Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

serhatkadir55

Kür içi tahlil sonuçlarım

Önerilen İletiler

Merhaba herkese. 3 aydır kürdeyim.

• İlk 2 ay merdivenaltı testo enantat, primobolan kullandım.
  • 1 aydır haftada 2 ampul aburaihan testosteron enantat kullanıyorum.
  • Son 1 haftadır haftada 2 ampul rimobolan kullanıyorum.
  • Yani testo 500 mg, rimo 200 mg. Kürü en az 4 ay daha devam ettirmek istiyorum.

Bunun için vücudumu sağlıklı tutmam gerekiyor. 1 ay önce yaptığım tahlilde estradiol 200 civarı çıkmıştı. 2 hafta günaşırı yarım mg arimidex kullanmıştım. Ama bayadır kullanmayı bıraktım boşa kullanmadığıma emin olmak için tahlil yaptırmak istedim. Son 1 haftadır eklediğim rimobolan da estradiolü düşürmüş olabilir.

Ne düşünüyorsunuz. Eski tahlilimde sadece estradiol ve fsh düşüktü.

Şimdi bayağı bir düşen hormon var. Tavsiyeleriniz nedir ?

Alt ast hormonlarının sonuçları daha çıkmamış. Çıkınca eklerim hocalarım.

IMG_3358.png IMG_3359.png IMG_3360.png IMG_3361.png IMG_3362.png 

IMG_3363.png IMG_3364.png IMG_3365.png IMG_3366.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    776

Total testo neden öyle? Kür öncesi değerlerin var mı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu da 18 ağustostaki tahlillerim burada da kürdeyken iron pharma kullanıyordum.

• Ama total testo 15 > çıkmış.
  • Estradiol 128’miş düşmüş.
  • Eczane rimobolanı kullandığım için arimidex almama gerek var mı ?
  • Ve total testo neden 15> gözükmüyor ? 

Diğer kırmızı olan tahliller de bir sorun var mı ? @DeMoNhUnTeR @metinav @rastlantisal @Rdm @SPECTRE

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    466
serhatkadir55, 11 dakika önce yazdı:

Diğer kırmızı olan tahliller de bir sorun var mı ? @DeMoNhUnTeR @metinav @rastlantisal @Rdm @SPECTRE

Geçmişte total testosteron kısmın 15 üzeri gösterdiyse şuan testosteron çalışmıyor ne yazık ki. Yani dolu değil dersek daha doğru olur.

Testosteronu dolu olmayan markanın diğer ilaçlarını hiç konuşmaya gerek bile yok.

Hangi marka ilaçlar bunlar fotoğraflarını ekler misin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST, 21 dakika önce yazdı:

Geçmişte total testosteron kısmın 15 üzeri gösterdiyse şuan testosteron çalışmıyor ne yazık ki. Yani dolu değil dersek daha doğru olur.

Testosteronu dolu olmayan markanın diğer ilaçlarını hiç konuşmaya gerek bile yok.

Hangi marka ilaçlar bunlar fotoğraflarını ekler misin?

Şuan kullandığım aburaihan testosteron enanthate. Güvendiğim bir hocadan aldım. Herkes tanıyodur vortex de satıyor. Rimobolanı eczaneden alıyorum.

tarihinde serhatkadir55 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    466
serhatkadir55, 6 dakika önce yazdı:

Şuan kullandığım aburaihan testosteron enanthate. Güvendiğim bir hocadan aldım. Herkes tanıyodur vortex de satıyor. Rimobolanı eczaneden alıyorum.

Hani şu sikayetvar.com da adına 10 tane şikayet olan 10 milyarlık dünyada sadece bir kişinin sattığı vortex markasının tedarikçisinden mi bahsediyoruz? :D 

İran ent. sorun olacağını sanmıyorum bende. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST, 6 dakika önce yazdı:

Hani şu sikayetvar.com da adına 10 tane şikayet olan 10 milyarlık dünyada sadece bir kişinin sattığı vortex markasının tedarikçisinden mi bahsediyoruz? :D 

İran ent. sorun olacağını sanmıyorum bende. 

