Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

M4jeste

### İlk Kürüme Başlıyorum ### Herşey Hazır ###

Önerilen İletiler

M4jeste    65

İlk kürümü bu şekilde uygulamaya karar verdim.

1-10 hafta 500 mg testosterone cypionate

1-10 hafta 400 mg boldenon

1-6 hafta 30 mg dianabol

testo ve boldenon haftada 1er enjeksiyon. aynı enjektöre karıştırabilir miyiz, ağır gelir mi?

iğneleri kendim yapmayı düşünüyorum

Koruyucular(mct):

berko zinco hergün 1 tablet

apikobal iki günde bir 1 tablet

ester c sabah, akşam 1 tablet

milk thistle yemekle beraber 1 er kapsül

proviron sabah, akşam 1 tablet

cabaser 1 mg alınacak 1 tablet ikiye bölünerek yarısı salı yarısı cuma günü içilecek

arimidex haftada 2 gün 1 er tablet pazartesi günü 1 tablet perşembe günü 1 tablet

bunun yanında sağlam bir bal karışımı yapmayı düşünüyorum(arı sütü,zencefil,çoban çökerten,zerdeçal vb.). kür içerisinde uygun olurmu?

Kür sonu tedav(pct)i:

Kür bittikten 1 hafta sonra başlanacak eczaneden nolvadex-d ve klomen (tablet). tablete başlanıldığı günden itibaren pregnyl enjeksiyonuda yapılacak (pregnyl 1 adet 1500lük vurulacak 5 gün sonra 1 adet daha 1500lük vurulacak)

son enjeksiyondan 2 hafta sonra içilmeye başlacak 4 hafta boyunca hergün 2 tablet nolvadex 2 tablet klomen içilecek

Bu şekilde uygulucam. bu ara sıvanım var atlattığım gibi başlıcam

ilk mesajımı editledim. forum kirliliği olmaması için.

yaş 25 boy 167 kilo 60. parça parça 3 sene vg geçmişim var.

...

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

labslabs    77

Merhaba salih genesis markası şuan orjinali Türkiyede yok büyük ihtimalle kahverengi flakonludur seninkiler ama demek değildirki ürünler çalışmıcak içinde hammadde var takibi ama oranı bilemeyiz üzerinde 250 yazar 100 olur 250 yazar 150 olur içinde.

Ben kendim 8 ay bekledim orjinal genesisi,öyle kolay değil orjinal genesis bulmak ya bulgaristanda üretiliyor yada istanbulda kutusunu 200 tlden aşşağı satmalarına imkan yok genesis pahalı marka dolar 3.7 bide.

Genesisle sürekli mailleşiyoruz 1ay sonra dönüyorlar maillerinize ,toplu mal alcam dedim sizden boldenonun kutusuna 35 dolar dediler 35 dolar 135 tl civarı yapar gümrükte rüşvet vercen üzerine kar koycan o yüzden 200 tlden aşşağı kimse satamaz

kendi satıcımla konuştuğumda şunları söyledi Türkiyede kimse orjinal genesis görmedi bi isim verdi o sadece getirmiş 250 tlden satmış kutusunu başkada yok dedi bende dediğim gibi bekledim 8 ay orjinal genesisi

yani uzun lafın kısası elindeki ürünler %99 orjinal değil check kodlarına güvenme ya çözüyorlar yada hackerlardan satın alıyorlar kodları yada hackerlar sitedeki kodları sıfırlıyor zaten hackerlar böyle şeylerden para kazanıyor

genesisten başka gelen mailde şu şekilde bizim check kodlarımızı kimse çözemez eğer ilk defa kontrol edildiyse kesinlikle orjinaldir başka bir durum olamaz deniyor.Ama ben inanmıyorum tabikide balkan pharmada ilk defa check edilmiştir dendi clenbeterol için 5 tablet atıom etki vermiyordu zaten 20 tl almıştım 8 dolar zaten fiyatı nasıl orjinal olsun dediğim gibi durum bu

