Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mustafa3999

Benalux pharma oral ürünleri dolumu

Önerilen İletiler

Mustafa3999    1
  • benelux pharma winstrol ve anavar ürünleri doluluk nedir çalışıyor mu?
  • daha önce kullanan var mı?

Satıcıdan doluluk oranını istedim daha önce anavar ve winstrol oral e test yaptırılmış 

Winstrol ve anavar test sonuçları

654777da16b9b_TestReport28375.thumb.png.e433b533e2889329a9bd00a37c12dab1.png 654777dfb10fa_TestReport28374.thumb.png.78cbe895eb87d65a8565c481d04f8da7.png

sizce güvenebilir miyim 1 kutu suna 700 lira diyor ama testede anavarın doluluk %90 zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    475
Mustafa3999, 6 dakika önce yazdı:

Satıcıdan doluluk oranını istedim daha önce anavar ve winstrol oral e test yaptırılmış 

sizce güvenebilir miyim 1 kutu suna 700 lira diyor ama testede anavarın doluluk %90 zaten.

Burada dikkat etmeniz gereke güncel test sonuçları mart ayının testi bunlar. Test yaparken markalar genelde en iyi, kaliteli ham maddeyi yakaladıklarında teste sokarlar ürünlerini ve sonraki üretimlerde ki çok fazla üretim yaparlar ne kullandığını bilemezsin içinde o yüzden hep büyük markalar tercih edilir ham madde kaliteleri aynı diye onalarda pahalı zaten oldukça. Adaml mart teste sokmuş şimdi ürettiği ilaçların içindeki ham madde ne kalitede hangi dolulukta bilmiyorsun kimse bilemez ya güncel alacağın aya yönelik test iste veya bu gözle tekrar bakıp ona göre tercih etmelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mustafa3999    1
GHOST, 11 dakika önce yazdı:

Burada dikkat etmeniz gereke güncel test sonuçları mart ayının testi bunlar. Test yaparken markalar genelde en iyi, kaliteli ham maddeyi yakaladıklarında teste sokarlar ürünlerini ve sonraki üretimlerde ki çok fazla üretim yaparlar ne kullandığını bilemezsin içinde o yüzden hep büyük markalar tercih edilir ham madde kaliteleri aynı diye onalarda pahalı zaten oldukça. Adaml mart teste sokmuş şimdi ürettiği ilaçların içindeki ham madde ne kalitede hangi dolulukta bilmiyorsun kimse bilemez ya güncel alacağın aya yönelik test iste veya bu gözle tekrar bakıp ona göre tercih etmelisin.

Hocam 1 clen ile 1 adet winstrol aldım gelicekler ama eski üretim stoğundan yollayacak muhtemelen ben güçlü kür hoç yapmadım daha önce orjinal olduğundan emin olduğum swiss pharma winstrol kullandım 50 gün etkisini biliyorum muhtemelen eski stoktan yollayacak marka web sitesini bile yenilemekten aciz kalmış verim alırım umarım anavar da alacaktım ama vaz geçtim önerdiğin anavar tablet varsa Balkanpharma haricinde yazarsan sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    475
Mustafa3999, Şimdi yazdı:

Hocam 1 clen ile 1 adet winstrol aldım gelicekler ama eski üretim stoğundan yollayacak muhtemelen ben güçlü kür hoç yapmadım daha önce orjinal olduğundan emin olduğum swiss pharma winstrol kullandım 50 gün etkisini biliyorum muhtemelen eski stoktan yollayacak marka web sitesini bile yenilemekten aciz kalmış verim alırım umarım anavar da alacaktım ama vaz geçtim önerdiğin anavar tablet varsa Balkanpharma haricinde yazarsan sevinirim

Anavar 700 mü dedi öyle dediyse direk çöpe at anavar, masteron bunlar en pahalı ham maddeye sahip ilaçların başında geliyor.

Kullanınca anlarsın zaten kim nederse desin havada kalır bazı şeyler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mustafa3999    1
GHOST, 50 dakika önce yazdı:

Anavar 700 mü dedi öyle dediyse direk çöpe at anavar, masteron bunlar en pahalı ham maddeye sahip ilaçların başında geliyor.

Kullanınca anlarsın zaten kim nederse desin havada kalır bazı şeyler.

anavar ztn çok pahalı bir ürün oralların en phalısı anapolondan bile pahalı bi fiyat ztn şaka gibi olur ama maxlabs buldum n nin videosunda da görmüştüm bilirsin o adamı onada 1250 dedi balkanpharma kodu onaylanıyor yeni seri onada 1250 dedi ama 50 tabletine 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    802
Mustafa3999, 51 dakika önce yazdı:

anavar ztn çok pahalı bir ürün oralların en phalısı anapolondan bile pahalı bi fiyat ztn şaka gibi olur ama maxlabs buldum n nin videosunda da görmüştüm bilirsin o adamı onada 1250 dedi balkanpharma kodu onaylanıyor yeni seri onada 1250 dedi ama 50 tabletine 

Balkan al

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Mustafa3999, 3 saat önce yazdı:

Kullandım. Beneluxun dolu ürününe daha denk gelmedim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mustafa3999    1
Hikmett, 2 saat önce yazdı:

Kullandım. Beneluxun dolu ürününe daha denk gelmedim 

hocam peki unigen önerirmisin ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Mustafa3999, 15 saat önce yazdı:

hocam peki unigen önerirmisin ? 

