Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kapukaya

Swiss pharma marka analizi

Önerilen İletiler

Vural2    993
Darknessott, 4 saat önce yazdı:

Bunlarda bolde npp testo optimum proton swiss

Evet merdiven altı ürünler risk ve sağlığı tehlike atmak.Bunda hepimiz hem fikiriz,ben ilaç satıcısı da değilim yancı da beni tanıyanlar bilir yıllardır bu forumdayım.İlaca kıstas yüklemek ve fiyat biçmek ve lab ürününe çöp demek bence at gözlüğü takma gibi.Hocamın formu da gayet güzel,testlerde de ilaç çalışıyor.Konuyu şuraya bağlayacağım;Hocalarım tren 3000tlden aşağı olmaz,lab ürünü çöp gibi kesin yargılardan vazgeçelim.Sizce yerli üreticiler niye yurt dışı diyip DOLAR üzerinden fiyat listeleri atıyor :) İnsanların kafasına bir kere girmiş yerli ürün maftası o yüzden :D Halbuki satıcıyı bizler teşvik ediyoruz :D 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Darknessott    5
Vural2, 17 dakika önce yazdı:

Evet merdiven altı ürünler risk ve sağlığı tehlike atmak.Bunda hepimiz hem fikiriz,ben ilaç satıcısı da değilim yancı da beni tanıyanlar bilir yıllardır bu forumdayım.İlaca kıstas yüklemek ve fiyat biçmek ve lab ürününe çöp demek bence at gözlüğü takma gibi.Hocamın formu da gayet güzel,testlerde de ilaç çalışıyor.Konuyu şuraya bağlayacağım;Hocalarım tren 3000tlden aşağı olmaz,lab ürünü çöp gibi kesin yargılardan vazgeçelim.Sizce yerli üreticiler niye yurt dışı diyip DOLAR üzerinden fiyat listeleri atıyor :) İnsanların kafasına bir kere girmiş yerli ürün maftası o yüzden :D Halbuki satıcıyı bizler teşvik ediyoruz :D 

Çok teşekkür ederim öncellikle hocam arkadaşın formuna baktım insulin vs baya bişey girmesine rağmen bence güzel bir formu yok + insanları böyle ezmesi saçma yok yerli ürün kötü yok berbat vs çalışmaz etmez valla ben insulinsüz doğru düzgün diyet yapmadan bu formda geziyorum tr ürünlerle devam ediyim ben en iyisi 😅 orijinale öyle olmayı tercih etmem

• Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    332

Kardeşim benim formum iri kesim diyelim öyle diyet falan çok girmiyorum yaşımda 40 tr ürünlerini ben kullanmıyorum kullanan da kullanır ama inan o steril olmayan ilaçlar bir kaç sene sonra sana yol su olarak dönüyor bn çok tecrübe ettim ordan biliyorum bu arada formun güzel ama bu demek değil ki define form en iyi formdur.kimi define sever kimi iri bulk ...

Satıcı istediği kadar USD dedin Euro desin herkes biliyor yerli olduğunu yine herkes biliyor yerli üretim birazda şans işi benim yerli ürünlerden çok basım ağrıdı sağlık sorunları olarak o yüzden uzağım isteyen isterse çorbasına döksün içsin ama şunu biliyorum hiç steril değiller ben ben sıkıntısını çektim tecrübe ettim siz sorun yaşamayin diye söylüyorum isterse kişi yüzde 8 yağ oranına ulaşsın 

Proton kullanıp yarisma yapanda biliyorum kalçasının üstüne oturamayip ameliyat olanıni da biliyorum mesela ben 20 gün günlük 40 mg proton danabol kullandım 0 etki 100 gram farketmedi 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessott    5
SERKO, 17 dakika önce yazdı:

Kardeşim benim formum iri kesim diyelim öyle diyet falan çok girmiyorum yaşımda 40 tr ürünlerini ben kullanmıyorum kullanan da kullanır ama inan o steril olmayan ilaçlar bir kaç sene sonra sana yol su olarak dönüyor bn çok tecrübe ettim ordan biliyorum bu arada formun güzel ama bu demek değil ki define form en iyi formdur.kimi define sever kimi iri bulk ...

Abi girdiğin ilaçları ben gördüm kendini riske sen atıyon asıl dikkat et yinede bende üste dediğim gibi diyet yapmıyorum define dersen bana define arkadaşlara hakaret olur 😅 bulk halimde bu 105 kilo 183 boy kol 48 ilacı çalışmıyor demen saçma sadece yeğeninde kullanmış bu işler birazda genetik vs her ilacı vuran iyi vucutlu olmuyor sabah aç karna bulk form buda ışık yok pump yok 

IMG_5886.jpeg

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO, 2 saat önce yazdı:

Satıcı istediği kadar USD dedin Euro desin herkes biliyor yerli olduğunu yine herkes biliyor yerli üretim birazda şans işi benim yerli ürünlerden çok basım ağrıdı sağlık sorunları olarak o yüzden uzağım isteyen isterse çorbasına döksün içsin ama şunu biliyorum hiç steril değiller ben ben sıkıntısını çektim tecrübe ettim siz sorun yaşamayin diye söylüyorum isterse kişi yüzde 8 yağ oranına ulaşsın 

Proton kullanıp yarisma yapanda biliyorum kalçasının üstüne oturamayip ameliyat olanıni da biliyorum mesela ben 20 gün günlük 40 mg proton danabol kullandım 0 etki 100 gram farketmedi 

Şu arenisi bi bulamadık

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    104
egerdnc, 1 saat önce yazdı:

Swiss & Optimum tamamen adamına gore ilac veriyor eğer doğulu abimizi tanıyorsan veya aldığın kişi tanıyorsa güzel ürün, tanımıyorsan yarışmacı serisi adı altında %40 dolu ürünü alman cok muhtemel.

