Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

quacky

Buddha pharma

Önerilen İletiler

quacky    93

Buddha Pharma deca kullanmayı düşünüyorum daha önce tecrübe eden oldu mu? Ürünlerin çalışmadığına dair hiç bir kötü yorum görmedim, ödem durumu vs. nasıl vücut alışıyor mu yoksa her enjeksiyonda ağrı yapıyor mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

erc    49

Piyasada sahtesi varmıdır bilemem onun dışında oral ilaçları kesinlikle dolu enjeksiyon olarak masteronu nu kullanıyorum sadece ondan da çok memnunum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
erc, 9 dakika önce yazdı:

Piyasada sahtesi varmıdır bilemem onun dışında oral ilaçları kesinlikle dolu enjeksiyon olarak masteronu nu kullanıyorum sadece ondan da çok memnunum 

Enjeksiyonda ödem sorunu yaşadın mı hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49
quacky, 1 saat önce yazdı:

Enjeksiyonda ödem sorunu yaşadın mı hocam 

Hafif bi ödem mi diyim bilemedim şişlik yoktu ancak acı gibi bi durum vardı  1 gün sonra geçiyodu oda bir süre sonra olmamaya başladı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304

Sahtesi yok ürünleri dolu hafif ödem sıkıntısı var kullanan herkez memnun elimde arenis olmasaydı bende kesinlikle alırdım ama elimde çok fazla arenis var onlar bana 2 sene rahat yeter 😬

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
SERKO, 4 saat önce yazdı:

Sahtesi yok ürünleri dolu hafif ödem sıkıntısı var kullanan herkez memnun elimde arenis olmasaydı bende kesinlikle alırdım ama elimde çok fazla arenis var onlar bana 2 sene rahat yeter 😬

Yav artık Arenis’i senden alıcam stoğuna el koyacağım yeter artık ya, hala arıyorum yok kimse de yok 😁😁

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304

hocam 30 kutu ilacım var altı üstü çok isteyen oldu ama vermedim has altın kadar değerli şuan benim için:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
SERKO, 5 saat önce yazdı:

hocam 30 kutu ilacım var altı üstü çok isteyen oldu ama vermedim has altın kadar değerli şuan benim için:)

Has altın kadar değerli olduğunu bildiğim için el koyacağım ya zaten 😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Yusufdemir1995, 13 dakika önce yazdı:

Bu buddha zphc body tech veya dragondan dahamı iyi?

Buddha kullanılan arkadaş var vuruyorum vuruyorum etki almıyorum diyor bence hiç bulaşma kullanmadım ama kullananlar var çevremde aldığına pişman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Tr3n, 9 dakika önce yazdı:

Buddha kullanılan arkadaş var vuruyorum vuruyorum etki almıyorum diyor bence hiç bulaşma kullanmadım ama kullananlar var çevremde aldığına pişman

Hangi ilaçları kullanıyorlar dostum ilaçlar dolu dolu diye biliyorum ben bende buddhaya gecicektim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
quacky, 4 dakika önce yazdı:

Hangi ilaçları kullanıyorlar dostum ilaçlar dolu dolu diye biliyorum ben bende buddhaya gecicektim

Hangi ilacı kullandın ne önemi var buddha kullanıyor işte bana da biri önerdi bu markayı almadım iyi ki de almamışım bohojo labs  da aynı sözde tayland'dan gelme diye biliyorum denemekte serbestsin dene gör içime sinmemiti bana ucuza verecekti satıcı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Tr3n, 20 dakika önce yazdı:

Hangi ilacı kullandın ne önemi var buddha kullanıyor işte bana da biri önerdi bu markayı almadım iyi ki de almamışım bohojo labs  da aynı sözde tayland'dan gelme diye biliyorum denemekte serbestsin dene gör içime sinmemiti bana ucuza verecekti satıcı 

Bu yaşıma kadar en emin olacağım şey ucuz etin yahnisi yavan olur. Bir iş yapacaksanız maddiyat zorluyorsa girmeyin. Dediklerine kesinlikle katılıyorum. Boş ilaçları vücudunuza sokup ağır metaller ile gün içinde avel gibi gezmemizin anlamı yok. Boş yere sağlığınızı, paranızı, zamanınızı kaybediyorsunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49
Tr3n, 2 saat önce yazdı:

İlk yorumda dediğim gibi sahtesi var mı bilmiyorum doğru satıcıdan almak önemli  şuan diyet dönemindeyim buddhanın clenini ,anavarını ve masteronunu kullandım hepsi belli zamanlarda kullanıldı ve hepsinden olması gereken performansı aldım ilaçlar çalışıyordu yani , kullanmadıklarım için yorum yapamam,masteronu östrojeni dengede tutmak için kullanıyorum ve dengede tutuyor ne zaman kullanmasam 1 hafta içinde hormon dalgalanmasından yüzümde sivilceler çıkmaya başlıyor ve 2 ,3 hafta içinde libidom düşüyor,yeni daha buddha masteronu nu aldım uzun süredir alışveriş yaptığım birisi tanesini 1350 ye bıraktı ilaç zaten 3 hafta gidiyor

tarihinde erc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
erc, 19 dakika önce yazdı:

İlk yorumda dediğim gibi sahtesi var mı bilmiyorum doğru satıcıdan almak önemli  şuan diyet dönemindeyim buddhanın clenini ,anavarını ve masteronunu kullandım hepsi belli zamanlarda kullanıldı ve hepsinden olması gereken performansı aldım ilaçlar çalışıyordu yani , kullanmadıklarım için yorum yapamam,masteronu östrojeni dengede tutmak için kullanıyorum ve dengede tutuyor ne zaman kullanmasam 1 hafta içinde hormon dalgalanmasından yüzümde sivilceler çıkmaya başlıyor ve 2 ,3 hafta içinde libidom düşüyor,yeni daha buddha masteronu nu aldım uzun süredir alışveriş yaptığım birisi tanesini 1350 ye bıraktı ilaç zaten 3 hafta gidiyor

Kusura bakmada Üzüldüm senin adına başka bir şey demiyorum bu en alt segmentde ilaç yani en ucuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Yavuz Selim, 4 dakika önce yazdı:

Bazı arkadaşların kafalarına göre bir markayı yerin dibine sokmaları çok şaibeli geliyor. 

WhatsApp yazışmalarini atarım arkadaşa iki katı fiyattan yazmışlar şaibeyi görürsün uğraştırma beni alan alır istediğini ben sadece yorumladım kendi gördüğüklerimi duyduklarımı

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49
Tr3n, 6 saat önce yazdı:

Kusura bakmada Üzüldüm senin adına başka bir şey demiyorum bu en alt segmentde ilaç yani en ucuz 

Benim adıma üzülmeniz için yazmadım zaten ,ayrıyetten bu ilaçların hammadde fiyatları ucuz bununla ilgili forumda konular vardı yani bi ilacın ucuz yada pahalı olması ilacın dolu olduğunu kanıtlamaz ancak testlerle ve dış bağlantılarınız varsa bu şekilde doğrulamış olursunuz(dış bağlantıdan kastım üretici firmada bağlantılarınızın olması çalıştığım şirket global bi ilaç firması) ben ikisine de sahibim o yüzden kafam rahat ,ha ben bu markanın savunucusu değilim iran da kullandım hala da devam ediyorum ,zphc de kullandım ,sp de kullandım tek değiştirmediğim iran testo idi  en memnun olduğum buddha olduğu için en son ondan devam ettim tedariğide hızlı olduğu için tercih ettim istersem bir sonraki ay zphc ye de geçerim yada sp ye de geçerim buddha dan aldığım aynı etkiyi onlarda da alıyorum  şöyle komik bi olayda söyliyeyim ben o çok bilinen ünlü kişilerin  zphc marka ilaç  satanların hepsinin sahte sattığını ortaya çıkardım ifşaladım kendimce ,hiç birinden de almadım şuan benim bildiğim orjinal satan 2 kişi var birisi karadeniz den , ortaya çıkardıklarımın isimlerini saysam şaşırıcak çoğunuz hepside bilinen ünlü kişiler forum kuralları gereği yazamam malesef(işin özeti benim tuzum kuru hiç bir markanın avukatı değilim)

• Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304
Arenn, 21.10.2023 - 15:53 yazdı:

Has altın kadar değerli olduğunu bildiğim için el koyacağım ya zaten 😂😂

IMG_20231024_103041.jpg IMG_20231024_103138.jpg IMG_20231024_103134.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
SERKO, 4 saat önce yazdı:

...

Ah abim ah içim gidiyor şunu görünce 😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304
Arenn, 22 dakika önce yazdı:

Ah abim ah içim gidiyor şunu görünce 😂😂

fena çalışmaya başladı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
SERKO, 57 dakika önce yazdı:

fena çalışmaya başladı 

Canımı çektiriyorsun yapma 😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304
Arenn, 58 dakika önce yazdı:

Canımı çektiriyorsun yapma 😂😂

Kardeşim istanbulda değilsin yapacak birşey yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
SERKO, 3 saat önce yazdı:

Kardeşim istanbulda değilsin yapacak birşey yok 

İlla İstanbul’da olmam şart değil ki güvenilir ve sağlam satıcı bulmak özellikle Arenis bulmak çok zor. Ya da ben yanlış yere bakıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.