Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

rastlantisal

Rastlantısal 2023 - 2024 kür günlüğü

Önerilen İletiler

EmreGundi    197
gönderildi (düzenlendi)

Dozlar hakkında bir bilgim yok. Rad-140 kullanırken klomen atmak biraz sinir bozucu geldi. Vücut klomene alışsın istemezdim 😊        
Tabi dediğine göre sende trt dozu olduğundan işler biraz değişiyormuş.. 

Rad-140'ı kullanmaya iten nedir abi?

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    3.363
EmreGundi, 1 saat önce yazdı:

Dozlar hakkında bir bilgim yok. Rad-140 kullanırken klomen atmak biraz sinir bozucu geldi. Vücut klomene alışsın istemezdim 😊        
Tabi dediğine göre sende trt dozu olduğundan işler biraz değişiyormuş.. 

Rad-140'ı kullanmaya iten nedir abi?

Bu konuyu reddit üzerinde çok araştırdım. Bizim amacımıza en uygunu o görünüyor. En güçlü SARMS'lardan birisi kendisi. Nihayetinde ben istediğim kütledeyim. Yani ne demek bu? Bulkta azami 82-83kg, Cutta asgari 75kg civarında olmam kafi geliyor. Şimdi ki amaç ise 2025 haziran'ında cut ağırlığımı 78kg'a çıkarmak. Kolaymış gibi gelebilir çoğu kişiye. Ama değil. 50kgdan buraya geldiğimi düşünürseniz, oldukça gerçekçi ve çetrefilli hedef.

Böyle durumlarda redditi özellikle tercih ediyorum. Dünya genelinde bilinen bir forum. Anabolik için bizim kadar bilgili değiller o net ama SARMS konusu ülkemizde yeni. Yurt dışında ise uzun yıllardır kullanılıyor ve müşterek tecrübe oluşmuş. Eminim ki kısa sürede bilgi olarak önlerine geçeceğiz. Şuan ise kullanıcı deneyimlerini okuyup gözlemlemek ve bir fikre sahip olmak için ideal.

************************************************************************************

• MK677 kısa sürede kilo kaybını durdurdu. Açlık hissi muntazam. Bazen dayanılmaz hal alıyor. Kilo koruma dönemi için gerçekten iradeli olmak gerekiyor. IF diyetinde daha önce bu kadar zorlandığımı hiç hatırlamıyorum. Normalde ilk öğün öğlen saati olur ve benim açlıktan elim ayağım titremez. Şuan 10-11 gibi açlıktan deliriyorum. Galiba bunun da ekmeğini Eylül ayında bulka başladığımda çokça yiyeceğim. Keza iştah açıyor denen boldenon bende kesinlikle iştah açmamıştı. 
  • Tren ve daha yüksek doz testodan sonra azalan cinsel isteği (büyüme hormonu eksikliğine bağlı olur genelde) muntazam şekilde topladı. 
  • Eklemlerimi hissetmeye başladım. Ağrıyor diyemem ama hissediyorum.

Tüm bunlar bize gösteriyor ki NOXY MK677 işini güzel yapıyor. Daha bu kadar olayın başında böyle ise ilerleyen süreçte nasıl olacağını çok merak ediyorum. 

************************************************************************************

Sivilce konusunda yeni bir strateji deneyeceğim. Kısa vadeli olarak bu sorunu çözmeyi bunca zamanda başaramadığımıza göre, uzun vade de (2 ay hedef) bu işi çözebilecek miyim deneyeceğim. 

Sorunu çözmek için önce sebepler üzerinde kafa patlatmak gerek. Ne bizde sivilce yapıyor?

1. Hormon dalgalanması.
  2. Karaciğere binen ilave yük.
  3. Yükselen DHT sonucu yeni kıllar, zayıflayan kıl köklerinin iltehaplanması, azalan cilt sağlığı (ergenlikteki gibi).

E sebepleri bildiğimize göre, sebeplere kombo çekmeliyiz. Bu konuda etkili olacak silahları masaya koymanın zamanı.