Balkan orjinalse tablet konusunda rakipsiz

paran varsa 1 kutu testo 1 kutu bolde daha al fazla fazla vur tabi genesis alma :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben orjinalini aldım srbistandan kendim aldım . Primobolanı ile oxandralonunu. Onlrda kahverengi flakonluydu geçen burdan aldım oxandralonunu oda kahverengi flakonluydu. Genesisin orjinali piyasada çok ama pahalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crash47    10
Merhaba salih genesis markası şuan orjinali Türkiyede yok büyük ihtimalle kahverengi flakonludur seninkiler ama demek değildirki ürünler çalışmıcak içinde hammadde var takibi ama oranı bilemeyiz üzerinde 250 yazar 100 olur 250 yazar 150 olur içinde.

Ben kendim 8 ay bekledim orjinal genesisi,öyle kolay değil orjinal genesis bulmak ya bulgaristanda üretiliyor yada istanbulda kutusunu 200 tlden aşşağı satmalarına imkan yok genesis pahalı marka dolar 3.7 bide.

Genesisle sürekli mailleşiyoruz 1ay sonra dönüyorlar maillerinize ,toplu mal alcam dedim sizden boldenonun kutusuna 35 dolar dediler 35 dolar 135 tl civarı yapar gümrükte rüşvet vercen üzerine kar koycan o yüzden 200 tlden aşşağı kimse satamaz

kendi satıcımla konuştuğumda şunları söyledi Türkiyede kimse orjinal genesis görmedi bi isim verdi o sadece getirmiş 250 tlden satmış kutusunu başkada yok dedi bende dediğim gibi bekledim 8 ay orjinal genesisi

yani uzun lafın kısası elindeki ürünler %99 orjinal değil check kodlarına güvenme ya çözüyorlar yada hackerlardan satın alıyorlar kodları yada hackerlar sitedeki kodları sıfırlıyor zaten hackerlar böyle şeylerden para kazanıyor

genesisten başka gelen mailde şu şekilde bizim check kodlarımızı kimse çözemez eğer ilk defa kontrol edildiyse kesinlikle orjinaldir başka bir durum olamaz deniyor.Ama ben inanmıyorum tabikide balkan pharmada ilk defa check edilmiştir dendi clenbeterol için 5 tablet atıom etki vermiyordu zaten 20 tl almıştım 8 dolar zaten fiyatı nasıl orjinal olsun dediğim gibi durum bu

paran varsa 1 kutu testo 1 kutu bolde daha al fazla fazla vur tabi genesis alma :)

hocam forumda senin mesajlarına bakıyorum da genelde hep söylediğin şey ilaçların %99 sahte olması. millet baslık acıyor o kesin sahte, baska biri açıyor o kesin sahte diyosun. :) Hocam haklı olabilirsin ama bu kadar kesin konusmanı anlayamıyorum. bu forumda optimum pharmadan bile süper verim alan adamlar gördüm. Madem sahte sizden birkaç öneri istiyorum, umarım cevaplarsınız.

1- İlacın içindeki mg mı nasıl öğrenebilirim. kullanarak takribi olarak ??

2-ilacımın içeriği düşük ise mg ları yükselttiğimde ne zaman veririmliliği ortaya çıkar ? örneğin 2-3 hafta

3-ilacın içeriği cok düşük sanıp 1000mg testo aldım 6 haftqa boyunca? bana ne gibi zarar açar, önlenebilir bir pct yapılabilir mi? teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

yorum için teşekkürler. şeffaf renk olduğunu söylüyor satıcı QR kod var üzerinde diyor.

ben orjinalini aldım srbistandan kendim aldım . Primobolanı ile oxandralonunu. Onlrda kahverengi flakonluydu geçen burdan aldım oxandralonunu oda kahverengi flakonluydu. Genesisin orjinali piyasada çok ama pahalı.

