Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lordboethiah

Sirt kaslari güçsüzlüküğü

Önerilen İletiler

Herkese selamlar, keyifli forumlar.

Sırt idmanımda kaldırış ve çekiş kuvvetimden gayet memnunum fakat dikey çekişlerde güçsüz hissediyorum ve bu benim moralimi bozuyor sevgili forum üyeleri ve hocalarım.

Bugün sırt idmanım şu şekildeydi:

• 100kgx6repx3set Deadlift
  • 80-80KGX6repx3set Chest Supported Row
  • 45kgX6repx3set Cable V Row
  • 30kgx8repx3 set wide grip lat pull down
  • 1 set de dümenden lastikle barfiks amrap.

Bu işte bir gariplik var gibi seziyorum ve motivasyonel düşüş yaşatıyor bana bu durum. Yardımcı olur, yol gösterirseniz çok sevinirim. Only Testo Kürümün ilk haftasındayım ve devam eden süreçte idmanı-beslenmeyi kitabına göre yapıp iyi sonuç almak istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    409

Deadlifti ortaya alabilirisn ben deadliftle başladığım zamanlar aynısı oluyordu ayrıca en önemlisi yardımcı kas guruplarını geliştir bilekler biceps 

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.395

Piramit yap bence. Lat pull downda benim çalıştığım ağırlık 120kg. Cablo rowda 110 kg. Çünkü makineler o kadar. Kendim 175 boyunda 80 kiloyum. Eski bir power lifter olarak bunun tek sırrının piramit set olduğunu söyleyebilirim. 30kg X 8 tekrar 3 set yerine, 10-8-6-3-1-1-1 şeklinde faile kadar git. İllaki sonuç alacaksın. Lat pull down ana harekettir ve önemlidir. Barı tuttuğunda omuz başlarını yukarı sabitle ki kanatlar da devreye girsin.

• Beğen 2
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Arkadaşlar yazmış, deadlift zaten tüm kasları çalıştıran bir egzersiz. Lat pulldown ilk hareket için daha verimli hatta dar tutuş geniş tutuş yaptıktan sonra diğer hareketlere geçip deadlifti sona bırakmak daha mantıklı. 

• Beğen 2
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Rdm, 2 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar yazmış, deadlift zaten tüm kasları çalıştıran bir egzersiz. Lat pulldown ilk hareket için daha verimli hatta dar tutuş geniş tutuş yaptıktan sonra diğer hareketlere geçip deadlifti sona bırakmak daha mantıklı. 

ben deadlift için ayrı gün ayırıyorum hocam deadlift yapıp eve gidiyorum öyle bi hareket xD

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 7 saat önce yazdı:

Piramit yap bence. Lat pull downda benim çalıştığım ağırlık 120kg. Cablo rowda 110 kg. Çünkü makineler o kadar. Kendim 175 boyunda 80 kiloyum. Eski bir power lifter olarak bunun tek sırrının piramit set olduğunu söyleyebilirim. 30kg X 8 tekrar 3 set yerine, 10-8-6-3-1-1-1 şeklinde faile kadar git. İllaki sonuç alacaksın. Lat pull down ana harekettir ve önemlidir. Barı tuttuğunda omuz başlarını yukarı sabitle ki kanatlar da devreye girsin.

Diğer üyelerin tavsiyeleri ve yorumları çok değerli hepsini dikkate alacağım ve piramit yapacağım. Güçlenene kadar üzerine gideceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: lordboethiah
      Herkese hayırlı günler sevgili Peptit Türkiye ailesi.
      Hafta içi her gün sabah işe gitmeden evvel salonda 35dk kadar ağırlık idmanı yapıyorum. Tek bölge 3 set 8 tekrardan 4 hareket yapmama imkan tanıyor bu süre. 
      Beslenmemde pek problem yok, düzenli yiyorum. Makroları tutturmaya özen gösterirsem güzel de bir beslenme şekli.
      Only testo kürüne girmeye karar verdim 15 haftalık.
      Antrenmanları nasıl düzenlemeliyim? Hafta sonu uygunum daha uzun süreli idmanlar ekleyebilirim fakat hafta içi çok yoğun olduğumdan antrenman sürem ve rutinim bu.
      Bana antrenman, beslenme ve kür üzerine tavsiyelerde bulunup yol gösterirseniz memnun olurum.
    • Yazan: Aksiyonist
      Arkadaşlar merhaba, kısaca omzum kılcal damar patlaması olduğunu düşünüyorum bu nedir ? Ağır kilo ile sholder press yapınca da oluyor hafif kg ile yapınca da oluyor, sorun nedir tam olarak bilen varsa yardımcı olabilir mi ? Her antreman sonunda böyle oluyor fotoğraf ekliyorum.
      Not :Bu iyi hali bazen daha kötü olabiliyor 10 kg ile çalıştım çok fazla birşey olmadı, negatifi 3 saniye yaptım.

• Yazan: profesyonelmasör
      Merhaba öncelikle herkese 
      10 Haftalık Bulk Kürüne giricem. 
      Yaş 40 
      Boy : 175
      Kilo : 81 
      Kullanmayı hedeflediğim ürünler :
      2 Kutu Aburaihan Testosterone Enanthate 250mg 10 Ampul
      2 Kutu Benelux Pharma Boldenon 250mg 10ml 
      5 Flakon Bvs Labs Growth Hormon 25iu
      BCAA 
      Kreatin 
      Devedikeni 
      Enginar Hapı 
      Levotiron 
      Glukozamin
      Omega 3 
      Multivitamin 
      B6 
      10 Hafta Boyunca Clean Bulk yapıcam.
      Beslenme Antrenman Programı konusunda yardımcı olabilir misiniz?
    • Yazan: turkbalasi_0
      Merhabalar kardeşlerim abilerim herkese sağlıklı sporlu günler cyponat boldenon küründeyim 15. Haftadayım indan programı söyle değiştirmek istiyorum 
      Pazartesi üst vucud güç idmanı 
      Salı alt vucud güç idmanı 
      Çarşamba ufak kardiyo ve karin 
      Perşembe üst vucud hipertrofi 
      Cuma alt vucud hipertrofi 
      Ne düşünüyorsun kür döneminde uygun olurmu 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.