Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

M4jeste

### İlk Kürüme Başlıyorum ### Herşey Hazır ###

Önerilen İletiler

M4jeste    65

Şimdi doğru oldu kardeşim.

Yarılanma olayını sorucam. Ucuz olduğunu kim söyledi fiyat makul

Arimidex koruma, proviron aldığım testoyu vücudun kullanımını artırmak için

Pct genel olarak aynı şeyler ve 500 üzeri testo larda pregnyl çoğu kişi vuruyor ihtiyaç yoksa bile iyileşmeyi hızlandırır ki mutlaka ihtiyaç olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mhmt22    79

Arimideks nedir ?

Proviron nedir ?

Korumak için Testo daha iyi çalışıyor cevaplar değil araştır bir tam anlamında sorunun cevabını bilmeden cevap verme seni bu bilgili değil cahil olduğunu gösterir o konuda. Türkçe kaynaklara değil yabancı kaynaklara bak. Hocam dediğin adamların hiç birşey bilmediğini farkedeceksin...

Ve bana kardeşim diyorsun yaşın kaç adın ne bilmiyorum ben 38 yaşındayım 18 yıldır bu sporun içindeyim öğrencimin üyeliğinden giriyorum arada sayfaya sırf insanlara 3-5 birşey öğrenebilirim diye yorum yapıyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
Arimideks nedir ?

Proviron nedir ?

Korumak için Testo daha iyi çalışıyor cevaplar değil araştır bir tam anlamında sorunun cevabını bilmeden cevap verme seni bu bilgili değil cahil olduğunu gösterir o konuda. Türkçe kaynaklara değil yabancı kaynaklara bak. Hocam dediğin adamların hiç birşey bilmediğini farkedeceksin...

Ve bana kardeşim diyorsun yaşın kaç adın ne bilmiyorum ben 38 yaşındayım 18 yıldır bu sporun içindeyim öğrencimin üyeliğinden giriyorum arada sayfaya sırf insanlara 3-5 birşey öğrenebilirim diye yorum yapıyorum...

viewtopic.php?f=88&t=895 şuraya bir gözat, benim mesajımada.

telefondan zor oluyor.

şimdi yaşın, kaç yıldır bu sporun içinde olduğun vs. para etmiyor uslubundan dolayı. buraya gelip ahkam kesmekle olmuyor o işler. herkesin doğrusu en doğru. sana dar gelen bana bol gelebilir ammavelaki "boş" yapmaya gerek yok. buraya konu açmamızın sebebi olumlu yada olumsuz eleştirilsin diye en azından benim öyle. öyleyse o şekilde yorumlanır hitap edilir. oturduğun yerden ahkam keseceğine doğru bildiklerini aktarırsın bu böyle bu böyle olmalı "bana göre" dersin çekilirsin.

### Yarılanma olayına gelirsek.. deca ve trenbolone için geçerli bir durum. boldenone doğal testesteronu baskılamadığı için aynı anda kesilebileceği sonucuna ulaştım. Saygılar

ismim Salih yaşım 25. mesajın sonunda

ilk mesajımı editledim. forum kirliliği olmaması için.

yaş 25 boy 167 kilo 60. parça parça 3 sene vg geçmişim var.

boş yorum değil, değerleri yorumlarınız varsa dinliyorum .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
marka olarak bakmayın referansları iyi bir satıcı bulun sadece her markanın sahtesi fazlaca mevcut.

kürde gözüne takılan birşey yok sanırım, yorumun benim için önemli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Merhaba özel mesajta atmışsın maalesef simdi gördüm.

Burdaki abilerim kadar tecrübeli değilim fakat gözüme takılanları belirtmek istedim.

Öncelikle kür süresini 10 haftada tutmaman gerektiğini düşünüyorum.Özellikle bu küe bulk kürü ise.Çünkü kendimden örnek vereyim şuan 9.haftadayım Testo e bolde kullanıyorum,En iyi verimlermi son 3 haftadır alıyorum diyebilirim.

Boldenonu 10 haftada tutmak bence gereksiz.Özellikle yaptığı damarlanma ve büyütme etkisi 10-12 haftadan sonra ortaya çıkıyor diyor bütün kullananlar.

Dbol u ise 8 hafta kullanmak karaciğerini gereksiz yere yormak demek.Zaten bu kürdeki amacı ilaçlar reseptöre bağlanana kadar kick start dediğimiz olayı gerceklestirmek.Fazladan kullanacagın 4 hafta yarardan cok karaciğerini yorar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
Merhaba özel mesajta atmışsın maalesef simdi gördüm.

Burdaki abilerim kadar tecrübeli değilim fakat gözüme takılanları belirtmek istedim.

Öncelikle kür süresini 10 haftada tutmaman gerektiğini düşünüyorum.Özellikle bu küe bulk kürü ise.Çünkü kendimden örnek vereyim şuan 9.haftadayım Testo e bolde kullanıyorum,En iyi verimlermi son 3 haftadır alıyorum diyebilirim.

Boldenonu 10 haftada tutmak bence gereksiz.Özellikle yaptığı damarlanma ve büyütme etkisi 10-12 haftadan sonra ortaya çıkıyor diyor bütün kullananlar.

Dbol u ise 8 hafta kullanmak karaciğerini gereksiz yere yormak demek.Zaten bu kürdeki amacı ilaçlar reseptöre bağlanana kadar kick start dediğimiz olayı gerceklestirmek.Fazladan kullanacagın 4 hafta yarardan cok karaciğerini yorar.

