Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mhmt38

Kür sonrası test ve pct

Önerilen İletiler

Rdm    2.536
Mahmutaga, 1 saat önce yazdı:

Steroid küründen sonra, vücudunuzun normale dönmesine ve sağlıklı bir dengeye kavuşmasına yardımcı olmak için bazı adımları takip etmek önemlidir. İşte steroid kürünün sonrasında yapmanız gerekenler:

1. Dozajı yavaşça azaltın: Steroid kullanımını ani bir şekilde kesmek yerine, dozu yavaşça azaltarak kesmeyi tercih edin. Bu, vücudunuzun kademeli olarak kendi hormon üretimini yeniden düzenlemesine yardımcı olabilir.

2. Sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürün: Dengeli ve besleyici bir diyet uygulamaya devam edin. Egzersiz yapmaya devam edin ve düzenli uyku alışkanlıkları edinin. Bu, vücudunuzun doğal hormon üretimini destekleyebilir ve genel sağlığınızı iyileştirebilir.

4. Karaciğer sağlığını destekleyin: Steroid kullanımı karaciğeri etkileyebilir, bu nedenle steroid küründen sonra karaciğerinizi desteklemek önemlidir. Alkol ve zararlı maddelerden kaçının, sağlıklı bir beslenme planı izleyin.

5. Kan testleri yapılmasını sağlayın: Steroid kullanımı sonrasında, doktorunuzun istediği kan testlerini düzenli olarak yaptırmanız önemlidir. Bu testler, hormon seviyelerinizi, karaciğer fonksiyonlarınızı ve genel sağlığınızı izlemek için yapılır.

6. Stresi yönetin: Steroid kürü sonrası stresinizi yönetmek önemlidir. Stres, hormon düzeylerini etkileyebilir ve vücudunuzun iyileşme sürecini olumsuz etkileyebilir. Stres azaltma tekniklerini uygulayarak, rahatlama ve iyileşme sağlayabilirsiniz.

Steroid kullanımı, vücut üzerinde etkileri olan ciddi bir konudur. Bu nedenle, steroid kürü sonrasında doktorunuzun yönlendirmelerine tam olarak uymak ve sağlığınıza dikkat etmek önemlidir.

istersen only test yavas yavas Devam et.

Chat GPT mi yoksa başka bir AI mi kullanıyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mahmutaga    35
Rdm, 7 dakika önce yazdı:

Chat GPT mi yoksa başka bir AI mi kullanıyorsun ?

Baska ai abicim. Parali Ozel. Ama bence gayet guzel cevablar veriyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288

@Rdm hocam benim duruma bir yorumunuz var mı? 

tarihinde Mhmt38 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Mhmt38, Bir saat önce yazdı:

@rdm hocam benim duruma bir yorumunuz var mı? 

Ben her zaman bölüyorum, bu yaşta 20 mg almaya gerek yok, tabi ilaç bahsedilen mg değerinde ise gerçekten. Zira çok ucuz tadalafil ve sildenafil hammaddesi fakat pek mg'a takılmıyor merdiven altı üretim yapanlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288
Rdm, 1 dakika önce yazdı:

Ben her zaman bölüyorum, bu yaşta 20 mg almaya gerek yok, tabi ilaç bahsedilen mg değerinde ise gerçekten. Zira çok ucuz tadalafil ve sildenafil hammaddesi fakat pek mg'a takılmıyor merdiven altı üretim yapanlar.

Teşekkür ederim hocam. 4 e bölebilirim inşallah. Bu durum ilk defa başıma geldi. Klomen kaynaklı mı oldu acaba? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Mhmt38, 5 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim hocam. 4 e bölebilirim inşallah. Bu durum ilk defa başıma geldi. Klomen kaynaklı mı oldu acaba? 

Pct döneminde ereksiyon ve libido sorunu yaşaman çok normal değil mi zaten ? Aynı zamanda böbrek taşı düşürüyorsun/düşürdün. 2 ay sonra yine sıfır ereksiyon ve sıfır libido yaşıyor olursan o zaman düşünmelisin ne yapacağını şimdi yersiz endişe ile psikolojini bozmaktan başka bir şey yapmamış olursun .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288
Rdm, 2 dakika önce yazdı:

Pct döneminde ereksiyon ve libido sorunu yaşaman çok normal değil mi zaten ? Aynı zamanda böbrek taşı düşürüyorsun/düşürdün. 2 ay sonra yine sıfır ereksiyon ve sıfır libido yaşıyor olursan o zaman düşünmelisin ne yapacağını şimdi yersiz endişe ile psikolojini bozmaktan başka bir şey yapmamış olursun .

