Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

forbit

Yatırım aracı ne olmalı? dolar mı? altın mı? borsa mı?

Önerilen İletiler

forbit    851

Evet arkadaşlar şimdi ben bir şey danışmak istiyorum :) 

Dünyanın bugünkü konumu halinde yatırım aracı olarak siz ne kullanıyorsunuz? Döviz mi, kripto varlıklar mı yoksa altın mı?

• Parayı korumak için altın sanırım en doğru seçenek gibi duruyor?
  • Yoksa araba, arsa, ev gibi yatırımlar tapmak mı doğru olan?
tarihinde forbit tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    754

Hocam güzel konu olmuş ben altında kalıyorum dün cumhuriyet aldım 12k civarı bugün 12.500 olmuş :D 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Borsa uğraşırsan para kazandıran bir durum ama çok bilgili olman lazım ve bir miktar paran olması lazım dolar konusuna gelince çok bir fikrim yok hiç yatırımım da olmadı ve son olarak bence en iyi yatırım olan altın Altın dünya piyayasasında da değerli zaten bu dünyadaki savaş durumları enflasyonlar pandemi derken gitti gidiyor uzun vadede altın iyidir ama parayı çevirmek istiyorsan al sat muhabbeti filan borsa coin tarzı şeylere bakmak lazım.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    443
Ironmann, 13 dakika önce yazdı:

Borsa uğraşırsan para kazandıran bir durum ama çok bilgili olman lazım ve bir miktar paran olması lazım dolar konusuna gelince çok bir fikrim yok hiç yatırımım da olmadı ve son olarak bence en iyi yatırım olan altın Altın dünya piyayasasında da değerli zaten bu dünyadaki savaş durumları enflasyonlar pandemi derken gitti gidiyor uzun vadede altın iyidir ama parayı çevirmek istiyorsan al sat muhabbeti filan borsa coin tarzı şeylere bakmak lazım.

Katılıyorum ama borsa tamamen profesyonel işi yoksa bir günde evini,arabanı kaybedersin öyle garip bir yer. :)

Enflasyondan paranı korumak istiyorsan kesinlikle dolar

Uzun vadede avantajlı çıkmak için altın yatırımı

İnançların ne doğrultuda bilmiyorum ama bazı dinlerde hassasiyet var çünkü bu konuda faiz bu aralar oldukça avantajlı 

1,2 milyon paran varsa aylık getirisi güzel.

Kripto tam bir intihar sakın bu savaş ortamları gibi dünya düzeninin bozulduğu zamanlarda giriş yapayım demeyin. :) 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Altın tüm zamanlar boyunca en iyi yatırım aracı idi. Şuanda da durum farklı değil.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Ben yıllarını ticarete vermiş biri olarak şunu diyebilirim dostlar. Sakın nakit paranızı en azından şuan için tarla, araba gibi şeylere bağlamayın rakamlar en tepe noktada çok şişirdiler ve patladı şuan tüm piyasa bankalar kredi vermiyor ev satışlarıda patladı. Ha çok ciddi miktarda paranız varsa daire alın büyük şehirlerden o kaybettirmez ama şuan dünya çok karışık bir ruh haline sahip bakın kripto piyasasını yerle bir ettiler artık güvenip kimsenin kolay kolay gireceğini sanmıyorum.

Arkadaşlarla kendi aramızdaki konuşmalarımızdan hükümet tutarlı gidebilir enflasyonu frenleyebilirse 2024 abd seçimleri sonrası tüm piyasalar ve dünyada bir rahatlama olur o yüzden birikim yapın tabi tl de kalmayın altın bence en iyi seçenek gibi duruyor 2,3 sene biriktirin biriktirebildiğiniz kadar sonra enflasyon düşerse paranız yani birikiminde oldukça değerlenecektir.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304

uzun vadede altın diyorum hiç bir zaman zarar etmezsin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390

Şahsen borsada al sat yapmak yerine halka arzları toplayıp beklemek geri kalanı da altın yapmak şuan bana daha mantıklı geliyor. Doların kendi içinde de enflasyonu olduğunu düşünürsek çok da fazla dolar kenara koymanın mantığı yok. Ama her zaman yatırımlarınızı ayrı ayrı bölmenin daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Diğer bir yandan bir iş yapıyorsan kendi ticaretini yapıyorsan deponu doldurucaksın.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Hiç bir şey ev/araba fiyatları kadar yükselmedi son 2-3 yıldır fakat enflasyonist ortamda artık bu kadar çabuk ve fazla yükselmesi zor çünkü krediye erişim ve dolayısıyla talep azaldı.

