Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ed4wert4

Yüksek prolaktin yardım

Önerilen İletiler

ed4wert4    1

Merhabalar öncelikle 1,5 yıldır vücut geliştirme yapıyorum bundan 6 ay önce ostarine deneyimim oldu bunun dışında ilaç kullanmadım, özellikle okul açıldığından beri gün içinde sürekli yorgun ve uyumaya istekli oluyordum aynı zamanda libidoda azalma var eskisi gibi değil bazı şeyler. Kasımın 29unda ne olduğunu anlamak  için kan verdim fakat vize haftamın son sınavından 1 gün sonra verdim ve kan verdiğim günün 1 gün öncesi çok az uyku ile idman yaptım. testlerden emin olmak için vize haftamdan 1 hafta sonra uykumu almış bir şekilde son idmandan 3 gün sonra bir test daha verdim. aşağıya bırakıyorum tesleri ilk test Kasım 29 2. test Aralık 4

2 testte de ortak olan şey Prolaktinin yüksek olması, sanırım sınav haftamın stresinden dolayı ilk testteki prolaktin daha yüksek. vücudumdan bahsedecek olursam kollarım ve omuzlarım damar damar olmasına rağmen bel bölgem ve bacaklarım yağlı ne zaman kilo alsam ilk bu bölgelerden alırım. Prolaktine müdahale gerekiyor mu hayat kalitemi bozuyor yardımcı olursanız sevinirim. @Rdm

image.png.3ddb27b19df8b5eceb581d26a924c2f4.png image.png.822a791dac159e85e95b80395215dfaa.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ufukbelli.06    72

Testosteron seviyesi de düşük, hayat kaliteni de düşürür. @Rdm hocam fikrini paylaşacaktır. 

Ostarini ne kadara aldın? 

tarihinde ufukbelli.06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    1
ufukbelli.06, 05.12.2023 - 21:21 yazdı:

Testosteron seviyesi de düşük, hayat kaliteni de düşürür. @Rdm hocam fikrini paylaşacaktır. 

Evet öyle, doğal testosteron seviyem düşük sanırım.

bu arada belirtmeyi unutmuşum kolestrolüm beslenme kaynaklı kötü, dikkat edemiyorum ne yiyip içtiğime sadece şekerden uzak kalmaya çalışıyorum.

ufukbelli.06, 05.12.2023 - 21:21 yazdı:

Ostarini ne kadara aldın? 

2000di 15mg 60 gün kullandım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
ed4wert4, 13 saat önce yazdı:

Merhabalar öncelikle 1,5 yıldır vücut geliştirme yapıyorum bundan 6 ay önce ostarine deneyimim oldu bunun dışında ilaç kullanmadım, özellikle okul açıldığından beri gün içinde sürekli yorgun ve uyumaya istekli oluyordum aynı zamanda libidoda azalma var eskisi gibi değil bazı şeyler. Kasımın 29unda ne olduğunu anlamak  için kan verdim fakat vize haftamın son sınavından 1 gün sonra verdim ve kan verdiğim günün 1 gün öncesi çok az uyku ile idman yaptım. testlerden emin olmak için vize haftamdan 1 hafta sonra uykumu almış bir şekilde son idmandan 3 gün sonra bir test daha verdim. aşağıya bırakıyorum tesleri ilk test Kasım 29 2. test Aralık 4

2 testte de ortak olan şey Prolaktinin yüksek olması, sanırım sınav haftamın stresinden dolayı ilk testteki prolaktin daha yüksek. vücudumdan bahsedecek olursam kollarım ve omuzlarım damar damar olmasına rağmen bel bölgem ve bacaklarım yağlı ne zaman kilo alsam ilk bu bölgelerden alırım. Prolaktine müdahale gerekiyor mu hayat kalitemi bozuyor yardımcı olursanız sevinirim. @Rdm

