Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

rastlantisal

Rastlantısal 2023 - 2024 kür günlüğü

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.370
gokalaf, 52 dakika önce yazdı:

ben @rastlantisal hocamla reelde görüştüm. Kendisi fotoğraflardakinden 2 kat daha büyük :)

Artık son gördüğünden 1 size daha büyüğüm :D. Teşekkür ederim kardeşim.

----------------------------------------------------------------------

Sırası ile şunların siparişini geçtim:

1. https://www.hepsiburada.com/balen-omega-3-norvec-balik-yagi-1380-mg-200-kapsul-p-HBV00000L4FK6?magaza=LokmanAVM
  2. https://www.hepsiburada.com/shiffa-home-medan-deve-dikeni-enginar-620-mg-60-kapsul-2-adet-pm-HBC00004HNU61
  3. https://www.supplementler.com/urun/kingsize-nutrition-monster-pak-500-gr-17198

Metin hocamın söylediği D vitamini için eczaneye yetişemedim. Yarına kaldı. 

Tatlı tamamen menümden kalktı. Bakalım gelişmeler nasıl olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.370

Merhaba dostlar. 

65c67950b921b_WhatsAppGrsel2024-02-09saat21_45.13_2c2a3d75.thumb.jpg.6eea1904801af05a6285372ef89e3dae.jpg

Topladım sayılır lazımlıları. Balık yağı gelmedi ama oğlanın balık yağına salça oldum şimdilik. Pazartesiye o da gelir.

1 ay yoğun MCT yüklemesi ile değerler nasıl oynuyor hep beraber göreceğiz. Hepimiz için rehber olmuş olur.

DÜZENLEME: Formülü çok sevdiğim ama tadından nefret ettiğim monster pak, tadını düzeltmiş arkadaşlar. Bilginiz olsun. Afiyet ile içtim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370

Merhaba dostlar.

Şu bir kamyon MCT ürününden hangisi yapıyor bilmiyorum ama biri beni geceleri tuvaletten çıkmaz eyledi.

Bu hafta Tren ile gelen tanrı modu da açıldı. Bu başka bir özgüven seviyesi. Bu kadar yüksek aura ile gezince ilgi çekiyorsunuz. Yanılıyor muyum diye güneş gözlüğü takıp marmaray trenini boydan boya yürüdüm. Gözlem için kullandığım bir yoldur. Uzanmış ayaklar hemen toplandı ve gözler kaçamak bakışlarla üzerimde. 

Bugün ise dostinex ve yarım arimidex de 10. gün ve gergin hissediyorum. Bu konuda @Rdm dostumun varsayımı var. Ona göre bu siniri E2 yapıyor. Bir noktada haklı olabileceğini düşünüyorum çünkü eklemlerim hala tam sulanmadı. Yani prolaktin aşağıda gibi. İş yoğunluğundan gidip anlık test verme imkanım olmadığına göre, bu akşam sadece yarım arimidex için yarın ki duruma bakacağım.

65ca709b339e8_WhatsAppGrsel2024-02-12saat22_20.00_d43c00aa.thumb.jpg.8c46fc4651f4fb1a656e3e6f6f9f7e34.jpg

Bana ilk hanginiz Kratos dedi bilmiyorum ama fena moda soktu beni :D

Bunu misyon edinip yürüyorum. Kellik ve sakal bir işe yarasın :D

Güncelleme (13.02.2023 08:45) 

Gerginlik devam ediyor. Demek ki sorun E2 değil Prolaktin. Akşam da yarın dostinex alıp durumu gözlemleyeceğim.

• Beğen 5
  • Cool 1
  • 100 Puan 2
  • Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361

Kratos olayında benimde katkım olmuş olabilir ama hakkını veriyorsun be abi 😁😁😁 Abi tren gerçekten adamı fena moda sokuyor. İnsanların bakışları konuşmaları şımartıyor😅 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
Diver, 13.02.2024 - 09:09 yazdı:

Kratos olayında benimde katkım olmuş olabilir ama hakkını veriyorsun be abi 😁😁😁 Abi tren gerçekten adamı fena moda sokuyor. İnsanların bakışları konuşmaları şımartıyor😅 

Ne dediğini sadece Tren kullananlar anlar :)

Dün bir öfke atağı yaşadım. Hepi topu 1 gün geç dostinex aldım. Trenin tehlikesi de bu. Normalde hafif tepki vereceğin şey devleşebiliyor. O yüzden trende kesinlikle ama kesinlikle prolaktin kontrol altında tutulmalı. Hemen ve aç karnına yarım doz dostinex içip sporumu yaptım. Kana karıştığında sakinleştirdi. Şuan dizlerimde biraz ağrı var ama daha önce bir başlıkta da söylediğim gibi yüksek prolaktin nedeni ile yan etki yaşamaktansa düşük prolaktin nedeni ile yan etki yaşamayı tercih ederim.

