Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kakule

Aktar ürünleri öncesi-sonrası

Önerilen İletiler

kakule    42

Bu sporda 41.ayımdayım. 114kg boy192 hiç steroid kullanmadım. düzenli olarak kan değerlerime baktırırım. forumda @SERKOhocamın bahsettiği keçiboynuzu özü çakşır otu çoban çökerteni deneyimledim ve son testimle  karşılaştırdım. bu forumdan çok şey öğrendim bu deneyimi paylaşmayı sizlere borç bilirim. Bu süreçte kilom aynıydı beslenmem aynıydı. öncesi sonrası fotoğrafı çekmedim açıkçası bir işe yaramaz gözüyle bakıyordum :D  

Karşılaştırma olarak lh,fsh,e2,prolaktin,total testoları paylaşıcım. istenirse başka değerlerimde yükleyebilirim. karaciğer kolesterol kan şekeri tam kan değerlerim neredeyse diğer testle aynı sadece alt 10-40ref aralığı 50cıkmıs gecen testte de aynısı olmuştu. büyük ihtimal kilo ve oral yolla çok vitamin aldığım için olabilir. pazartesiden itibaren sadece balık yağı+tribulus+alpha king+zinco50mg+d vit kullanımına devam edeceğim. 3ayda bir kere kızılaya kan bagısı yapıyorum ek bilgi olarak ekleyeyim.hormonlarımıza bır etkisi var mıdır bilmiyorum en son ekim ayında varmıştım su aralar tekrar gidip vereceğim.

düzenli olarak 5 aydır solgar vm75,solgar e vitamini,solgar c ester 500mg,benexol,d vitamin kapsul 10.000iu hafta 4,kingsize alpha king,nature supreme tribulus,zinco 50mg 2gunde1,solgar 1000mg  balık yagı sabah, nature suppreme 1000mg aksam,probiotic,koenzim q10 100mg,dönemsel glukazamin,tip1-2-3 kolajen kullandım.

aktardan kullandıklarım (3 aydır kullanıyorum sadece caksır otu coban cokertenı 2ay once forumdan okuyarak ekledım)

mersin ziraat soguk sıkım keçiboynuzu özü sabah akşam aç bir yemek kaşığı hergun
dr tuna yaban mersini özü sabah akşam aç bir yemek kaşığı 
her gün

taze zencefil tok karna bir diş takribi 5gr a denk geliyor her gün(idmana yakın zaman zarfında kullanmayın rahatsız ediyor idmanda)

haftaiçi 5gün frenc press içine bir tutam coban cokerten + çakşır otu kökü koyup 15dk demletip bir bardak içtim.

aktar ürünlerinden sonra deneyimlerim; salondaki arkadaşlar 3.haftadan sonra ilaca mı başladığımı sormaya başladı. omuzlarım top gibi olmuştu. irileştiğimi görebiliyordum. çevremdeki insanlardan da ilaca başladın bize çaktırmıyorsun gibi sakalar oluyordu. libidomun arttığını hissetmeye başladım sonrasında mast olayının arttığını görerek dedim işe yarıyor galiba. kendimi çok güçlü özgüvenli hissediyordum. İlk etki bu sekelde oldu.1.ayın sonunda güç artışımı hissettim. idman kalitem git gide artıyordu eklem ve kaslarım müsaade edeceğini bilsem inanılmaz ağırlıklar kaldıracağımı anlıyordum çünkü rp8-9 la kaldırıyordum hissediyordum devamının geleceğini. ağırlıklarımda ise karşılaştırmam su sekelde oldu artış olarak

• bench press 90kg 4x6-8 iken 110kg 4x6-8
  • squat 140kg 4x6-8 iken 160kg 4x6-8
  • DL 140kg 4x6-8 iken 170kg 4x6-8 
  • overhead press 45kg 4x8 iken 60kg 4x8 oldu.

