Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

crosfredy

Growth fiyatlari

Önerilen İletiler

crosfredy    261

Eczanede tabi temin edebilirsek ortalama gh fiyatları nasıl 6iu kullansam 12 hafta ne gibi bir maliyet çıkar merak ediyorum bütçemi asarmi diye 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fert    75
crosfredy, 2 dakika önce yazdı:

Eczanede tabi temin edebilirsek ortalama gh fiyatları nasıl 6iu kullansam 12 hafta ne gibi bir maliyet çıkar merak ediyorum bütçemi asarmi diye 

27.599 tl yapar

12 haftada sadece yağ yakarsın ve cildin güzelleşir değmez bence definasyon yapacaksan başka tabi

tarihinde fert tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
fert, 13 dakika önce yazdı:

27.599 tl yapar

12 haftada sadece yağ yakarsın ve cildin güzelleşir değmez bence definasyon yapacaksan başka tabi

Yok hocam beni aşar definasyonda ancak kullanırım bulka eklemeyi düşünüyordum gerek yok 😅

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Cinna tropin kullansan 30 iu 1000 tl di en son 

günde 5 iu vursan 6 gün gider yani 6 günlük masrafın 1000 tl. 12 hafta=84 gün  84 ➗ 6=14 

14x1000=14000 TL 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    107
crosfredy, 4 saat önce yazdı:

Saizen 1600 den almıştım şu an 2700 olmuş 🤦‍♂️😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

Benim çalıştığım hoca eczane growthunu önermedi iran growth önerdi 1300 tl fiyatı İran'ı olanının, eczane önermemesinin nedeni ondan satın almam olacak heralde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardarnold    2
Tr3n, 10 saat önce yazdı:

Benim çalıştığım hoca eczane growthunu önermedi iran growth önerdi 1300 tl fiyatı İran'ı olanının, eczane önermemesinin nedeni ondan satın almam olacak heralde 

ya ben genotropin kullanmıştım baya akıtıyor bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
Tr3n, 11 saat önce yazdı:

Olabilir aldığın hocana çok güveniyorsan al çünkü gh soğuk zincir ilacı diğer anabolizanlar gibi değil yani İran’dan gelene kadar bazen mefta olabiliyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
ardarnold, 5 saat önce yazdı:

ya ben genotropin kullanmıştım baya akıtıyor bilmiyorum

15 -  20 saniye beklemen gerekiyor muş enjekte ederken beklemeden çekersen geri akar ilaç bilmiyorum nasıl uygulandığını 

Ironmann, 3 saat önce yazdı:

Olabilir aldığın hocana çok güveniyorsan al çünkü gh soğuk zincir ilacı diğer anabolizanlar gibi değil yani İran’dan gelene kadar bazen mefta olabiliyor 

Kimseye güven olmuyor hoca olsa bile oda İran'dan getirdini söyledi ne kadar doğru bilemem belki eczaneden alırım susta+rimoyla kombine olur mu saizen growth hormon

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    107
Tr3n, 2 saat önce yazdı:

15 -  20 saniye beklemen gerekiyor muş enjekte ederken beklemeden çekersen geri akar ilaç bilmiyorum nasıl uygulandığını 

Kimseye güven olmuyor hoca olsa bile oda İran'dan getirdini söyledi ne kadar doğru bilemem belki eczaneden alırım susta+rimoyla kombine olur mu saizen growth hormon

Eczane varken boşver iranı git eczaneden al. Susta rimoyla kullandım ben de sustayı değiştim duygularımı alt üst etti 😄 cp vuruyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mnsr    3
Tr3n, 19 saat önce yazdı:

Ya bu konuya istinaden ben de bir şey soracaktım o yüzden alıntılıyorum hocam.

Şimdi ben eczaneden pfizer genotropin alıyorum ve günde 4 iu vurmak istiyorum, sabah 2 ve spor sonrası 2 olarak. Bunun için bir de 8mm uzunluğunda insülin kalem iğnesi aldım. Genotropin kurulu halde 0.6 ya(2iu) getirip vuruyorum ve iğne içimdeyken 20 30 saniye bekliyorum ancak çıkarınca hala damla akıyor ve boşa mı gidiyor acaba diye anlam veremiyorum. Ne yapmam lazım dolaptan çıkarınca genotropini biraz bekletmek mi lazım ben direkt vurup dolaba geri koyuyorum. Yani prospektüste vurmadan yarım saat önce çıkarabilirsiniz falan yazıyor sanırım daha akışkan olması için. Ya da iğne içimdeyken daha uzun süre mi beklemem lazım? Son olarak ayakta iken ya da yatar pozisyonda vurmak fark eder mi, belki de yatarak vurmak daha mı iyidir?

Konuya yardımcı olabilecek tecrübeli hocalarımdan destek beklerim teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
mnsr, 19 dakika önce yazdı:

Ya bu konuya istinaden ben de bir şey soracaktım o yüzden alıntılıyorum hocam.

