Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kapukaya

Swiss pharma marka analizi

Önerilen İletiler

Kapukaya    85

Arkadaşlar merhabalar iyi forumlar öncelikle, bı sorum olacaktı swiss pharma hakkında ürün tecrübesi deneyimi ve hakkında detaylı bilgisi olan arkadaşlar deneyimlerini yazabilirmi temini güvenilir mi doluluk ve sahte çıkma oranı nedir cevaplarsanız sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Swiss pharma, Iron pharma vs. hepsini aynı tayfa üretiyor.

Tavsiye etmiyorum. Steril değiller.

Yerli üretim ürünlere hiç bulaşma bence.

Sivilce sorunları mı dersin.

Saç dökülmesi mi dersin. Bir sürü sıkıntısı var.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239

Kullanan çok kişi var yerli üretim bir kaç kardeş var abi, kardeş onlar üretiyor doğu kökenli arkadaşlar bunlar yanlış hatırlamıyorsam. Merdiven altı en nihayetinde supplement işinede girdiler çalışıyor diyende var verdiğim paraya yazık diyenlerde alıp denerseniz anlarsınız bizimle burada paylaşırsınızda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Tanıdıktan veya bir referansla alırsan iyi ürün yollarlar gidip düz sipariş verirsen yollarlar kabağı

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Hikmett, 12 saat önce yazdı:

Şuana kadar kullandıklarım boştu zaten türkiye de üretiliyor tavsiye etmem 

Sağolun hocam 

Bay-T, 11 saat önce yazdı:

Kullanan çok kişi var yerli üretim bir kaç kardeş var abi, kardeş onlar üretiyor doğu kökenli arkadaşlar bunlar yanlış hatırlamıyorsam. Merdiven altı en nihayetinde supplement işinede girdiler çalışıyor diyende var verdiğim paraya yazık diyenlerde alıp denerseniz anlarsınız bizimle burada paylaşırsınızda.

Evet hocam bizzat iletişime geçtim de pek güven alamadım danışayım dedim, zaten şaibeli durum üretimi turkiye ortakları türk adı swiss garip

janbertozen, Bir saat önce yazdı:

Tanıdıktan veya bir referansla alırsan iyi ürün yollarlar gidip düz sipariş verirsen yollarlar kabağı

Sakallı bı adamdı sanırım üreticisi aynı zamanda optimum falanda üretiyor diye biliyorum referans önemli 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146

forumda bununla ilgili bir çok konu mevcuttur. keşke yeni bi konu açmadan önce arama çubuğunu kullansaydın dostum. soruna gelirsek kullanma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
serhatkadir55, 13 saat önce yazdı:

Swiss pharma, Iron pharma vs. hepsini aynı tayfa üretiyor.

Tavsiye etmiyorum. Steril değiller.

Yerli üretim ürünlere hiç bulaşma bence.

Sivilce sorunları mı dersin.

Saç dökülmesi mi dersin. Bir sürü sıkıntısı var.

Sağolun hocam ironuda tanidigim bı hoca yok öyle yok böyle diyerek yere göğe sığdıramıyordu onunda tek derdi paraymis demekki

Valhallaxd, 2 saat önce yazdı:

forumda bununla ilgili bir çok konu mevcuttur. keşke yeni bi konu açmadan önce arama çubuğunu kullansaydın dostum. soruna gelirsek kullanma

Önereceğin marka varmı şuana kadar bı referans sayesinde 1-2 kür yaptım öyle dümenden optimumla muhtemelen referans sayesinde dolu gönderdiler ama sterilliği şüpheli Balkan SP falan sağlam diyorlar da kullanmadım hiç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
Kapukaya, 40 dakika önce yazdı:

Önereceğin marka varmı şuana kadar bı referans sayesinde 1-2 kür yaptım öyle dümenden optimumla muhtemelen referans sayesinde dolu gönderdiler ama sterilliği şüpheli Balkan SP falan sağlam diyorlar da kullanmadım hiç 

Optimum ödem yaptı mı sende hangi ürününü kullandın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
Kapukaya, 52 dakika önce yazdı:

Sağolun hocam ironuda tanidigim bı hoca yok öyle yok böyle diyerek yere göğe sığdıramıyordu onunda tek derdi paraymis demekki

sp ve balkandan sasmamak lazım dostum testoda ise iran olabılır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

Forumda bu marka hakkında konu açıldı hocam altında test sonuçlarıyla birlikte gerekli yorumlar yapıldı incelersen kafanda soru işareti kalmaz diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
KlasikFizik, 5 saat önce yazdı:

