Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ulquiorra_z

Testo tren anapolon güç kazanımları?

Önerilen İletiler

ulquiorra_z    196

Merhaba hocalarım yakında yeni küre gireceğim ve powerlifting sporcusu olduğum için programlama yapmam gerekiyo bunun içinde bu kürden elde edeceğim güç kazanımı hakkında biraz tahmini veriye ihtiyacım var. daha önce 2 ay 500 2 ay 350 only test geçmişim var sadece

500test e 200 tren e 50mg anapolon (kickstart olcak anapolon)

• bu kür sonunda % de kaçlık bi güç kazanımı elde edebilirim tahmini veya tecrübe edeniniz varsa liftlerinizden örnek verebilirmisiniz?
  • Ve en büyük korkum eklem ve tendon sakatlanması önlem olarak yavaş yavaş ve düzgün bi programayla ilerleyeceğim fakat önerdiğiniz bi takviyede varmı bunun için?

@Rdm @otopsicikedi @GHOST @DeMoNhUnTeR @hectordoyle @crosfredy @pusalik

@rastlantisal yaşım yüzünden yardım etmezsiniz ama şansımı deneyeyim rastlantısal hocam :D 

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    499

powerlifting sporcularının zaten banko ilacıdır anapolon :) Tek başına ordu kıvamındadır.

tendonlar için 200 deca :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
GHOST, 1 dakika önce yazdı:

powerlifting sporcularının zaten banko ilacıdır anapolon :) Tek başına ordu kıvamındadır.

tendonlar için 200 deca :) 

hocam deca 18 ayda siliniyormuş yarışma fln yaparsam doping testi için girmedim. tren 5 ayda siliniyormuş halledilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.470
ulquiorra_z, Bir saat önce yazdı:

Merhaba hocalarım yakında yeni küre gireceğim ve powerlifting sporcusu olduğum için programlama yapmam gerekiyo bunun içinde bu kürden elde edeceğim güç kazanımı hakkında biraz tahmini veriye ihtiyacım var. daha önce 2 ay 500 2 ay 350 only test geçmişim var sadece

• bu kür sonunda % de kaçlık bi güç kazanımı elde edebilirim tahmini veya tecrübe edeniniz varsa liftlerinizden örnek verebilirmisiniz?
  • Ve en büyük korkum eklem ve tendon sakatlanması önlem olarak yavaş yavaş ve düzgün bi programayla ilerleyeceğim fakat önerdiğiniz bi takviyede varmı bunun için?

@rastlantisal yaşım yüzünden yardım etmezsiniz ama şansımı deneyeyim rastlantısal hocam :D 

Only test ile başlamışken adım adım gitmeni öneririm. Birden bu kadar fazla sert bir küre girmeni önermem. 250 test 150 npp ile başlayıp kür sonu 500 test 300 npp bitirebilirsin. Birden ilk haftalarda dozajları yükseltmek yerine kür icerisinde dozajları ağırlıkların, kendi tartının değişmediği yerde arttırabilirsen daha sağlıklı olur. Anapolon çok kuvvetli ciddi güç veriyor herkesin denemesini öneririm ama ciddi kolesterole vs zarar veriyor. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

Only test ile başlamışken adım adım gitmeni öneririm. Birden bu kadar fazla sert bir küre girmeni önermem. 250 test 150 npp ile başlayıp kür sonu 500 test 300 npp bitirebilirsin. Birden ilk haftalarda dozajları yükseltmek yerine kür icerisinde dozajları ağırlıkların, kendi tartının değişmediği yerde arttırabilirsen daha sağlıklı olur. Anapolon çok kuvvetli ciddi güç veriyor herkesin denemesini öneririm ama ciddi kolesterole vs zarar veriyor. 

hocam deca ve npp 18 ayda siliniyormuş doping testi için sıkıntı yoksa o ilaçlar powerlifting için bulunmaz nimet.

