Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

shX648

Aas ve yurtdışı forumlar

Önerilen İletiler

shX648    16

abilerim büyüklerim öncelikle forumda yeniyim 

daha önce aas deneyimlemedim ve uzun vade de deneyimlemeyi planlamıyorum çünkü bunun için gereken optimum kas kütlesini elde etmem için gereken uzun bir zaman var 1,5 sene evde 6 ay da salonda bu sporu yaptım

yaş 18 / boy 178 / kilo 79

--------

öncelikle bu konu bir alışveriş yönlendirmesi değildir abilerim 

şimdi asıl konuya gelmek istiyorum yurtdışı forum sitelerinin sponsorlar bölümlerindeki sitelerde satılan ilaçlar güvenilir mi daha önce bu sitelerden alışveriş yapan oldu mu olduysa ürün eline geçti mi yada nekadar süre içinde geçti bu tarz bilgileri paylaşırsanız sevinirim 

@Rdm @otopsicikedi @Askabar @Semih Erarslan @DeMoNhUnTeR @GHOST

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

egerdnc    44
shX648, 19 dakika önce yazdı:

daha önce aas deneyimlemedim ve uzun vade de deneyimlemeyi planlamıyorum çünkü bunun için gereken optimum kas kütlesini elde etmem için gereken uzun bir zaman var 1,5 sene evde 6 ay da salonda bu sporu yaptım

--------

şimdi asıl konuya gelmek istiyorum yurtdışı forum sitelerinin sponsorlar bölümlerindeki sitelerde satılan ilaçlar güvenilir mi daha önce bu sitelerden alışveriş yapan oldu mu olduysa ürün eline geçti mi yada nekadar süre içinde geçti bu tarz bilgileri paylaşırsanız sevinirim 

Tamamen kumar işi fakat türk gümrükleri cok sıkı denetleniyor yani alınacak risk değil.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243

Yurtdışında yaşıyorsan pek tabi alınır ben aldım referansa dayalı gider tüm konular zaten büyük  steroid forumlarında yurt dışında. Ama yurtiçindeysen yurtdışı forumları neyse peptidturkiye.com odur bizim ülkemizdeki en güveneceğin ve en kaliteli sporcuların olduğu yerdir buradan güvenle bilgi alabilirsin marka analizleri kategorisinden özellikle.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    448

https://www.anabolicsteroidforums.com

Böyle yerlerden bahsediyorsun galiba Tayfın abinin dediği gibi yurt dışındaysan alabilirsin test ve referanlarla açılır çoğu konu çünkü.

Ama oradan alayım Türkiye sipariş vereyim dersen %90 takılır zaten aksi olsa herkes yurt dışından alırdı.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
Bay-T, 4 dakika önce yazdı:

Yurtdışında yaşıyorsan pek tabi alınır ben aldım referansa dayalı gider tüm konular zaten büyük  steroid forumlarında yurt dışında. Ama yurtiçindeysen yurtdışı forumları neyse peptidturkiye.com odur bizim ülkemizdeki en güveneceğin ve en kaliteli sporcuların olduğu yerdir buradan güvenle bilgi alabilirsin marka analizleri kategorisinden özellikle.

bu forumu zaten uzun süredir takip ediyorum zaten abim marka çeşitliliği yurtdışı ürün kalitesi doluluğu vs.. farklardan bu tarz bi araştırmaya girdim ha ayrıca baktığım sitede isim vermiyim türk eczaneleri bölümü de var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
shX648, 1 dakika önce yazdı:

bu forumu zaten uzun süredir takip ediyorum zaten abim marka çeşitliliği yurtdışı ürün kalitesi doluluğu vs.. farklardan bu tarz bi araştırmaya girdim ha ayrıca baktığım sitede isim vermiyim türk eczaneleri bölümü de var 

Yani dediğim gibi yurtdışında yaşıyorsan al hiç düşünme tr deysen yukarıda @GHOST söylemiş zaten takılır ilaçlar.

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
shX648, 23 saat önce yazdı:

--------

@Rdm @otopsicikedi @Askabar @Semih Erarslan @DeMoNhUnTeR @GHOST

Merhaba,

Öncelikle burada hangi yabancı site olduğu önemli.7 yıldır yabancı forumlarda aktifim.