Günaydın, öncelikle geçmiş olsun. Endişelenmeden uygun bir zamanda endokrinoloji bölümünden randevu alıp tam hormon testlerini yaptır, öncesinde ürolojiye gidip testis usg'si çekilmesini iste. Nedenini sorduklarında testislerimde sürekli ağrı var gibi bir şey uydurabilirsin. Endokrinolojiye gittiğinde elinde testis usg'si olması işini kolaylaştıracaktır. Yüksek lh seviyesine karşın testosteron oranın çok düşük, prolaktin değerin yüksek. Çok yüksek seviyede (100 ve üzeri) olan prolaktin hastalarında hipofiz bezinde tümörden şüphelenilir ve hipofiz tomogrofisi istenilip kontrol edilir. Fakat seninki gibi olan orta yüksek seviyelerde hipofizin uyarması ama testislerin cevap vermemesinden kaynaklanabilir. Veya daha basiti yoğun stress kaynaklı hormonal dengen bozulmuş olabilir. İçmiş olduğun mide ilacı var ise özellikle motilium prolaktini arttırması ile ünlüdür. Sütü olmayan kadınlara bazı doktorlar prolaktini arttırıp sütünü çoğaltsın diye mide ilacı olan bu ilacı reçete eder. Aklıma gelenler şimdilik bu kadar, stresten uzak dur, doktora gidebilecek vaktin yok ise, öncelikle prolaktinini düşürmek için 1 tablet casaber veya dostinex kullanıp 1 ay kadar kendini/libidonu/ereksiyonunu gözlemle düzelir ise ne ala, düzelir ama yeniden bozulur veya hiç düzelmezse ilk dediklerimi uygulamalısın mecburen.

• Beğen 4
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    406
Rdm, 5 dakika önce yazdı:

Günaydın, öncelikle geçmiş olsun. Endişelenmeden uygun bir zamanda endokrinoloji bölümünden randevu alıp tam hormon testlerini yaptır, öncesinde ürolojiye gidip testis usg'si çekilmesini iste. Nedenini sorduklarında testislerimde sürekli ağrı var gibi bir şey uydurabilirsin. Endokrinolojiye gittiğinde elinde testis usg'si olması işini kolaylaştıracaktır. Yüksek lh seviyesine karşın testosteron oranın çok düşük, prolaktin değerin yüksek. Çok yüksek seviyede (100 ve üzeri) olan prolaktin hastalarında hipofiz bezinde tümörden şüphelenilir ve hipofiz tomogrofisi istenilip kontrol edilir. Fakat seninki gibi olan orta yüksek seviyelerde hipofizin uyarması ama testislerin cevap vermemesinden kaynaklanabilir. Veya daha basiti yoğun stress kaynaklı hormonal dengen bozulmuş olabilir. İçmiş olduğun mide ilacı var ise özellikle motilium prolaktini arttırması ile ünlüdür. Sütü olmayan kadınlara bazı doktorlar prolaktini arttırıp sütünü çoğaltsın diye mide ilacı olan bu ilacı reçete eder. Aklıma gelenler şimdilik bu kadar, stresten uzak dur, doktora gidebilecek vaktin yok ise, öncelikle prolaktinini düşürmek için 1 tablet casaber veya dostinex kullanıp 1 ay kadar kendini/libidonu/ereksiyonunu gözlemle düzelir ise ne ala, düzelir ama yeniden bozulur veya hiç düzelmezse ilk dediklerimi uygulamalısın mecburen.

Hocamın tüm dediklerine katılıyorum aynı durum bende de vardı endokrine gittim testis usgsi ve göğüs istemişti jinekomasti için görüntüleme tarihleri için 1 yol sonrasına randevu vermişlerdi bilgisine güvendiğim bir hocama danıştım 1 ay 2 günde 1 tamox ve aktardan aslan pençesi otu alıp her gün 300 500 ml içtim sonuç gayet iyi geldi.Ancak senin testonda düşük bunun içinde kompleks testo ürünleri keçiboynuzu pekmezi gibi bitkisel destekleri arttırıp bir ay bir dene istersen

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Ironmann, Bir saat önce yazdı:

Hocamın tüm dediklerine katılıyorum aynı durum bende de vardı endokrine gittim testis usgsi ve göğüs istemişti jinekomasti için görüntüleme tarihleri için 1 yol sonrasına randevu vermişlerdi bilgisine güvendiğim bir hocama danıştım 1 ay 2 günde 1 tamox ve aktardan aslan pençesi otu alıp her gün 300 500 ml içtim sonuç gayet iyi geldi.Ancak senin testonda düşük bunun içinde kompleks testo ürünleri keçiboynuzu pekmezi gibi bitkisel destekleri arttırıp bir ay bir dene istersen

