Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

klinux

Tahlil sonuçları deca kürü 10. hafta

Önerilen İletiler

klinux    67

1-4 h / 250 Testo       4-12 h / 500 Testo

1-4 h / 200 Deca       4-10 h / 400 Deca

---------------------------------------------------+

Bu kürün 10 haftasına giriyorum 9. haftada 400 deca ile birlikte 200 Trenbolone vurdum buradan itibaren 10 haftalık 500 Testo 200 Tren kürü ile devam etmeyi düşünüyorum.

Edilir mi ? Sence sorun olur mu ? Olmazsa kür içi haftalık HCG vs kullanmalı mıyım kür içinde hocam ? Elimde 2 kutu ovitrelle mevcut.

(Kanlar tok karna verildi.)

@rastlantisal @metinav @Bay-T

ab3c868a-9cb5-4bc1-8915-1a596fdab987.jpg 1e19ced1-32ea-4601-a38a-f3c964a09054.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    441

Ben uzun kür olmadıkça kür içi hcg çok mantıklı bulmuyorum şahsi görüşüm bu yöndedir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
GHOST, 19 dakika önce yazdı:

Şahsen ben uzun kür olmadıkça kür içi hcg çok mantıklı bulmuyorum şahsi görüşüm bu yöndedir.

Erkekliği kaybetmekten korkuyorum yani Deca Kürünü bitirip ara vermeden tren girmek istiyorum kısaca.

Kısacası 12 Haftalık Testo Deca kürü biter bitmez 200 Tren kürüne girmek istiyorum. Testislerimi elime alır mıyım almamak için bir çare varsa tren kürü ile devam etmek istiyorum. @rastlantisal  @metinav @Bay-T

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
klinux, 23 dakika önce yazdı:

1-4 h / 250 Testo       4-12 h / 500 Testo

1-4 h / 200 Deca       4-10 h / 400 Deca

---------------------------------------------------+

Bu kürün 10 haftasına giriyorum 9. haftada 400 deca ile birlikte 200 Trenbolone vurdum buradan itibaren 10 haftalık 500 Testo 200 Tren kürü ile devam etmeyi düşünüyorum.

Edilir mi ? Sence sorun olur mu ? Olmazsa kür içi haftalık HCG vs kullanmalı mıyım kür içinde hocam ? Elimde 2 kutu ovitrelle mevcut.

(Kanlar tok karna verildi.)

@rastlantisal @metinav @Bay-T

Deca kanındayken trenle devam ediceksin çok uzun süre...

Kendin mi düşündün bunu yoksa bir hocan vs mi söyledi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
pusalik, 17 dakika önce yazdı:

Deca kanındayken trenle devam ediceksin çok uzun süre...

Kendin mi düşündün bunu yoksa bir hocan vs mi söyledi ? 

Kendim düşündüm 200 Tren yüksek doz değil üstelik ug lab olduğu için tam dolu olacağını da sanmıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
klinux, 15 dakika önce yazdı:

Kendim düşündüm 200 Tren yüksek doz değil üstelik ug lab olduğu için tam dolu olacağını da sanmıyorum.

İki farklı 19 nor grubundan ilaç bu şekilde kesinlikle kullanılmamalı.Kullanılıcaksa ise farklı bir protokolü vardır.

En az 4-6 hafta only testo devam edilip kullanılması gerekir.

200 Tren yüksek dozdur.(Acetat varsayıyorum)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
pusalik, 9 dakika önce yazdı:

İki farklı 19 nor grubundan ilaç bu şekilde kesinlikle kullanılmamalı.Kullanılıcaksa ise farklı bir protokolü vardır.

En az 4-6 hafta only testo devam edilip kullanılması gerekir.

200 Tren yüksek dozdur.(Acetat varsayıyorum)

Enant.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
klinux, 9 dakika önce yazdı:

Enant.

Enanth da yaklaşık 160 mg civarı acetat tekabul eder ki bu da azımsanmaması gereken bir değer.

Kullanıcam illa ki diyorsan muhakkak araya 4-6 hafta only testo süresi koy.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385

Şahsen NOR19 grubu ilaçlar beni her zaman biraz korkutmuştur. Senede en fazla 2 kere o da aralarını uzun tutarak kullanım tavsiye ederim. Tabi müsabakalara katılacaksan. 

Yoksa peş peşe niye 2 tane NOR19'a giresin? İkisi de en çok erektil sorun yaratan ilaçlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Şahsen NOR19 grubu ilaçlar beni her zaman biraz korkutmuştur. Senede en fazla 2 kere o da aralarını uzun tutarak kullanım tavsiye ederim. Tabi müsabakalara katılacaksan. 

Yoksa peş peşe niye 2 tane NOR19'a giresin? İkisi de en çok erektil sorun yaratan ilaçlar.