Hiç yanaşma ürünün fiyatından bile anlayabilirsin dolu olmadığını.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    333

boş bile bu markalardan daha doludur her iki markadan da uzak dur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mustafa3999    1

satıcıdan 1 swiss clen aldım ve 1 adet winstol benelux aldım denemek maksadıyla clen %100 dolu nerdeyse winstrol de zaman içinde göstercek ama swiss in clen leri çok güzelmiş 

image.png Ekran görüntüsü 2023-11-10 003730.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Mustafa3999, 05.11.2023 - 14:07 yazdı:

Danabolunu ve boldesini kullandım. Bolde kesinlikle boş. Neden dersen severler diyerekten 12-17. hafta arasında haftada 750 bolde çaktım ne bi tansiyon ne bi bok hiçbir sorun yaşamadıydım. Ek not boldeyi arttırdığım zaman e2 de arttı yani içinde bence testo var. Danabolde de 30mg kullanmıştım. Danabolde pump hissiyatı kilo artışı vs. gördüm ama beklenildiği kadar değil. En azından danabolde bi doluluk vardı bence. 30 günde yaklaşık 2,5-3 kilo tutturmuştur su.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    475
Mustafa3999, 8 saat önce yazdı:

satıcıdan 1 swiss clen aldım ve 1 adet winstol benelux aldım denemek maksadıyla clen %100 dolu nerdeyse winstrol de zaman içinde göstercek ama swiss in clen leri çok güzelmiş 

image.png Ekran görüntüsü 2023-11-10 003730.png

Clenbuterolun hammaddesi ucuz diye biliyorum. Dolu olmasına dolu ama tabletlerin içindeki ilacın dozunun aynı olduğunu düşünmüyorum. Piramit şeklinde kullandım. Bazen 2 tablet uçuruyor bazen 4 tablet tık etmiyor. Sağlıklı dozajlama yapılamıyor. Kalbini düşünenlerin bilindik markadan sağlam satıcıdan şaşmamasını öneririm

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Diver, 58 dakika önce yazdı:

Clenbuterolun hammaddesi ucuz diye biliyorum. Dolu olmasına dolu ama tabletlerin içindeki ilacın dozunun aynı olduğunu düşünmüyorum. Piramit şeklinde kullandım. Bazen 2 tablet uçuruyor bazen 4 tablet tık etmiyor. Sağlıklı dozajlama yapılamıyor. Kalbini düşünenlerin bilindik markadan sağlam satıcıdan şaşmamasını öneririm

Kesinlikle katılıyorum kullandığım en kötü clen swissindi. 6 tane çakmıştım tık yoktu 1 tane çaktım hastaneye gittim korkup.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mustafa3999    1
Diver, 10.11.2023 - 08:47 yazdı:

aga düzgün satıcı bulsam tamamda bulamıyorum sen söylesen diycem burda yasak dm mesajları için 3000 tane konu istiyorlar nasıl yapmam gerek bilmiyorum ama 3 gündür kullanıyorum şu an bile tirtir titriyorum sadece elim değil bacaklarımda titriyor bilmiyorum ya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    475
Mustafa3999, 15 dakika önce yazdı:

aga düzgün satıcı bulsam tamamda bulamıyorum sen söylesen diycem burda yasak dm mesajları için 3000 tane konu istiyorlar nasıl yapmam gerek bilmiyorum ama 3 gündür kullanıyorum şu an bile tirtir titriyorum sadece elim değil bacaklarımda titriyor bilmiyorum ya

Direk çöpe atıyorsun ben bi dünya ürünü attım. Büyük ihtimalle enfeksiyon kaptın. Vucudumuza ne soktuğumuza dikkat etmeliyiz. Alttaki simgeye tıklayıp Burak hocayla iletişime geçiyorsun. Ya eczaneden ürün almalısın yada Burak hocadan. Başka satıcıdan eminsen alabilirsin ama ben kimseye güvenmiyorum artık. 

tarihinde Diver tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mustafa3999    1
Diver, 14 dakika önce yazdı:

Direk çöpe atıyorsun ben bi dünya ürünü attım. Büyük ihtimalle enfeksiyon kaptın. Vucudumuza ne soktuğumuza dikkat etmeliyiz. Alttaki simgeye tıklayıp Burak hocayla iletişime geçiyorsun. Ya eczaneden ürün almalısın yada Burak hocadan. Başka satıcıdan eminsen alabilirsin ama ben kimseye güvenmiyorum artık. 

