Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

TheExecutioner

Zphc fiyatları

Önerilen İletiler

TheExecutioner    140

Zphc ler 35-40 dolardan başlarken arkadaş bu fiyatlara satıyor orjinal olma ihtimali var mıdır?

iran testosu çalışıyor

IMG_1980.jpeg IMG_1981.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SERKO    413

orjinal olması mümkün değil gerçi orjinalleri de çok tatmin edici değil 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49

Fiyatları çok ucuz keza hapların fiyatları da çok ucuz iran dışında olanlar hiç güvenilir gelmedi bana ,tavsiyem iran dışındakileri alma orjinal sitedeki türkiye temsilcisi bu kadar ucuz fiyattan vermiyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    288
TheExecutioner, 3 saat önce yazdı:

Zphc ler 35-40 dolardan başlarken arkadaş bu fiyatlara satıyor orjinal olma ihtimali var mıdır?
iran testosu çalışıyor

Ham maddesi en pahalı ürünlerin arasında tren yer alıyor şuraya bakınca 650 TL olan bir ürünün ne kadar çalışacağı meçhul keza bu adam birde kâr ederek satiyor bu ürünleri ona kıyasla düşün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    428

Mesaja dikkatli bakarsan zphc değil zhpc yazmış zaten burdan anlayabilirsin 😅

• ahahaha 3
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    511
Ironmann, 31 dakika önce yazdı:

Mesaja dikkatli bakarsan zphc değil zhpc yazmış zaten burdan anlayabilirsin 😅

Satıcının acemilik seviyesi mi diyelim buna? vinstrol gibi bir şey :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
SERKO, 13 saat önce yazdı:

orjinal olması mümkün değil gerçi orjinalleri de çok tatmin edici değil 

Üç marka kullandım

bodytech

Dragon

Zhpc

Bunların en iyisi açık ara zhpc 

Testlerde bile belli ediyor kendini orjinali. 

Tabi bu rakamlara orjinal olması imkansız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    140
turhanoğlu, 9 saat önce yazdı:

Üç marka kullandım

bodytech

Dragon

Zhpc

Bunların en iyisi açık ara zhpc 

Testlerde bile belli ediyor kendini orjinali. 

Tabi bu rakamlara orjinal olması imkansız

Bende yeni dragon test200/eq200 aldım bakalım nasıl sonuçlar gelicek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    428
GHOST, 9.10.2023 - 19:56 yazdı:

Satıcının acemilik seviyesi mi diyelim buna? vinstrol gibi bir şey :) 

Bence kendisinindir çok haberi yok genelde bir ekip oluyor işte ortak fiyat listesi çıkartıyorlar kopyala yapıştır mesajlar adamlar ürünü satma mevzusunda bazen görüyorum zphc satan adam yazmış işte şu pharma bu pharmada var daha uygun fiyat diye gerçekten zphc satabilecek bit adam bunlara niye ihtiyaç duysun mesela adam zaten testoyu 1000 tl den veriyor ;))))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertkaya    11
TheExecutioner, 10.10.2023 - 09:36 yazdı:

Bende yeni dragon test200/eq200 aldım bakalım nasıl sonuçlar gelicek 

Değerlendırme yaparmısın biraz zaman geçtıkten sonra 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben son kullandığım ve birsürü kişiye denettirdiğim orjinal zphc lerden hic verim alamadım öğrencilerimde dahil anlamadım uzun zaman öncekiler aşırı iyi calısıyordu ama sonradan bozuldu. Buraya gelenler irandan falan geliyormuş diye duydum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc    16
TheExecutioner, 09.10.2023 - 11:48 yazdı:

iran testosu çalışıyor

Kesin sahte ama sahte olması çalışmayacağı anlamına gelmez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.259

Bu konuyu incele öyle alım yap yapacaksan ama uzak dur çünkü çok fazla sahtesi var alanı geçtim satan da ne sattığını bilmiyor veriyorlar ona o da satıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.