bu kadar kısa surede bu artışa aşırı sasırdım.ozellıkle bench pressım tıkanmıstı platoya gırmıstı.tekrar aralıgımı ve proggresive overloadı takıp edıyordum.her hafta mınık artıslar oluyordu.gerek izole gerek temel hareketlerimde artış oldu zaten bunu her harekette  hissediyordum. örnegin latarel raise yana açış ile 4x10 15kg dumbell ile nizami bir forma ulastım.temel hareketlerimde presslerde  zorlasam daha zorlayacagım anlar oldu fakat eklem ve kaslarım bu şiddette adapte olmadıgını bıldıgım ıcın kendimi sakatlamak istemedim.ne kadar guclu kuvvetlı olursam olayım eklerımız hazır degılse bir günlük sert idman için belki tüm emeklerimi riske atmak istemedim. benim deneyimlerim benım vucudumda aktar ürünlerinde bu sekılde etkileşim oldu. 3ay kadar duzenli kullandım hala daha kullanmaya devam edeceğim kesmeyi dusunmuyorum. bahsettiğim test sonuclarınıda eklıyorum. sadece lh seviiyem cok artmıs total testom %60 artıs sagladı. serbest testo aralıklarım yok hastanede makinası bulunmadıgı ıcın. lh in sebebi caksır otu ve coban cokerten olabilir mi yorumlarınızı bekliyorum. karsılastırmaların fotograflarını aşağıya ekliyorum.

lh.PNG

e2.PNG

fsh.PNG

prolaktın.PNG

total.PNG

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1
  • Alkış 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.364

Gözlem gibi gözlem. Emeğine sağlık. Ve iyi ki bunu bizimle paylaştın. Çok kişiye de referans olacaktır. Tek bir eksiğin var yazdıklarında. Ne dozda, ne miktarda ve yöntemle kullandın?

LH artıyorsa zaten testosteron artar. LH'ın görevi o zaten. Anlattıklarından elde ettiğimiz sonuçlara göre de kullandıkların LH artırıp testosteron artışına sebep olmuşlar. Peki testislerde ilave bir büyüme ve sertlik oldu mu? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293

öncellikle seni tebrik ederim kardeşim herşey çok iyi görünüyor.Ayrıca total testonu aktara bağlayabiliriz çünkü ben çakşır çoban çökerten ve keçiboynuzu özü ile total testomu +15 yapmıştım zaten neredeyse hiç pct yapmıyorum ama döngü bitkisel kürlerle kısa zamanda eski haline geri dönüyor.Başarılar diliyorum

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42
rastlantisal, 57 dakika önce yazdı:

Gözlem gibi gözlem. Emeğine sağlık. Ve iyi ki bunu bizimle paylaştın. Çok kişiye de referans olacaktır. Tek bir eksiğin var yazdıklarında. Ne dozda, ne miktarda ve yöntemle kullandın?

LH artıyorsa zaten testosteron artar. LH'ın görevi o zaten. Anlattıklarından elde ettiğimiz sonuçlara göre de kullandıkların LH artırıp testosteron artışına sebep olmuşlar. Peki testislerde ilave bir büyüme ve sertlik oldu mu? 

abi su sekılde bahsettim.

mersin ziraat soguk sıkım keçiboynuzu özü sabah akşam aç bir yemek kaşığı hergun
DR. CAROB YABAN MERSİNİ ÖZÜ & NAR ÖZÜ  sabah akşam bir yemek kaşığı her gün

taze zencefil tok karna bir diş takribi 5gr a denk geliyor her gün(idmana yakın zaman zarfında kullanmayın rahatsız ediyor idmanda)

haftaiçi  5gün kahvaltıdan sonra french press içine bir tutam coban cokerten + bir tutam(3-5orta boy kök) çakşır otu kökü koyup 15dk demletip bir bardak içtim. biraz daha acıklayıcı yazdım abi mesajı duzenleme kısmı cıkmıyor ıstersen düzenleyebilirsin. boyle daha net oldu

lh in bu denli yukselmesi normal ama 2ay daha devam etmeyı dusunuyorum bu dogal urunlere bu denli yuksek kalması nelere yol acabilir?