İsim vermek yasak olabileceğinden isim vermiyorum ama meşhur ingilterenin bir forumunda reklamı yapılan ürünler farklı çıkmıştı.Siteden biri konu açıp duruyordu.Her açılan konu kapatılıyordu.Testlerde yanlış hatırlamıyorsam 200 mg deca içerisinde 110 mg boldenon çıkmıştı 

Konuyu açan kişide  forum müdavimlerindendi ve uçuruldu.

• Şaşkın 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Eğer yurtdışındaysan https://www.eroids.com sitesinde 'Sources' kısmından 'Reviews' e tıklayıp orda yüksek puanlı siteleri görüp ordaki sitelerden birinden istediğin ilacı alabilirsin ve büyük ihtimal sorun yaşamazsın ancak Türkiye'deysen yurtdışı kaynaklı ülkelerin neredeyse hepsi Türkiye'de bulunan biri için ilaç göndermez. 

Sağlam bir kaynak istiyorsan yeterince araştırmanı yap, forumu oku ve kendini geliştir.

Eni sonunda küre girecek duruma geldiğinde en doğru kararı vermiş olursun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    854
pusalik, 3 saat önce yazdı:

Merhaba,

Öncelikle burada hangi yabancı site olduğu önemli.7 yıldır yabancı forumlarda aktifim.

İsim vermek yasak olabileceğinden isim vermiyorum ama meşhur ingilterenin bir forumunda reklamı yapılan ürünler farklı çıkmıştı.Siteden biri konu açıp duruyordu.Her açılan konu kapatılıyordu.Testlerde yanlış hatırlamıyorsam 200 mg deca içerisinde 110 mg boldenon çıkmıştı 

Konuyu açan kişide  forum müdavimlerindendi ve uçuruldu.

Enteresan bir bilgi oldu orada da bu garip işler dönüyor yani? Sadece bizim ülkeye has değil bu Ali Cengiz oyunları demek ki :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
hectordoyle, Bir saat önce yazdı:

Eğer yurtdışındaysan https://www.eroids.com sitesinde 'Sources' kısmından 'Reviews' e tıklayıp orda yüksek puanlı siteleri görüp ordaki sitelerden birinden istediğin ilacı alabilirsin ve büyük ihtimal sorun yaşamazsın ancak Türkiye'deysen yurtdışı kaynaklı ülkelerin neredeyse hepsi Türkiye'de bulunan biri için ilaç göndermez. 

Sağlam bir kaynak istiyorsan yeterince araştırmanı yap, forumu oku ve kendini geliştir.

Eni sonunda küre girecek duruma geldiğinde en doğru kararı vermiş olursun.

eninde sonunda ilk kez only test kullanıcak seviyeye geldiğimde (buna yaklaşık 1,5 - 2 sene daha var muhtemelen) günün sonunda yine iran balkan yada sp kullanıcam gibi duruyo  

fakat merak ettiğim şey şu e madem eczane ürünleri bukadar steril bukadar kaliteli bukadar insan macera olsun diye mi cıttırı bıttık pharmalara yöneliyo anlamış değilim dediğim gibi sadece ilerde yaptığım işi bi tık yukarı taşımak istediğimden 1 senedir bu forumu takip ediyorum ve bilgi edinmeye çalışıyorum şimdiden sabrınız için teşekkürler 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    854
shX648, 2 dakika önce yazdı:

eninde sonunda ilk kez only test kullanıcak seviyeye geldiğimde (buna yaklaşık 1,5 - 2 sene daha var muhtemelen) günün sonunda yine iran balkan yada sp kullanıcam gibi duruyo  

fakat merak ettiğim şey şu e madem eczane ürünleri bukadar steril bukadar kaliteli bukadar insan macera olsun diye mi cıttırı bıttık pharmalara yöneliyo anlamış değilim dediğim gibi sadece ilerde yaptığım işi bi tık yukarı taşımak istediğimden 1 senedir bu forumu takip ediyorum ve bilgi edinmeye çalışıyorum şimdiden sabrınız için teşekkürler 🙂

Bilinçsizlik çok fazla ve dünyada sanırım sadece bizim ülkemizde olan abi,dayı,amca referansı ile iş yapılıyor. 