1. Hormon dalgalanmasının önüne geçmek için olabildiğince doğru zamanda doğru ester ile enjeksiyon. Elimde enhantate esteri var. 4 günde 1 olacak şekilde gün atlamaksızın enjeksiyon yapılacak. Şişe bitince NOXY Cypionate kullanacağım için o zaman tek enjeksiyon / hafta olacağı için kontrolü daha kolay olacak.
  2. Bunun için illa AST / ALT odaklanmayın. Başka değişkenler de var. Hepsinin en büyük düşmanı antioksidanlar. Demek ki antioksidan alımına yüklenmem lazım. Savaş için sahaya süreceğimiz 3 güçlü savaşçımız var. İlki supplemenler. Kingsize Black Guardian terciğim oldu. Güçlü formülü beni cezbetti. Diğer legender savaşçımız ise yeşillik tüketimi. Her gün 1 büyük salata kasesi yeşillik tüketeceğim. Son efsanevi savaşçımız ise hacamat. Vücutta ağır metaller en çok deri altında ve karaciğerde depolanıyor. Deri altı ağır metal uzaklaştırmak için hacamat, geleneksel ve iyi bir yöntem. 
  3. Direk DHT bloker (ilaç olarak) kullanmak tehlikeli. DHT cinsel işlevler için bize çok lazım. O yüzden buna da supplementler ile yumuşak darbe indireceğim. Çünkü cildi düzelteceğim derken makineyi bozmak istemem. Tercihim ise One Up Saw Palmetto olacak. Böylece daha kontrollü şekilde gidebileceğim. Azalmış DHT ile hem cilt sağlığıma yardımcı olacak, hem de yaştan mütevellit dikkat etmem gereken prostat sağlığımı daha bir garantilemiş olacağım. DHT kısmını hallettiğimizi düşünerek cilde iyi gelecek diğer hususlara yönelmek gerek. Yine cilt, saç ve tırnak sağlığı için vitamin mineral dengesi elzem. Bunu da Kingsize Monster pack ile sağlayacağım. Lakin kendi başına yetmez. İlave topçu atışı ile cephedeki piyadelerin işini kolaylaştırmak lazım. Topçu birliği olarak Kiperin Collagen ile 60 günlük collagen takviyesine başlayacağım. Bize daha çok Tip 1 lazım ama diğerlerinin de faydası oluyor. Hava desteği için ise Benzoxin kullanacağım 2 ay boyunca. Cilt için iyi bir pomattır. 
  4. Son olarak da denizin temizleyici gücü ile birleşmiş ultaviole ışın kaynağını harmanlamak gerek. Yani deniz ve güneş ikilisi. İşim gereği ağustos ayında mümkün olabilecek. Bunun için 6 seans düşünüyorum. İstanbulda plajlar 700TL civarı. Hafta içi 500TL.

Koruyucularımızın toplam maliyeti ne olacak?

• Kingsize Black Guardian : 2 aylık 649TL
  • Hacamat: 800TL
  • İlave yeşillik tüketimi: 2 aylık 1200TL
  • One Up Saw Palmetto: 2 aylık 189TL
  • Kingsize Monster pack: 2 aylık 899TL
  • Kiperin Collagen : 2 aylık 745TL
  • Benzoxin : 2 aylık 2064TL
  • Plaj ve deniz masrafı: 3000TL
  • TOPLAM: 9546TL

Tüm bunların planlamasında bana yardımcı olan ve fikir alışverişinde bulunduğum değerli kardeşim @Diver'e ayrıca teşekkürü borç bilirim.

ÖNEMLİ NOT: Sizlere hep söylüyorum. Eğer küre giriyorsanız anabolik masrafı, kalan masraflarının yanında çerez parası kalıyor diye. Bu sadece 1 sorun yaşadığında çözmen için gidecek para. Daha bunun ilave beslenme masrafı, tahlil masrafı vs vs var. Bütçe planlarken hepsini hesap edip planlayın ki sonra zorda kalmayasınız.

• Beğen 2
  • 100 Puan 2
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363

Evet dostlar.

Ekip nerede ise tamam. Pazartesi eczaneden benzoxin almak kaldı geriye.

ekip.thumb.jpeg.f39e0ee38e89ac464028b278da15755a.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dağaslanı    8
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

Evet dostlar.