SERKO, 33 dakika önce yazdı:

öncellikle seni tebrik ederim kardeşim herşey çok iyi görünüyor.Ayrıca total testonu aktara bağlayabiliriz çünkü ben çakşır çoban çökerten ve keçiboynuzu özü ile total testomu +15 yapmıştım zaten neredeyse hiç pct yapmıyorum ama döngü bitkisel kürlerle kısa zamanda eski haline geri dönüyor.Başarılar diliyorum

hocam bence pct lik bir durum söz konusu olacagını dusunmuyorum cunku erektede libidoda sertleşmede hiç problemim olmadı oldugu donemlerde iş stres ile alakalıydı irili ufaklı psikolojik. elde ettiğim görünüm kalıcı olur mu bilmiyorum biraz daha devam edip subat sonu gibi caksır+coban cokerteni kesicem bakalım sonra tekrar mayıs haziran gibi bir test veririm gene guncellerim değerleri aynı kıloda falan olursam daha iyi bir done olmus olur elimizde. lh nin bu artısı riskli mi acaba bilmiyorum.çok eski verilerde var elimde 2022 de yaptırdıgım lh değerim hep 2,5-4 aralıgında.

tarihinde kakule tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293

benim lh 1,5 2 cıvarlarındayken doğal total testom +15 oldu ama sonra şunu farkettim ki benim lh seviyem çok yüksek değil ona keza fsh hep üst sınıra yakın.Çakşır ve çobanı 3 ay devam et 3 ay kes ama keçiboynuzu özünü kesmene gerek yok hatta onun yanına 2 3 ay kadar keçiboynuzu çayı da ekleyebilirsin.Özellikle çakşır lh için birebir bitki ve lh nın bundan dolayı yüksek olmasının bir zararı olacağını düşünmüyorum doktorumda dediklerimi onaylamıştı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42
SERKO, 4 dakika önce yazdı:

benim lh 1,5 2 cıvarlarındayken doğal total testom +15 oldu ama sonra şunu farkettim ki benim lh seviyem çok yüksek değil ona keza fsh hep üst sınıra yakın.Çakşır ve çobanı 3 ay devam et 3 ay kes ama keçiboynuzu özünü kesmene gerek yok hatta onun yanına 2 3 ay kadar keçiboynuzu çayı da ekleyebilirsin.Özellikle çakşır lh için birebir bitki ve lh nın bundan dolayı yüksek olmasının bir zararı olacağını düşünmüyorum doktorumda dediklerimi onaylamıştı.

abi özleri kesmem dogru diyorsun. caksırla coban cokerteni kesicem 2-3ay mola  sonra tekrar bakacam referanslara nasıl bir etki tepki olcak deneysel yaklasıcam suanlık bende bu ürünler çalıştı ama bırakınca ne olcak onlarıda gözlemleyip incelicem. keçiboynuzu cayınıda not aldım abi aklımda :D lh olayınada takılı kalmadım sonucta otlarla bu sekılde oldu bırakınca illa ki normal vucut ref aralıgıma gelicek

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    13
kakule, 3 saat önce yazdı:

abi özleri kesmem dogru diyorsun. caksırla coban cokerteni kesicem 2-3ay mola  sonra tekrar bakacam referanslara nasıl bir etki tepki olcak deneysel yaklasıcam suanlık bende bu ürünler çalıştı ama bırakınca ne olcak onlarıda gözlemleyip incelicem. keçiboynuzu cayınıda not aldım abi aklımda :D lh olayınada takılı kalmadım sonucta otlarla bu sekılde oldu bırakınca illa ki normal vucut ref aralıgıma gelicek

Ben de magnezyum Çinko D K çoban çökerten keçiboynuzu özü B selenyum çörek otu yağı omega kullanıyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42
aiserino, 4 saat önce yazdı:

Ben de magnezyum Çinko D K çoban çökerten keçiboynuzu özü B selenyum çörek otu yağı omega kullanıyorum

selenyumu acar mısın hocam biraz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    13
kakule, 7 saat önce yazdı:

selenyumu acar mısın hocam biraz

Hap olarak 200mcg alıyorum testonun sentezine katılıyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkül    29

Hocam hem alpha king hemde suppreme tribulus fazla gelmezmi bence kingsize nutrition off cycle+ grizzone Testo Xgh kombini yapsan daha iyi olmazmı Buda @SERKO hocanın tavsiyesi yine sen bilirsin tabi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    225
aiserino, Bir saat önce yazdı:

Hap olarak 200mcg alıyorum testonun sentezine katılıyor

Ayrıca tiroidlerin düzgün çalışmasında büyük katkısı var. Diyet zamanları yavaşlayan metabolizma için selenyum önemli takviye

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293
aiserino, 16 saat önce yazdı:

evet evet çörek otu yağı da önemli özellikle ileri hareketli sperm sayısı için önemli ben yağını bayağı bir süre içtim ciddi farketti şimdi kapsülünü alıyorum

Herkül, 3 saat önce yazdı:

Hocam hem alpha king hemde suppreme tribulus fazla gelmezmi bence kingsize nutrition off cycle+ grizzone Testo Xgh kombini yapsan daha iyi olmazmı Buda @SERKO hocanın tavsiyesi yine sen bilirsin tabi 

piyasa dan aldığımız içeriği çok yüksek multivitaminler karaciğer değerleriyle ciddi şekilde oynayabiliyor bilginiz olsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkül    29
SERKO, 9 saat önce yazdı:

evet evet çörek otu yağı da önemli özellikle ileri hareketli sperm sayısı için önemli ben yağını bayağı bir süre içtim ciddi farketti şimdi kapsülünü alıyorum

piyasa dan aldığımız içeriği çok yüksek multivitaminler karaciğer değerleriyle ciddi şekilde oynayabiliyor bilginiz olsun

Pct döneminde kullanıcam hocam sadece sonra sadece bitkisel ürünlere devam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293
Herkül, 28 dakika önce yazdı:

Pct döneminde kullanıcam hocam sadece sonra sadece bitkisel ürünlere devam 

Çinko c vitamini omega pct de önemli 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42
Herkül, 15 saat önce yazdı:

hocam aslında su sekılde kendıme gore mıktarı belirledim. ilk bir ay sabah bir kapsul alpha king aksam bir kapsul alpha king aldım.sonra sabah iki aksam bir alpha king yaptım.bu arada tribulus kullanmıyordum sonradan sabah aksam bir kapsul  alpha king alıp aksama tribulus ekledım etki hissettim libodo anlamında. arada alpha king i 4 kapsule falan cıkarmıslıgı oldu.herhangi bir kötü etki hissetmedim arttırdıkca aksine sabah 2 aksam 2 + 1 tribulus atınca zımba gıbı oluyordu. ya da otlar özler vucuda adapte oldukca etki gosterdıkce oluyordu onu bılemem ama benım deneyımledıgım bu sekılde oldugu ıcın bu mıktar cok gelebilir.elimdeki doneleri denedikçe etkisine göre bu yorumları yaptım belki işe bile yaramıyordu aslında olay belki otlar ve özlerdeydi bunu ancak tekrar sıfırdan kullandıgımda trıbulus alpha kıng eklemeden test vererek elde edebılırım oda baya zor :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42
SERKO, 30.12.2023 - 12:16 yazdı:

hocam corek otu  yağı aldım.bunun ölçüsü ne olmalı yemek kasıgı tatlı kasıgı seker kasıgı ? ac tok gunde 1 2 3 ? nasıl uygundur nasıl kullanıyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293

Kahvaltı sonrası 1 tatlı kaşığı alabilirsin 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Murphy    1

Son durum nedir? Hala gelişim gözlemleyebiliyor musunuz acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tms    8

Benim e2 TRTdeyken (0.25ml x 2 - Sustanon ) 45-50 bandinda geziyor.Sizin e2 neden bu seviyelerde acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.