Evet o kişi. Aburaihan’dan şuan 6 ampul kullandım. Daha 14 ampul daha var ondan aldığım. Haftada 2 ampul kullanıyorum. Total testosteronun kesin 15 > çıkması mı gerekiyordu. İlacın dolu olmadığını mı gösteriyor. Eğer öyleyse satıcıyı değiştireceğim. Hem pahalı fiyata veriyor. Bende dolu olsun diyorum parasında değilim. Kargoya bile 125 tl veriyorum. Peki diğer değerlerim nasıl sizce ? @GHOST

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    466
serhatkadir55, 4 dakika önce yazdı:

Evet o kişi. Aburaihan’dan şuan 6 ampul kullandım. Daha 14 ampul daha var ondan aldığım. Haftada 2 ampul kullanıyorum. Total testosteronun kesin 15 > çıkması mı gerekiyordu. İlacın dolu olmadığını mı gösteriyor. Eğer öyleyse satıcıyı değiştireceğim. Hem pahalı fiyata veriyor. Bende dolu olsun diyorum parasında değilim. Kargoya bile 125 tl veriyorum. Peki diğer değerlerim nasıl sizce ? @GHOST

Dostum zaten onunla çalışman başlı başına sorun. Satana kadar anında cevap verir sattıktan sonra 10 günde  anca yazar :D 

Allah kitap der ama hakkını ara sana duymadığın küfürleri eder telefonda :D 

Geçmişte 15 üzeri gördüysen testosteronu evet sorun var demektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST, 7 dakika önce yazdı:

Dostum zaten onunla çalışman başlı başına sorun. Satana kadar anında cevap verir sattıktan sonra 10 günde  anca yazar :D 

Allah kitap der ama hakkını ara sana duymadığın küfürleri eder telefonda :D 

Geçmişte 15 üzeri gördüysen testosteronu evet sorun var demektir.

En basit bir İran testosteronda nasıl böyle bişey olabiliyor ki.

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    466
serhatkadir55, 13 dakika önce yazdı:

En basit bir İran testosteronda nasıl böyle bişey olabiliyor ki.

Orasını bilemem hocam her şeyin sahtesini yapan 2 ırk biz Türkler ve Çinliler:D 

Doların bile sahtesini yapıp abd merkez bankasına yediren tek kişi Türk :D 

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eski kür dönemi sonuçlarım.

IMG_3367.png IMG_3368.png IMG_3369.png IMG_3370.png

29 eylüldeki tahlilimden 2 gün önce cinsellik yaşamıştım 1 kez. @Loving hocamın kürde total testosteron kavramı başlıklı konusunu okuyunca hatırladım. Bu da etkiler değil mi ? 🤔

@metinav Hocam benim en üstte paylaştığım son test sonuçlarıma bakabilir misiniz zahmet olmazsa ? 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    466
serhatkadir55, 3 saat önce yazdı:

Eski kür dönemi sonuçlarım.

29 eylüldeki tahlilimden 2 gün önce cinsellik yaşamıştım 1 kez. @Loving hocamın kürde total testosteron kavramı başlıklı konusunu okuyunca hatırladım. Bu da etkiler değil mi ? 🤔

@metinav Hocam benim en üstte paylaştığım son test sonuçlarıma bakabilir misiniz zahmet olmazsa ? 😊

Hocam eskiden 15 gören vücut ölene kadar 15 görür görmesi lazım! Mutlaka arada kaçak bir durum var bu ilaçla alakalı olabilir veya başka bir şey kesinlikle bir sebebi var ama 15 gören bünye gidip 1000,13000 görmez. @metinav hoca vakit bulursa mutlaka yorum yapar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.602
serhatkadir55, 6 saat önce yazdı:

Hocam benim en üstte paylaştığım son test sonuçlarıma bakabilir misiniz zahmet olmazsa ? 😊

GHOST, 2 saat önce yazdı:

Hocam eskiden 15 gören vücut ölene kadar 15 görür görmesi lazım! Mutlaka arada kaçak bir durum var bu ilaçla alakalı olabilir veya başka bir şey kesinlikle bir sebebi var ama 15 gören bünye gidip 1000,13000 görmez. @metinav hoca vakit bulursa mutlaka yorum yapar.

Arkadaş belirtmiş, kullandığın testosteronun içerisinde düşük doz hammadde varsa bu test sonucunu değiştirecektir...Doğru orantılı olarak ölçümlenir, eğer ölçümde ve test cihazında bir anormallik yoksa...Düşük doz olması muhtemel...Ama rimobolan çalışıyor tahminimce...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigiterkent    11
serhatkadir55, 8 saat önce yazdı:

rimabolan aromatize olmaz öströjen yükseltmez hatta kontrol altında tutar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 5 saat önce yazdı:

Arkadaş belirtmiş, kullandığın testosteronun içerisinde düşük doz hammadde varsa bu test sonucunu değiştirecektir...Doğru orantılı olarak ölçümlenir, eğer ölçümde ve test cihazında bir anormallik yoksa...Düşük doz olması muhtemel...Ama rimobolan çalışıyor tahminimce...