Ekip nerede ise tamam. Pazartesi eczaneden benzoxin almak kaldı geriye.

ekip.thumb.jpeg.f39e0ee38e89ac464028b278da15755a.jpeg

Hocam sivilce konusunda ki ilerlemenizi paylaşın lütfen yakından takip edeceğim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarrcnn    9

@rastlantisal abi sana bir şey sormak istiyorum merak ettim de cevaplayabilirsen çok sevinirim şimdiden teşekkürler,
uzun süreli düşük mg tren testo kullanımından sonra sivilce libido sorunu yaşamışsın bu etkileri, sallıyorum 20 hafta test 10 12 hafta falan tren kullanmış olsan bu seviyeden ne kadar uzakta yaşardın daha önce kısa kullanımın oldu mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
yasarrcnn, 11 saat önce yazdı:

@rastlantisal abi sana bir şey sormak istiyorum merak ettim de cevaplayabilirsen çok sevinirim şimdiden teşekkürler,
uzun süreli düşük mg tren testo kullanımından sonra sivilce libido sorunu yaşamışsın bu etkileri, sallıyorum 20 hafta test 10 12 hafta falan tren kullanmış olsan bu seviyeden ne kadar uzakta yaşardın daha önce kısa kullanımın oldu mu 

Seve seve cevaplarım. Zaten bunun için forumdayız.

Olurdu. Zaten asıl sivilcelenme kullanırken değil bıraktıktan 1 ay sonra başladı. Vücut bunu bir şekilde kusuyor. Kısa süre ama daha yüksek doz Tren Ace - Testo P kullanımında da yaşamıştım. Sadece only sustanon ve Deca kürlerimde yaşamadım. İkisinin de ortak özellikli E2 yükseltmesi. E2 yükselinde DHT azaldığından zor ereksiyonlu ama sivilcesiz kür atlatmış oluyorum.

Libido da illaki olur. PCT yapmaktan farksız şuan. Ancak kendi ürettiğim kadar testoyu dışarıdan aldığım için vücut aylarca yeni duruma adapte olmaya çalışacak. Yada @SERKO dostumun bitkisel kürleri gibi bir karışımdan destek almam gerekecek. Ha şuan kötü mi? Değil. Haftada 5-7 kere yapabilecek libido var. Bırak 44 yaşı, 30 yaşında erkek için bile iyi bu. Trende iken bu sayılar katlanıyor. Yani libido azalması demek trene göre libido azalması demek :)

• Beğen 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497
gönderildi (düzenlendi)

Banada libido azaltacak birşey lazım hiç kendimde değilim bu aralar dışarda salonda orda burda aman allahım :)

Güncelleme:

Siz gülün bakalım gülün inşallah sizinde başınıza gelir B| bedduaya bak dost başına :D

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • ahahaha 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Elindeki macunu sakince yere bırak ve oradan uzaklaş @SERKO :D:D:D

Zaten ne geldiyse bitkisel kürden geldi başıma 1,5 yıldır hiç kesmiyorum bağımlılık yaptı kurşun asker gibiyim hocam hahahaha

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363

Merhaba dostlar.

Günceme göre MK677 de nerede ise 1 ay olmuş. 

Artık gönül rahatlığı ile üzerinde konuşabilirim.

Şuan ne kullanıyorum:

• 90mg/hafta Testosteron enhantate
  • 20mg/gün NOXY MK-677

Daha önce de bahsettiğim gibi kilo kaybını durdurmuştu. Şimdi üzerine kilo da eklenmeye başladı. Açıkçası bu beklediğimden daha hızlı oldu. Definasyonda 77kg civarına çekti beni. Bundan sonra anabolik kullanır mıyım bilmiyorum ama velev ki kullandım diyelim; PCT protokolüne muhakkak MK-677 ekleyeceğim. Son enjeksiyon günü başlar, PCT bitimine kadar kesmem. Çünkü PCT'nin en büyük handikapı malumunuz ki kütle kaybı. Bunu hemen hemen durdurup, androjenik hormon sistemini de bozmayan bir nimet artık benim için.

Antrenman performansına devasa etkisi var diyemem. Ama anabolikten çıkınca mental düşüşü de hızlıca toparladığını söyleyebilirim. Hak verirsiniz ki trenden çıkmış biri için MK677 antrenman performans artışı deve de kulak kalıyor.