Evet doktorlar baş tacı ama çoğu hastalıklarda alternatif tıp da çare olabiliyor, yazdıklarını denemek iyi gelebilir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    1
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim fakat önümüzdeki 1 ay çok yoğunum ve hastaneye gitmeye vaktim yok ancak 1 ay sonra kan testi için gidebilirim, dediğiniz gibi dostinex kullanıp bu 1 aylık süreci gözlemlemek istiyorum dostinexi nereden satın alabilirim eczaneden reçetesiz alınıyor mu ? Yalnızca 1 tablet kullanıp bırakacak mıyım ? Şimdiden teşekkürler cevabınız için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
ed4wert4, Bir saat önce yazdı:

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim fakat önümüzdeki 1 ay çok yoğunum ve hastaneye gitmeye vaktim yok ancak 1 ay sonra kan testi için gidebilirim, dediğiniz gibi dostinex kullanıp bu 1 aylık süreci gözlemlemek istiyorum dostinexi nereden satın alabilirim eczaneden reçetesiz alınıyor mu ? Yalnızca 1 tablet kullanıp bırakacak mıyım ? Şimdiden teşekkürler cevabınız için

Tüm sorularının cevabı kısaca evet.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    1

@Rdm
Merhaba hocam bugün yaklaşık 2 ay sonra tekrar kan testi verdim testosteronum gitgide artıyormuş gibi görünüyor sarmın etkilerinden biraz geç arınıyorum sanırım

son 1 aydır fast foodu kestiğim için kolestrolümde de bir iyileşme var fakat prolaktinim hala yüksek. gün içinde eskisi kadar yorgun olmuyorum fakat cinsel anlamda tam anlamıyla kendime gelmiş değilim, prolaktine tekrardan müdahele edilmeli mi elimde dostinex mevcut geçmişte sizin önerdiğiniz dozda dostinex kullanımımda özellikle kullandıktan 1 hafta sonra yaklaşık 2 hafta süren bi libido artışı yaşadım psikolojik mi bilmiyorum. testleri bırakıyorum şimdiden teşekkür ederim.

image.thumb.png.205afd36539bffc1be94aca4c902f41d.png  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
billythekid    17
ed4wert4, Bir saat önce yazdı:

@Rdm
Merhaba hocam bugün yaklaşık 2 ay sonra tekrar kan testi verdim testosteronum gitgide artıyormuş gibi görünüyor sarmın etkilerinden biraz geç arınıyorum sanırım

son 1 aydır fast foodu kestiğim için kolestrolümde de bir iyileşme var fakat prolaktinim hala yüksek. gün içinde eskisi kadar yorgun olmuyorum fakat cinsel anlamda tam anlamıyla kendime gelmiş değilim, prolaktine tekrardan müdahele edilmeli mi elimde dostinex mevcut geçmişte sizin önerdiğiniz dozda dostinex kullanımımda özellikle kullandıktan 1 hafta sonra yaklaşık 2 hafta süren bi libido artışı yaşadım psikolojik mi bilmiyorum. testleri bırakıyorum şimdiden teşekkür ederim.

O seviyede prolaktin libido bırakmaz. En azından bende öyle oluyor. Bence müdahale edilmeli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    1

Doktorumla konuştum prolaktin bu aralar hastanede herkeste yüksek çıkıyormuş, 1 ay sonra devlet hastanesinde tekrar baktırmamı söyledi fakat bende libido sorunları epeydir var ve prolaktinim şimdiye kadar yaptırdığım bütün testlerde yüksek çıktı, bu 1 aylık süreçte dostinex kullanmak istiyorum her hafta yarım tablet şeklinde nasıl olur teste ne kadar kala bırakmalıyım dostinexi, yardımcı olursanız sevinirim Hocalarım. @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    406
ed4wert4, 2 saat önce yazdı:

Doktorumla konuştum prolaktin bu aralar hastanede herkeste yüksek çıkıyormuş, 1 ay sonra devlet hastanesinde tekrar baktırmamı söyledi fakat bende libido sorunları epeydir var ve prolaktinim şimdiye kadar yaptırdığım bütün testlerde yüksek çıktı, bu 1 aylık süreçte dostinex kullanmak istiyorum her hafta yarım tablet şeklinde nasıl olur teste ne kadar kala bırakmalıyım dostinexi, yardımcı olursanız sevinirim Hocalarım. @metinav

Bence gerek yok aynı durumu yaşadım benim 6 7 birim yüksekti kürden sonra 1 sene geçmesine rağmen aslan pençesi otu ve Karabaş otunun çayını ilk gafta sabah akşam 1 bardak sonra günde 1 bardak haftada 3 4 gün içtim maks referansın 2 birim filan altındaydı en son

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: h4runx
      Merhaba,
      3 Yıl önce haftada 750mg testo propionat kullandım. Kürün 6. haftasında sakatlık yaşadım ve pct yapamadan bıraktım. Libido düşüklüğü sebebiyle kan testi yaptırdığımda total testo alt sınırda çıktı, prolaktin ise 44. Sanırım pct yapmadığım için hormonlarım hala normale dönmemiş.
      Ne yapabilirim? Pregnly veya klomen mi kullanayım? Teşekkür ederim. 
    • Yazan: vultubekno
      Merhaba Arkadaşlar,
      33 yaşındayım ve bir süredir evde spor yapıyordum. Son bir sene spor salonunda spor yapmaya başladım. Doğal olarak ilerlemek istiyorum ve kontrol amaçlı kan değerlerime baktırdım. Değerlerim normal aralıkta gözükmektedir. Spor yapan biri olarak istediğimiz sonuçlar nedir sorusunu cevaplayacak bir konuyu forumda bulamadım. Örneğin e2 nedir? Spor yapan birinde nasıl olmalı gibi sorularla ilgili genel bir eğitim veren konu varsa paylaşırsanız memnun olurum. Arama motoru ile bilgi sağlayabiliyorum fakat spor ile ilgilenen kişileri kapsayan bilgiyi içermediğini görüyorum. @rastlantisal @Askabar @Diver @SantoR @GHOST @otopsicikedi @Valhallaxd
      Kan değerlerimi ekliyorum bununla ilgili de yorum yapabilir misiniz? Yardımlarınız için teşekkür ederim, herkese iyi sporlar dilerim.

• Yazan: Tunahankrc
      Merhaba arkadaşlar,
      6 aydır bişey kullanmıyorum şimdiye kadar sadece 1 kere;
      testosteron boldenon Sorularım :
      Kürü yaptım kürün sonunda falan prolaktin 3 çıkmıştı şimdi neden bu kadar yükselmiş olabilir? Kolesterol da aynı şekilde neden yükselmiş olabilir?  
    • Yazan: impulse101
      Merhaba arkadaşlar,
      32 yaşındayım yaklaşık 2 senedir spor yapıyorum daha önce herhangi bir steroid kullanmadım Her akşam olmasa bile iki üç akşamda bir magnezinc ve d vitamini kullanıyorum, aynı zamanda doğal testomu arttırmak için çoban çökerten,çakşır otu,ginseng vb. gibi aktar ürünlerini kullanıyorum. grimlabsın sinister isimli ürününü kullanmıştım yaklaşık 18 tablet kadar son tableti 4 gün önce kullandım. 
      Bugün merak ettiğim için hormonlarıma baktırmak istedim, gece geç yattım ve uyuyamadım. sonuçlar aşağıda sizce prolaktinin yüksek çıkması uykusuzluk kaynaklı mı yoksa kullandığım sinister isimli üründen mi kaynaklı acaba. ürünü kullanmayı zaten bıraktım, 1 ay kadar sonra tekrar kan verip değere bakıcam. yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
      @rastlantisal @Askabar @metinav

• Yazan: Halo0619
      Herkese selamlar iyi forumlar. Hayırlı ramazanlar. Arkadaşlar Testo Propionat Masteron Ve Tren acetat küründeyim. 10 günde bir yarım dostinex ile prolaktini kontrol altında tutuyorum. Günde 50 mg proviron kullanıyorum. Ama kür içi Armidexde kullanmalımıyım yoksa Masteron ve Trenbolon vücuttaki östrojeni düşürür mü? Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim şimdiden

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.