1.5 gün önce cinsellik yaşamak total testosteronun düşük çıkmasına sebep olabilir mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
janbertozen, 28 dakika önce yazdı:

Son enjeksiyondan kaç gün sonra test verdin 

Enjeksiyonu salı günü yapmıştım. Çarşamba günü 1 kez ereksiyon oldum.  Cuma günü sabah test verdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

dostum çok geç test vermişsin son enjeksiyondan 24-36 saat sonra test ver birde öyle bak. Serum seviyelerinde özellikle 48 saatten sonra düşüş başlıyor net şekilde 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik, 56 dakika önce yazdı:

Ampül boyutları farklimi sendeki testolarin bir fotoğraf atabilir misin 

IMG_3400.jpeg IMG_3401.jpeg

janbertozen, 58 dakika önce yazdı:

dostum çok geç test vermişsin son enjeksiyondan 24-36 saat sonra test ver birde öyle bak. Serum seviyelerinde özellikle 48 saatten sonra düşüş başlıyor net şekilde 

Aa bunu öğrendiğim iyi oldu hocam. Teşekkürler. Deneyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243

Birden fazla sebebi olabilir test öncesi 1 hafta boyunca sex, ereksiyon yapmayın. İlacı vurduktan sonra 1,2 gün içinde hemen testi yapın.

Tüm bunlarda doğru sonuç gelir aksini yaparsanız tecrübeyle sabittir mutlaka sapma olacak ama az  ama çok.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
Bay-T, Bir saat önce yazdı:

Birden fazla sebebi olabilir test öncesi 1 hafta boyunca sex, ereksiyon yapmayın. İlacı vurduktan sonra 1,2 gün içinde hemen testi yapın.

Tüm bunlarda doğru sonuç gelir aksini yaparsanız tecrübeyle sabittir mutlaka sapma olacak ama az  ama çok.

Sağol hocam. Randevu aldım 2 hafta sonra test verebiliyorum deneyeceğim. Diğer tahlillerimde bir sorun var mı almam gereken koruyucu takviyeler vs varsa. Hemogram’da PDW, EO# HGB, Folat ne oluyor ? Estradiol iyi seviyede mi amacım temiz kütle almak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aliyx.37    2
serhatkadir55, 30.09.2023 - 15:28 yazdı:

Merhaba herkese. 3 aydır kürdeyim.

• İlk 2 ay merdivenaltı testo enantat, primobolan kullandım.
  • 1 aydır haftada 2 ampul aburaihan testosteron enantat kullanıyorum.
  • Son 1 haftadır haftada 2 ampul rimobolan kullanıyorum.
  • Yani testo 500 mg, rimo 200 mg. Kürü en az 4 ay daha devam ettirmek istiyorum.

Bunun için vücudumu sağlıklı tutmam gerekiyor. 1 ay önce yaptığım tahlilde estradiol 200 civarı çıkmıştı. 2 hafta günaşırı yarım mg arimidex kullanmıştım. Ama bayadır kullanmayı bıraktım boşa kullanmadığıma emin olmak için tahlil yaptırmak istedim. Son 1 haftadır eklediğim rimobolan da estradiolü düşürmüş olabilir.

Ne düşünüyorsunuz. Eski tahlilimde sadece estradiol ve fsh düşüktü.

Şimdi bayağı bir düşen hormon var. Tavsiyeleriniz nedir ?

Alt ast hormonlarının sonuçları daha çıkmamış. Çıkınca eklerim hocalarım.

Hocam bağımsız bir şey sormak istiyorum. Bu kan tahlillerinin hepsini devlet hastanesinde hangi bölümde verdin acaba? Özel hastanelerde fiyatlar uçuk. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234
Aliyx.37, 7 saat önce yazdı:

Hocam bağımsız bir şey sormak istiyorum. Bu kan tahlillerinin hepsini devlet hastanesinde hangi bölümde verdin acaba? Özel hastanelerde fiyatlar uçuk. 

Dahiliye kardeş daha bunu bilmiyorsun bide küre mi girdin inanilamz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aliyx.37    2
KlasikFizik, 4 saat önce yazdı:

Dahiliye kardeş daha bunu bilmiyorsun bide küre mi girdin inanilamz

Kardeş sakat mısın sen? Küre girdim diyen kim

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.