Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nirvanadestroy

Susta-rimo-mk677 nasıl olur?

Önerilen İletiler

Herkese günaydın ve iyi günler. Forumdaki ilk konum ama dönem dönem forumu ziyaret ediyorum neyse soruma geçeyim başlıkta yazdığım gibi ilk defa kür yapmak isteyen biri için bu ürünler nasıldır? Eczane takılmak istiyorum sustanon seçme sebebim bu. Bu konunun amacı şuan için kür planlaması değil bu 3 ilaç bir arada kullanılabilir mi bunu öğrenmek için yanlış anlaşılmasın. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. @GHOST @Rdm @rastlantisal @DeMoNhUnTeR @Semih Erarslan @crosfredy @otopsicikedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.536
nirvanadestroy, 7 saat önce yazdı:

Herkese günaydın ve iyi günler. Forumdaki ilk konum ama dönem dönem forumu ziyaret ediyorum neyse soruma geçeyim başlıkta yazdığım gibi ilk defa kür yapmak isteyen biri için bu ürünler nasıldır? Eczane takılmak istiyorum sustanon seçme sebebim bu. Bu konunun amacı şuan için kür planlaması değil bu 3 ilaç bir arada kullanılabilir mi bunu öğrenmek için yanlış anlaşılmasın. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. @GHOST @Rdm @rastlantisal @DeMoNhUnTeR @Semih Erarslan @crosfredy @otopsicikedi

Sustanon bulk için çok iyi bir seçenek fakat gerçekten bazı kişilerde ciddi psikolojik sorunları tetikleyebiliyor. Eğer sağlam bir psikolojin ve karakterin var ise neden olmasın, ama genellikle ilk kürlerde sustanonu pek tavsiye etmiyoruz.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Sustanon bulk için çok iyi bir seçenek fakat gerçekten bazı kişilerde ciddi psikolojik sorunları tetikleyebiliyor. Eğer sağlam bir psikolojin ve karakterin var ise neden olmasın, ama genellikle ilk kürlerde sustanonu pek tavsiye etmiyoruz.

Yani psikolojik etkilerini kaldırabileceğimi düşünüyorum. Bütçe olarak epey uygun oluyor ve güvenilir olduğu için susta tercih ettim. Diğer yazdığım ürünlerle kombinlemek de mantıklı o zaman doğrumudur? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
nirvanadestroy, 6 saat önce yazdı:

Yani psikolojik etkilerini kaldırabileceğimi düşünüyorum. Bütçe olarak epey uygun oluyor ve güvenilir olduğu için susta tercih ettim. Diğer yazdığım ürünlerle kombinlemek de mantıklı o zaman doğrumudur? 

Olabilir, hepsinin bir arada kullanımının bir sakıncası yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
Rdm, 7 saat önce yazdı:

Hocam ben definasyon olarak, sustanon kullanıyorum çok güzel de verim alabiliyorum diye bilirim bulk için onermenizdeki sebep nedir acaba? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Shinso, 12 saat önce yazdı:

Hocam ben definasyon olarak, sustanon kullanıyorum çok güzel de verim alabiliyorum diye bilirim bulk için onermenizdeki sebep nedir acaba? 

Bulkta kalori arttığı için sustanon güç artışı ve su tutumu ile iyi avantaj sağlıyor, o yüzden definasyonda tercih edilmez ama kalori açığı oluşturduğun sürece definasyon sürecinde de kullanılır tabi ki neden olmasın. Sonuçta testosteronun tüm türevleri yağ hücrelerinin parçalanarak mitakontriye taşınmasını hızlandırıyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
nirvanadestroy, 24.12.2023 - 07:10 yazdı:

