Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yamato

Çevremde enjeksiyon yapacak birisi yok bu sorunu nasıl çözebilirim?

Önerilen İletiler

yamato    1

merhaba 20 yaşındayım öğrenciyim maddi durumum iyi 3 senelik powerlifting+bb geçmişim var 90 kiloyum yağlı değilim ilk kürüme girmek istiyorum ama kendime enjeksiyon yapmaya çok korkuyorum. çevremde de hiç enjeksiyon yapmasını bilen tecrübeli birisi yok.

Masıl halledebilirim bu işi yardım abilerim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    410

Bir kere girdimi alışıyorsun önemli olan onu başarmak yani şaka maka milletin fobisi olucak şeyi biz kendi kendimize yapıyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kensh    21
yamato, 5 dakika önce yazdı:

merhaba 20 yaşındayım öğrenciyim maddi durumum iyi 3 senelik powerlifting+bb geçmişim var 90 kiloyum yağlı değilim ilk kürüme girmek istiyorum ama kendime enjeksiyon yapmaya çok korkuyorum. çevremde de hiç enjeksiyon yapmasını bilen tecrübeli birisi yok.

bunun için enjeksiyon videolarına bakabilirsin nasıl yapıldığına dair ve enjeksiyon sırasında doğru yere batırdığından şüpheliysen enjeksiyonu çek eğer kan gelirse damar kabarcık gelirse kastır böyle de yapabilirsin ve tek başına yapacağın için bacaktan yapman daha doğru olur

tarihinde kensh tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yamato    1

hocam mümkün degil ben ilkleri kendime yapamam yapacak birini bulamaz mıyım eczaneler falan yapmaz mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
yamato, 1 dakika önce yazdı:

hocam mümkün degil ben ilkleri kendime yapamam yapacak birini bulamaz mıyım eczaneler falan yapmaz mı

ben ilk enjeksiyonumda elim deli gibi titriyo yapana kadar bildiğin terlemekten sırılsıklam olmuştum oynattığım için deli gibi ağrımıştı sonrası kolay cesaret topla yap 1 videoda kavrarsın basit iş

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kensh    21

salondaki hocalara sorabilirsin belki tanıyorsan yaparlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    449
yamato, 10 dakika önce yazdı:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

Biraz araştırma ve biraz da cesaret her şeyi çözer kardeşim bir de mecburiyet eklendi mi buna yapamama şansın yok :) forumda bile daha önce konuşulan bir konu çok uzaklarda aramana gerek yok, ben de ilk kendime enjeksiyonu bayram tatili sebebiyle her yer kapalı olduğundan mecbur kaldığım için yapmıştım sonrası zaten geliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yamato    1

hocam peki kaç mm kullanıcam hangi iğneyi kullanıcam bunları nerden ögrenebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    400
GHOST, 2 saat önce yazdı:

...

Kesinlikle videoyu izle kendi kendine yapabileceğin en risksiz bölge bende hep bacaktan yapıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

Kalça ve bacakta 21g yeşil uçlu iğne ile rahat yapıyorum ben, omuz için de insülin iğnesi iş görür ama kalça ve bacak varken ilk aşamada omuzdan vurmaya gerek yok ne kadar büyük kasa yaparsan enjeksiyonu senin içi o kadar temiz bir enjeksiyon olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yamato    1

hocam iğneyi ne kadar sokucağımı nerden anlicam ya kemige gelirse diye tırsıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
yamato, Şimdi yazdı:

hocam iğneyi ne kadar sokucağımı nerden anlicam ya kemige gelirse diye tırsıyorum

ben siyah uçluyla yapıyom yeşil çok büyük, sonuna kadar sokcan gelmez kemiğe

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

Doğru yere vurduğunda kemiğe gelmez hocam o konuda rahat olabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Çok zor bir de sen 90 kg sin yağ dokuyu geçtikten sonra zaten bir şey hissetmiyorsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

Varya konuyu ve arkadaşı görünce aklıma ilk enjeksiyonum geldi korkarak titreye titreye ya şimdi bir şey olacak diye sabaha kadar uyumamıştım korkudan iki damla kan akinca korkudan ölüyordum damara mı denk geldim diye çok büyük iğne fobim vardı aradan 1 sene geçti şimdi çerez gibi 40 saniyemi anca alıyor farklılık olsun diye bacak omuz kalça dönüyorum zevkine 😂😂

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yamato    1
crosfredy, 4 dakika önce yazdı:

Varya konuyu ve arkadaşı görünce aklıma ilk enjeksiyonum geldi korkarak titreye titreye ya şimdi bir şey olacak diye sabaha kadar uyumamıştım korkudan iki damla kan akinca korkudan ölüyordum damara mı denk geldim diye çok büyük iğne fobim vardı aradan 1 sene geçti şimdi çerez gibi 40 saniyemi anca alıyor farklılık olsun diye bacak omuz kalça dönüyorum zevkine 😂😂

ben de bu mesajları okudukça gaza gelmeye başladım 21g yeşil uçluyla kalçanın sol üstüne enjekte edicem değil mi iğnenin hepsini sokmama gerek yok anlaşılan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
yamato, Bir saat önce yazdı:

ben de bu mesajları okudukça gaza gelmeye başladım 21g yeşil uçluyla kalçanın sol üstüne enjekte edicem değil mi iğnenin hepsini sokmama gerek yok anlaşılan 

Aynen öyle sana tavsiyem bacak en acisiz ve rahat bölge siyah uç al sonuna kadar sok rahatça yaparsın gerçekten çok basit

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
yamato, 1 saat önce yazdı:

Sol kalçanın sol üstü.

Ben geçen yaptım ilk enjeksiyonu omuzdan. İğneyi sokana kadar Bi tırsma oluyor da sonrası kolay .

Yarın bacaktan yapacam.

Sanırım kalça için de bacak için de siyah uç yeterli yeşil uç gereksiz geliyor 120 kg falan değilsen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    102
yamato, 2 saat önce yazdı:

Hocam öncelikle aramıza hoş geldin umarım bu süreç senin hayrına olur. bende aynıydım önce bir eczaneyle anlaşıp kalçadan vuruyordum sonrasında orda siyatik sinir v.b olduğu için korkup güvenemedim kimseye (adam 9 yıldır iğne yapmasına rağmen) kendim omuzdan yapmaya başladım acı sıfır hissiyat çok az piston kontrolü (damar kontrolü için geri çekme) o biraz prolem onda da annemi veya arkadaşımı çağırıp halledebiliyorum omuzda sinir v.s birşey yok yapabileceğin en kötü enjeksiyon sana bir kaç günlük deri ağrısı dışında birşey vermez. kendi hormonlarının kapanması ve diğer sağlık risklerine tamam olup bundan kaçiyorsan bence yapmak istediğin şeyi baştan bir tekrar gözden geçirmelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
crosfredy, Bir saat önce yazdı:

Aynen öyle sana tavsiyem bacak en acisiz ve rahat bölge siyah uç al sonuna kadar sok rahatça yaparsın gerçekten çok basit

İlacın kaliteliyse insilun ucu ile de bacaktanda yaparsın. Değilse kendini kevgire çevirmeye gerek yok turuncu aşı enjektöru ile yapılabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yamato    1

Hocam herkese tesekkurler cok yardimci oldunuz hayirli geceler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.