Teşekkür ederim hocam. Haklısınız kendi kendime kafada kuruyorum resmen. 

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Newbie    1
Rdm, 26.12.2023 - 13:06 yazdı:

Hocam ben bulamadım bi türlü nerde bu çakma tadalafil satanlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288

@Rdm @rastlantisal. Hocam tekrar merhaba. 1 aylık klomen tamoxifen kullanımımın üstünden tam olarak 2 hafta geçti. Test için hastaneden randevu aldım. Pct’nin 2. Haftasında libido ve sertleşme sorumlarım başladı(5 yıllık kür hayatımda ilk defa başıma geliyor) şu an güç ve kuvvet olarak bariz artış var. Ama diğer problemim devam ediyor maalesef. Testi haftaya yaptıracağım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410
gönderildi (düzenlendi)
Mhmt38, 28 dakika önce yazdı:

@Rdm @rastlantisal. Hocam tekrar merhaba. 1 aylık klomen tamoxifen kullanımımın üstünden tam olarak 2 hafta geçti. Test için hastaneden randevu aldım. Pct’nin 2. Haftasında libido ve sertleşme sorumlarım başladı(5 yıllık kür hayatımda ilk defa başıma geliyor) şu an güç ve kuvvet olarak bariz artış var. Ama diğer problemim devam ediyor maalesef. Testi haftaya yaptıracağım. 

Geçmiş olsun. PCT'de bunlar normal. Şuanda da bir şey söylemek için test sonucunu görmek gerek. Libidonun dönmesi biraz zaman alabilir. Moralini düşürme ve bu konuyu kafana takma. PCT sonrası bende hemen şampiyon gibi dönmüyorum arenaya. ;) 

Bir de şunu kabullenmek lazım. Aynı kür ve aynı pct önceden sorun yaşatmamışken artık yaşatıyor olabiliyor. 

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Mhmt38, 3 saat önce yazdı:

Merhaba @Mhmt38 , pct sürecinde ve sonrasında 1-2 aylık dönemde libido kaybı normal, dolayısıyla ereksiyon sorunu da. Bir de boldenon kürü sonrası kan yoğunlaştığından ereksiyon kaybı oluşabiliyor, bir süre kan sulandırıcı en azından coraspirin kullanman faydalı olur.

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288
Rdm, 27 dakika önce yazdı:

Merhaba @Mhmt38 , pct sürecinde ve sonrasında 1-2 aylık dönemde libido kaybı normal, dolayısıyla ereksiyon sorunu da. Bir de boldenon kürü sonrası kan yoğunlaştığından ereksiyon kaybı oluşabiliyor, bir süre kan sulandırıcı en azından coraspirin kullanman faydalı olur.

Bende boldeden şüpheleniyordum hocam aydınlandım teşekkür ederim. Uzun tuttuk baya o sıkıntı çıkardı galiba. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410
Mhmt38, 41 dakika önce yazdı:

Bende boldeden şüpheleniyordum hocam aydınlandım teşekkür ederim. Uzun tuttuk baya o sıkıntı çıkardı galiba. 

Test sonuçlarını görelim Mehmet. Zaten bir sorun varsa da giderilir endişe etme. Endişen bile pct ve sonrası endişesi. :) 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luthenze    10

Boldenon testo kullanirken. Direk ilaci kestim. Testo kulanmaya devam etmedim ne gibi sorun olabilir hocam 

@Mhmt38 hocam son durum nedir test yaptirdin mi lh fsh ne durumda libido vs.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288

@rastlantisal @luthenze test sonuçlarım serbest testesteron hariç geldi.

Şu an libido ve sertleşme konusunda iyi gibiyim. Teste aç gidemedim maalesef ve malum perhizi de unuttum 😂

IMG_2054.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410
Mhmt38, 5 saat önce yazdı:

@rastlantisal @luthenze test sonuçlarım serbest testesteron hariç geldi.

Şu an libido ve sertleşme konusunda iyi gibiyim. Teste aç gidemedim maalesef ve malum perhizi de unuttum 😂

İyi gibisindir ama tam da iyi değilsindir. Lakin tadanafil kullanırsan aslan gibisindir. Geç orgazm oluyorsundur vs.

Prolaktin çok düşük. E2 de pek yüksek değil. Bunların bir sebebi var mı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

İyi gibisindir ama tam da iyi değilsindir. Lakin tadanafil kullanırsan aslan gibisindir. Geç orgazm oluyorsundur vs.