resmini çekmişmiydin acaba. bu fiyata orjinal olma ihtimali yokmudur ? şeffaf diyor rengi su rengindeymiş ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

marka olarak bakmayın referansları iyi bir satıcı bulun sadece her markanın sahtesi fazlaca mevcut.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

BEN BOŞUNA KxÇIMI YIRTMIYORUM

Vallahi billahi sahte piyasadaki ürünlerin %90 sahte geri kalan %10luk kısmı ya kendi kullanıyor yada sevdiği insanlara veriyorlar yav arkadaşlar dolar 3.7 genesis toplu alımda 35 dolar diyor şişesine nasıl 130 tl genesis satabilirler ? bvs firmasına mesaj atın bakalım cevap alabilecekmisiniz üretim durmuş mu durmamış mı anlarsınız alibaba.com'a girin 1.000 tane chek kodu 30 dolar balkan pharmanın check kodlarını satın almasalarda ya siteyi hackleyip sıfırlıyorlar yada check kodlarının sistemini çözüyorlar yav iron pharmanın sahtesini yapmışlar orjinal iron yarım doz fena ödem yapıyor ama böyle bi ilacın bile sahtesi var Gep firmasına mesaj atın ürün alcam diyin size ilk sorcağı soru içindeki doz oranı ne olsun diyor Genshı firmasının sahibi kaçak adam aranıyor ama hayla yeni tarihli genshı var nasıl oluyor hts vogel labor TÜRK omega bulgar deniyor sizce bulgar mı Türk mü ? psr peptid firmasına mesaj atıom fragmentin kutusu 60 dolar dio +kargo gümrük rüşveti adam burda 210 tl satıyor aynı holOgram bile yapmış o içindeki şekilli dozu bile kopyalamış adamlar 36 İU HUMATROPE kazıyor etiket basıp 72 iu die satıyor optimum baskını izleyin 2-3 farklı video var BOŞ iran ampüller var Nas pharma var nolvadex balkan pharma dolu iron hts etiketleri var isteyen olursa ekran görüntülerini atarım dns labsın şişesini 25 tlden genesis markasının şişesini 55 tlden veriyorlardı bana toplu alırsam check kodlarınıda kazıcan orjinal çıkcak dediler, biz öyle bir ülkeyiz ki bildiğin beyaz kediye mavi yeşil lens takıp van kedisi die satıyorlar daha 1 hafta önce yakalandı bir çete çeşme suyunu güç artıcı die satıyorlar

Ama bu demek değilki orjinal değilse çalışmıcak die şuan testo olarak pec labs ve iran testo kullanıyorum pec labs istanbul üretimi biliyorum bilerek aldım müthiş çalışıyor 750 mg vurduğum zaman test yaptırdım 1500 üzeri çıktı testom lipoda arttı ço iyidi 0 ödem yaptı.Orjinal iranda kullanıom stok yapmıştım kamyon şöförüne getirtmiştim ondanda 750 mg vurduğum zaman testte 1500 üzeri çıktı testo seviyem lipoda arttı aynı şekilde 0 ödem yine pec labs istanbul üretimi ama irandan farkı yoktu (makine 1500 kadar ölçüyor)

Hts labsın turinabolude çok güzel genshı boldenonda çok güzel çalışıyor hepsi istanbul üretimi ama güzel çalışıyor ödemde yapmıyor zaten içinde ne var flakon çinden hammade tüm dünyaya çinden benzil alkol bide kaliteli yağ optimum ve ironun ödem yapmasının sebebi yağları dandik şimdi değiştirmişler ama bilemem