Libido üzerine etkisi normalde yok gibi görünse de bence var. Normalde anabolikten çıkınca uzunca süre tahrik eşiği düzelmiyor. Enteresan şekilde çabuk düzeldi. Sokakta yürürken ilgi çekici bir şey gördüğünüzde hızla etkilenebiliyorsunuz. Uzun küre girip çıkmış biri için bu 5-6 aydan önce hayaldir normalde.

Uyku üzerine dehşet faydaları var. Öncelikle belirteyim ki MK-677 kullanacaksanız uyuyacaksınız arkadaşlar. Uykudan çalmanıza müsaade etmez. Uykunuzu getirir borcunuzu ödeyene kadar. Yatmanız ve uyumanız bir oluyor. Gayet dinç olarak yataktan kalkıyorsunuz. Normalde de hemen uyuyan biriyim ama bu normalden farklı. Uyumak ile derin uykuya dalmak arasında biraz zaman farkı olur. MK-677 etkisinde ise durum çok iddialı. İşyerinde öğlene kadar 15 dakikalık bir molam var. Öğlen de 45 dakikalık molam var. 

66ac756650c14_WhatsAppImage2024-07-30at5_27_48PM.thumb.jpeg.9638507caf57f0410735704e51b9039a.jpeg

Bakın bu fotoğraf çok şey anlatıyor. 1 saatlik mola süresi toplam. Yemek ve etkileşim için geçen zamanı düştüğünde 35 dakika ancak kalır. Sandalye de, sesli fabrika ortamında ve ışık altında uyuyup uyanmak için 35 dakika. 35 dakikanın 33 dakikasında uyumuşum ve 12 dakikası bu ortamda derin uyku! İşte MK677'nin gücü buradan geliyor. O yüzden diyorum ki "eğer MK-677 kullanıyorsanız uyumak zorundasınız". İlaç işini yapsın ve siz de verim alın. Tüm bu gelişimi ben günde 4,5-6 saat arası uyuyarak elde ettim. 8 saat uyuyacak vaktim olsa eminim çok daha iyi sonuçlara ulaşacağım. 

Gelelim sivilce konusuna. Savaş işe yarıyor gibi duruyor. Sivilcelerde gerileme var. Yukarıda postumda yazdığım mücadele biçimini ve alet edevatı harfiyyen kullanıyorum. Henüz deniz ve güneş aşamasına geçemedim. O da önümüzdeki hafta başlayacak. 

Sonrası için artık Testosteron Cypionate ve MK-677 kesin olacak. Bunlar sürekli alınacak. Üzerine ekleyeceğim androjenik sarms yada anabolik dokunuşa henüz karar vermiş değilim. Hala üzerinde düşünüyor ve araştırıyorum. 

• Beğen 3
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363

Merhabalar.

@SERKO'nun bitkisel kür 1 formülünü bugün aktarıma teslim ettim. Kendisinin bilgisine güvenirim. Görür görmez dediği şey "Abi eğer yeniden çocuk yapmak istemiyorsan bunu yediğinde iyi korun. Çok sperm artırır libido yapar bu. Testosteron yükseltir." Tam da dedim onun için kullanacağım. 900TL tuttu. Yarına hazır edecek.

Yukarıdaki postumda bir şeyden bahsetmemişim. Yukarıda yazdıklarıma ilaveten eklem ağrıları da başladı. Bizlerim ağrıyor. Sanki büyüme çağındaki gibi. Bu baya bildiğin büyüme hormonu etkisi. NOXY MK-677 işini iyi yapıyor. Ağrılar günlük hayatıma mani değil.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497
rastlantisal, 03.08.2024 - 17:26 yazdı:

Merhabalar.

@SERKO'nun bitkisel kür 1 formülünü bugün aktarıma teslim ettim. Kendisinin bilgisine güvenirim. Görür görmez dediği şey "Abi eğer yeniden çocuk yapmak istemiyorsan bunu yediğinde iyi korun. Çok sperm artırır libido yapar bu. Testosteron yükseltir." Tam da dedim onun için kullanacağım. 900TL tuttu. Yarına hazır edecek.

Yukarıdaki postumda bir şeyden bahsetmemişim. Yukarıda yazdıklarıma ilaveten eklem ağrıları da başladı. Bizlerim ağrıyor. Sanki büyüme çağındaki gibi. Bu baya bildiğin büyüme hormonu etkisi. NOXY MK-677 işini iyi yapıyor. Ağrılar günlük hayatıma mani değil.