Şu an karlı ve mantıklı yatırım aracı faiz. Faiz geliri harcanmamak kaydı enflasyondan korunmak için daha mantıklı. 

En karlı yatırım için ise paranızı bana yollayın,  her ay %50 kâr elde edin. Üstelik getirdiğiniz her farklı üyenin  kar payından extra %10 daha kazanma şansı sağlayabilirsiniz. Rdmbank 'a yapacağınız her 50 bin TL yatırımınıza ayrıca altın yumurtlayan tavuk da hediye edelim. 

@forbit hocam yolluyorum iban numaramı, altın diş de iyi yatırım diyorlar ama o konunun uzmanı sensin :P 

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

Harika yorumlar gelmiş arkadaşlar çok teşekkürler sanırım altında kalacağım :) 

Rdm, 2 saat önce yazdı:

@forbit hocam yolluyorum iban numaramı, altın diş de iyi yatırım diyorlar ama o konunun uzmanı sensin :P 

Ahahaha evet eskiler onu çok yapardı o yüzden mezarları kazılırdı vefat ettikten sonra :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    74

Hocam bir çok farklı yatırım yapabilirsin piyasaları takip ederek. Dolar kısa vadede düşüşe geçemez ama bu saatten sonra çok da kazandırmaz. Altın uzun vadede kazandırır al altını unut gitsin üstüne ekle seneler içinde getirisi iyidir. Büyük şehirlerdeki sanayi bölgelerinde dükkan mülkiyeti alıp kiraya vermek, e-ticaret alanında al sat yapmak ( trendyol, hepsiburada, N11...) halka arzdan hisse senedi toplamak gibi pasif gelirler de uzun vadede yatırım aracıdır. Borsa da manipülasyonları iyi değerlendirirsen güzel paralar da kazanabilirsin. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
GHOST, 7 saat önce yazdı:

Katılıyorum ama borsa tamamen profesyonel işi yoksa bir günde evini,arabanı kaybedersin öyle garip bir yer. :)

Enflasyondan paranı korumak istiyorsan kesinlikle dolar

Uzun vadede avantajlı çıkmak için altın yatırımı

İnançların ne doğrultuda bilmiyorum ama bazı dinlerde hassasiyet var çünkü bu konuda faiz bu aralar oldukça avantajlı 

1,2 milyon paran varsa aylık getirisi güzel.

Kripto tam bir intihar sakın bu savaş ortamları gibi dünya düzeninin bozulduğu zamanlarda giriş yapayım demeyin. :) 

Katılıyorum hocam kur korumalı hesap helal 😂😂 parası olan oraya yatırsın günahı diyanetin boynuna artık.

Kağıt tedavülden kalkar, altın ağırdır hiçbir yerden kalkmaz.

- KİRKOR TERZİOĞLU

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

kripto kullandım kazandım sonra kardan zarar ederek çıktım

araba  aldım sattım güzel kazandım ama şimdi sıfır arabalarda kampanya olduğu için ikinci el durdu

şuan arsa veya daire düşünüyorum. ufak tefek dolar birikimim de devam ediyor

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68

Ben iktisat okudum, yatırım konusunda prof. hocalarımdan öğrendiğim kadarıyla en güvenli ve en iyi yatırım toprak ve altın olduğu oldu. Daha kazançlı seçenekler de mevcut ama risk oranı da ona göre yüksek, onlar özellikle bu riski göze alıp borsada aktif rol oynuyorlardı.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5

Benim en iyi yatırımım bitcoin dir 2 3 senede bir yükselir ve düşer buna ayı ve boğa diyoruz nerede alıp satacağını bilirsen hiç bir zaman üzmez seni :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
gokhanacan, 19.10.2023 - 00:05 yazdı:

Ben iktisat okudum, yatırım konusunda prof. hocalarımdan öğrendiğim kadarıyla en güvenli ve en iyi yatırım toprak ve altın olduğu oldu. Daha kazançlı seçenekler de mevcut ama risk oranı da ona göre yüksek, onlar özellikle bu riski göze alıp borsada aktif rol oynuyorlardı.

Katılıyorum altın zamanında Cumhuriyet altını 3000 lira olduğu zamanları hatırlıyorum :) 

Şimdi neredeyse 13k oldu :) Gerçekten uzun vadede tutulabiliyorsa altın en iyi seçenek gibi.

Arsa, araba kısımları sanırım en yüksek seviyesinde ve satışları oldukça yavaşladı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.