Prolaktin çok düşük. E2 de pek yüksek değil. Bunların bir sebebi var mı?

Hocam prolaktin çok önce kullandığım (2 hafta önce ) dostinex kaynaklı düşmüş olabilir. E2 de arimidex kaynaklı. Anabolik kullanmadan önce aşırı zayıftım ve asla kilo alamıyordum. Benim galiba e2 seviyem genetik olarak düşük. 

tarihinde Mhmt38 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410
Mhmt38, 9 dakika önce yazdı:

Hocam prolaktin çok önce kullandığım (2 hafta önce ) dostinex kaynaklı düşmüş olabilir. E2 de arimidex kaynaklı. Anabolik kullanmadan önce aşırı zayıftım ve asla kilo alamıyordum. Benim galiba e2 seviyem genetik olarak düşük. 

İlla E2 ile kilo alacağız diye bir kaide yok. Bunun insülin ayağı da var. Şimdi tam oturtayım kafamda. PCT bitti değil mi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288
rastlantisal, 41 dakika önce yazdı:

İlla E2 ile kilo alacağız diye bir kaide yok. Bunun insülin ayağı da var. Şimdi tam oturtayım kafamda. PCT bitti değil mi? 

Evet hocam biteli 1 ay oldu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410
Mhmt38, 9 saat önce yazdı:

Evet hocam biteli 1 ay oldu. 

Şimdi hiç bir şey kullanma. Değerler gayet iyi. Sadece prolaktin çok düşük, E2 de düşük. Bitkisel kür 1 başlığındaki kürü uygulaman iyi olur. Prolaktin ve E2 normal seyrine gelince hayat normale dönecektir. Tabi ki yine de bir zaman doğal halindeki gibi olmayacak. Onun için bitkisel kür 1'i tavsiye ediyorum. Bu dönemde kingsize alpha king ve kingsize monster pak de çok yardımcı olur.

Geçmiş olsun.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Şimdi hiç bir şey kullanma. Değerler gayet iyi. Sadece prolaktin çok düşük, E2 de düşük. Bitkisel kür 1 başlığındaki kürü uygulaman iyi olur. Prolaktin ve E2 normal seyrine gelince hayat normale dönecektir. Tabi ki yine de bir zaman doğal halindeki gibi olmayacak. Onun için bitkisel kür 1'i tavsiye ediyorum. Bu dönemde kingsize alpha king ve kingsize monster pak de çok yardımcı olur.

Geçmiş olsun.

Hocam bu arada teşekkür ederim. Sayenizde bence çok iyi bir pct süreci geçirdim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410
Mhmt38, Bir saat önce yazdı:

Hocam bu arada teşekkür ederim. Sayenizde bence çok iyi bir pct süreci geçirdim. 

Rica ederim. En önemlisi panik atak geçti mi? Sana dair en çok aklımda kalan şey bu. Yani durumun kontrolünü ele aldın mı? 

Bu ara ucuz tadanafil kaynağı olarak HİLTİ kullanabilirsin. Fiyat performans iyidir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Rica ederim. En önemlisi panik atak geçti mi? Sana dair en çok aklımda kalan şey bu. Yani durumun kontrolünü ele aldın mı? 

Bu ara ucuz tadanafil kaynağı olarak HİLTİ kullanabilirsin. Fiyat performans iyidir.

Hocam anksiyete bende çok önceden beri var maalesef. Deca’da 10 haftayı geçince azıyor resmen. Kür sonunda klomen kullanımı da aşırı depresif yaptı beni. Ama benim asıl problemim adrenalinle alakalı gibi. Şu an rahatım şükür. Rdm hocamla sizin psikolojik destekleriniz çok iyi geldi o dönem. Diğer konuya gelince hocam flynta kullandım. 20 mg’yı ucundan ısıra ısıra tahmini 2,5 gr gibi geliyor. Klomenden sonra çokta ihtiyaç duymadım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288

@rastlantisal @Rdm hocam serbest testo sonucum da geldi. Biraz düşük gibi. Bitkisel kür bunu yükseltmek için işe yarar mı?

IMG_2070.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    102
Mhmt38, 1 saat önce yazdı:

@rastlantisal @Rdm hocam serbest testo sonucum da geldi. Biraz düşük gibi. Bitkisel kür bunu yükseltmek için işe yarar mı?

Proviron kullanabilirsin çok sıkıntı çekmiyorsan yarım tablet sabah yarım tablet akşam olacak şekilde. iyi gelmezse 1 tablet sabah 1 tablet akşam serbest testonu halledecektir.

• Minnettarım 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.