Ürünleride çoktan aldım ya artık mecbur gircem buna

elimdekilerle yapabilceğim daha iyi bi planlama olabilirmi sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    220
ulquiorra_z, Bir saat önce yazdı:

Harbi merak ediyorum ya ilk küründe only test gitmiyor muydun en son sen bir süre? Ne oldu da tren eklenmiş anapolon eklenmiş vs vs. Kafayı kırdın heralde artık 😂

tarihinde Arenn tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Arenn, Şimdi yazdı:

Harbi merak ediyorum ya only test gitmiyor muydun en son sen bir süre? Ne oldu da tren eklenmiş anapolon eklenmiş vs vs. Kafayı kırdın heralde artık 😂

ahahah gerçekten öyle oldu hocam bi hırsa kapıldım ya kırdım kafayı :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    220
ulquiorra_z, Şimdi yazdı:

ahahah gerçekten öyle oldu hocam bi hırsa kapıldım ya kırdım kafayı :D

Az sabırlı davransanız olmuyor muydu acaba ((:

Yahu 6-7 ay only 250 test ile devam edip şimdi 6 hafta kadar 125 ile cruise’a geçtim. Hem biraz dinlensin hem reseptörler biraz tazelensin diye. Şu kafa kırma olayı bir tek bende mi olmuyor. Ama dur ya gerçi şu 6 hafta bi geçsin nasıl sonra gazı nasıl kökleyeceğim 😂😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Arenn, 1 dakika önce yazdı:

Az sabırlı davransanız olmuyor muydu acaba ((:

Yahu 6-7 ay only 250 test ile devam edip şimdi 6 hafta kadar 125 ile cruise’a geçtim. Hem biraz dinlensin hem reseptörler biraz tazelensin diye. Şu kafa kırma olayı bir tek bende mi olmuyor. Ama dur ya gerçi şu 6 hafta bi geçsin nasıl sonra gazı nasıl kökleyeceğim 😂😂

hocam gelişimi gördüm ya daha fazlasını istiyorum, kökleyin hocam durmanız hata 😂 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    220
ulquiorra_z, Şimdi yazdı:

hocam gelişimi gördüm ya daha fazlasını istiyorum, kökleyin hocam durmanız hata 😂 

Yav dur dur ne acelemiz var nereye yetişiyoruz 😂😂

gerçi adım kadar eminim o aşırı yüksek kuvvet hissini aldıktan sonra beni kim zaptedicek. Şuan bile 355gr karb ve 125 testo ile birlikte demiri yamultucak hatta makineyi sökecek kadar güç var. Kendimi o an çok merak ediyorum 😂😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Arenn, Şimdi yazdı:

Yav dur dur ne acelemiz var nereye yetişiyoruz 😂😂

gerçi adım kadar eminim o aşırı yüksek kuvvet hissini aldıktan sonra beni kim zaptedicek. Şuan bile 355gr karb ve 125 testo ile birlikte demiri yamultucak hatta makineyi sökecek kadar güç var. Kendimi o an çok merak ediyorum 😂😂

deneyin hocam ya içinizde kalmasın :)  

Merak insana herşeyi yaptırır ya

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    220
ulquiorra_z, 1 dakika önce yazdı:

deneyin hocam ya içinizde kalmasın :)  

Merak insana herşeyi yaptırır ya

Sadece 250ml testo ile 6-7 ay kullanan ve hiç daha anabolizan’a bulaşmamış bir insanın merak duygusunu tahmin edemezsin bile 😂😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Arenn, Şimdi yazdı:

Sadece 250ml testo ile 6-7 ay kullanan ve hiç daha anabolizan’a bulaşmamış bir insanın merak duygusunu tahmin edemezsin bile 😂😂

edemem hocam sadece nasıl dayandınız bu kadar o dozla onu merak ediyorum 😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    161

Öncelikle merhaba,

Belirttiğin kür geçmişi üzerine bahsettiğin ilaçları (anapolon,tren) kullanmayı düşünmek arabanın vitesini 1 den 4-5 e takmak gibi olmuş.

Çok basit ve kısaca;

Trenbolone daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi çok ciddi bir ilaçtır.Metribolone u saymazsak kullanılabilecek en ağır anabolik streoidlerin başında gelir.

Anapolon da trenbolone gibi ağır bir steroidtir.Çalışma prensipleri ve karbon dizilimleri farklı olsada oral olarak alabileceğin en ağır steroidlerden biridir.

Durum böyleyken testosteron yanına illa ki bir şey kullanacağım diyorsan primobolon ve dianabol eklemek daha doğru olur.