Yani uzun lafın kısası kendinize DÜRÜST güvenilir yıllardır piyasanın içinde bulunan satıcı bulun benim satıcım tanıdığım en dürüst insan hangi ürün kim nerde üretmiş içinde ne kadar doz var hepsini söylüyor clenbeterol alcam diyorum istanbul var 40 tl orjinal var 80 tl diyor direk bunu hiç kimse söylemez adamlar ürün orjinal die 1 saat yemin ediyor ama fabrika kapanmış :)) hele bir tanesi mavi kapaklı 5mg peptid satıyor sitesine girdiğiniz zaman peptidler 1mg kırmızı kapaklı :)) ama hayla yemin ediyor orjinal die

ben bundan sonra marka yorumu yapmıyorum isteyen istediğini alsın zaten kazık yiye yiye öğrenirseniz gram umrumda değil aman dikkat edin sağlığınızdan olmayan insanların gözü paradan başka bir şey görmüyor özellikle para için anasını kızını satan bulgarlardan gelen bulgar markalarını kullanmayın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
BEN BOŞUNA KxÇIMI YIRTMIYORUM

Vallahi billahi sahte piyasadaki ürünlerin %90 sahte geri kalan %10luk kısmı ya kendi kullanıyor yada sevdiği insanlara veriyorlar yav arkadaşlar dolar 3.7 genesis toplu alımda 35 dolar diyor şişesine nasıl 130 tl genesis satabilirler ? bvs firmasına mesaj atın bakalım cevap alabilecekmisiniz üretim durmuş mu durmamış mı anlarsınız alibaba.com'a girin 1.000 tane chek kodu 30 dolar balkan pharmanın check kodlarını satın almasalarda ya siteyi hackleyip sıfırlıyorlar yada check kodlarının sistemini çözüyorlar yav iron pharmanın sahtesini yapmışlar orjinal iron yarım doz fena ödem yapıyor ama böyle bi ilacın bile sahtesi var Gep firmasına mesaj atın ürün alcam diyin size ilk sorcağı soru içindeki doz oranı ne olsun diyor Genshı firmasının sahibi kaçak adam aranıyor ama hayla yeni tarihli genshı var nasıl oluyor hts vogel labor TÜRK omega bulgar deniyor sizce bulgar mı Türk mü ? psr peptid firmasına mesaj atıom fragmentin kutusu 60 dolar dio +kargo gümrük rüşveti adam burda 210 tl satıyor aynı holOgram bile yapmış o içindeki şekilli dozu bile kopyalamış adamlar 36 İU HUMATROPE kazıyor etiket basıp 72 iu die satıyor optimum baskını izleyin 2-3 farklı video var BOŞ iran ampüller var Nas pharma var nolvadex balkan pharma dolu iron hts etiketleri var isteyen olursa ekran görüntülerini atarım dns labsın şişesini 25 tlden genesis markasının şişesini 55 tlden veriyorlardı bana toplu alırsam check kodlarınıda kazıcan orjinal çıkcak dediler, biz öyle bir ülkeyiz ki bildiğin beyaz kediye mavi yeşil lens takıp van kedisi die satıyorlar daha 1 hafta önce yakalandı bir çete çeşme suyunu güç artıcı die satıyorlar

Ama bu demek değilki orjinal değilse çalışmıcak die şuan testo olarak pec labs ve iran testo kullanıyorum pec labs istanbul üretimi biliyorum bilerek aldım müthiş çalışıyor 750 mg vurduğum zaman test yaptırdım 1500 üzeri çıktı testom lipoda arttı ço iyidi 0 ödem yaptı.Orjinal iranda kullanıom stok yapmıştım kamyon şöförüne getirtmiştim ondanda 750 mg vurduğum zaman testte 1500 üzeri çıktı testo seviyem lipoda arttı aynı şekilde 0 ödem yine pec labs istanbul üretimi ama irandan farkı yoktu (makine 1500 kadar ölçüyor)

Hts labsın turinabolude çok güzel genshı boldenonda çok güzel çalışıyor hepsi istanbul üretimi ama güzel çalışıyor ödemde yapmıyor zaten içinde ne var flakon çinden hammade tüm dünyaya çinden benzil alkol bide kaliteli yağ optimum ve ironun ödem yapmasının sebebi yağları dandik şimdi değiştirmişler ama bilemem

