Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mhmt38

Kür sonrası test ve pct

Önerilen İletiler

luthenze    10
gönderildi (düzenlendi)
Mhmt38, 15 saat önce yazdı:

Sayende oldu abi teşekkür ederim. Macun hazır 4 gündür kullanıyorum provironla beraber. Şimdilik gayet iyi. 1.5 ay sonra bir test daha yaptırıp gözlemleyeceğim. Ben özellikle serbest testeronu gözardı ettiğimizi düşünüyorum. 

Hocam macun derken. Ben de almak istiyorum ne dicez aktara.

tarihinde luthenze tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    400
luthenze, 4 dakika önce yazdı:

Hocam macun derken. Ben de almak istiyorum ne dicez aktara.

Bitkisel kürler başlığında ki listeyi aktara veriyorsun sana macun yapıyor.

• Teşekkürler 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luthenze    10
rastlantisal, 22.02.2024 - 07:52 yazdı:

1 ay kadar proviron kullanabilirsin. Ama bana sorarsan bitkisel kür ile ilgili 4 başlıktan birini seç uygula. Daha doğru bir çözüm olur. Tam normale dönmen zaman alacak. Bir çok başlıkta bir çok kez bahsettim bundan. Tüm değerlerin normal hatta öncesinden iyi bile olsa artan reseptörlerden dolayı kür öncesine dönmek çok zaman alabiliyor. Bitkisel kürlerde LH, FSH, Total testosteron ve dolayısı ile Free testosteron artırdığı için sana yardımcı oluyorlar.

Hocam artan reseptörler eski haline geliyor mu zamanla. Yani artan reseptör uzun süre ilac kullanmayinca düşüyor mu tekrarfan

Diver, 6 dakika önce yazdı:

Bitkisel kürler başlığında ki listeyi aktara veriyorsun sana macun yapıyor.

Eyvallah sagolasin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.405
luthenze, Şimdi yazdı:

Hocam artan reseptörler eski haline geliyor mu zamanla. Yani artan reseptör uzun süre ilac kullanmayinca düşüyor mu tekrarfan

Gelmiyorsa da vücut yeni duruma göre pozisyon alıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luthenze    10
rastlantisal, 8 dakika önce yazdı:

Gelmiyorsa da vücut yeni duruma göre pozisyon alıyor. 

Yani hocam benim kafama takilan şey şu. Ben bu libido ereksiyon problemim atıyorum 1 senede eski haline(yani tam olmasa da yeterli düzeye) döner mi. Hayat boyu böyle kalabilir miyim hayat boyu iktidarsızlık sorunu ihtimali beni çok korkutuyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.405
luthenze, 21 dakika önce yazdı:

Yani hocam benim kafama takilan şey şu. Ben bu libido ereksiyon problemim atıyorum 1 senede eski haline(yani tam olmasa da yeterli düzeye) döner mi. Hayat boyu böyle kalabilir miyim hayat boyu iktidarsızlık sorunu ihtimali beni çok korkutuyor

Canım kardeşim genelde döner. Kürü bırakanlar genelde 1,5 seneden sonra hiç küre girmemiş hali nasılsa o hale geldiğini söylüyorlar. Bunlar da genelde sporcular. Böyle olmayanlar var mı? Var maalesef. Sen hangi gruptasın bunu da bize zaman gösterecek.

Ama sana en önemli şeyi söyleyeyim. Kafana takma. Bu nane psikolojinden çok etkileniyor. Mekanik bir aksam gibi görünebilir ama çalışma emri beyinden geliyor :)

Bitkisel kür başlıklarından yararlan. Zaten çalıştıkça psikolojin yükselecek, yükseldikçe özgüvenin artacak, arttıkça da işler normale dönecektir. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luthenze    10
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Canım kardeşim genelde döner. Kürü bırakanlar genelde 1,5 seneden sonra hiç küre girmemiş hali nasılsa o hale geldiğini söylüyorlar. Bunlar da genelde sporcular. Böyle olmayanlar var mı? Var maalesef. Sen hangi gruptasın bunu da bize zaman gösterecek.

Ama sana en önemli şeyi söyleyeyim. Kafana takma. Bu nane psikolojinden çok etkileniyor. Mekanik bir aksam gibi görünebilir ama çalışma emri beyinden geliyor :)

Bitkisel kür başlıklarından yararlan. Zaten çalıştıkça psikolojin yükselecek, yükseldikçe özgüvenin artacak, arttıkça da işler normale dönecektir. 

