Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

quacky

Buddha pharma

Önerilen İletiler

SERKO    305
Arenn, 30 dakika önce yazdı:

İlla İstanbul’da olmam şart değil ki güvenilir ve sağlam satıcı bulmak özellikle Arenis bulmak çok zor. Ya da ben yanlış yere bakıyorum 

Bildiğim kadarıyla başka satıcısı yok getiren kişi black dragon ve la pharma da getirecek şimdi ben yine bir stok yapicam gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AREN    213
SERKO, 50 dakika önce yazdı:

Bildiğim kadarıyla başka satıcısı yok getiren kişi black dragon ve la pharma da getirecek şimdi ben yine bir stok yapicam gibi 

Ya sen şaka yapıyorsun kalkıp beni İstanbul’a getirtmene az kaldı kardeşim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    305
Arenn, 12 saat önce yazdı:

valla ciddiyim ben yıllardır aynı kişiden alırım hiç sıkıntı çekmedim zaten a kalite ürünler getiriyor.İki gün önce konuştum 10 güne hepsi geliyor dedi ama bu adam az getirebiliyor 1 haftada bitiyor elindekiler. 2 yıl öncesine kadar bir arkadaşım getiriyordu izmirden o bıraktı.İstanbulda olsaydın yönlendirirdim seni anlamında dedim bilgi paylaşmak yasak oldugu için..

Arenn, 12 saat önce yazdı:

gel dostum ayıpsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
SERKO, 2 saat önce yazdı:

valla ciddiyim ben yıllardır aynı kişiden alırım hiç sıkıntı çekmedim zaten a kalite ürünler getiriyor.İki gün önce konuştum 10 güne hepsi geliyor dedi ama bu adam az getirebiliyor 1 haftada bitiyor elindekiler. 2 yıl öncesine kadar bir arkadaşım getiriyordu izmirden o bıraktı.İstanbulda olsaydın yönlendirirdim seni anlamında dedim bilgi paylaşmak yasak oldugu için..

gel dostum ayıpsın 

En yakın zamanda gelmek dileğiyle o zaman 🙏🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
SERKO, 24.10.2023 - 10:37 yazdı:

IMG_20231024_103041.jpg IMG_20231024_103138.jpg IMG_20231024_103134.jpg

Hocam bu arenisten iyi verim aldın mı? Kel bir yarışmacı satıyordu ilk defa duyduğum için güven duymamıştım markaya. Deca almayı düşünüyorum ya buddha alicam ama ulasabilecegim bu marka da mevcut, anabolizanlarida ampul seklinde sanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
SERKO, 24.10.2023 - 10:37 yazdı:

...

Senin aldığın fiyatlar ne durumda peki hocam? Deca ne kadardir  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    305

peptid dahil çoğu ürününü kullandım decası hariç hatta büyük bir stok yaptım.Her kürümde max verim aldım diyebilirim.Zaten sitesinde onaylıyor avrupada bir kaç sitede satışıda var bence a kalite bir ürün ödem ağrı sızı yapmadı hiç fiyatlar ne peki ?

quacky, 8 dakika önce yazdı:

Senin aldığın fiyatlar ne durumda peki hocam? Deca ne kadardir  

tren acetat 48 eur prop 29 eur masteron 42 eur bolde 40 eur deca 40 eur diye biliyorum en son sordugumda ama ben kendım 30 kutuya yakın getirdiğim için daha uygun fiyatlarda aldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
SERKO, 6 dakika önce yazdı:

peptid dahil çoğu ürününü kullandım decası hariç hatta büyük bir stok yaptım.Her kürümde max verim aldım diyebilirim.Zaten sitesinde onaylıyor avrupada bir kaç sitede satışıda var bence a kalite bir ürün ödem ağrı sızı yapmadı hiç fiyatlar ne peki ?

tren acetat 48 eur prop 29 eur masteron 42 eur bolde 40 eur deca 40 eur diye biliyorum en son sordugumda ama ben kendım 30 kutuya yakın getirdiğim için daha uygun fiyatlarda aldım.