Yani uzun lafın kısası kendinize DÜRÜST güvenilir yıllardır piyasanın içinde bulunan satıcı bulun benim satıcım tanıdığım en dürüst insan hangi ürün kim nerde üretmiş içinde ne kadar doz var hepsini söylüyor clenbeterol alcam diyorum istanbul var 40 tl orjinal var 80 tl diyor direk bunu hiç kimse söylemez adamlar ürün orjinal die 1 saat yemin ediyor ama fabrika kapanmış :)) hele bir tanesi mavi kapaklı 5mg peptid satıyor sitesine girdiğiniz zaman peptidler 1mg kırmızı kapaklı :)) ama hayla yemin ediyor orjinal die

ben bundan sonra marka yorumu yapmıyorum isteyen istediğini alsın zaten kazık yiye yiye öğrenirseniz gram umrumda değil aman dikkat edin sağlığınızdan olmayan insanların gözü paradan başka bir şey görmüyor özellikle para için anasını kızını satan bulgarlardan gelen bulgar markalarını kullanmayın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

hocam forumda senin mesajlarına bakıyorum da genelde hep söylediğin şey ilaçların %99 sahte olması. millet baslık acıyor o kesin sahte, baska biri açıyor o kesin sahte diyosun. :) Hocam haklı olabilirsin ama bu kadar kesin konusmanı anlayamıyorum. bu forumda optimum pharmadan bile süper verim alan adamlar gördüm. Madem sahte sizden birkaç öneri istiyorum, umarım cevaplarsınız.

1- İlacın içindeki mg mı nasıl öğrenebilirim. kullanarak takribi olarak ??

2-ilacımın içeriği düşük ise mg ları yükselttiğimde ne zaman veririmliliği ortaya çıkar ? örneğin 2-3 hafta

3-ilacın içeriği cok düşük sanıp 1000mg testo aldım 6 haftqa boyunca? bana ne gibi zarar açar, önlenebilir bir pct yapılabilir mi? teşekkürler.

uzunca yazdım zaten okursun yine yazayım sizin için şimdi üstüne basarak söyledim ürünün çalışması için orjinal olmasına gerek yok çinden hammadde alırsın şişesinide alırsın yapışkanını üretirsin check kodunu ayarlarsın biraz benzil alkol ne yağı koycaksan koyarsın içine ürün tamamdır orjinal dersin check kodu var dersen ee hammadede koydun kullanan kişi etkide alcak orjinal sanar sonra :D

1-bu soru çok zor bir soru şimdi testodan örnek vereyim özel hastanelerde 45.000 kadar ölçülebiliyor sen ilk orjinal olduğundan emin olduğun kaliteli testoyu vurursun test yaptırsın bakarsın testo seviyene sonra şüpheli üründende aynı dozda vurup tekrar test yaptırsın oran orantı yapıp içindeki hammade oranını çözersin.Ama testo ucuz en dandik markanın bile testosu güzel :) boldenon seni açıktırıyorsa anlayabilirsin yani zor içindeki oranı bilmen kahin olman lazım o yüzden dürüst insanlarla çalışınki içindeki oranı size söylesin hep genesisten gidiyoruz ama şimdi istanbulda benim bildiğim 2 tane genesis üreten farklı kiş var biri %30 doz koyuyor öbürü %70 3. üreten varmıdır muhtemelen vardır şans yani hangisi denk gelirse bide aynı üreten kişi birine %60 birine %20 koyabilir

2-Kullandığın steroid kısa esterliyse 1-2 haftadada uzun esterliyse daha fazla zamanda net bişey diyemem boldenon uzun esterli ama ben vurayım ertesi gün bende açlık yapıyor kiminde hiç açlık yapmıyor.

3-Bu forumda şuana kadar bana sorulmuş en güzel soru seni tebrik ediyorum bu soruyu sorduğun için.