Aman gençler dikkat edin. Bu iş oyun değil. Bir anda işler kontrolden çıkabilir ve yıllarca pişmanlığını yaşayabilirsiniz. Asla oto kontrolü ve önlemi elden bırakmayın. "Bana bir şey olmaz" demeyin.

Öyle bir olur ki işin içinden çıkamazsınız.

• Beğen 1
  • 100 Puan 1
  • Şerefe 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370

Merhaba dostlar. 

Durum bildirimi yapayım. (150 testosteron enhantate + 200 tren enhantate) / hafta kullanımına başladım başlayalı testisler büyümeye ve dolmaya başladı. Sıvı miktarı bir hayli arttı. Cinsel istek ve performans çok iyi. Ancak mecburen kullandığımız prolaktin baskılayıcıdan ötürü arada peniste düşük his durumu olabiliyor. Ereksiyona zararı yok ancak orgazmı uzatabiliyor. Prolaktin yükseldikçe kıskançlık başlıyor. Koruyucuyu atınca kıskançlık gidiyor. Bu hipofiz yüzünden yüksek prolaktin sorunu yaşayan insanların halini anlar oldum. İşleri gerçekten zormuş.

MCT başladım başlayalı böbrekleri hissetmez oldum. Her şey daha yolunda gibi geliyor. 1.5 ay sonra yeniden kan testi yaptıracağım ve yan yana kıyaslarız zaten.

En büyük sıkıntıyı gardropta yaşıyorum. Omuzlardan dolayı artık 2XL gömlek tam oturuyor. 3XL giysem sırıtmıyor. Çok sevdiğim kıyafetleri giyemez oldum. 

Antrenman ve performans için diyecek bir şeyim yok. Orada her şey çok yolunda.   

• Beğen 4
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
`Tesron    5

Başlangıç ve bitiş gayet güzel ve yerinde olmuş hocam. Allah sabır şifa versin inşallah dikkatli olun .

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370

Merhaba dostlar.

Arada aldığım yarım arimidexten sonra illaki bir kaç sivilce çıkıyordu. Bir süre tamamen almamaya karar verdim. Ta ki ereksiyon bozulana kadar. Şuanlık her şey yolunda. Tren libidosunu sonuna kadar yaşıyorum. Hatta girdiğim kürlerde libido olarak en tepe yaşadığım nokta bu. Beni 44den aldı 16 yaşına attı. Bilhassa kürde libido ve ereksiyon sorunu yaşamak istemeyenlere böyle bir setupı es geçmemelerini tavsiye ederim. 

Ayrıca testisler dolmaya devam ediyor ve gariptir natural zamanlarımdaki gibi etkileyici bir beden gördüğümde erekte olabiliyorum. Kür döneminde bu hiç olmuyordu. Gerek reseptör gerekse dopamin bombardımanı buna sebep olur kürlerde.Tek sorunum uykusuzluk. Uyumak için yeteri kadar zaman yok. Artık bir panda gibi kısa bir süre de zaman varsa oturduğum yerde uyuyorum. Zaman mekan fark etmiyor :D

MCT kullanımından beri kendimi daha rahat hissediyorum. Ama bu yanıltıcı olabilir. Hisler aldatabilir lakin matematik yalan söylemez. 1 ay sonra tekrar kan testi verdiğimde değişimi anlayacağız. Eğer düzelme yoksa veya kötüleşme varsa Blast kısmını bitirip cruise kısmına geçeceğim. Cruise da ise 2 ay devam edip yeniden kan testi vereceğim. Her şey yoluna girdi ise tekrar tren enhantate ile devam edeceğim ama bu sefer underground lab ürünlerinden değil, ilaç üreten firmanın laboratuvarından çıkma bir marka ile. Bunun bize sağladığı fayda ise şu olacak: 

1. Kullandığım underground markadan dolayımı kan değerlerim bozuldu?
  2. Benim vücudumun trene verdiği doğal savunma tepkisi mi bu? 

Eğer 1. seçenekten ise ve NOX markası ile daha stabil gidersem bundan sonra benim için underground faslı kapanmış olacak.

Eğer 2. seçenekten kaynaklanıyor ise TREN blastlarını daha kısa tutacak ve Blast & Cruise frekansını değiştireceğim.

Nihayetinde elimizde tapu gibi sağlık raporları olacak ve beraber karşılaştıracağız. Underground marka çalışıyor onda sıkıntı yok. Ama sadece çalışması yetiyor mu hep beraber göreceğiz canlar. Ayrıca 2 ay ara ile yaptırdığım testler ise bizlere kullandığımız MCT ürünlerinin ne denli işe yarar olduğunu göstermiş olacak. Bilerek her adımı şeffaf ve tane tane anlatıyorum. Biliyorum ki bunları kendine rehber eden insanlar var. Aynı şeyleri tekrar yaşayıp tecrübe etmelerindense kaleme alınmış tecrübenin izinden gitmek daha sürdürülebilir ve güvenli olacak.