Ben sadece deca için sordum 58 Euro diye söyledi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
quacky, 5 dakika önce yazdı:

Bildiğimiz camia’dan bi yarışmacı mı sorduğun kişi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Arenn, 18 dakika önce yazdı:

Bildiğimiz camia’dan bi yarışmacı mı sorduğun kişi ?

Yarışmacı işte brom camia falan bilmiyorum ben kim kimi kopariyosa kendi payına 😂😂

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    305
quacky, Bir saat önce yazdı:

şimdi sordum 40 euro dedi

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
SERKO, Bir saat önce yazdı:

şimdi sordum 40 euro dedi

Ben hala bir yerden açık bulayım da satıcılarla ulaşayım diye çırpınıyorum 😂😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
Arenn, 17 dakika önce yazdı:

Bende aynı şekilde 😂 ilk defa bu forumda beğenilen bir marka duydum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    305
ktpx, 53 dakika önce yazdı:

Bende aynı şekilde 😂 ilk defa bu forumda beğenilen bir marka duydum 

Yurt dışı forumlarda bir tek negatif yorum okumadım

Arenn, Bir saat önce yazdı:

kardeşim 3.haftadayım zehir zehir :) 

300 acetat 300 prop gidiyorum igf de ekledim bakalım sonlara doğru ne kadar da sevmesem de wisntrol eklicem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
SERKO, 46 dakika önce yazdı:

300 acetat 300 prop gidiyorum igf de ekledim bakalım sonlara doğru ne kadar da sevmesem de wisntrol eklicem 

Ah ah 3 haftadır peptid arıyorum canım çıktı her yer sahte ve cok aşırı olması gerekenden pahalı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    305
ktpx, 10 dakika önce yazdı:

Ah ah 3 haftadır peptid arıyorum canım çıktı her yer sahte ve cok aşırı olması gerekenden pahalı 

ben yerli malı ilaç asla kullanmam 

Hizmetlerimiz hakkında bilgi al butonundan Burak hocayla iletişime geçebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
SERKO, 1 saat önce yazdı:

Tahmin edebiliyorum ne kadar zehir olduğunu her damlasına kadar hakkını verdiği ve gırtlak dolusu olduğunu bilmez miyim hiç 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    305

Sen hangi ürünlerini kullanmıştın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
SERKO, 2 saat önce yazdı:

Sen hangi ürünlerini kullanmıştın ?

Marka olarak mı soruyorsun yoksa çeşit olarak mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    443

Başımıza Buddha mı gelecekti ? Diye b******k bir espri yapasım geldi :D 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    305
Arenn, 3 saat önce yazdı:

Marka olarak mı soruyorsun yoksa çeşit olarak mı ?

Çeşit kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pradmo88    0
Tr3n, 21.10.2023 - 17:29 yazdı:

Hangi ilacı kullandın ne önemi var buddha kullanıyor işte bana da biri önerdi bu markayı almadım iyi ki de almamışım bohojo labs  da aynı sözde tayland'dan gelme diye biliyorum denemekte serbestsin dene gör içime sinmemiti bana ucuza verecekti satıcı 

bohoja mı güldürme beni izmirde ev icinde üretilen bir ilac firmasi steril falanda degil saglıgınızdan olmayın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
Arenn, 25.10.2023 - 14:37 yazdı:

Bende arıyorum arenisi bu kel yarışmacıyı ama bulamıyorum :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    305
Sparta34, 6 saat önce yazdı:

Bende arıyorum arenisi bu kel yarışmacıyı ama bulamıyorum :(

ulaşabilen tek kişi ben miyim acaba kel yarışmacıyı bilmiyorum ama benim tanıdığım kişiden çok daha fazla fiyat çekiyormuş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

buddha cslisiyor. bende kullandim. baska bir sorundan oturu ilaci kesmem spora ara vermem gerekti. hala elimde 3 er flakon duruyor. 2-3 hafta icerisinde etki gosterdi. salonda baska arkadaslarda kullandi onlar su an cok iyiler. 15 gune devam edicem bende umarim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.