Şimdi bak dymtize firması (suplament firması) bu firma protein tozu üretiyor bilinen marka yıllardır var ama 1 sene önce yüklü miktarsa ceza yedi kapatıldı sonra başka yere taşınılar felan.Peki neden ceza yedi biliyormusun ? protein tozunun üstünde her ölçekte 30 gr protein var yazıyor ama her ölçekte 10 gr çıktı yani protein tozunda bile dozajlar tutmuyor hile var zaten %5 oynama hakları var yasal olarak KALDIKİ steroidde tutcak üzerinde 250 yazcak içinde 250 olcak :) İ M K A N S I Z o yüzden elindeki ürün orjinal olsa bile bence her zaman +100 mg vurulması lazım

şöyle yap bence hedefin 500 testo 500 bolde ise sen 700 testo 700 bolde vur diyelimki üzerinde yazanla içinde yazan aynı 700 testo 700 bolde vurmuş olursun çok bi şey kaybetmezsin gidipte 1500 testo 1500 bolde vurma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
a

Hedef 500testo 400bolde ilk kür ilk heyecan :D bayağı dolmuşsun ama içini döktün resmen yararlı oldu ama eline sağlık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

ülkenin %99 müslüman ama yemin ede ede dolandırmayan kalmadı , 12 yaşında spora ilk başladığımda spor hocası zorla nitrofull sattı bana bunu almazsan büyümezsin die die sattı sonra arkasında nitrofull'ün aminoasiti l-cartini baya iteledi bana protein tozu net nişasta diğerleri meyve suyu :) sonra kigtoropin itelediler :) humotropenin 36 iu olanını 72 iu olarak sattılar bvs çakma çıktı genesis çakma çıktı iron pharma itelediler sahte peptid itelediler yani iteledilerde iteledirler peptidden suplamentte kadar zengin biri değilim çocukluğumdan beri çalışıyorum hep kendi paramla aldım zaman ve umut kaybından başka bir şey olmadı benden aldıkları paradan hayır gelir mi gelmez tabi ahım var o paralarda daha öbür dünyası var Allah şükür sağlımızda bi sıkıntı olmadı ona seviniyorum ama çözdüm olayı artık beni dolandırcak vücut geliştirme camiasında biri kalmadı hepsi tek tek dolandırdı :) zaten 1-2 kür daha yapıp bırakcam istediğim vücuda yakınım ben heryerde anlatıyorum forum olsun spor salonu olsun para kolay kazanılmıyor bu dolandırıcıları zengin ediyoruz en yakın arkadaşım biliyor bu başıma gelenleri gitmiş protein tozu almış ama markası yazmıyor tek kullanımlık poşet 20 tane 250 tl tadı nişasta bildiğin nitrofull üreten adamın işi belli yani git geri ver diyorum yok dio bunun içinde nişasta var içince karnımda şişiyor doyuyorum kilo vercem diyor bide satan öyle bir anlatıyor ki sanırsın içinde dnp igf-1 clenbeterol masteron winsterol var ama bitkisel :)) Benim istediğim ben tecrübe ettim siz etmeyin ben sizin yerinize ettim işte ama anlatamıyorum insanlara dediğim gibi siz bilirsiniz Allah verede sağlığınıza bi şey olmasın gerisi kolay

not: bundan sonra dna labs haricinde hiç bir steroide sahte demicem isteyen istediğini kullansın karışmıcam parada benim değil vücutta benim değil, teknik kısmına karışırım sadece mct pct yorum yapar geçerim .Dna labsa karışma sebebim şişesinin 25 tl olması içinde 1gr anabolizan olmaması.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6

Soyledıgın fıyatlara genesis almak mumkun değil acıkcası ben toplu alım yapıyorum boldenonu 30-34 dolar . Testesteronu 25 yaklaşık . Senın soyledıgın fıyatlara gore . 50 lira danabol desekı parakende bu fıyata alamassın . Bolde ve testoya 400 lira vermıssın 2 ser flakona . Flakon başı 100 lira .Yanı benden ucuza alıyosun . ) kımse delikanlı satıcın tanısmak ısterım . Genesısın sahtesı olup olmadıgnı bılmıyorum fakat bazı satıcılar kendı kullandıkları flakonları doldurup uygun fıyattan verıyor . Satıcının guvenılır olması onemlı ve guvenılır bırı bulursanız bırakmayın ..

