Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sparta34

Oxsndrolone marka önerisi

Önerilen İletiler

Sparta34    17

Merhabalar arkadaşlar. Orj anavar arıyoruz bi arkadaşımıza arkadaşta baya sabırsız illa soralım bulalım diyor.

Sağlamlığına güvendiğiniz dolu bir marka var mı.?

Buddha pharma konuşuluyodu grupta 10 mg 100 tableti 1200 tl demişler nasıldır sizce dolu ürün almak istiyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SERKO    315

arenis medico olabilir buddha nın da iyi oldugunu duymustum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
SERKO, Bir saat önce yazdı:

arenis medico olabilir buddha nın da iyi oldugunu duymustum

Buddha genel olarak iyi diyolar da hocam anavar kullanmadığım için belki yarı dolu ilacı çalışıyo sanıcan arenisi de bulamadım burda söylenen markalardan bitek buddhaya ulaştım dövmeli kel bi hocadan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    315

Evet arenis bildiğim kadarıyla bir tek kişi de var ben  sadece arenis kullanıyorum.buddha kullanmadım ama kullanıpda şikayet edene de denk gelmedim.Yerli markalara karşı tavrımı bilen bilir tavsiye de etmem ama çevrem de dek pharma kullanıp memnun olanlar var dene istersen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Arenis, AP, Medico ve buenpharma kullandim. Bunlar saglam ürünler Ama bi kac sahte marka rasgeldim. Onlara dikat et ve anavar yerine dianabol var icinde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
Mahmutaga, Şimdi yazdı:

Arenis, AP, Medico ve buenpharma kullandim. Bunlar saglam ürünler Ama bi kac sahte marka rasgeldim. Onlara dikat et ve anavar yerine dianabol var icinde.

Markaları örnekleyebilir misin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
SERKO, 1 saat önce yazdı:

Evet arenis bildiğim kadarıyla bir tek kişi de var ben  sadece arenis kullanıyorum.buddha kullanmadım ama kullanıpda şikayet edene de denk gelmedim.Yerli markalara karşı tavrımı bilen bilir tavsiye de etmem ama çevrem de dek pharma kullanıp memnun olanlar var dene istersen.

Budha deneyeym o zaman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
egerdnc, 2 saat önce yazdı:

Markaları örnekleyebilir misin?

Pek hatirlamiyom Reis. Ama medical Inc anavar kullandim. Onun icinde dianabol vardi. Yaten aldigim Adam dürüstce Soyledi bana icinde dianabol oldugunu. Meridian alti yapilan bir marka. Anavar han maddesi pahali oldugu icin cogu dianabol kullanmiyom ve nadir saglam marka bulursun. Yaten belli oluyor hemen sistim ve sulandim vucutum dianabol oludugu icin. Ama alpha Pharma anavar saglam kullandim bilinen bir firma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    449

Balkan bulursan al veya sp.

Ben balkan kullandım ama çok uzun zaman oluyor hala aynı kalitededir diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FSUNAL    14

Zphc kullandım istediğimi alamadım ben o doluluğu göremedim tavsiye etmem en son onu kullanmıştım 1200 lira gibi bir rakama almıştım sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
GHOST, 2 saat önce yazdı:

Balkan bulursan al veya sp.

Ben balkan kullandım ama çok uzun zaman oluyor hala aynı kalitededir diye düşünüyorum.

Sp gelicekmiş ama kim bilir be kadar olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FSUNAL    14
Sparta34, Şimdi yazdı:

Sp gelicekmiş ama kim bilir be kadar olur

Abi sen ucuz mal mı arıyorsun kaliteli mal mı :D seni anlamadım ben. Ucuza kaliteli mal varsa bizde alalım.

Ben zphc aldım çöpe gitti param bir tık uygun diye. Ve bunlar iyi günlerimiz bence yarın öbür gün dolar 35,40 falan olursa o zaman oturur ağlarız :D 

O yüzden ben elime geçtikçe stok yapıyorum kaliteli markaları az az alıyorum.