Boldenon 12. Haftadan sağlam etkiler verdiği söyleniyor evet ama hem ilk kürüm hem ilacı uzun süre vücutta tutmak istemiyorum hemde fazla su tutmak istemiyorum. Bu yüzden testo c var orta ester daha hızlı etki gösterir ve daha az su tutuyor testo e ye göre. Bu şekilde tam verimi alamam mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

testo cypionate orta ester felan değil enanthante 10.5 gün cypionate 12 günde yarılanır. kısacası daha uzun esterli ve daha çok su tutar.

bu arada o 10. haftadan sonra gör o boldenonu muhabbetleri çok boş muhabbetler 10 hafta ile 15 hafta arasında yüzde 15 fark olur yada olmaz

ne bekliyorsunuz ki 10 haftada etki etmeyen ilacın sihirli değnek alarak bi anda devasa bişey yaratmasını mı ?kaldı ki boldenon testosterondan bile daha güçsüz bir steroid. çok abartılıyor bizim ülkemizde herkesde bir boldenon çılgınlığıdır gidiyor anlayamadım görüşüm 750 800 mg ın altında da bi işe yaramadığı pek fazla.

bu arada zaten boldenon ile danabol çakışan ilaçlar mümkün olduğunca beraber kullanmamalı. ikiside 17 alfa grubu ilaçlardır. deca-trenbolone gibi kuzenler de diyebiliriz birbirlerini baskılamaları sıkıntı yaratır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
testo cypionate orta ester felan değil enanthante 10.5 gün cypionate 12 günde yarılanır. kısacası daha uzun esterli ve daha çok su tutar.

bu arada o 10. haftadan sonra gör o boldenonu muhabbetleri çok boş muhabbetler 10 hafta ile 15 hafta arasında yüzde 15 fark olur yada olmaz

ne bekliyorsunuz ki 10 haftada etki etmeyen ilacın sihirli değnek alarak bi anda devasa bişey yaratmasını mı ?kaldı ki boldenon testosterondan bile daha güçsüz bir steroid. çok abartılıyor bizim ülkemizde herkesde bir boldenon çılgınlığıdır gidiyor anlayamadım görüşüm 750 800 mg ın altında da bi işe yaramadığı pek fazla.

bu arada zaten boldenon ile danabol çakışan ilaçlar mümkün olduğunca beraber kullanmamalı. ikiside 17 alfa grubu ilaçlardır. deca-trenbolone gibi kuzenler de diyebiliriz birbirlerini baskılamaları sıkıntı yaratır.

Hocam zaten yabancı forumlarda Boldenon icin Dianabolun enjekte edilebilir hali diyorlar.Yanlız birde 800 mg kullandıgımız zaman 80 kiloluk biri icin kilo başına 10 mg kullanmış oluyoruz.Siz daha önceki mesajlarınızda kg basına 4 mg almamız gerektigini söylüyordunuz Boldenon icin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

tam olarak öyle değil enjekte edilebilen danabol de var türkiyede bulamayacak olsanız bile :) ama kuzenler gibi diyebiliriz.

normal kür yapan insanlar ve başlangıçlarda kg başına 4 mg yetecektir tabiki bu miktar kas yağ oranı kütle miktarı kişinin kür geçmişine göre değişiyor fakat o karakteristik damarlanmalar vucuttaki kırmızı kan hücrelerinin aşırı derecede artışı yüksek anabolik etkiyi belirli bi çıtanın altında görmek zorlaşıyor 400 mg kullanıpda böyle birşey görmeniz saçma olurdu.adam 2k testoyu 1.5k boldenon ile yanında 600-800 mg tren ile kombin ederken salaklık etmiş olur 400 de alabiliyorsa :) kişiden kişiye de değişiyor bunlar benim gözlemim 800 ün altında bu özellikleri iyi şekilde yaşamak zor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

ne bekliyorsunuz ki 10 haftada etki etmeyen acın sihirli değnilek alarak bi anda devasa bişey yaratmasını mı ?kaldı ki boldenon testosterondan bile daha güçsüz bir steroid. çok abartılıyor bizim ülkemizde herkesde bir boldenon çılgınlığıdır gidiyor anlayamadım görüşüm 750 800 mg ın altında da bi işe yaramadığı pek fazla.

herşey herkese göre değişiyor :(

testo c nin uzun ester olduğunu ve daha fazla su tuttuğunu senden duydum.

salonda testo boldenon dianabol ilk 4 hafta tek sonra p.tesi cuma çift iğne ile muhteşem sonuç alanlar var. sanırım kendimiz deneyimlemeden bir sonuca varamıcaz. tüm değişkenler yine kullanıcıya göre değişiyor. hocam iyi, satıcım iyi, alıp kullanacaz. antrenman konusunda nasıl çalışmak daha etkilidir haftada 4 gün tek bölge olarak mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Bu degisen bir durum degil

Esterler Omurleri

Acetat. 2-3 gun

Propionat. 3-4 gun

Phynlpropionate 6 gun

Kaporate. 7-8 gun

Enanthante. 10.5 gun

Cypionate. 12 gun

Decanote. 14 gun

Undecanote. 15 gun

Bu tabloyu her ilaca uyarlamaniz mumkun tren acetat, testosteron acetat gibi

Yada testosteron undecanote ile boldenon undecanote gibi

Bunlar sadece yarilanma omrunu etkileyen köklerdir hepsini ekleyebilirsin

Mesela sustanon testosteron enanthante cypionate propionate ve phenylpropionate karisimindan olusur farkli esterler farkli omurler tanimis olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

evet c 1 gün daha fazlaymış şöyle bilgiye ulaştım

deca 15

boldenon 15

masteron p 3

masteron e 8

sustanon 4 ester 18

testo e 11

testo c 12

dianabol 8 saat

testo c 17b hidroksi, 4 androjen

dianabol 17a metil, 17bhidroksi, 1,4 androjen

boldenon 1,4 androjen, 1 7b ol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.