar artık. Sen natureljen almayı düşünüyorsun. Tiromele cart curt şeylere uğraşacağına biraz aç kal biraz fazla spor ve kardiyo yap form gelir zaten. Sağlıkla şaka olmaz. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    72
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Kanka kusura bakma ama daha saçma çok az şey okudum. Abi Aldactonu yarışma öncesi bile almıyorlar artık. Sen natureljen almayı düşünüyorsun. Tiromele cart curt şeylere uğraşacağına biraz aç kal biraz fazla spor ve kardiyo yap form gelir zaten. Sağlıkla şaka olmaz. 

Yeterince değil fazlasıyla aç kalıyorum, yeteri kadarıyla koşumu yapıyorum. Ben bunlara ek olarak yapmak istediğimi söylüyorum. Yoksa ben normal bir testosterone enjeksiyonu ile yapamaz mıyım? Çok kez yaptım, ancak denemek istiyorum. T3'ü düşük birisi ile yüksek birisini enerji konusunda kıyaslayamayız zaten o enerjiyi hissetmek istiyorum. Vücudumun ne türlü tepki vereceğini, fizyolojisini ve bir o kadar da bana spor esnasında anaboliklerden ziyade hayat yaşantıma nasıl bir katkısı olacak onu merak ediyordum.

Aldactone kullanmayabilirler önemli değil, belki de farklı ilaçlar yada prosedür uyguluyorlardır onu bilemem. Ancak burada ne konular okuduk "lasix" kullanımlarına "tamam kardeşim buyur" dedik. Potasyum tutucu bile içsek "yarışmaya mı gireceksin?" diyenleri ne güzel laflarımızla boğduk burda. Lütfen arkadaşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    78
anabolikadam, 26 dakika önce yazdı:

Yeterince değil fazlasıyla aç kalıyorum, yeteri kadarıyla koşumu yapıyorum. Ben bunlara ek olarak yapmak istediğimi söylüyorum. Yoksa ben normal bir testosterone enjeksiyonu ile yapamaz mıyım? Çok kez yaptım, ancak denemek istiyorum. T3'ü düşük birisi ile yüksek birisini enerji konusunda kıyaslayamayız zaten o enerjiyi hissetmek istiyorum. Vücudumun ne türlü tepki vereceğini, fizyolojisini ve bir o kadar da bana spor esnasında anaboliklerden ziyade hayat yaşantıma nasıl bir katkısı olacak onu merak ediyordum.

Aldactone kullanmayabilirler önemli değil, belki de farklı ilaçlar yada prosedür uyguluyorlardır onu bilemem. Ancak burada ne konular okuduk "lasix" kullanımlarına "tamam kardeşim buyur" dedik. Potasyum tutucu bile içsek "yarışmaya mı gireceksin?" diyenleri ne güzel laflarımızla boğduk burda. Lütfen arkadaşlar.

Ben sana söyleyeyim öyle düşündüğün gibi etki göremeyeceksin ben 2haftadır kullanıyorum bu ilacı nedeni ise kullandığım ilaçlar yüzünden tiroidlerimin çok yavaş olması ve yarışma hazırlığım.

sana tek tavsiyem şu madem doğalsın bırak doğal yollardan iyileştir metabolizmanı.

inan kullandığın zaman yağlarından çok kaslarından yiyecek vücudun çok pişman olacaksın aldactone konusuna girmiyorum bile..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    72
metropol, 19 dakika önce yazdı:

Ben sana söyleyeyim öyle düşündüğün gibi etki göremeyeceksin ben 2haftadır kullanıyorum bu ilacı nedeni ise kullandığım ilaçlar yüzünden tiroidlerimin çok yavaş olması ve yarışma hazırlığım.

sana tek tavsiyem şu madem doğalsın bırak doğal yollardan iyileştir metabolizmanı.

inan kullandığın zaman yağlarından çok kaslarından yiyecek vücudun çok pişman olacaksın aldactone konusuna girmiyorum bile..

Normal olarak doğal değilim bazı kür geçmişim var, sadece bu seferlik çok az kullanacağım için testosterone eklemedim. Aldactone konusunda zamanında kullandım, bir yıl geçti ve pişman olmadım. Kendimde nasıl bir tepkimeye girdiğini biliyorum. Clenbuterol ürününü de kullandım, miksleyerek ama clenbuterol yerine kalbimden ziyade tiroit hormonlarımı biraz yükseltmek istiyorum çünkü hali hazırda düşük.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.