He bide genesisin boldenonlari 250mg liktir sen nası 400mg kullanıosun anlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crash47    10

Labslabslabs bilgilendirdiğiniz ve içinizi döktüğünüz için çok teşekkür ederiz. Bizde kazıklana kazıklana gelişecez sanırım (: bu arada bukadar yazı yazmakta bir emek ve vakit. Cidden cok teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
Soyledıgın fıyatlara genesis almak mumkun değil acıkcası ben toplu alım yapıyorum boldenonu 30-34 dolar . Testesteronu 25 yaklaşık . Senın soyledıgın fıyatlara gore . 50 lira danabol desekı parakende bu fıyata alamassın . Bolde ve testoya 400 lira vermıssın 2 ser flakona . Flakon başı 100 lira .Yanı benden ucuza alıyosun . ) kımse delikanlı satıcın tanısmak ısterım . Genesısın sahtesı olup olmadıgnı bılmıyorum fakat bazı satıcılar kendı kullandıkları flakonları doldurup uygun fıyattan verıyor . Satıcının guvenılır olması onemlı ve guvenılır bırı bulursanız bırakmayın ..

He bide genesisin boldenonlari 250mg liktir sen nası 400mg kullanıosun anlamadım

evet satıcıyla ilk görüşmemdi o yüzden buraya iletmek istedim. genesis ampul üretim yok ve dediğin gibi testo da boldenonda 250mg bu durumda 4000mg veremez tabi sahte değilse. sende 140boldenon, 100testo alıyorsun. paket halinde değil de tek sorduğumda testo e 160, boldenon 190 bu şekilde bakılınca normal gibi ?

Labslabslabs bilgilendirdiğiniz ve içinizi döktüğünüz için çok teşekkür ederiz. Bizde kazıklana kazıklana gelişecez sanırım (: bu arada bukadar yazı yazmakta bir emek ve vakit. Cidden cok teşekkür ederim

aga okadar uzatmak istemiyorum tek kür yeterli olacak boy zaten 167 :tar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

check kod, confirm kod tamamda QR kodlarda da sahte olma ihtimali varmı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

var ürüne bakarak markaya bakarak kimse sana birşey diyemez. düzgün satıcı bul referanslarına bak karar ver al.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
var ürüne bakarak markaya bakarak kimse sana birşey diyemez. düzgün satıcı bul referanslarına bak karar ver al.

Yanıtlar için teşekkürler aynen referanslar önemli alacağım kişiye ve ürünlere karar verdim. Testo c boldenon dianabol. Şimdi kür içerisinde koruyucular, öncesinde yaptırılması gereken testler hakkında detaylı bilgilere ihtiyacım var

"Testo e boldenon dianabol kürü dikkat edilmesi gerekenler" konusunda bahsettiklerin dışında yapılacak varmıdır püf nokta, dip not, bu küre göre düzenlenmesi gereken herhangi birşey. Tek fark ben testo c kullanacağım. Başından sonuna kontrollü bir şekilde ilerlemek istiyorum sizlerle. Ilk kürünü uygulayan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa, tecrübeli arkadaşlar yönlendirirse ilk deneyim olsa da profesyonel bir şekilde ilerleyebiliriz. Başladığımda tüm gelişmeleri adım adım günlükler tanışma bölümünde paylaşmayı düşünüyorum. Inanıyorum çok güzel olacak :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

"Konu edit"