Şu zamana kadar sadece optimum ve proton kullandım ilk bulk kürümde 500 test 400 bolde ile 10kg'ye yakın koymuştum gectiğimiz yıl, bu yıl boldenonumu evde yapıp optimum testo ile deneyeceğim.
Kısacası yarışmacı serisi adı altında satılanlara dünya para dokmenize gerek yok tamamen kontak işi.

En temizi sağlam adamdan yerli çözmek veya kene bolsa balkan onun dışında fanteziye girmek anlamsız geliyor merdiven altı piyasasında markalar bitmiyor ben şuan şunu yazarken optimum ve swiss belki yeni marka çıkartacak üretici aynı mal aynı kutu farklı ampul farklı :D iş satıcıda bitiyor tamamen

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    332
Yusufdemir1995, 5 saat önce yazdı:

Şu arenisi bi bulamadık

İnan çok kolay 😄

Darknessott, 8 saat önce yazdı:

Abi girdiğin ilaçları ben gördüm kendini riske sen atıyon asıl dikkat et yinede bende üste dediğim gibi diyet yapmıyorum define dersen bana define arkadaşlara hakaret olur 😅 bulk halimde bu 105 kilo 183 boy kol 48 ilacı çalışmıyor demen saçma sadece yeğeninde kullanmış bu işler birazda genetik vs her ilacı vuran iyi vucutlu olmuyor sabah aç karna bulk form buda ışık yok pump yok 

IMG_5886.jpeg

İlaç çalışmiyor değil yüzde 20 yüzde 30.bir şekilde çalışır ama demek istediğim yerli ürünlerde sterilizasyon yok ilerde sağlık sorunları olarak karşına çıkıyor ben tecrübe ettim çevremde de gördüm anlican zehir olsa artık kullanmam formun güzel gerçi benim formu beğenmemişler 😄 ama bende ki tek göğüs iki göğüs yapar heralde 😎

Darknessott, 9 saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim öncellikle hocam arkadaşın formuna baktım insulin vs baya bişey girmesine rağmen bence güzel bir formu yok + insanları böyle ezmesi saçma yok yerli ürün kötü yok berbat vs çalışmaz etmez valla ben insulinsüz doğru düzgün diyet yapmadan bu formda geziyorum tr ürünlerle devam ediyim ben en iyisi 😅 orijinale öyle olmayı tercih etmem

Bu uygun olup diyet yaptığım dönemde ki halim kg 83 kol 46.5

IMG_20231116_081047.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    234

Bugün herkesin tanıdığı çünkü tanımayan yoktur onu kısa boylu bir vücutcu arka koluyla dünyada adını duyurmuştu swiss satıyormuş kendisi fiyatı da ucuz propionatla masteron fiyatları 1000 liranın altında sohbeti sildim net rakam veremiycen çalışıyormu çalışmıyor mu bilmiyorum alsam mı almasammi karar veremedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    332
Tr3n, 19 saat önce yazdı:

Bugün herkesin tanıdığı çünkü tanımayan yoktur onu kısa boylu bir vücutcu arka koluyla dünyada adını duyurmuştu swiss satıyormuş kendisi fiyatı da ucuz propionatla masteron fiyatları 1000 liranın altında sohbeti sildim net rakam veremiycen çalışıyormu çalışmıyor mu bilmiyorum alsam mı almasammi karar veremedim

tabiki alma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tuna59baba
      Merhaba arkadaşlar,
      Hangisini tercih etmeliyim?
      Swiss marka 10 mg 100 kapsul yohimbine hclsini mi tavsiye edersiniz? Muscletechin zayıflama kapsüllerini mi? (56 mg yohimbe extract) Bir diğer sorum:
      Extract ne demek? HLC ne demek?
    • Yazan: Zyzzz
      Merhaba arkadaşlar, 
      Swiss Optimum zphc magnus Tedarikçisinde iran testesteron var bildiğiniz gibi yukarıdaki markalar sahte veya merdiven altı olarak çok fazla yer alıyor piyasada.
      İran testesteronu da öyle mi değerlendirmeliyim satın almadan?
    • Yazan: yasarprime
      İyi günler abilerim, Swiss Pharma markasının daha önce hiç peptide ürettiğini görmemiştim bu gün Instagramda Swiss'in peptide grubunu satan birisiyle iletişime geçtim ve ürünlerin 2023 üretimi olduğunu söyledi ve aşağıdaki fiyat listesini verdi, sizce ürünler nasıl güvenilir gelmedi bana pek ama kullanan varsa öneride bulunabilirse çok sevinirim.

• Yazan: Muscularnurse
      herkese merhaba bulk kurunde kullanıp önerebileceğiniz bir marka var mi 
      optimum,zphc,androchem,swiss kullananlar ozellikle
    • Yazan: Muscularnurse
      Merhabalar t. g. sponsoru olan swiss pharma ürünlerinden kullanıp memnun kalan var mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.