Allah razı olsun hocam insallah eski halime dönerim. O macunu da en kisa surede alıp kullanacam

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
luthenze, 26 dakika önce yazdı:

Allah razı olsun hocam insallah eski halime dönerim. O macunu da en kisa surede alıp kullanacam

Hocam açtığın konuya bir göz attım. Serbest testo seviyen nasıl son testte. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luthenze    10
Mhmt38, 14 dakika önce yazdı:

Hocam açtığın konuya bir göz attım. Serbest testo seviyen nasıl son testte. 

Bakıp atacam hemen hocam

Screenshot_20240301_115838_Samsung Internet.jpg

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
luthenze, 01.03.2024 - 11:54 yazdı:

Bakıp atacam hemen hocam

Baya yüksek. Total testonda yüksek. Sen lh, fsh açarsan düzelirsin. Problemlerimiz farklı. Benim de onlar açık ama serbest testo düşük. 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luthenze    10

Reseptör muhabbetinden kaynaklanıyo sanırım hocalarımın dediğinden çıkarımım bu. Eskiden fazlasiyla yeten total testo serbest testo miktarlari aşırı yüksek dozda testodan sonra vucut daha yuksegine alistigi için yeterli gelmiyor.

Bu arada kür içinde hiç problem yaşamadım cinsel konuda. Ilaci vurmayi biraktiktan 20 gün sonra başladı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.405
luthenze, 37 dakika önce yazdı:

Reseptör muhabbetinden kaynaklanıyo sanırım hocalarımın dediğinden çıkarımım bu. Eskiden fazlasiyla yeten total testo serbest testo miktarlari aşırı yüksek dozda testodan sonra vucut daha yuksegine alistigi için yeterli gelmiyor.

Bu arada kür içinde hiç problem yaşamadım cinsel konuda. Ilaci vurmayi biraktiktan 20 gün sonra başladı

Kardeşim çok normal. Evham yapacak bir şey yok. 

Mhmt38, 39 dakika önce yazdı:

Baya yüksek. Total testonda yüksek. Sen lh, fsh açarsan düzelirsin. Problemlerimiz farklı. Benim de onlar açık ama serbest testo düşük. 

İnan kendi başına o da direk anlam ifade etmiyor dostum. 

rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Bakın en önemli kısım, yukarıda da yazdığım bu kısım. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
luthenze, 01.03.2024 - 12:11 yazdı:

Kesinlikle asla kür öncesi gibi olmayacağız hissiyat olarak. Ama senin döngü açılmamış. Ovitrelleyi bölmüşsün ben tek seferde yaptım döngü açılmış. Ovitrelle prengly gibi değil çok daha zayıf ondan olabilir. 

Artık yazma zamanım geldi. Son paylaşımı yaptığım gün proviron aldım ve bitkisel kürler-1 karışımıyla beraber kullanmaya başladım. Proviron anında etki gösterdi. 2 hafta sonra kestim bitkisel karışımdan devam ettim. Şu an kür öncesi sağlık durumumu yakaladım şükürler olsun. İnşallah böyle devam eder ateş ediyor şu an 😂 @rastlantisal hocam tekrar teşekkür ederim. Ben tamamen kurtuldum galiba. 

• Beğen 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    77
Mhmt38, 7 dakika önce yazdı:

Artık yazma zamanım geldi. Son paylaşımı yaptığım gün proviron aldım ve bitkisel kürler-1 karışımıyla beraber kullanmaya başladım. Proviron anında etki gösterdi. 2 hafta sonra kestim bitkisel karışımdan devam ettim. Şu an kür öncesi sağlık durumumu yakaladım şükürler olsun. İnşallah böyle devam eder ateş ediyor şu an 😂 @rastlantisal hocam tekrar teşekkür ederim. Ben tamamen kurtuldum galiba. 

Provirion çok garip bir ilaç kimisinde hiç bir şey yapmazken kimini kurtarıyor çok etkiliyor işte burdada genetiğimiz devreye giriyor o yüzden çok proviron tartışması var beni kıl yumağına döndürüp serbest testoyı çok etkiliyor mesala.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
SantoR, 4 saat önce yazdı:

Provirion çok garip bir ilaç kimisinde hiç bir şey yapmazken kimini kurtarıyor çok etkiliyor işte burdada genetiğimiz devreye giriyor o yüzden çok proviron tartışması var beni kıl yumağına döndürüp serbest testoyı çok etkiliyor mesala.. 