hocam ben astımım aslında biraz araştırdım ben gelir gelmez 80 mcg aldım titremenin bazen görüleceği konuşuluyor en iyisi aile hekimime gitmek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    475
Mustafa3999, 30 dakika önce yazdı:

hocam ben astımım aslında biraz araştırdım ben gelir gelmez 80 mcg aldım titremenin bazen görüleceği konuşuluyor en iyisi aile hekimime gitmek

Aşırı doz aldığın zaman titreme normal bekle düzelmezse gidersin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mustafa3999    1
Diver, 7 dakika önce yazdı:

Aşırı doz aldığın zaman titreme normal bekle düzelmezse gidersin

tavsiyen için sağol cidden bu bilgileri bulmak zor sana birşey danışabilirmiyim hani bir tane pt varya zamanında unigen çakma mal satan şimdi buddha satıyor tanırsın isim vermek yasak sence o güvenilirmi antalyada yaşıyor pt

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    475
Mustafa3999, 15 dakika önce yazdı:

tavsiyen için sağol cidden bu bilgileri bulmak zor sana birşey danışabilirmiyim hani bir tane pt varya zamanında unigen çakma mal satan şimdi buddha satıyor tanırsın isim vermek yasak sence o güvenilirmi antalyada yaşıyor pt

Açıkcası ben güvenmiyorum.Ürünleri ucuz değil. Ben zydex kullandım boştu.Buddha kullanıp memnun olanlar var sitede aratırsan bulabilirsin. Ödem yaptığını söylüyorlar. Ben Burak hoca dışında ürün almıyorum açıkcası. Üstelik Astım hastasısın Burak çok tecrübeli sana doğru yolu gösterecektir. Maddi durumun yetersizse biriktirip öyle küre girmeni öneririm hiç aceleye getirme bu işleri 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    90
Mustafa3999, 23 dakika önce yazdı:

Değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mustafa3999    1
Diver, 52 dakika önce yazdı:

Açıkcası ben güvenmiyorum.Ürünleri ucuz değil. Ben zydex kullandım boştu.Buddha kullanıp memnun olanlar var sitede aratırsan bulabilirsin. Ödem yaptığını söylüyorlar. Ben Burak hoca dışında ürün almıyorum açıkcası. Üstelik Astım hastasısın Burak çok tecrübeli sana doğru yolu gösterecektir. Maddi durumun yetersizse biriktirip öyle küre girmeni öneririm hiç aceleye getirme bu işleri 

hocam dediğim gibi öğrenci sayılırım bu sene tekrardan yks ye hazırlık yapıyorum ne kadarlık bir bütceden bahsettiğinizi tam olarak anlayamadım hiç 8 - 12 hafta definasyon ve kas kazanım kürü fiyatı nedir mesela biri 3k diyor biri 7-8k diyor anlayamadım bu pt leri ben

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    475

Bütçe işi devamlı değişiyor. Tam olarak fiyat vermem doğru olmaz. Yaşın daha küçük o yüzden bu yaşta başlamaman senin için daha doğru olur. İlla kullanıcam diyorsan, iran testo al hem ekonomik hemde başlangıç için uygun. Güzelce sporunu yapıp derslerine çalış definasyon ve kilo alma işi de senin beslenmene antrenmanına bağlı. Pct için forumu iyice oku.Bu arada paranı biriktir ilerleyen zamanda illa yapacaksan Burak hocayla iletişime geç hedefine göre kür planına yardımcı olur. Ucuzu tercih edip boş ürün kullanacağına sabredip güzel sonuçlar alabilirsin kardeşim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mustafa3999    1
Diver, 20 saat önce yazdı:

Bütçe işi devamlı değişiyor. Tam olarak fiyat vermem doğru olmaz. Yaşın daha küçük o yüzden bu yaşta başlamaman senin için daha doğru olur. İlla kullanıcam diyorsan, iran testo al hem ekonomik hemde başlangıç için uygun. Güzelce sporunu yapıp derslerine çalış definasyon ve kilo alma işi de senin beslenmene antrenmanına bağlı. Pct için forumu iyice oku.Bu arada paranı biriktir ilerleyen zamanda illa yapacaksan Burak hocayla iletişime geç hedefine göre kür planına yardımcı olur. Ucuzu tercih edip boş ürün kullanacağına sabredip güzel sonuçlar alabilirsin kardeşim 

Teşekkür ederim abi valla baya yardımcı oldun bana sağol

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Elixir    3

Arkadaşım selamlar çoğu ürününü kullandım ben sonuç aldım ve memnunum hala devam ediyorum sırf bu hesabıda benelux kullanıpta boş diyenler için açtım satış vs yapmıyorum yanlış anlaşılmasın sadece kullanıcısıyım yarışmacıyım 2 şampiyonluğum var ve bu markayı kullanıyorum. Çalışmıyor diyen arkadaşlar satıcısından dolayı olabilir belki bilemiyorum herkese bol kaslı günler

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.