Tavsiye ederim yerine daha doğru olur diyorum çünkü kesinlikle ve kesinlike 19 yaşında birine ilaç tavsiye etmek doğru değil.Bunu 19 yaşında bana bir şey olmaz gencim psikolojisiyle bir çok ilaç kullanmış ve bedelini sonradan ödemeye başlayan biri olarak söylüyorum.

Son olarak ağırlıklarının ne kadar artacağını öngörmek pek mümkün değil.Ben hayatımın pr larını 40 mg dianabol kullandığım dönem almıştım.Bench presste birer plaka daha eklemiştim ve o ağırlıkla 4-5 tekrara kadar çıkmıştım.Hatta göğsümün sağ ve sol iki kenarında da o zamanlardan kalma deri çatlakları var.

Sonuç olarak ilaç kullanmanı tavsiye etmiyor olsamda illa ki kullanacağım diyorsan treni primo ile anapolonu dianabol ile değiştirmen daha doğru olur.Hem de biraz daha old school olmuş olur.

1970-80 arası golden era dediğimiz dönemde bunlar dışında herhangi bir ilaç yoktu.Antreman sistemleri reg parkın geliştirdiği güç ve powerlifting alt yapısından gelen bir sistemdeydi.Hatta arnold ve franko columbunun o zaman powerlifting yarışmalarına katıldığınıda görebilirsiniz.O dönemdeki sporcuların fizikleri ve güçleride şuanki dönemden çok daha iyiydi bence.

• Beğen 1
  • Alkış 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    102

Ne tren ne deca kardeşim 500 Testo Cypionate 50 mg danabol ve igf kullanıcaksın her kafadan bir ses çıkar buraya gelip şu kürümü yapsam bunumu kullansam diye sormaktansa araştırıp öğrenip işin mantığını kavrayıp en az zararla en fazla verimi almaya bak derim .

Sana tren deca kullan desem yaşayacağın sorunlara ben katlanmıycam zararı görecek yaşayacak olan sensin burda herkesin görüşüne saygım var ama doğru dürüst kür geçmişi olmayan adama deca tren önermek nedir Allah aşkına ki ben ikisinide önermiyorum kimseye , tendonlar için deca denilmiş değil kardeşim kendine yazık etme eklem için tendon için aynı zamanda gelişim için igf kullanıcaksın yanınada parayı basıp kaliteli bir cypionate ve danabol alıcaksın senin kürün bu .

Bu işler iyice ayağa düştü trenler decalar havalarda uçuşuyor heryerde , Nor19 kullanmak kendinize yapabileceğiniz en büyük kötülüktür inanın bana insülin ve büyüme hormonları tren deca yanında çok daha güvenli kalır ki öyledirde . Madem herkes fikrini söylüyor buda benim fikrim bu forumda kimseye , bana bile güvenme ama sana tren deca tarzı ilaçları önerenlere hiç güvenme derim ben .. gerisi sana kalmış araştır doğruyu kendin bul her ne yapıypsan bilerek farkında olarak yap umarım doğruyu acı tecrübeler yaşayarak elde etmezsin akıllı olmakta fayda var :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
ulquiorra_z, 14 saat önce yazdı:

tren güç kazandırır yalan yok ama asıl olayı güç ve hacim olmadığı için tren girmek yerine deca, npp kullanman daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
voSaydin, 4 dakika önce yazdı:

tren güç kazandırır yalan yok ama asıl olayı güç ve hacim olmadığı için tren girmek yerine deca, npp kullanman daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

hocam 2 defa belirttim konu içinde deca ve npp ye girmeme sebebimi yoksa bende biliyorum benim için ve yaptığım spor için uygun olduğunu ama elden gelen bişe yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
ulquiorra_z, 3 dakika önce yazdı:

hocam 2 defa belirttim konu içinde deca ve npp ye girmeme sebebimi yoksa bende biliyorum benim için ve yaptığım spor için uygun olduğunu ama elden gelen bişe yok. 

Özür diliyorum dikkat etmemişim 🙏🏿 deca npp yerine elbette trenboloneda iş görür ama benim güç için ilk tercihim kesinlikle olmazdı yine de bolde rimo bir kaç hafif ilacı mixlerdim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.