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17

1200 tl zaten 34-40 dolar ediyor? Sen boş ürün almışsın dostum. Balkan tren 3000tl ye fiyat geldi orj oldunu da biliyorum. 1300e de aldım başka marka hem balkan kullanmışlığım var hem başka marka aldığım verim aynı. Anlayamadığınız nokta türkler pahalıyı kaliteli sandığı için insanlar boş ürüne de yüksek fiyat çekiyo :) gidip sp anavara 2.5 vericeğime 1.5a hatta 1e dahi çalışan ürün bulunuyo. Pahalı ürün en iyisi demek değildir :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mertcanross
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Elimde Buddha Anavar var.
      Günlük kaç mg almam gerek? Nelere dikkat etmeliyim? Günlük 10-20 mg arası kullanmayı düşünüyorum. 6 saate bir kullanılması gerektiği söylendi. Yardımlarınız için teşekkürler.
    • Yazan: MhanYhag
      Cümleten selamın aleyküm hayırlı akşamlar.
      2-3 sene aralıklı Spor yaptım ne adam akıllı kilo verebildim ne de kas kütlesi inşa edebildim çünkü sürekli bir taraflarımda sağlık sorunları yaşadım. Şimdiye kadar 5 kere kıl dönmesi iki kere yağ bezesi ameliyatı oldum bunlar ara vermeme neden oldu.Hayalimdeki ve istedim forma bir türlü giremedim tekrardan spora yazıldım 3-4 ay çalışma disiplinini elde ettikten sonra bu sefer ne olur acaba diye merak ederken şu an yaygınlaşan ve bilinçsiz kullanılan steroid camiasının steroid satıcıları denk gelmeye başladı denesem ne olur acaba diye düşünmeye başladım arkadaşların gazı ve hastanedeki tahlil sonuçlarımla girebileceğimi düşündüm. 
      Aldığım ilaç isimleri ve miktarları görselde belirtildiği gibi dozajlamasını bir hocam göndermişti fakat bana biraz fazla geldiğini düşündüm. Ilacı aldığım Hoca bana 12 haftalık bir planlama yaptı ama bu planlamada Testosteron ve boldenon miktarları bazı haftalar bayağı yükseliyor ve bu da beni düşündürüyordu 12 hafta değil 15 haftaya yayarak böyle bir enjeksiyon çizelgesi çıkardım eminim hatalarım vardır bana yardımcı olabilir misiniz?
      Yaşadığım il ilçede kullananı görmedim spor hocalarıma soracak olsam hemen Çöpe atmamı söyleyecekler tam anlamıyla sporcu olmayabilirim Bir yarış için hazırlık yapmıyor olabilirim ama dediğim gibi sağlık sorunlarım sürekli bana engel oldu tüm riskleri kabul ederek kafama koydum Sizden isteğim dozlarda ve kullanım şeklinde bir hata varsa kardeşinize yardımcı olabilir misiniz? Görselde de yazıldığı gibi boldenon ve Testosteron almam lazım satıcı öneriniz varsa o konuda da yardımlarınızı bekliyorum.
      Yaş 27 Boy 189 Kilo 100
    • Yazan: Liberta
      Merhaba, yardıma ihtiyacım var.
      12 haftadır Testosteron kullanıyorum, 9. haftada dozlar değişti ve iki ilaç daha eklendi.
      İlk 9 hafta 120mg Testosteron Enanthate (Iran) 9. haftadan itibaren 200mg Testosteron Enanthate (Noxy) Son 3 haftadır 100mg Rimabolan (Eczane) Son 13 gündür günde 20mg Anavar (Buddha) (Enjeksiyonlar haftada iki kez)
      *ALT ve AST astronomik şekilde yükseldi.
      *Rimabolan'a rağmen östrojen de çok yükseldi, bu seviyeler bende jinokomasti belirtileri gösteriyor. 
      Bir önceki kan testi 4 hafta önce yapıldı, ALT-AST ve diğer her şey benim için normal değerlerdeydi.
      SORULARIM:
      Anavar yerine Dianabol yada Anapolon kullanmış olabilir miyim? Bugün itibari ile Anavar'ı kestim, Rimabolan'u da kesmeli miyim? Teşekkürler. Kan testlerimi yükledim.

• Yazan: Hasan3542

Arkadaşlar bu markaları kullanan oldumu daha önce aralarında en iyisi hangisidir?
    • Yazan: Liberta
      Merhaba,
      Kürünü tamamlamış bir arkadaştan Buddha'nın Anavar'ını aldım.
      Anavar'ın orijinalliğini hem etki olarak hemde kan testinde nasıl anlayabiliriz?
      Yarılanma ömrü çpk kısa olduğunu okudum, hatta pre-workout alımda güç artışı,  pump  hissinde artış gibi yorumları gördüm. Anavar'ı veren arkadaş kür içinde Tren de kullanmış, "etkisini pek kıyaslayamadım" dedi.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.