Hocam tamda bundan bahsediyordum bitkisel kür çok etkili..

mk nın bende ki yan etkileri şu şekilde ; hayatımda yaşamadığım bir iştah artışı , dizlerde ağrı ,çok fazla halsizlik ve uyuşukluk ve ayak bileklerinde ara ara ödem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
SERKO, 19 saat önce yazdı:

Hocam tamda bundan bahsediyordum bitkisel kür çok etkili..

mk nın bende ki yan etkileri şu şekilde ; hayatımda yaşamadığım bir iştah artışı , dizlerde ağrı ,çok fazla halsizlik ve uyuşukluk ve ayak bileklerinde ara ara ödem

Demek ki kullandığın MK677 çalışıyor dostum. Yalnız anlattığın her şey büyüme dönemindeki bir ergen erkeği anlatıyor farkında mısın? B

u da bize MK677'nin işini yaptığını gösteriyor.

66b339e3a8474_WhatsAppImage2024-08-07at12_08_18PM.thumb.jpeg.37d690e4adb97b27638956657fb2cd29.jpeg

2 kavanoza böldürdüm ve buzdolabında muhafaza ediyorum. Cumartesi günü kullanmaya başlayacağım. Yarın kan tahlilim var ve aç gitmem gerek. Bununla başlayacağım rutin bozulmasın.

Sağdakini buzdolabında saklayıp soldakini serin ve güneş görmeyen yerde, alüminyum folyo ile sarılı olarak tutacağım. Çünkü kullanmadan önce homojenite açısından şişeyi çalkalamak gerekiyor. Dolapta duran ürüne bunu yapmak mümkün görünmüyor.

Sivilce konusuna değinmek istiyorum bu sefer. Tasarladığım tedavi yöntemi işe yarıyor. Bir hayli kurudular ve kuruma hızı artmaya başladı. Aradaki farkı anlamanız için size iki görsel göstereceğim.

66b33ad0bc90e_WhatsAppImage2024-07-04at10_11_55AM.thumb.jpeg.efa4dc10bb07a0757470ad07d44d227f.jpeg

Tepe noktası bu değil. Bundan daha kötü bir noktada tedaviyi başlattım.

66b33aed08ad3_WhatsAppImage2024-08-07at11_49_00AM.thumb.jpeg.6e96d579f3b924c8f19aebcca7cbca30.jpeg

Bu sabah çektiğim fotoğraf da bu. Şurada gördüklerinizin çoğu deniz ve güneşle yok olacak lekeler.

Sivilce herkesin sorunu olduğu için değişimi görsellerle anlata anlata devam edeceğim.

• Beğen 1
  • Alkış 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497

mk evet iyi çalışıyor ama aşırı halsizlik oluyor kıvamı gayet iyi görünüyor bende folyoya sarıyorum hocam  sivilceleri nac ve liv 52 ile hallettim ben hocam eser kalmadı üstüne de 1 saat güneşlendim tertemiz ..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
SERKO, 2 dakika önce yazdı:

mk evet iyi çalışıyor ama aşırı halsizlik oluyor kıvamı gayet iyi görünüyor bende folyoya sarıyorum hocam  sivilceleri nac ve liv 52 ile hallettim ben hocam eser kalmadı üstüne de 1 saat güneşlendim tertemiz ..

keske karacigerden olsa. Mucadele cok kolay olurdu. Bu olasi en inatci sivilce türü. 

Yeri gelmisken soyleyeyim. Kurde sivilce sorununuz varsa asla ama asla tug dokucu krem yada hamam otu kullanmayin. Zaten zayiflamis cilt sagliginin icinden geciyor. Ben bunu tecrube ederek ogrendim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    23
SERKO, 44 dakika önce yazdı:

Liv 52yi karaciğer için kullandım hocam bende sivilcelere iyi geldiğini bilmiyordum. Trenden sonra aşırı sivilcelenme olmadı bende tek tük. @rastlantisal hocam sizinle hemen hemen aynı dönem bıraktık Treni. Libido kaybı yaşıyormusunuz sizde. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

keske karacigerden olsa. Mucadele cok kolay olurdu. Bu olasi en inatci sivilce türü. 