Yine gönderme yapmışsın abi 😄 yarışma düşünüyorum ama sende bilirsin ki bu sporda gözle görülür hacim kazanmak ektomorflar için inanılmaz bir duygu belki de psikolojik rahatsızlığın sosyal anksiyetenin çözümü bile olabiliyor. Deca kuruyle kilo aldım çevremden duyumlar çok iyi birde düşük doz tren yaparak igf 1 tetiklemeyi düşünüyorum sonrasında natürel devam etmeyi düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
klinux, 1 dakika önce yazdı:

Yine gönderme yapmışsın abi 😄 yarışma düşünüyorum ama sende bilirsin ki bu sporda gözle görülür hacim kazanmak ektomorflar için inanılmaz bir duygu belki de psikolojik rahatsızlığın sosyal anksiyetenin çözümü bile olabiliyor. Deca kuruyle kilo aldım çevremden duyumlar çok iyi birde düşük doz tren yaparak igf 1 tetiklemeyi düşünüyorum sonrasında natürel devam etmeyi düşünüyorum 

Huyumdur artık öğrendiniz :D

Bir ektomorf olarak cevaplayayım sana. 

Acele edip girdiğin çılgın kürler ile kısacık zamanda aldığın hacim, kür sonu aynı hızla geri gidecek. Sosyal anksiyete nedir? nasıl bu çıkmaza düşülür çevren "kanka sende balonmuşsun haaa eridin gittin" gibi kelimelerle öğretecek merak etme :D İnsanlardan bu konuda anlayış bekleme. 

Onun yerine uzun süreli testosteron kürlerinde kalıp, kilo alımını zamana yaysan ektomorf vücut tipinden kurtulabiliyorsun. Bknz: artık ben. 

Ama ne olursa olsun genetiği kalıplı olmaya müsait adamın kemikleri senden iri olacağı için senden yapılı duracak. İkinizde 2 kg kas yapsanız o senden heybetli duracak. 

E peki sen ne yapacaksın? 175 boyunda isen kendini 80kg ağırlığa sabitleyip kaslarını işleyeceksin. Kolu senden kalın olandan daha parçalı kolun olacak. İnsanlar baktığında kollarını daha heybetli algılayacak. Omuzlarını genişleteceksin. 

Deve yavaş gider ama hep gider. Gelişimini zamana yay. Ki kalsın sende. 

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
rastlantisal, 30 dakika önce yazdı:

Huyumdur artık öğrendiniz :D

Bir ektomorf olarak cevaplayayım sana. 

Acele edip girdiğin çılgın kürler ile kısacık zamanda aldığın hacim, kür sonu aynı hızla geri gidecek. Sosyal anksiyete nedir? nasıl bu çıkmaza düşülür çevren "kanka sende balonmuşsun haaa eridin gittin" gibi kelimelerle öğretecek merak etme :D İnsanlardan bu konuda anlayış bekleme. 

Onun yerine uzun süreli testosteron kürlerinde kalıp, kilo alımını zamana yaysan ektomorf vücut tipinden kurtulabiliyorsun. Bknz: artık ben. 

Ama ne olursa olsun genetiği kalıplı olmaya müsait adamın kemikleri senden iri olacağı için senden yapılı duracak. İkinizde 2 kg kas yapsanız o senden heybetli duracak. 

E peki sen ne yapacaksın? 175 boyunda isen kendini 80kg ağırlığa sabitleyip kaslarını işleyeceksin. Kolu senden kalın olandan daha parçalı kolun olacak. İnsanlar baktığında kollarını daha heybetli algılayacak. Omuzlarını genişleteceksin. 

Deve yavaş gider ama hep gider. Gelişimini zamana yay. Ki kalsın sende. 

Tamam abi 2 kutu ovitrelle 1 kutu arimidex 1 kutu nolvadex 1 kutu cabaser elimde mevcut yani düşük doz tren giriyorum o zaman 😄😶

500 testo enant 200cük tren enant 50 mg 4 hafta anapolon (opsiyonel)

tarihinde klinux tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
klinux, 23 dakika önce yazdı:

Tamam abi 2 kutu ovitrelle 1 kutu arimidex 1 kutu nolvadex 1 kutu cabaser elimde mevcut yani düşük doz tren giriyorum o zaman 😄😶

500 testo enant 200cük tren enant 50 mg 4 hafta anapolon (opsiyonel)

200 tren için cük değil iyi dozdur :D

Prolaktine dikkat et. 7-10 günde 1 olacak şekilde yarım tablet dostinex muhakkak al. Kullandığın markayı bilmiyorum. Dolu olduğunu varsayarak yazıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

200 tren için cük değil iyi dozdur :D

Prolaktine dikkat et. 7-10 günde 1 olacak şekilde yarım tablet dostinex muhakkak al. Kullandığın markayı bilmiyorum. Dolu olduğunu varsayarak yazıyorum.

HCG gerek yok diyorsun yani abim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
klinux, 1 dakika önce yazdı:

HCG gerek yok diyorsun yani abim 

Şuan senin vuracağın HCG, akan dereyi kova ile boşaltmak gibi bir şey. HCG vuracaksan NOR19 a ara ver ki vurduğuna değsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.