ben ilk kür için hiç sustanon öneren görmedim haftada 1 den fazla kez enjeksiyon yapman gerekecek eczane olsun diyosan ilk kür için iran testo temin edebilirisin. ulaşabileceğin biri yoksa sol alttaki wp iletişinden @Loving hocamızdan destek alabilirsin. mk677 konusuna gelince uzun süre kullandım farklı farklı markalar bende prolaktin yükselmesi yapıyor. bu da aklında bulunsun belki sanada yapabilir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto, 2 saat önce yazdı:

ben ilk kür için hiç sustanon öneren görmedim haftada 1 den fazla kez enjeksiyon yapman gerekecek eczane olsun diyosan ilk kür için iran testo temin edebilirisin. ulaşabileceğin biri yoksa sol alttaki wp iletişinden @Loving hocamızdan destek alabilirsin. mk677 konusuna gelince uzun süre kullandım farklı farklı markalar bende prolaktin yükselmesi yapıyor. bu da aklında bulunsun belki sanada yapabilir

iran testo daha pahalıya gelmez mi hocam güncel piyasasını bilmiyorum ama sustanon epey uyguna geliyor diye biliyorum. mk677 denemek lazım gh etkisinden dolayı iyi olacağını düşündüm.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
nirvanadestroy, 1 dakika önce yazdı:

iran testo daha pahalıya gelmez mi hocam güncel piyasasını bilmiyorum ama sustanon epey uyguna geliyor diye biliyorum. mk677 denemek lazım gh etkisinden dolayı iyi olacağını düşündüm.

bi ufak hesap yapalım sustanon en son hatırladığım kadarıyla 85 tl fiyatlarındaydı. haftada en az 2 kere 500 mg kullanacağını düşünürsek (tamamen farazi doz bir öneri değildir.) toplam 15 hafta kürde kalacağını baz alırsak 2550 tl gibi bir fiyat yapıcak. 

irana gelirsek 250 mg lık 10 ampul bulunuyor kutuda fiyat tabiki bi pazar olduğu için farklı farklı fiyatlarda bulabilirsin ben 750 tl den alıyorum yine haftalık 500 mg ve 15 hafta kürde kalıcağımızı düşünürsek 2250 tl maaliyeti oluyor sen farklı fiyatlardan güvelinir bulabilirsen + - fiyat yapabilirsin. iran ilk kür için bence çok mantılı fiyatını geçtim rahat, enjeksiyon ağrıları ödem konusunda çok başarılı.

mk677 türkiyede gerçekten düzgününü bulmak zor çok ucuzada var pahalıyada var pahalı olan her zaman dolu demek olmuyor türkiyedeki sarmlarda aklında bulunsun birden fazla marka kullamış biri olarak tecrübemi aktarıyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto, 5 dakika önce yazdı:

bi ufak hesap yapalım sustanon en son hatırladığım kadarıyla 85 tl fiyatlarındaydı. haftada en az 2 kere 500 mg kullanacağını düşünürsek (tamamen farazi doz bir öneri değildir.) toplam 15 hafta kürde kalacağını baz alırsak 2550 tl gibi bir fiyat yapıcak. 

irana gelirsek 250 mg lık 10 ampul bulunuyor kutuda fiyat tabiki bi pazar olduğu için farklı farklı fiyatlarda bulabilirsin ben 750 tl den alıyorum yine haftalık 500 mg ve 15 hafta kürde kalıcağımızı düşünürsek 2250 tl maaliyeti oluyor sen farklı fiyatlardan güvelinir bulabilirsen + - fiyat yapabilirsin. iran ilk kür için bence çok mantılı fiyatını geçtim rahat, enjeksiyon ağrıları ödem konusunda çok başarılı.

mk677 türkiyede gerçekten düzgününü bulmak zor çok ucuzada var pahalıyada var pahalı olan her zaman dolu demek olmuyor türkiyedeki sarmlarda aklında bulunsun birden fazla marka kullamış biri olarak tecrübemi aktarıyorum

mk677 sol alttan almayı düşünüyorum hocam iranda varsa olabilir düşünülür yani tabii

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.