Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

RANCUVA

Bulk kürü - ilk kür yorumlarınızı bekliyorum.

Önerilen İletiler

RANCUVA    6

Merhabalar umarım konuyu doğru yere açmışımdır, benim ilk kürüm olacak daha önce kullandım tecrübem var fakat sahte ürünler olduğu için ve kan değerlerim çok normal çıktığı için ilk kür diyorum çünkü eczane kürü, şimdi neden testo E değilde sustanon derseniz. Güvenilir bir satıcı bulamadım mecburen garanti olsun diye eczane kürü yapacağım, şimdi hocalarım 

Only sustanon yapıyorum haftada 500mg

Yanına rimobolon ekleyeceğim piyasada yok suan bu ay gelecek ve 2. Ayımda 300mg rimobolon ekleyeceğim koruyucu olarak günde 1 adet PROVİRON önerdi bir abim oral steroid yok, şuan için iyi lakin bazıları enjeksiyonu haftada bölerek 3 kere yap diyor simdi nasil bir yol izlemeliyim agresiflik vs yapıyor bende bu KÜRÜ nasil başarı ile bitiririm ve az da olsa pct hakkında bilgi verirsiniz çok sevinirim

3 yıllık geçmişim var

• Yaş 21
  • Boy 1.80
  • Kilo 72

@Emrahtkty @otopsicikedi @DeMoNhUnTeR @Semih Erarslan @Rdm @rastlantisal @crosfredy @Arenn

AMACIM KÜTLE KOYMAK KILO ALIP IRILESMEK YEMEGI ARTTIRMAM GEREKTIGINI BILIYORUM.

IMG_20231127_214939_035.thumb.jpg.dde0e93ab2966cd2f0bf313918505bde.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    438

En güzelini yapmışsın suıstanon tertemizdir.

• pazartesi
  • çarşamba
  • cuma

Bu şekilde enjeksiyonlarını bölersin. O öneren abine selam söyle o abiler hiç bitmiyor neye göre önedi? Abin bilgiyi hazır elde eden biri herhalde her okuduğuna inanan inandığı yetmediği gibi herkese tavsiyelerde bulunan biri galiba. Provironu leblebi gibi alıyorlar sporcular yararı değil zararı dokunuyor farkında değiller. Pct kür sonu değerlerine göre yapacaksın şimdiden kimse bir şey diyemez.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Proviron eklemene gerek yok, kür öncesi test yaptırıp hormon değerlerine baktırmak senin açından iyi olacaktır. Enjeksiyonu evet haftada 2 veya 3'e bölmen kandaki testosteron oranının sabit kalması için iyi olacaktır. Pct için henüz çok erken, son enjeksiyonu yaptıktan 1 ay sonra pct sürecine başlamalısın eğer sustanon kullanacaksan.

O zaman geldiğinde tekrar konuşuruz. Son olarak 21 yaşında vücudundaki uzama plakları henüz kapanmamış olabilirler, boyun belki 3-5 cm daha uzayacaktır ama Steroid kullanarak buna engel olabilirsin, veya hormonal sistemin tam anlamıyla gelişmemiş olabilir, yine ileride bu yüzden ciddi sıkıntılar yaşayabilirsin, bunları bilmeli ve ona göre karar vermelisin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RANCUVA    6
GHOST, 17 saat önce yazdı:

En güzelini yapmışsın suıstanon tertemizdir.

• pazartesi
  • çarşamba
  • cuma

Bu şekilde enjeksiyonlarını bölersin. O öneren abine selam söyle o abiler hiç bitmiyor neye göre önedi? Abin bilgiyi hazır elde eden biri herhalde her okuduğuna inanan inandığı yetmediği gibi herkese tavsiyelerde bulunan biri galiba. Provironu leblebi gibi alıyorlar sporcular yararı değil zararı dokunuyor farkında değiller. Pct kür sonu değerlerine göre yapacaksın şimdiden kimse bir şey diyemez.

