Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Kapukaya    85

Selamlar dostlar iyi forumlar öncelikle enjeksiyon hakkında bir sorum olacaktı

Sizce kalça enjeksiyonunumu tercih edeyim omuz enjeksiyonumu uzun süredir kalça enjeksiyonu yaptırıyorum yeşil uc ile ancak ince insülin ucu ile omuzdan enjekte etsem sorun olurmu daha mı ağrılı olur veya daha avantajlı mı olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu kişiden kişiye göre değişir benim en rahat olduğum enjeksiyon bölgesi bacak. Ama bir tavsiyem olucaksa omuz ve kalça arasında bence kalça daha rahat .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Test-enjoyer, 20 dakika önce yazdı:

Bu kişiden kişiye göre değişir benim en rahat olduğum enjeksiyon bölgesi bacak. Ama bir tavsiyem olucaksa omuz ve kalça arasında bence kalça daha rahat .

Hocam normalde hemşire arkadaşlarıma falan yaptırıyodum bazen müsait olamayabiliyorlar kalça sinir acisindan sıkıntılı omuz daha rahat olur diye omuzdan ince insülin ucuyla vurayım diyorum kendime

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Birçok insan kalçadan yapıyo nereden vurman geretiğini bilmen lazım iğne işine girdiysen birde insülin iğnesi olur mu bilmiyorum. Forumda enjeksiyon ile alakalı bir bölüm var orayı okumanı tavsiye ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusuftenk    13
Kapukaya, Bir saat önce yazdı:

Sizce kalça enjeksiyonunumu tercih edeyim omuz enjeksiyonumu uzun süredir kalça enjeksiyonu yaptırıyorum yeşil uc ile ancak ince insülin ucu ile omuzdan enjekte etsem sorun olurmu daha mı ağrılı olur veya daha avantajlı mı olur

Kalça daha güvenli her zaman ve diğer bölgelere göre ödem tutma ihtimali de az ben de başladığımdan beri kalçadan enjeksiyon yapıyorum kendim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
yusuftenk, 35 dakika önce yazdı:

Kalça daha güvenli her zaman ve diğer bölgelere göre ödem tutma ihtimali de az ben de başladığımdan beri kalçadan enjeksiyon yapıyorum kendim

Hocam kendimize yapabilmek için uygulayabileceğimiz bir teknik varmı tehlikeli sinirlere gelme ihtimalini nasıl azaltabiliriz mesela damar kontrolü için geri çektikten sonra kaç saniye bekleyip enjeksiyonu yapmalıyız ve iğneyi ne kadar derine indirmeliyiz hangi ucu tercih etmeliyiz cevaplarsanız sevinirim hocam teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Kapukaya, 51 dakika önce yazdı:

Kalçadan devam et dostum SİYAH UCLU iğne alırsan daha ince ve kalçada hiç hissettirmiyor bende yesıl alıyordum ama siyah üç daha iyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusuftenk    13
Kapukaya, 40 dakika önce yazdı:

Hocam kendimize yapabilmek için uygulayabileceğimiz bir teknik varmı tehlikeli sinirlere gelme ihtimalini nasıl azaltabiliriz mesela damar kontrolü için geri çektikten sonra kaç saniye bekleyip enjeksiyonu yapmalıyız ve iğneyi ne kadar derine indirmeliyiz hangi ucu tercih etmeliyiz cevaplarsanız sevinirim hocam teşekkürler

Yeşil uçlu iğne kullanacaksın. İnternetten intramuscular injection from butt yazarsan rehber niteliğinde videolar bulabilrsin çok basit

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
yusuftenk, 24 dakika önce yazdı:

Yeşil uçlu iğne kullanacaksın. İnternetten intramuscular injection from butt yazarsan rehber niteliğinde videolar bulabilrsin çok basit

