Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ismailtasar

Definasyon kürü

Önerilen İletiler

ismailtasar    6

Öncelikle güncel kürümü yazayım 

1. Haftalık 750mg Testo Enanthate
  2. Haftalık 400mg Nandrolone Decanoate
  3. Haftalık 300mg Primobolan
  4. Günlük 4iu gh 

Bu şekilde güzel bir alt yapı oluşturdum, sırada definasyon kısmı kaldı. Aklımdaki definasyon kürü;

• Testosteron Propionate
  • Masteron 
  • Winstrol
  • Turinabol yada Oxandrolone
  • Gh veya fragment yada ikiside 
  • Igf yada eksik bölgeler için peg mgf

Düşünüyorum ancak fazlası eksiği yada mg larî konusunda bilgi almak istedim ilk kez kısa ester kullanacağım için tecrübe sahibi olanlar bilgi verebilirse çok güzel olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    638

Kısa ester kürde gün aşırı enjeksiyon yapmak daha iyi, dozajlama konusunda da her bir enjeksiyonda 50-100 mg arası kullanabilirsin. Haftalık tek bir ilaç için ortalama 200-400 mg a denk geliyor ancak kısa ester ilaçta haftalık mg hesabı yapmana gerek yok, ester kısa olduğu için sık enjeksiyon yaparak aldığın ilacı kanda stabil tutarsan yeterli. 

Bu arada winstrol, oxandrolone ve masteron 3 de DHT türevi ilaçlar, tek bir definasyon küründe 3 tane DHT türevi ilaç kullanmak saç foliküllerinin içinden geçebilir o yüzden max 2 DHT türevi kullan. Winstrol-masteron ya da oxandrolone-masteron gibi. Oxandrolone biraz daha az etkiliyor saçları o yüzden kullanıcaksan oxandrolone kullanmanı öneririm şahsen

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismailtasar    6

Şu şekilde bir düzen nasıl olur:

• 1-10 hafta Günlük 50mg testo Propionate
  • 1-10 hafta Günlük 50mg Primobolan
  • 1-10 hafta Günlük 50mg Masteron
  • 4-10 hafta Günlük 25mg Trenbolone Acetate 
  • 1-4 hafta Günlük 30mg Oxandrolone
  • 6-10 hafta Günlük 30mg Winstrol
  • 1-4 hafta antrenman öncesi 40mcg Clenbuterol
  • 6-10 hafta antrenman öncesi 40mcg Clenbuterol
  • 1-10 hafta Günlük 2 sabah 2 antrenman sonrası 2 gece toplam 6 iu gh
  • Gece yatmadan önce 400mcg fragment

Kür boyunca:

• Nac 600 yada asist 600
  • Milkthistle, Liv52, Cystone, speman
  • A B C D E vitaminleri, omega 3, magnezyum, çinko, potasyum

Kullanmayı düşünüyorum.

Diyete:

• Bw x 3gr karbonhidrat 
  • Bw x 0.8gr yağ 
  • Bw x 3gr protein

Olarak başlayıp kür boyunca gelişmeye göre değişiklikler yapacağım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: nisanci
      Merhaba değerli büyüklerim, nasılsınız?
      Boy uzaması konusunda bazı düşüncelerim var ve bu konuda gh kullanımının mantıklı olabileceğini düşündüm. Haliyle bazı sorum olacak cevaplar sanız çok mutlu olurum.  Yaşım : 18 ve 1.77 cm boyundayım.
      Gh kullanımı benim boyuma pozitif etkisi olur mu? Kaç ay veya yıl kullanmalıyım? Günde kaç iu yükleme yapmalıyım? Tüm cevaplar için şimdiden, teşekkürler
    • Yazan: Sparta34
      Arkadaşlar selam, nasılsınız?
      Definasyondayım bi süredir ve uzun bi zaman bulk yapamayacağım yaparsam da çok ağır değil ufak 2-3 aylık şeklinde. Elimde sp nin boldeleri var zamanında stok yapmıştım. Tren ace ile kombini nasıl olur deneyimleyen var mı?
      Form şuan şu şekilde. Teşekkürler şimdiden

• Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bunlar yüksek sorun olur mu yeni bir küre giricem ?
      @rastlantisal @Diver @godofdark @otopsicikedi

• Yazan: FatChicken
      Trenbolone Acetate 280mg ve Testosterone Propionat kullanıyorum. Damarlanma artışı ve daha damarlı görünüm benim için önemli, bunun için yanına oxandrolone winstrol turinabol gibi oral steroid eklemek mi daha mantıklı yoksa trenbolone dozajını 400'e çıkarmak mı?
    • Yazan: Kado
      Selamlar 60 kg başladığım süreçte şu an 90 kiloyum bu zamana kadar sadece 15 gün kardiyo yaptım onda da kilo tutamadığım için bıraktım bel ölçüm artmıyordu zaten , kardiyo yapınca sadece karnitinle bile belim çok hızlı inceliyordu. Her neyse şu son 10 günde 83 kilodan 90 kiloya çıktım , aç karna fakat normal 3800-4000 kalorilik beslenmem harici son öğünden sonra 1800-2200 kalorilik shakeler yapıp içtim içeriği: fıstık ezmesi , cici bebe ve gainer ,
      Güzel kilo tuttum ölçülerimde büyüdü fakat belde büyüdü hayatımda ilk defa hafif göbekliyim 😅 sizce  shakeleri mi kessem kesmesem çok iyi kilo alıyorum ama hedef 100 kg yoksa kardiyoya mı başlasam yavaştan ya karnitinle , yada fragment yohimbe clen vs tarzında , şu an 125 mg testo ile trt yapıyorum 1 veya 2 ay daha böyle gidicek.
      @rastlantisal @otopsicikedi @GHOST @crosfredy @Diver @SantoR @metinav
      Fotoğraflar arasında yaklaşık 15 gün var.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.