• Ya bir abi var onun sözüne inandık
  • Ya bir dayı var salonda uzun zamandır onu görüyordum tanıştık o önerdi
  • Ya amcanın biri gençken kullanmış merak saldık internette dediği şeylere denk gelince aldık

Böyle bir sürü hikaye var ülkemizde okuma alışkanlığı olmadığı gibi bilinçsiz kullanım ve tüketim çok ama çok fazla.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
shX648, 7 dakika önce yazdı:

Ekonomik nedenlerden dolayı olabiliyor, mesela eczanede adam sustanona 860 tl vermek istemiyorum, onun yerine 300 liraya zattirizortzort pharma testosteron enanthate alayım param cebimde kalsın diyor. 

Başka bir nedeni de etrafında, spor salonunda gördüğü kişiler, hocalar ve onların psikolojik manipülasyon taktiklerine kanmak. Örnek veriyorum 'kardeşim sana gel bi kür yapalım kür sonunda tanzanya canavarı gibi olursun' ya da 'salondaki yarışma yapan kardeşimiz bunları şunları  kullandı derece aldı gel aynısını sana da yapalım' gibi şeyler. 

Şu da olabilir, adamın kullandığı marka iyidir, verim de alıyordur ama başka markaları denemek istiyordur o yüzden mevcut markasından daha farklı veya muhtemel olarak daha da kötü bir markayı tercih edebilir, kısa süreliğine olsa da.

Valla açıkçası ben orijinal ilacın nasıl bir şey olduğunun farkına vardım. Bundan sonra bildiğim yoğurdu bilmediğim ayrana değişmeye de niyetim yok, sen de gördüğüm kadarıyla doğru yoldasın. Tam gaz devam, inşallah istediğin gibi olur her şey kardeşim :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
forbit, 24.11.2023 - 16:47 yazdı:

Enteresan bir bilgi oldu orada da bu garip işler dönüyor yani? Sadece bizim ülkeye has değil bu Ali Cengiz oyunları demek ki :) 

Maalesef evet.

Paranın söz konusu olduğu her yerde olabiliyormuş.

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: demiratici
      Merhaba Şuanda Tiromel yarım şişe mk-2866 ve gw-501516 ile kür yapıyorum. Ancak Kürüme bir şeyler daha eklemek istiyorum evde kullanılmamış tamoksifen var. Sarms eklemek istiyorum. Güçlü bir şey olsun istiyorum. aklımdakiler Rad-140(150) lgd-4033 veya sr9009 sizin önerilerinizi de dinlemek isterim
    • Yazan: demiratici
      Merhaba Şuanda Düzenli Olarak Ostarine ( MK-2866) ve Cardarine ( GW-501516) Kullanıyorum bu sarms kürüm bittikten Sonra Ligandrol (LGD-4033) kullanmayı düşünüyordum. ancak daha sonra aklıma Karaciğeri çok yormayacak ve boy uzamasında negatif etki yapmayacak bazı oral steroidler geldi. Kesinlikle şu zamanlarda Enjeksiyon Tercih etmeyeceğim. belki 6 ay sonra. ancak şimdilik Oral Steroidler ile bazı sarmslar arasında kaldım (LGD-4033, MK677, RAD-140) veya bunları kullanmak yerine oral steroid kullanabilirim diye düşündüm. Aklıma ilk gelenler: Danabol (dianabol) Strombafort (Winstrol) Oxandrolone pek düşünmüyorum çünkü çok pahalı geliyor onu kullanacağıma Ligandrol Kullanmak daha mantıklı geliyor yardımcı olursanız sevinirim.
    • Yazan: mhmt22
      Yurt dışındayım 2 hafta sonra yeniden Türkiye'ye geleceğim çok abuk subuk markalar çıkmış %95'i yerli zaten. Thaiger Pharma, Alpha Pharma, Pharmacom Labs gibi markalar yok sorduğum kişiler de yok. Yerli den uzak kaliteli dünya markaları tercihi edin sizde vücudumuza sokuyoruz sonuçta. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.