Yeri gelmisken soyleyeyim. Kurde sivilce sorununuz varsa asla ama asla tug dokucu krem yada hamam otu kullanmayin. Zaten zayiflamis cilt sagliginin icinden geciyor. Ben bunu tecrube ederek ogrendim.

İki gün önce hamam tozu kullandım :)

Halo0619, 20 dakika önce yazdı:

Liv 52yi karaciğer için kullandım hocam bende sivilcelere iyi geldiğini bilmiyordum. Trenden sonra aşırı sivilcelenme olmadı bende tek tük. @rastlantisal hocam sizinle hemen hemen aynı dönem bıraktık Treni. Libido kaybı yaşıyormusunuz sizde. 

Çok iyi geliyor liv ve nac işi çözüyor bende birde mevsiminde enginar ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
Halo0619, Bir saat önce yazdı:

Oncelikle turkce karakter kullanmadan yazdigim ici  herkesten ozur diliyorum. Cep telefonundan yaziyorum. 

Libido kaybi basta olsa da cabucak toparladi. 30lu yaslarin basindaki gibiyim. O sureci de basligimda adim adim yazdim. Hatta son noktada artik natural etkilesimden farki kalmadi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    23
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Oncelikle turkce karakter kullanmadan yazdigim ici  herkesten ozur diliyorum. Cep telefonundan yaziyorum. 

Libido kaybi basta olsa da cabucak toparladi. 30lu yaslarin basindaki gibiyim. O sureci de basligimda adim adim yazdim. Hatta son noktada artik natural etkilesimden farki kalmadi.

Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Toparlanmanıza çok sevindim. Pctye ne zaman başlayacaksınız? ve Nasıl bir pct uygulayacaksınız? Bende 1 aya kürü sonlandırıp pctye geçecem. Sizin tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16

hocam wp butonundan mk677 mk2688 ve rad140 alıp kullanmayı planlıyorum, yanında monster pack mı kullanmalıyım yoksa black guardian mı? pack kullanacaksam içerisinde d3 vitamini mevcut d vitamini alıp kullanmama gerek var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
gönderildi (düzenlendi)
berko110, 30 dakika önce yazdı:

hocam wp butonundan mk677 mk2688 ve rad140 alıp kullanmayı planlıyorum, yanında monster pack mı kullanmalıyım yoksa black guardian mı? pack kullanacaksam içerisinde d3 vitamini mevcut d vitamini alıp kullanmama gerek var mı?

MK677 digerlerinden farkli. Vucuda kulfeti yok. Ama androjenik sarms kullaniyorsan risk almamak icin black guardian + NAC + enginar eksrati kullanmani tavsiye ederim.

Monster pack ise yogun spor yapanlarin genel olarak kullanmasi gereken harika bir supplement.

Ayrica sadece sarms gidecek olsam Serko'nun bitkisel kur 1i ile alpha kingi de muhakkak listeme eklerdim. Ben 90mg/hafta testosteronda oldugum icin dongu dusunmem gerekmiyor.

@Halo0619 44 yasinda oldugum icin Trt doz devam edecegim. Ama gercek TRT doz.

Lakin suan pct yapsam dongu cabucak acilir. Cunku vucuda o zamani tanidim ve bunun icin hazir. Testisler bile kendi boyunda. Oyle ki "bitkisel kur 1" uygularken 90mg testoya ragmen FSH canlanir diye endise ediyorum. 1 ay sonra spermlerime baktiracagim.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16

bitkisel kür 1 dolapta hazır bekliyor, öyleyse black guardian+ monster pack+nac alıyorum ve d vitaminine gerek yok sanırım

nac dediğimiz şeyi eczaneden mi alıyoruz ve enginar yerine green detox benzeri şeyler tüketsem olur mu?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497

Nac 600 eczaneden alıyorsun yanına enginar ekleyebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16
SERKO, 2 dakika önce yazdı:

Nac 600 eczaneden alıyorsun yanına enginar ekleyebilirsin

black guardianın içinde 50mg enginar varmış, yeterli olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
berko110, 1 saat önce yazdı:

black guardianın içinde 50mg enginar varmış, yeterli olur mu?

Fazla tuketmek fayda saglar zarar saglamaz. Icin rahat olsun. Ayrica D vitamini almana gerek yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.