Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kado

Uyuyamıyorum

Önerilen İletiler

Kado    111

Herkese selamlar,  3-4 gündür ciddi anlamda uykum olduğu halde uyuyamıyorum misal 23:30 da yatıyorum saat 02:00 da gözüm açılıyor ve sanki hiç uyumamış ,sadece gözüm kapalıymış gibi his oluyor hiç dinlenmiş olmuyorum sabaha kadar bu 3-4 kez tekrarlıyor , önceden benzer bir durum olmuştu melatonin içiyordum çözüyordu , bu sefer melatonin de fayda etmiyor ve sebebi ney anlamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

klinux    67
Kado, 13 dakika önce yazdı:

Herkese selamlar,  3-4 gündür ciddi anlamda uykum olduğu halde uyuyamıyorum misal 23:30 da yatıyorum saat 02:00 da gözüm açılıyor ve sanki hiç uyumamış ,sadece gözüm kapalıymış gibi his oluyor hiç dinlenmiş olmuyorum sabaha kadar bu 3-4 kez tekrarlıyor , önceden benzer bir durum olmuştu melatonin içiyordum çözüyordu , bu sefer melatonin de fayda etmiyor ve sebebi ney anlamadım.

Unisom al eczaneden onla dene bir ara bende de vardı iğrenç bir duygu biliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
Kado, 24 dakika önce yazdı:

Doktora gidip sebebine baktırman lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    294

Psikiyatriye özele git hafif ilaçlarla çözersin. Devlet hastanesinde hem ilgilenmez doktor hemde raporlu ilaçlarla bağımlı gibi gezersin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
Kado, 1 saat önce yazdı:

Aynı sıkıntıyı yaşıyordum aylardır. Melatonin dene

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    111
klinux, 2 saat önce yazdı:

Unisom al eczaneden onla dene bir ara bende de vardı iğrenç bir duygu biliyorum

Bir bakayım teşekkürler. 

rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Doktora gidip sebebine baktırman lazım.

Psikiyatriye mi gidicez abi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
Kado, Bir saat önce yazdı:

Bir bakayım teşekkürler. 

Psikiyatriye mi gidicez abi?

Daha doğru olur. O sana kan testi vs de yaptırır. Çoğunun psikolojik sandığı nedenler bir şeylerin eksikliğinden yada fazlalığından olabiliyor.

Misalen prolaktini yüksek diye derin depresyona girmiş insana bunun ile ilgili ilaçlar veriyorlar. E o ilaçlar daha da yükseltiyor. Sonuç? ilaç bağımlılığı vs. O yüzden psikiyatri her zaman daha doğru çözüm yoludur. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    111
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Daha doğru olur. O sana kan testi vs de yaptırır. Çoğunun psikolojik sandığı nedenler bir şeylerin eksikliğinden yada fazlalığından olabiliyor.

Misalen prolaktini yüksek diye derin depresyona girmiş insana bunun ile ilgili ilaçlar veriyorlar. E o ilaçlar daha da yükseltiyor. Sonuç? ilaç bağımlılığı vs. O yüzden psikiyatri her zaman daha doğru çözüm yoludur. 

Çok mantıklı abi , randevu aldım gideyim bakalım ne diyecekler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    467

odaya taze lavanta koy 8k uyku :D 

tarihinde GHOST tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30

Uyarıcı ilaçlar kullanıyorsan uyku düzenini bozabilir. Yoğun kafein alımı dahi uyku kalitesini azaltabiliyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539
Kado, 7 saat önce yazdı:

Kürde misin ? 

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    111
Delapuente, Bir saat önce yazdı:

Uyarıcı ilaçlar kullanıyorsan uyku düzenini bozabilir. Yoğun kafein alımı dahi uyku kalitesini azaltabiliyor. 

Kafein almıyorum da sağlam pre içtiğim zamanlarda bile uyurdum yani kürde oluyum olmayım 

Rdm, 40 dakika önce yazdı:

Kürde misin ? 

Evet kürdeyim yalnız daha önceleri kürdeyken akşam yattım mı sabah 7-7:30 gibi alarmsız zımba gibi kalkardım şimdi o yok tam tersi uykuda kaçtı bi kaç gündür. Sustanon primo küründeydim bu gün sustayı bırakıp cypionata geçtim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30
Kado, 51 dakika önce yazdı:

Kafein almıyorum da sağlam pre içtiğim zamanlarda bile uyurdum yani kürde oluyum olmayım 

Evet kürdeyim yalnız daha önceleri kürdeyken akşam yattım mı sabah 7-7:30 gibi alarmsız zımba gibi kalkardım şimdi o yok tam tersi uykuda kaçtı bi kaç gündür. Sustanon primo küründeydim bu gün sustayı bırakıp cypionata geçtim.

Sustanon’un böyle bir etkisi olduğunu sanmıyorum. Susta-rimo kürünü 16 hafta sürdürdüğümde hiç yaşamadım en azından ben. 

Gece yatmadan arjinin falan alıyor musun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    111
Delapuente, 11 dakika önce yazdı:

Sustanon’un böyle bir etkisi olduğunu sanmıyorum. Susta-rimo kürünü 16 hafta sürdürdüğümde hiç yaşamadım en azından ben. 

Gece yatmadan arjinin falan alıyor musun?

Sadece zma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CiNaLi    3
Kado, 3 saat önce yazdı:

Sadece zma 

Devlet hastenesinde ağır ilaç yazarlar psikiyatrik bir rahatsızlığın olmasa bile, varsa git tabi ama yoksa eczaneden 15 mg zestat(mirtazapine) temin et. 1/8 i bile uyutur. Zaten anti depresan etkileri 30 mg da başlıyor. Onun dışında melatonin çok alırsan gece uyanma yapar. Bana bu ilacı üni sınavı döneminde uyuyamadığım için doktor yazmıştı.

tarihinde CiNaLi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    111
CiNaLi, Bir saat önce yazdı:

Devlet hastenesinde ağır ilaç yazarlar psikiyatrik bir rahatsızlığın olmasa bile, varsa git tabi ama yoksa eczaneden 15 mg zestat(mirtazapine) temin et. 1/8 i bile uyutur. Zaten anti depresan etkileri 30 mg da başlıyor. Onun dışında melatonin çok alırsan gece uyanma yapar. Bana bu ilacı üni sınavı döneminde uyuyamadığım için doktor yazmıştı.

Teşekkürler, herhangi bir rahatsızlığım yok , bakacağım söylediğinize 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    294
CiNaLi, 22 saat önce yazdı:

Zestad’ı uzman doktor yazmazsa vermiyorlar. Seroquel 25 mg ve dideral güzel uyutuyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Piyasada şu an çok övülen bir zma var torq marka.Ben de aynı konudan müzdarip olduğum için aldım fakat yorumlardaki gibi muhteşem bir etki yapmadı.Benim de uyku kalitem çok kötü izin günümde 13 saat uyumama rağmen yataktan kalkamıyorum.Gh melatonin magnezyum,zma komplex,arjinin kullanmama rağmen :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214

Bu sorundan bende muzdarip durumdayım maalesef, konu takibimde 🫡

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.