Tamamdır hocam sağolun. Ayriyeten birşey soracağım omuz bana göre daha rahat risksiz ve basit geliyor bunun olumsuzlukları varmıdır kalçadan yapma konusunda kendime güvenemiyorum ama omuzdan yapabileceğimi hissediyorum denesemmi yoksa kalça enjeksiyonu öğrenip mi uygulasam 

Imajeste, 53 dakika önce yazdı:

Kalçadan devam et dostum SİYAH UCLU iğne alırsan daha ince ve kalçada hiç hissettirmiyor bende yesıl alıyordum ama siyah üç daha iyi

Tamamdır hocam sağolun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusuftenk    13
Kapukaya, 12 dakika önce yazdı:

Tamamdır hocam sağolun. Ayriyeten birşey soracağım omuz bana göre daha rahat risksiz ve basit geliyor bunun olumsuzlukları varmıdır kalçadan yapma konusunda kendime güvenemiyorum ama omuzdan yapabileceğimi hissediyorum denesemmi yoksa kalça enjeksiyonu öğrenip mi uygulasam 

Omuz daha küçük bir kas grubu olduğu için tek enjeksiyonda kaldırabileceği ml sayısı daha az olabilir. Mesela omuzdan 1ml alıyosan kalçadan 3ml rahat alırsın gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
yusuftenk, 16 dakika önce yazdı:

Omuz daha küçük bir kas grubu olduğu için tek enjeksiyonda kaldırabileceği ml sayısı daha az olabilir. Mesela omuzdan 1ml alıyosan kalçadan 3ml rahat alırsın gibi

Anladım hocam sağolun ilgilendiğiniz için iyi akşamlar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Ben hep bacak vurdum. Ilk basta biraz yanlis soktum igneyi denedim kendim YouTube hep. Bi kac sefer kasin icine girmedi ve orasi sisti kirmizi oldu ve kidisti cunku sivi kasin icine girmedi. Sonra ögrendim artik…. Ama mutlaka kasa girdinmen lazim

Ben ara sira turuncu uc yaliyom kisa.

ama hic kalca ve onuda denemedim. Benim arkadas var oda kendisi omuza vuruyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Mahmutaga, 01.09.2023 - 23:08 yazdı:

Ben hep bacak vurdum. Ilk basta biraz yanlis soktum igneyi denedim kendim YouTube hep. Bi kac sefer kasin icine girmedi ve orasi sisti kirmizi oldu ve kidisti cunku sivi kasin icine girmedi. Sonra ögrendim artik…. Ama mutlaka kasa girdinmen lazim

Ben ara sira turuncu uc yaliyom kisa.

ama hic kalca ve onuda denemedim. Benim arkadas var oda kendisi omuza vuruyor

Hocam uzun yeşil siyah uç psikolojik olarak korkutuyor beni fobi tarzı bişey insülin ucuyla omuzdan deneyeceğim güncel paylaşırım olumsuzluklarını

gainzavcısı, 21 saat önce yazdı:

Bende daha yapmadım ama aklıma yatan en mantıklısı bacaktan 26G iğne ucu ile yapmak olcak. 

Hocam öyle oluyormu 90 derece tam saplamakmı gerek dış kısmamı iç kısmamı vurmak gerek çünkü ben sorduğumda genelde uzun (yesil,siyah) uçlarla vuruyorlardi ben aldimda insilin ucu 26 g bunu omuzdanmi vurayım bacaktanmi omuzdan 2 ml ilaç atsam emilirmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya, 2 saat önce yazdı:

Hocam öyle oluyormu 90 derece tam saplamakmı gerek dış kısmamı iç kısmamı vurmak gerek çünkü ben sorduğumda genelde uzun (yesil,siyah) uçlarla vuruyorlardi ben aldimda insilin ucu 26 g bunu omuzdanmi vurayım bacaktanmi omuzdan 2 ml ilaç atsam emilirmi

hocam benimde tam bir bilgim yok bacaktan kaç ml emildiğine dair ama omuzda 1 mlden fazlasını önermiyolar birde Bacak için Vastus Lateralis kasına yapman lazım. YouTube’da bunlarla ilgili videolar var ordan daha iyi öğrenebilirsin, enjeksiyonu baştan sonuna kadar her adımını anlatıyorlar. Birde kan kontrolü yapmayı unutma hangi bölgeden yaparsan yap.