Kesinlikle. Benim serbest testoda düşüktü. Şu an çok yükseldi hissediyorum. Proviron konusunda şanslı taraftayız. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11
Mhmt38, 01.03.2024 - 12:25 yazdı:

Kesinlikle asla kür öncesi gibi olmayacağız hissiyat olarak. Ama senin döngü açılmamış. Ovitrelleyi bölmüşsün ben tek seferde yaptım döngü açılmış. Ovitrelle prengly gibi değil çok daha zayıf ondan olabilir. 

Provironu pct içinde mi yoksa pct bittikten sonra mı kullandınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
oisobb123, 4 saat önce yazdı:

Provironu pct içinde mi yoksa pct bittikten sonra mı kullandınız?

Pct bitikten 2 ay gibi bir süre sonra kullandım. Tam olarak düzenlememiştim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.405
Mhmt38, 15 dakika önce yazdı:

Pct bitikten 2 ay gibi bir süre sonra kullandım. Tam olarak düzenlememiştim. 

Şuan nasılsın Mehmet? Her şey yolunda mı?

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Şuan nasılsın Mehmet? Her şey yolunda mı?

Çok iyiyim hocam. Kür öncesinde doğal durumum nasılsa öyleyim. Herhangi bişey kullanmıyorum bitkisel karışım hariç. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.405
Mhmt38, 16 dakika önce yazdı:

Çok iyiyim hocam. Kür öncesinde doğal durumum nasılsa öyleyim. Herhangi bişey kullanmıyorum bitkisel karışım hariç. 

Ya işte bunu duymak beni çok memnun etti Mehmet. O kadar evham yaptın nafile yere. Bu sana ders olsun.

Sonrakilerde artık daha rahat davranacağına inanıyorum. 

Ne olursa olsun biz (tüm forum) buradayız.

Bir kardeşimiz düştüğünde yanındayız. Bu bileşik akıl ve sinerjinin halledemeyeceği sorun yok. Rahat ol.

• Beğen 3
  • Minnettarım 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Ya işte bunu duymak beni çok memnun etti Mehmet. O kadar evham yaptın nafile yere. Bu sana ders olsun.

Sonrakilerde artık daha rahat davranacağına inanıyorum. 

Ne olursa olsun biz (tüm forum) buradayız.

Bir kardeşimiz düştüğünde yanındayız. Bu bileşik akıl ve sinerjinin halledemeyeceği sorun yok. Rahat ol.

Evet hocam sayesinizde güzel bir pct dönemi geçirdim çok teşekkür ederim. Buraya da yazmamın sebebi diğer arkadaşlara bir tecrübe olsun diye. Ve son olarak oruç tutmakta iyi geldi detox gibi. Kolesterolüm düştü onu da net hissediyorum. 

tarihinde Mhmt38 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
furymen    6
Mhmt38, 16 saat önce yazdı:

Evet hocam sayesinizde güzel bir pct dönemi geçirdim çok teşekkür ederim. Buraya da yazmamın sebebi diğer arkadaşlara bir tecrübe olsun diye. Ve son olarak oruç tutmakta iyi geldi detox gibi. Kolesterolüm düştü onu da net hissediyorum. 

Hocam size ulaşacağım insta veya Facebook varmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
furymen, 47 dakika önce yazdı:

Hocam size ulaşacağım insta veya Facebook varmı 

Paylaşım yasak diye biliyorum. Burdan sorununu yazabilirsin. 

luthenze, Bir saat önce yazdı:

Hocam proviron kullanımı lh fsh baskılar mı

Bir miktar baskılıyor diye biliyorum ama kullanımı kısa tutuyoruz zaten. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
furymen    6
Mhmt38, 30.03.2024 - 12:42 yazdı:

Paylaşım yasak diye biliyorum. Burdan sorununu yazabilirsin. 

Bir miktar baskılıyor diye biliyorum ama kullanımı kısa tutuyoruz zaten. 

Benim konuyu inceler misiniz hocam sizin yaşadıklarınızı yaşıyorum bir tavsiye veya tedaviye yönelik yorumlarınızı bekliyorum 🙏🏼

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.