Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

crosfredy

Evet deca serüveni başladı + resimler

Önerilen İletiler

Rdm    2.536
crosfredy, 8 saat önce yazdı:

beyler ben kür öncesi atmayı unutmuşum bunu yeni fark ettim hem konuyu güncelliyeyim 13. haftadayım beslenmede tökezlemeye başladım yemede sıkıntı yok fakat yapmaya üşeniyorum artık :D yahu bu deca gerçekten @Rdm abimin dediği gibi insana level atlatıyor şakası yok hem size olarak hem ağırlık olarak halen aynı 300 deca 600 testo gidiyorum ölçüler fırladı zaten yağ oranımda aman aman değil nefesi boşalttığım zaman belirginleşiyor karın kaslarım bu kiloda şaşırtıcı bir şekilde kardiyoları kesmedim tam gaz devam güncel kilo 96 bu kiloda takıldım gibi zaten son 3 hafta decaya sonra trene geçiyorum nasipse 

bu arada halen e2 yi 120 130 bantlarında tutuyorum prolaktin düşük e2 ye hiç müdahele etmedim bi kür başından ufak sağ göğüs ucunda kitle vardı ona mudahele ettık kaldı gitti orada fakat belirgin değil  libido sorunum yok ereksiyon sertleşme falan herşey yerinde sadece ereksiyonda gecikme var biraz o da benim işime geliyor zaten psikolojik olarak yan etkiler kalktı sanırım artık 300 mg kütleye az geliyor ve adapte oldu vücut en iyi off sezonum ve anladım ki off sezona ihtiyacım varmış boşverin kuruluğu parçalı gözükmeyi sağlam bir kütle şartmış zevki çok farklı salona bir yabani girince herkes bakıyor gözler sürekli üstünüzde oluyor :D:D 

Güzel kütle kazanmışsın, decaya uzun süre maruz kalmayı göze alırsan kalıcı olabilir. Kalıcıdan kasıt tabiki ağırlık çalışmayı bıraktığında çoğu gider ama deca kürünü bitirip kesip TRT doz testosteron aldığında dahi çok çok fazla hacim kaybetmezsin. Bildiğin gibi küre girilen süre ve kullanılan anabolikler arttıkça hacim kalıcı oluyor, ama tekrar tekrar yazıyorum ağırlık kaldırmaya devam ettiğimiz sürece :) Aslında işin en kolay kısmı kütle kazanmak, kütleyi koruyup yağsız ve susuz bir vücut ciddi emek, tecrübe, azim gerektiriyor. Ben kendi adıma en iyi formumu yakaladığımda dahi karın kaslarımı göremedim :)  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm, 1 saat önce yazdı:

Güzel kütle kazanmışsın, decaya uzun süre maruz kalmayı göze alırsan kalıcı olabilir. Kalıcıdan kasıt tabiki ağırlık çalışmayı bıraktığında çoğu gider ama deca kürünü bitirip kesip TRT doz testosteron aldığında dahi çok çok fazla hacim kaybetmezsin. Bildiğin gibi küre girilen süre ve kullanılan anabolikler arttıkça hacim kalıcı oluyor, ama tekrar tekrar yazıyorum ağırlık kaldırmaya devam ettiğimiz sürece :) Aslında işin en kolay kısmı kütle kazanmak, kütleyi koruyup yağsız ve susuz bir vücut ciddi emek, tecrübe, azim gerektiriyor. Ben kendi adıma en iyi formumu yakaladığımda dahi karın kaslarımı göremedim :)  

• Sizce çok uzun yıllardır girmediği kür kullanmadığı ilac peptid insülin gh kalmayan bir sporcu en uzun kac hafta deca kullanabilir?
  • 20 hafta deca yapsak ne olur mesela kontrollu bir sekilde?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409
gönderildi (düzenlendi)
Yusufdemir1995, 7 saat önce yazdı:
  • Sizce çok uzun yıllardır girmediği kür kullanmadığı ilac peptid insülin gh kalmayan bir sporcu en uzun kac hafta deca kullanabilir?