tarihinde gainzavcısı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
gainzavcısı, 2 dakika önce yazdı:

hocam benimde tam bir bilgim yok bacaktan kaç ml emildiğine dair ama omuzda 1 mlden fazlasını önermiyolar birde Bacak için Vastus Lateralis kasına yapman lazım. YouTube’da bunlarla ilgili videolar var ordan daha iyi öğrenebilirsin, enjeksiyonu baştan sonuna kadar her adımını anlatıyorlar. Birde kan kontrolü yapmayı unutma hangi bölgeden yaparsan yap.

Tamamdır hocam sağol yardımların için iyice araştırayım youtubeden iyi akşamlar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62

İlk enjeksiyonumu kalçadan yeşil uçla yaptığımı hatırlıyorum.. o an yaşadığım stres, döktüğüm ter bam başkaydı 😂 sonrasında omuzdan vurmaya başladım. İnsülin iğnesiyle başladım çok rahat vuruluyor. Şu an siyah uçla vuruyorum omzumdan ama en rahatı bacak. Omuzda pistonu çok zor alıyorsun, şırıngayı oynatmamak neredeyse imkansız.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Hikmett, 12 dakika önce yazdı:

İlk enjeksiyonumu kalçadan yeşil uçla yaptığımı hatırlıyorum.. o an yaşadığım stres, döktüğüm ter bam başkaydı 😂 sonrasında omuzdan vurmaya başladım. İnsülin iğnesiyle başladım çok rahat vuruluyor. Şu an siyah uçla vuruyorum omzumdan ama en rahatı bacak. Omuzda pistonu çok zor alıyorsun, şırıngayı oynatmamak neredeyse imkansız.. 

Hikmet kardeşim sağol valla tüm konularda yardımcı olmaya çalışıyorsun kralsın. Omuzda siyah uç sıkıntı olmuyor mu çok derine girmesi falan onu ayarlamak falan sıkıntı olmasın ayarlı halde oynatmamak falan insülin ucuyla daha rahat olur sanki. Bende insülin ucuyla bacak ve omuz enjeksiyonu deniyecegim tecrübelerimi aktaririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MrJoker    23
Kapukaya, 1.09.2023 - 18:37 yazdı:

Enjekte edeceğin ilaç miktarına da bağlı birazcık kardeşim. Yüksek ml vuracaksan kalçadan devam et. 4-5 ml sıvıya kadar kalçadan vurmak en mantıklı seçim. Omuzdan 1-2 ml vurabiliyorsun. Ha dersen ki ben 2’ye bölüp sağlı sollu çakarım o zaman omuzu da tercih edebilirsin. Bu tamamen kişinin enjeksiyon imkanına, rahatlığına ve tercihine bağlı. İyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Kapukaya, 55 dakika önce yazdı:

Hikmet kardeşim sağol valla tüm konularda yardımcı olmaya çalışıyorsun kralsın. Omuzda siyah uç sıkıntı olmuyor mu çok derine girmesi falan onu ayarlamak falan sıkıntı olmasın ayarlı halde oynatmamak falan insülin ucuyla daha rahat olur sanki. Bende insülin ucuyla bacak ve omuz enjeksiyonu deniyecegim tecrübelerimi aktaririm

Ne demek hocam burası yardımlaşma sayfası her zaman. Ben sıkıntı yaşamıyorum siyah uçla sadece ilk başta acıtıyordu. Sana bağlı kütlene ve yağ oranına göre uç kullan bacaktan insülin tavsiye etmem, yağlıysan sıkıntı yaşayabilirsin siyah uç en ideali bacak için. Omzun küçük ve yağsız ise insülin ucuyla başlayabilirsin. Piston çekmeyi unutma ve yavaş yavaş enjeksiyon yapman sonrasında seni daha rahat ettirir..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Hikmett, 2 saat önce yazdı:

Ne demek hocam burası yardımlaşma sayfası her zaman. Ben sıkıntı yaşamıyorum siyah uçla sadece ilk başta acıtıyordu. Sana bağlı kütlene ve yağ oranına göre uç kullan bacaktan insülin tavsiye etmem, yağlıysan sıkıntı yaşayabilirsin siyah uç en ideali bacak için. Omzun küçük ve yağsız ise insülin ucuyla başlayabilirsin. Piston çekmeyi unutma ve yavaş yavaş enjeksiyon yapman sonrasında seni daha rahat ettirir..

Hocam omuz kütleli büyük yağ kütlesi de çok değil yapayım o zaman sağolasın 

MrJoker, 2 saat önce yazdı:

Enjekte edeceğin ilaç miktarına da bağlı birazcık kardeşim. Yüksek ml vuracaksan kalçadan devam et. 4-5 ml sıvıya kadar kalçadan vurmak en mantıklı seçim. Omuzdan 1-2 ml vurabiliyorsun. Ha dersen ki ben 2’ye bölüp sağlı sollu çakarım o zaman omuzu da tercih edebilirsin. Bu tamamen kişinin enjeksiyon imkanına, rahatlığına ve tercihine bağlı. İyi forumlar.

Tamamdır hocam zaten yüksek dozajlar kullanmıyorum Max 2 ml omuzdan deneyeyim sagolun iyi akşamlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Mahmutaga, 42 dakika önce yazdı:

Omuzdan yapmak zormu? Ben bacaktan yaptim sadece. Ama omuz denemek isterim

İlk enjeksiyon en zor olanı sonrasında alışıyorsun ama omuzdan enjeksiyon yapmanın zorlukları daha fazla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
Hikmett, 7 saat önce yazdı:

İlk enjeksiyon en zor olanı sonrasında alışıyorsun ama omuzdan enjeksiyon yapmanın zorlukları daha fazla.

Tmm sagol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.
      trenbolone acethat testesterone cyp Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :
      liv52 omega 3 milk thistle  Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
    • Yazan: ardas
      Merhaba arkadaşlar,
      Omuzdan enjeksiyon yapacağım sizce kahverengi uç mu almam lazım? Yoksa yeşil uç mu almalıyım? Ekstra olarak 2ml ilaç enjekte edeceğim:
      1 sağ enjeksiyon 1 sol enjeksiyon Diye ayırayım mı yoksa direk tek omuz alır mı ?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar selamlar,
      Yeni gireceğim fakat prolaktin biraz yüksek çıktı.
      Sizce neden olmuş olabilir? En son küre 2 yıl önce girmiştim bu değerler sorun yaratır mı ?
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüm olacak definasyon kürüm 4-8 hafta arasında kullanmak istiyorum spor geçmişim 2 yıl
      trenbolone testesteron Kullanmayı düşünüyorum ilk kürde 10 haftayı geçmeyeceği için çok fazla yan etki görür müyüm veya neler olacak veya bunun yanı sıra önerdiğiniz daha az yan etkili ve en az bu kadar güçlü ilaçlar var mı cutting dönemi için definasyon kürü olarak değerlendirmenizi rica edeceğim.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: Atad
      Merhabalar İngiltere'deki abilerim aracılığı ile kendi kullanımım için Steroid getiricegim. zamanında sarms getirttim kişisel kullanım olduğu için ve İngiltere'de bilimsel amaçlı internette her türlü satılıyor. Fakat esas konum steroit getirtmek. Havaalanı gümrük sıkıntısı çekmiyorum az dozajlarda kişisel kullanım seviyesinde getiricegim için problem olmuyor fakat nereden temin edeceğim bilmiyorum yardımcı olucak abilerim varsa yapabilirler İngiltere'de sağlam steroit nerden temin ederim ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.