Optimum ödem yaptı mı sende hangi ürününü kullandın 

Ödem sivilce apse vs. Hicbirsey yapmadı sadece enjeksiyon ertesi gün ağrı oluyordu biraz testo masteron kullandm

Ruthless, 3 saat önce yazdı:

Forumda bu marka hakkında konu açıldı hocam altında test sonuçlarıyla birlikte gerekli yorumlar yapıldı incelersen kafanda soru işareti kalmaz diye düşünüyorum 

Tamamdır hocam sağolun gözümden kaçmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408

Pandemiden önce bunları yurt dışına yolliyorlarmış aynı hellas pharma gibi doğrusu hellas şu an hala öyle gibi.Neyse pandemi çıkınca ellerinde kaldı piyasaya sürdüler bir seri baya çalışan oldu diyenler vardı sonrakiler genelde fos.Ayrıca bu swiss pharma üreticisi ve swiss nutrition sahipleri de aynı diye duymuştum sanki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Ironmann, 21 dakika önce yazdı:

Pandemiden önce bunları yurt dışına yolliyorlarmış aynı hellas pharma gibi doğrusu hellas şu an hala öyle gibi.Neyse pandemi çıkınca ellerinde kaldı piyasaya sürdüler bir seri baya çalışan oldu diyenler vardı sonrakiler genelde fos.Ayrıca bu swiss pharma üreticisi ve swiss nutrition sahipleri de aynı diye duymuştum sanki.

Anladım reis sahiplerinin hepsi değil ancak bı ortağı aynı zamanda swiss, optimum gibi ürünleri piyasaya sürüyor diye biliyorum ben

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mustafa3999    1
Kapukaya, 29.08.2023 - 19:29 yazdı:

Anladım reis sahiplerinin hepsi değil ancak bı ortağı aynı zamanda swiss, optimum gibi ürünleri piyasaya sürüyor diye biliyorum ben

Aga Orjinal swiss pahrma sitesine gir ztn türkiye de ürün almamamız için adamlar not bırakmış Türkiyedeki ürünlerin sahte olduğunu ve bu ürünleri orta doğuya pazarlandığını içinin yağ ile dolu olduğundan bahsetmiş 2 li doğrulama sistemi aşınamazda yazmış ama ben winstrol tablet kullandım çok az verim aldım kreatin kullansam daha iyiydi sinir seviyem arttı ve her gün farklı sivilce ile uyandım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297

Swiss şuan yeğenim kullanıyor sanırım 6 yada 7.haftada deca testo yapıyor sıfır etki sana arenis alalım dedim istemedi şimdi arenis diyor ben yol veriyorum..insan yeğeni olsa yaranamıyor :) Türkiye de sp balkan arenis thaiger dışında kullanmayın yok yarışmacıya başka sana başka hepsi yalan sonra ödem agrı sızı vs bulaşmayın üç kuruşluk testosu bile 700 800 tl bu arada çevremde dek pharma kullananlar memnun bilginiz olsun sıfır ödem agrı sızı ..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
SERKO, Bir saat önce yazdı:

Swiss şuan yeğenim kullanıyor sanırım 6 yada 7.haftada deca testo yapıyor sıfır etki sana arenis alalım dedim istemedi şimdi arenis diyor ben yol veriyorum..insan yeğeni olsa yaranamıyor :) Türkiye de sp balkan arenis thaiger dışında kullanmayın yok yarışmacıya başka sana başka hepsi yalan sonra ödem agrı sızı vs bulaşmayın üç kuruşluk testosu bile 700 800 tl bu arada çevremde dek pharma kullananlar memnun bilginiz olsun sıfır ödem agrı sızı ..

Zphc nasıl biliyor musun 18 yaşında bir infuluencer kullanıyor bizzat kendi kullanıyor ve satıyor baya etki etmiş yani yaygın olarak da duyuyoruz ismini kendisi ile aynı salondayım zphc kullanıp sattığını söyledi testo e için 2500mg 980tl çekti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
ktpx, 2 dakika önce yazdı:

Zphc nasıl biliyor musun 18 yaşında bir infuluencer kullanıyor bizzat kendi kullanıyor ve satıyor baya etki etmiş yani yaygın olarak da duyuyoruz ismini kendisi ile aynı salondayım zphc kullanıp sattığını söyledi testo e için 2500mg 980tl çekti 