Anladım hocam şunu çıkardım cümlenizden doğru mudur 

500 mg sustanonu e vitamini ile 6 ml yapıp 2 ml den pazartesi ,çarşamba ve cuma olmak üzere üçe bölersem sabit bir testo seviyesi yakalarım proviron gerek yok vitaminler yeterli kür sonu tahlile göre bir pct ilacı kullanmak en doğrusu 

DeMoNhUnTeR, 13 saat önce yazdı:

Temiz bir kür

14 hafta yeterli olacaktır 

Teşekkür ediyorum hocam , sustanon ile kütle ekleyebilirmiyim bazıları sadece , libido amaçlı diyorlar emin değilim bu konuda ama içim rahat garanti bi ürün diye saygılar.

Rdm, 14 saat önce yazdı:

Proviron eklemene gerek yok, kür öncesi test yaptırıp hormon değerlerine baktırmak senin açından iyi olacaktır. Enjeksiyonu evet haftada 2 veya 3'e bölmen kandaki testosteron oranının sabit kalması için iyi olacaktır. Pct için henüz çok erken, son enjeksiyonu yaptıktan 1 ay sonra pct sürecine başlamalısın eğer sustanon kullanacaksan.

O zaman geldiğinde tekrar konuşuruz. Son olarak 21 yaşında vücudundaki uzama plakları henüz kapanmamış olabilirler, boyun belki 3-5 cm daha uzayacaktır ama Steroid kullanarak buna engel olabilirsin, veya hormonal sistemin tam anlamıyla gelişmemiş olabilir, yine ileride bu yüzden ciddi sıkıntılar yaşayabilirsin, bunları bilmeli ve ona göre karar vermelisin.

Teşekkür ederim hocam yorumunuz için saygılar, 

Haftada 750 mg susta girmek benim için sıkıntılı olabilir, 500 mg girip e vitamini ile bolsem şırıngada bekletsem geri kalan ilacı ve pazartesi ,çarsamba ve cuma olarak haftada 3 e bolsem 1. Ayımı only sustanon olarak bitirip 2. Ayımda 750 mg susta ve 300-400 mg arası bir rimobolon kullanıp 12 haftalık bir kür yapsam nasıl olur hocam 

Aromatize olmaması için bu planlamamda hangi koruyucuyu kullanmalıyım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

tertemiz büyürsün sustanon içerisinde birçok farklı ester bulundugundan sürekli duygu ruh hali değişimi yaşatıcaktır bunlara kendini hazırla agresiflige yatkın bünyen varsa 600 700 mg çıktığın zaman bu ruh değişimleri tavan yapacaktır en çok zorlucak olan konu bu seni proviron eklemene gerek yok kick start için eczaneden anapolon alabilirsin su tutumu olur 5 haftalığına kendini tatmin edersin sana kalmış tahlillerini aksatma göğüs ucu sık sık kontrol et 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RANCUVA    6
crosfredy, 1 saat önce yazdı:

tertemiz büyürsün sustanon içerisinde birçok farklı ester bulundugundan sürekli duygu ruh hali değişimi yaşatıcaktır bunlara kendini hazırla agresiflige yatkın bünyen varsa 600 700 mg çıktığın zaman bu ruh değişimleri tavan yapacaktır en çok zorlucak olan konu bu seni proviron eklemene gerek yok kick start için eczaneden anapolon alabilirsin su tutumu olur 5 haftalığına kendini tatmin edersin sana kalmış tahlillerini aksatma göğüs ucu sık sık kontrol et 

Cok tesekkur ederim ,Aynen öyle hocam agresif bir insanim ve kullaniyorim suan 2 hafta oldu sinir tavan ama üstesinden geliyorum dalgalanma için 3 e bolsem 500 mg sustanonu 1ml de e vitamini ile 6 ml 2 ml den haftalık üçe bolsem nasıl olur ve kalan ilacı nasıl muhafaza edeceğim cok sevinirim cevaplarsaniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
RANCUVA, 39 dakika önce yazdı:

Cok tesekkur ederim ,Aynen öyle hocam agresif bir insanim ve kullaniyorim suan 2 hafta oldu sinir tavan ama üstesinden geliyorum dalgalanma için 3 e bolsem 500 mg sustanonu 1ml de e vitamini ile 6 ml 2 ml den haftalık üçe bolsem nasıl olur ve kalan ilacı nasıl muhafaza edeceğim cok sevinirim cevaplarsaniz

Evet 3 e bölerek enjekte et e vitamini neden kullanicaksin ödem ağrı yapıyormu enjekte sonrası üçe böl fakat enjekte günü steril bir şekilde yap enjekteye çekip saklama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.