Şimdi ben eczaneden pfizer genotropin alıyorum ve günde 4 iu vurmak istiyorum, sabah 2 ve spor sonrası 2 olarak. Bunun için bir de 8mm uzunluğunda insülin kalem iğnesi aldım. Genotropin kurulu halde 0.6 ya(2iu) getirip vuruyorum ve iğne içimdeyken 20 30 saniye bekliyorum ancak çıkarınca hala damla akıyor ve boşa mı gidiyor acaba diye anlam veremiyorum. Ne yapmam lazım dolaptan çıkarınca genotropini biraz bekletmek mi lazım ben direkt vurup dolaba geri koyuyorum. Yani prospektüste vurmadan yarım saat önce çıkarabilirsiniz falan yazıyor sanırım daha akışkan olması için. Ya da iğne içimdeyken daha uzun süre mi beklemem lazım? Son olarak ayakta iken ya da yatar pozisyonda vurmak fark eder mi, belki de yatarak vurmak daha mı iyidir?

Konuya yardımcı olabilecek tecrübeli hocalarımdan destek beklerim teşekkürler.

Deriyi kaldırıp altına vur sonra deriyi bırakmayı dene bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mnsr    3

Hocam mesele genotropinin iğne ucundan akmaya devam etmesi. Az önce inslün iğnesinin içine 2iu akıtmayı denedim az bişe aktı ve yaklaşık 5 dk o şekilde tuttum hala damla geliyordu. Ve 2iu nun insülin iğnesinde tam olarak nereye gelmesi gerektiğini bilmiyorum ama eğer 10'a gelmesi gerekiyorsa o kadar akmadı. Bu konuda cidden sıkıntılıyım var mıdır bilgisi olan ya da bilgisi olabilecek kişiyi etiketleyecek olan?  @metinav @rastlantisal @Loving hocalarım yardım lütfen

tarihinde mnsr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
mnsr, Bir saat önce yazdı:

Hocam mesele genotropinin iğne ucundan akmaya devam etmesi. Az önce inslün iğnesinin içine 2iu akıtmayı denedim az bişe aktı ve yaklaşık 5 dk o şekilde tuttum hala damla geliyordu. Ve 2iu nun insülin iğnesinde tam olarak nereye gelmesi gerektiğini bilmiyorum ama eğer 10'a gelmesi gerekiyorsa o kadar akmadı. Bu konuda cidden sıkıntılıyım var mıdır bilgisi olan ya da bilgisi olabilecek kişiyi etiketleyecek olan?  @metinav @rastlantisal @Loving hocalarım yardım lütfen

Hocam genotropinde akıtma var evet o yüzden insüline çekip vuruyorlar bu soruna çözüm olarak. Bende yakın zamanda günlük 4iu genotropin kullanmaya başlayacağım stoklamaya başladım, siz kaçtan aldınız tanesini?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mnsr    3
Hikmett, 12 dakika önce yazdı:

Hocam genotropinde akıtma var evet o yüzden insüline çekip vuruyorlar bu soruna çözüm olarak. Bende yakın zamanda günlük 4iu genotropin kullanmaya başlayacağım stoklamaya başladım, siz kaçtan aldınız tanesini?

yani insulin iğnesinin içine komple tüm 12mg ilacı çekip o şekilde mi vuruluyor hocam? O şekilde vuracaksak 5 10 15 diye ilerleyen o ince insulin kaleminde neresi 2 üniteye tekabül ediyor? 

normal fiyatı 2300 falan eczaneden alıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Ironmann, 20.10.2023 - 13:26 yazdı:

Sipariş ettim bugun iran growth. sustanonla  beraber kullanirsan testesteron miktarı az  sustanonun  verim alınmaz dedi hocam ne düşünüyorsun sustanon growth kombinasyonuna

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
Tr3n, 4 saat önce yazdı:

Sipariş ettim bugun iran growth. sustanonla  beraber kullanirsan testesteron miktarı az  sustanonun  verim alınmaz dedi hocam ne düşünüyorsun sustanon growth kombinasyonuna

Unutma growht sana buzla filan gelmesi lazım ya da soğuk torbası filan buna dikkat et mutlaka.Sustanonun testosu az derken neyi kastetmiş anlamadım ama sustanon uzun süre önermiyorum bende cinsel yönden yan etkisi çok zor decadan daha çok zorlamıştı beni en iyisi enanthat temiz,sustanon bence belli periyotlarla aralarda eklense iyi oluyor diğer türlü sadece sutanonla kür zorluyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Ironmann, 59 dakika önce yazdı:

Unutma growht sana buzla filan gelmesi lazım ya da soğuk torbası filan buna dikkat et mutlaka.Sustanonun testosu az derken neyi kastetmiş anlamadım ama sustanon uzun süre önermiyorum bende cinsel yönden yan etkisi çok zor decadan daha çok zorlamıştı beni en iyisi enanthat temiz,sustanon bence belli periyotlarla aralarda eklense iyi oluyor diğer türlü sadece sutanonla kür zorluyor.