İyi fiyat ben 1 hafta önce fiyat aldım 50 dolar enanthat zphc de dikkatli olmak lazım ilacın fotosunu mutlaka isteyin medicine yazanlara bulaşmayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
ktpx, 7 dakika önce yazdı:

Zhpc medicine ise sahte ama şöyle de birşey var zhpc nin orjinalleri de çok dolu değil ben kullandım öyle abartılacak birşeyi yok...Ama yine de seçin senin ben arenis balkan sp thaiger iran dışında ne olursa olsun isterse zehir gibi olsun yine de kullanmam tavsiye de etmem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
SERKO, Bir saat önce yazdı:

Thaigerin hangi ürünlerini kullandın serkan abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
SERKO, 40 dakika önce yazdı:

Zhpc medicine ise sahte ama şöyle de birşey var zhpc nin orjinalleri de çok dolu değil ben kullandım öyle abartılacak birşeyi yok...Ama yine de seçin senin ben arenis balkan sp thaiger iran dışında ne olursa olsun isterse zehir gibi olsun yine de kullanmam tavsiye de etmem

Daha geçen patlayan ürün değil mi tiger hatta aynu adam satıyor bodytech falan?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
trznd, 15.11.2023 - 16:46 yazdı:

Thaigerin hangi ürünlerini kullandın serkan abi

trenbolone enant bolde testo enant ve danabolunu kullandım max etki aldım

Emrahtkty, 15.11.2023 - 17:21 yazdı:

Daha geçen patlayan ürün değil mi tiger hatta aynu adam satıyor bodytech falan?

ben bir kişiden alıyorum onda şuan arenis medico la pharma black dragon ve thaiger var bu kişi yurt dışı ürün satıyor.hiç sahte ürün sattıgına denk gelmedım.Gerçi ben arenis den baya bir stok yapmıştım ordan devam ediyorum çok da memnunum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessott    5

Bende çalıştı definasyonda swiss optimum karışık kullandım kan sonuçlarımda var şimdi bulktayım adamına göre yolluyolar herhalde ben sağlam kaynaktan aldım

IMG_5858.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
Darknessott, 15.11.2023 - 17:44 yazdı:

Bende çalıştı definasyonda swiss optimum karışık kullandım kan sonuçlarımda var şimdi bulktayım adamına göre yolluyolar herhalde ben sağlam kaynaktan aldım

IMG_5858.jpeg

gelişim nasıl peki ?

o kaynakları hiç bilmiyorum yerli ürün satan bir kişinin bile numarası yoktur rehberimde

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessott    5
SERKO, 4 saat önce yazdı:

o kaynakları hiç bilmiyorum yerli ürün satan bir kişinin bile numarası yoktur rehberimde

Sizin formunuzu merak ettim hocam yurt dışı ilaç formu nasılmış  görmüş oluruz atar mısınız 

Bunlarda bolde npp testo optimum proton swiss

IMG_5873.jpeg

gelişim nasıl peki ?

Testo prop Tren masteron optimum swiss tren kutusuzdu 

IMG_5870.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tuna59baba
      Merhaba arkadaşlar,
      Hangisini tercih etmeliyim?
      Swiss marka 10 mg 100 kapsul yohimbine hclsini mi tavsiye edersiniz? Muscletechin zayıflama kapsüllerini mi? (56 mg yohimbe extract) Bir diğer sorum:
      Extract ne demek? HLC ne demek?
    • Yazan: Zyzzz
      Merhaba arkadaşlar, 
      Swiss Optimum zphc magnus Tedarikçisinde iran testesteron var bildiğiniz gibi yukarıdaki markalar sahte veya merdiven altı olarak çok fazla yer alıyor piyasada.
      İran testesteronu da öyle mi değerlendirmeliyim satın almadan?
    • Yazan: yasarprime
      İyi günler abilerim, Swiss Pharma markasının daha önce hiç peptide ürettiğini görmemiştim bu gün Instagramda Swiss'in peptide grubunu satan birisiyle iletişime geçtim ve ürünlerin 2023 üretimi olduğunu söyledi ve aşağıdaki fiyat listesini verdi, sizce ürünler nasıl güvenilir gelmedi bana pek ama kullanan varsa öneride bulunabilirse çok sevinirim.

• Yazan: Muscularnurse
      herkese merhaba bulk kurunde kullanıp önerebileceğiniz bir marka var mi 
      optimum,zphc,androchem,swiss kullananlar ozellikle
    • Yazan: Muscularnurse
      Merhabalar t. g. sponsoru olan swiss pharma ürünlerinden kullanıp memnun kalan var mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.