Normal decanın kandaki serum seviyesindeki maksimuma gelme oranı 5.gün olarak belirlenmiş,npp ise 2.gün olarak belirlenmiştir.

Geçenlerde instagramda eskilerden gayet başralı ve bilimsel yönden dolu bir hocamız normal decayı bulk dönemler de 8-16 hafta arası kullanıp maks 1000 mg kadar çıktığın ancak kendi efektif dozunun 600 mg olduğunu belirtmişti deneyimlerinde,npp için ise hafta da 2 kere 3 gün ara ile 200-200 8-10 hafta aldığını belirtmişti ancak bu söylediğim adam baya kütleli ve uzun boylu belki 100+ yarışmış biri ordan kendine bir çıkarım yapabilirsin 

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
hatalı kelime

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Diver, 13 saat önce yazdı:

Kesinlikle sınıf atlamışsın başka bir boyut kazanmışsın tebrik ederim 😁 Kg sabit iken ölçülerin arttıysa sorun yok demektir. İlaç çalışmış ödem sorunu yaşadın mı? Bir de ricam lütfen nokta koy cümle nerde başlıyor nerde bitiyor anlayamıyorum 😅 

:D yok ödem sorunu yaşamadım steril ilaç

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Yusufdemir1995, 8 saat önce yazdı:

Her bünyenin tolere edebileceği dozajlar ve maruz kalma süresi değişebilir, bunu kesin bilmek zor. Deneyip sürekli kan değerlerini kontrol edip gözlem yaparak devam etme veya sonlandırma kararı alınabilir. Fakat bildiğimiz bir şey var ki nor19 grubu cinselliği tamamen bitirebilen bir ASS ve nedeni hala tam olarak bilinen bir şey değil. Prolaktin kaynaklı olduğu düşünülse de, sınır değerler içerisindeki prolaktin ile dahi bu sorunu yaşayan bir çok kişi var. Testosteron ve östrojen dengesi bozulduğunda kapanan LH ve FSH düzeltilerek bir şekilde eski cinsel fonksiyonlar yerine gelebiliyor ama prolaktin dengesi bozulduğunda sınır değerlere geldiğinde dahi sorun yaşanması olası. Bu riski de göze alabiliyorsan vücut tolere ettiği kadar deca kürü devam ettirilebilir fakat 12-16 haftadan sonra dozaj arttırılsa dahi kabullenilen riske değecek bir gelişim olması zor. Vücut her zaman olağan dışı mevcut duruma alışma eğilimi gösteriyor ne yazıkki.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

Güncelleme geldi deca bitti yeter bu kadar tadını çıkardık. Tren girdi devreye dün enjektesini yaptım. Uykuda güzel bir yüksek ateş ve terleme karşıladı. Güncel 95 kg deca form sonu aşşağıya bırakıyorum. Şuan 200 tren e, 200 masteron, 500 testo e. 

IMG_1303.jpeg

• Beğen 2
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
crosfredy, 4 saat önce yazdı:

Güncelleme geldi deca bitti yeter bu kadar tadını çıkardık. Tren girdi devreye dün enjektesini yaptım. Uykuda güzel bir yüksek ateş ve terleme karşıladı. Güncel 95 kg deca form sonu aşşağıya bırakıyorum. Şuan 200 tren e, 200 masteron, 500 testo e. 

güzel olmuş baya decaya baybay demişsin trene masterona başladın iyi şuan tek eksiğin sertlik sakın daha büyümeye çalışma temizlenmen lazım biraz bi kaç hafta bekle bence tren açılması için ben öyle yapmıştım sonra karbtan ordan burdan kısıp önce bi deri altını temizlersin sonra sana bağlı yağ yakmak istersen devam edersin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kabayel    26

Öncelikle merhaba, 

@crosfredy 

• Deca ile ilgili tecrübelerini aktarır mısın?
  • Nelere dikkat ettin?
  • Herhangi bir terslik ile karşılaştın mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Kabayel, 3 saat önce yazdı:

Öncelikle merhaba, 

@crosfredy 

• Deca ile ilgili tecrübelerini aktarır mısın?
  • Nelere dikkat ettin?
  • Herhangi bir terslik ile karşılaştın mı?

tabi ki. ilk deca deneyimim oldu 82 kg başladım max 100.5 gördüm 12 haftalarda. yağ oranı çok yükselmeden büyüdüm ve decayı 95 ile bitirdim. kullanım sırasında 6. haftadan itibaren muazzam bir güç artışı oldu ciddi oran da. bu süreç te e2 yi baskılamadım ve 120 130 bantların da tuttum. kür boyunca hiç armidex dostinex almadım sağ göğüs ucunda kitle fark ettim ve dozu biraz düşürüp 0 yağ diyebileceğim temiz beslenmeye geçtim 1 hafta sonra kitle çok azaldı ve oluşumu durdu. yan etki olarak. nefes darlığı, ateş ve çok sık kabus gördüm en zorlayan buydu. nelere dikkat ettim. altın kural beslenme. kusana kadar günlük 1kg çiğ gramaj pirinç tükettim. şeker hiç yok. haftada 2 cheat meal. yaptığım cheat kendi yaptığım hamburger ile oldu dışardan yememeye özen gösterdim. karşılaştığım terslikler. ilk 8 hafta libido da dalgalanma. jinekomasti başlangıcı oldu. bunlar harici birşey yok 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kabayel    26

Benim de ilk deca deneyimim olacak, şunları mutlaka yapmalısın,

En çok dikkat etmen gereken şudur dediğin kısımlar nelerdir? (beslenme, uyku vb. hariç) @crosfredy

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Kabayel, Bir saat önce yazdı:

Benim de ilk deca deneyimim olacak, şunları mutlaka yapmalısın,

En çok dikkat etmen gereken şudur dediğin kısımlar nelerdir? (beslenme, uyku vb. hariç) @crosfredy

e2 prolaktin seviyelerini belirli bir düzeyde tutman. e2 yüksek tutarsan bu seni büyütlücektir. fakat aynı zamanda jinekomasti riskini de arttıracaktır. sürekli göğüs hassasiyeti kontrolü yapman gerekli. kitle fark ettiğinde hemen müdahele etmelisin. aksi takdir de başına iş açar. yüksek e2 ve prolaktinin getirdiği bir diğer sorun ise cinsellik hayatını olumsuz yönde etkilemesi. psk danışman yazıyor profilinde sanıyorum bunu dert etmezsin. koruyucularını ve vitaminlerini kesinlikle eksiksiz al. daha önce deca tren gibi toksik ilaç kullanmadıysan. yüksek agresiflik, ani öfke patlamaları, kıskançlık, bununla beraber bir çok psikolojik sorunlarla uğraşacaksın. özellikle kendini psiklojik olarak hazırla çok kalp kırıcaksın. Psikoloğum desen de Deca heey ben burdayken sana ne oluyor dedirtiyor. :D 

• ahahaha 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

Ben şu formun define halini hayal bile edemiyorum 😂 @rastlantisal dede senin yorumun önemli benim için.

Forumdaki ilk günümden beri yardımcı oluyorsun keza en iyi sen biliyon başlangıç halimi 

IMG_1391.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
crosfredy, Bir saat önce yazdı:

Ben şu formun define halini hayal bile edemiyorum 😂 @rastlantisal dede senin yorumun önemli benim için.

Forumdaki ilk günümden beri yardımcı oluyorsun keza en iyi sen biliyon başlangıç halimi 

Form epey sağlam görünüyor bende merak ettim 🙂

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.397
crosfredy, 16.03.2024 - 00:37 yazdı:

Form düzgün ve güzel. Define olacağım diye saçma sapan su atma sürecine girmezsen pek ağırlık da kaybetmeyeceksin. Şuan benzer noktadayız. Tahmini söylüyorum 3kg kadar kaybeder define olursun. Ha yok ben yarışma kuruluğuna ineceğim dersen -ki zerre gerek yok- baya ağırlık gider.