Rimo+sustan+growth kürü yapicaktim Sustanonun içerdiği testesteron miktarı düşük, o yüzden verimliliği düşük olur kürün yani growth ile kombine edince önermedi hoca mantıklida. çöp etmeye ne gerek var. Testesteron enantat da bozuyor beni yaramıyor bana 

Growthu dolapta saklıycam gelecek ay testesteron prop masteron tren acetat kürüne ekliycem.

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Tr3n, 11 dakika önce yazdı:

Rimo+sustan+growth kürü yapicaktim Sustanonun içerdiği testesteron miktarı düşük, o yüzden verimliliği düşük olur kürün yani growth ile kombine edince önermedi hoca mantıklida. çöp etmeye ne gerek var. Testesteron enantat da bozuyor beni yaramıyor bana 

Growthu dolapta saklıycam gelecek ay testesteron prop masteron tren acetat kürüne ekliycem.

Sustanonun düşük değil diğerleriyle eşdeğer, ester çok sadece. Düşmüyor yani vücuduna giren testo

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
quacky, 20 saat önce yazdı:

Sustanonun düşük değil diğerleriyle eşdeğer, ester çok sadece. Düşmüyor yani vücuduna giren testo

4-5 kesmeden devam edicem Tüpüyle geldi bugün hocam ilk growth deneyimini kazanicam bakalım insülin iğnesi almam gerek inşallah fake değildir:)

IMG_20231026_194612_034.thumb.jpg.8d74bd04cda17067a0ec5a58882ebb6c.jpg IMG_20231026_194452_930.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Tr3n, 26.10.2023 - 20:14 yazdı:

4-5 kesmeden devam edicem Tüpüyle geldi bugün hocam ilk growth deneyimini kazanicam bakalım insülin iğnesi almam gerek inşallah fake değildir:)

Feedback yaparmisin ne durumdasın etki tepki nedir kaç iu kullandın ve değişim oldu mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
crosfredy, 11 dakika önce yazdı:

Feedback yaparmisin ne durumdasın etki tepki nedir kaç iu kullandın ve değişim oldu mu?

İran olana güven olmuyor bozuk gelebiliyor soğuk ilaç olduğu için tüple geldi tüpü sıvılaşmıştı geldiğinde İran'ı bitirdim almadım tekrar eczaneye geçtim 2 kalemde eczane bitirdim 2 hafta kullandım artık kullanmıyorum 6-8 iu vurucan etki alasın büyümek için ben günde 4 bazi günlerde 8 iu vurdum oluyordu öyle gözle görülür bir etki almadım pump uyku kalitesi dışında 6-8 ay kullancan ki etki alasın 2 hafta kullanım 3500 liraya patladı insülin iğnesi ile birlikte hevesle başladım uzun sürmedi (maddiyat) nedeniyle devam ettirmedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Tr3n, 11 dakika önce yazdı:

İran olana güven olmuyor bozuk gelebiliyor soğuk ilaç olduğu için tüple geldi tüpü sıvılaşmıştı geldiğinde İran'ı bitirdim almadım tekrar eczaneye geçtim 2 kalemde eczane bitirdim 2 hafta kullandım artık kullanmıyorum 6-8 iu vurucan etki alasın büyümek için ben günde 4 bazi günlerde 8 iu vurdum oluyordu öyle gözle görülür bir etki almadım pump uyku kalitesi dışında 6-8 ay kullancan ki etki alasın 2 hafta kullanım 3500 liraya patladı insülin iğnesi ile birlikte hevesle başladım uzun sürmedi (maddiyat) nedeniyle devam ettirmedim

Kanka toplam kaç ay kullanmıştın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Hikmett, 4 dakika önce yazdı:

Kanka toplam kaç ay kullanmıştın

14 gün kullandım günde 8 iu kadar çıktığım oldu çabuk bitti iyi idman atınca gaza gelip 8 iu vuruyordum

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    922
crosfredy, 19.10.2023 - 19:14 yazdı:

1. Gh için 12 hafta aşırı yetersiz kalır. 
2. Kesinlikle eczane dışı temin etme hiç bir işe yaramaz. 
3. Bence 4 iü gayet yeterli oluyor. Yurt dışında definasyonda 1 iü vuran bile var ama bizim ülkemizde 6-8 iü arası çalışmaz diye bir algı var. Bence bugün en büyük sebebi o dozlarda kullanınca eczane ürünü çok maliyetli oluyor ve insanlar diğer markalara koşuyor. 
geno 36 üi 2400 bandında 

tarihinde Askabar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.