önümüzdeki hafta başlamak istiyorum, yorumlarınızı eksik etmeyin arkadaşlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Yazmayım yazmayım diyorum dayanamıyorum yine forumun kurallarında argo kelimeler yasak ama mk önüne gelen hıyara paranızı kaptırmayın eşek olana semer vuran çok olurmuş o kür ne öyle o mct ne öyle pct ezber olmaz baştan sona kadar hatalı biraz forum da araştırma yap bir çizelge hazırla kendine kür ve MCT çizelgesi buraya yorum olarak at yada tekrar başlık aç yorum yapalım yazmamamin sebebi biraz araştır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
Yazmayım yazmayım diyorum dayanamıyorum yine forumun kurallarında argo kelimeler yasak ama mk önüne gelen hıyara paranızı kaptırmayın eşek olana semer vuran çok olurmuş o kür ne öyle o mct ne öyle pct ezber olmaz baştan sona kadar hatalı biraz forum da araştırma yap bir çizelge hazırla kendine kür ve MCT çizelgesi buraya yorum olarak at yada tekrar başlık aç yorum yapalım yazmamamin sebebi biraz araştır.

kardeş birçok bilgiyi buradan edindiğim için burada paylaştım kürü direk. bu şekilde bir yol izlicez dedi eksiği gediği neyse tartışalım diye zaten bu konu. bu benim değil antrenörün programı kardeşim onu belirteyim yarışmacı yetiştiriyor adam.he demek değildir ki antrenör olan yarışmacı yetiştiren herkes 4 4lük. zaten bu yüzden programı burada paylaştım ki bilgili arkadaşlar yorumlasın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6

Genesis icin yanı 180-190 parakende fiyat daha gercekci .. cogu sahtesi olan markalarında aslında sahtesı yok . Balkanın sahtesı oldugu ıddıa edılır mesela ama hıc sahtesını goremedık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Tekrar merhaba arkadaşlar. antrenör bir arkadaşla görüştüm ve şöyle bir program çıkardı. (yarışmacı yetiştiren bir antrenör)

1-10 hafta 500 mg testosterone cypionate Genesis

1-10 hafta 400 mg boldenon Bvs

1-8 hafta günlük 30 mg dianabol tablet Balkan (dianabol 8 haftada etki gösterdiğini söyledi )

kür bu şekilde.

Koruyucular:

berko zinco hergün 1 tablet

apikobal iki günde bir 1 tablet

ester c sabah, akşam 1 tablet

milk thistle yemekle beraber 1 er kapsül

proviron sabah, akşam 1 tablet

cabaser 1 mg alınacak 1 tablet ikiye bölünerek yarısı salı yarısı cuma günü içilecek

arimidex haftada 2 gün 1 er tablet pazartesi günü 1 tablet perşembe günü 1 tablet

Senin yazdığın bu bende hataları bir bir belirteyim.

1. Hata Testo ile Boldenon aynı anda kesilmez Boldenon testosteron dan 1 hafta önce kesilir kür hazırlanırken yarılanma sürelerine hesap edilir. En basit yapılan yanlış bu.

2. Hata Dianabol 8 hafta da etki gösterdiği gülünç 5 hafta yeterlidir ( kaliteli Boldenon ise )

Gelelim MCT ye en gülünç burası

Proviron var arimideks var cabaser var arimideks yeterli 72 saatte bir 1 tablet yada yarım tablet.

Gelelim pct ye

Pct ezbere olması neye göre yazdı onu kür sonu tedavi hormon değerlerine göre yapılır öyle kafadan bunu al şunu al hmmm tamam demek ile olmaz çok daha fazla yazarım sadece bu kür üstünden. Bir de sevmediğim birşey var kardeşimli konuşmalar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Türkiye de herkes antrenör herkes hoca herkes profesyonel herkes müsabık herkes doktor. İşini çok iyi yapan hocalarımız abilerimiz kardeşlerimiz var onları bu yorumdan dışarı tutuyorum biri ile iş yapacaksan ücreti neyse ver kalite ucuza satılmaz girdiğin işe değsin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.