Çok iyi yol aldın tebrik ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NiqhTM4r3    5
crosfredy, 16.12.2023 - 08:41 yazdı:

Kürün 3. Haftası bitti deca daha açıldığını sanmıyorum önümüzdeki hafta belli eder kendini 14 hafta deca toplam kür 24 hafta olucak sağlam geliyoruz bakalım şuan tartıda +6 kg geliyor güncel 91kg o da d.bolden gelen su diyelim ince bi agresiflik hissetmiyor değilim fakat trendeki kadar değil 😅

( Bacağı haftada 2 ye çıkardım farkındayım )

600 pirinç haftada 1 yükleme 850 900 

400 600 arası tavuk

Bodytech Noxy Labs ve Dragon içerisinden hangisi daha iyi hissettirdi hocam sana maşallah bu arada.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
NiqhTM4r3, 1 saat önce yazdı:

Bodytech Noxy Labs ve Dragon içerisinden hangisi daha iyi hissettirdi hocam sana maşallah bu arada.

bodytech tren de deli gibi yağ yaktım dragon da deli gibi büyüdüm ( deca ) fakat opsiyonel bodytech daha çok yaradı noxy sadece testo kullanıyorum trenini kullanmak nasip olmadı elimde stok var bitsin öyle geçeceğim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crownking    0
crosfredy, 19 dakika önce yazdı:

bodytech tren de deli gibi yağ yaktım dragon da deli gibi büyüdüm ( deca ) fakat opsiyonel bodytech daha çok yaradı noxy sadece testo kullanıyorum trenini kullanmak nasip olmadı elimde stok var bitsin öyle geçeceğim 

Hocam soruyu cevaplar mısın üstteki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
crownking, 2 saat önce yazdı:

Hocam soruyu cevaplar mısın üstteki 

Evet aynı flakon

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15

Deca sonrası sakatlıklardaki iyileşme ve eklemlerdeki hissiyatı hakkında nasıl bir geri dönüşü var?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Synthbody, 30 dakika önce yazdı:

Deca sonrası sakatlıklardaki iyileşme ve eklemlerdeki hissiyatı hakkında nasıl bir geri dönüşü var?

Kesinlikle recovery kat ve kat daha hızlı sakatlık konusunda belimde ciddi bir ağrı vardı deca dan sonra geçti bunun farkına vardım sırt ve bacak günlerinde eve zor atıyordum normalde kendimi Allah’a şükür hiçbiri kalmadı ağır press zamanları ince bir sızlama o kadar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: roonies328
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Elimde İran deca var ama her ampulde 25mg var sizce minimum haftalık kaç mg kullana bilirim?
      Şuan sadece 500 mg testosteron kullanıyorum yanına decayı eklemek istiyorum. Deca 50 mg eklesem çok mu düşük kalır? Çünkü çok bilgili değilim dozaj konusunda. Mazur görün  Kontrollü ilerlemek istiyorum ve vücudumun vereceği tepkiye göre ilerlemek istiyorum. Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: ugurrgennc
      Selamlar arkadaşlar,
      Deca da hem libido sorunu hem de kontrol zorluğu oluşturduğu için kürümde deca yerine npp kullanacağım.
      Npp de deca gibi libido sorunu yapar mı?
    • Yazan: cicekselcukk
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği olarak: (Haftalık)
      500Mg Testosteron 250Mg Deca Yükleme yapıyorum. (Kürün 6.Haftasına gireceğim pazartesi günü)
      Testoyu sabit tutup, Deca'yı 500'e çıkarmamın 500+500 yapmamın bir sakıncası var mı? Yoksa testoyu da mı arttırmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: cicekselcukk
      Merhabalar, kürümün 5.haftasındayım, haftalık 500 Testosteron + 250 Deca Durobolin alıyorum. Kan değerlerim beklendiği gibi, testosteron değerlerim yüksek fakat prolaktin değerlerim çok düşük. 
      Deca'nın çalışmadığından şüpheleniyorum, gözle görülür bir hacim artışı ve su tutumu yok vücudumda, kan değerlerimi paylaşıyorum bakabilirseniz sevinirim. @Diver

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.