Çok konuştum. Gelenek üzere birazda fotoğraflar konuşsun.

Beni zaten kratos diye diye moda soktunuz iyice :D

65ddbe8686c46_WhatsAppImage2024-02-27at13_17.35(1).thumb.jpeg.893febde040c8a1d9173598bc0e13c98.jpeg 65ddbe86d8b04_WhatsAppImage2024-02-27at13_17_35.thumb.jpeg.67ce1592f79aec3507fe3b64fbd77ef8.jpeg

• Beğen 9

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muzaffer    24

Üstadım altın değerinde bilgiler paylaşıyorsunuz, bu forum müthiş bir bilgi kaynağı. Teorik bilgilerin yanı sıra, yaşanmışlıkların paylaşılması ve değerlendirilmesi muazzam bir detay. Bu arada muhteşem bir görünümünüz var, omuz ve trapezler müthiş görünüyor. Umarım bir gün benimde böyle bir vücudum olur. 👍

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
muzaffer, 2 dakika önce yazdı:

Üstadım altın değerinde bilgiler paylaşıyorsunuz, bu forum müthiş bir bilgi kaynağı. Teorik bilgilerin yanı sıra, yaşanmışlıkların paylaşılması ve değerlendirilmesi muazzam bir detay. Bu arada muhteşem bir görünümünüz var, omuz ve trapezler müthiş görünüyor. Umarım bir gün benimde böyle bir vücudum olur. 👍

Çok teşekkür ederim. Tam olarak maksadım bu. Ansiklopedik bir günce olsun istedim.

Trapezler bana powerlifting zamanından armağan. Dikey çekme hareketlerinin ucu en nihayetinde trapezde bitiyor. Omuz konusunda old school her zaman iyidir. Genelde ayakta barbell ile press yapıp hemen peşinden lateral rise yapıyorum dinlenmeden. 5+5 zaten 10 set yapıyor. Diğer günde de sırt ile birlikte 5 set arka omuz çalışmış oluyorum. Çünkü geniş tutum ile göğüs hizasına çekilen sırt çekmelerinde illaki arka omuza da vuruyor. Bir kaç sette ön omuz sıkıştırması yapıp bitirmiş oluyorum haftalık omuz rutinimi. 

Göğüsler omuzlardan da sağlam. Onun ile ilgili detayı ise yaza doğru uzun uzun anlatarak yazacağım. Böylece "göğüs kaslarımı büyütemiyorum" diyenler için de rehber olacak. 

Eğer haziran ayına 80kg da define olursam tam olarak istediğim şeyi elde etmiş olacağım. 

Niye 80? çünkü bu benim optimum serilikte hareket edebildiğim ağırlık. Üzerinde hantallaşıyorum. Keza deca ile 90kg görmem mümkün ama o hantallığı sevmiyorum.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370

Merhaba dostlar. Stabil şekilde 150mg testosteron ve 200 mg tren enhantate kürüm devam ediyor. Enjeksiyonu artık 7 günde 2 değil 8 günde 2 kere yapıyorum. Çünkü istediğim hale geldim sayılır.

Bugün müsabık dostların yaptığı form kontrolünde kalan şeyin deri altı suyu olduğunu anlamış bulundum. 81KG'da bu düşük yağ oranı ve yaza henüz çok var. Eğer sağlığım müsaade ederse yaza suyu da atmış olarak 80 kg girebilirim. Yine yaptığımız form kontrolünde kanat başlarının yukarıda kaldığına kanaat getirdik. Evet bu genetik ama sırt antrenmanlarında kanat açma hareketlerini daha geniş aralıkta yapabileceğim hareketlere geçiyorum. Bu konuda kablo makinesi mükemmel. Bakalım nasıl olacak.

Vücut kılları ve sivilce izleri için kusura bakmayın. Kışın kesmiyorum çünkü çıkarken çok dert oluyor. Yaza artık katlanacağız. Sivilce izleri de boldenondan arkadaşlar. İyi bir bronzlaşma ile onlarda gidiyor. Bu dertten mustarip arkadaşlar karalar bağlamasınlar. 

Fotoğrafta açı ve pozdan dolayı çok belli olmasada alt göğüs ayrımı net dostlar. Yaza daha iyi anlarız zaten.

65e8c22b7114f_WhatsAppGrsel2024-03-06saat21_08.59_22eb8425.thumb.jpg.f67c188cc8f5e6d14948c10c6b36be21.jpg 

• Beğen 3
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370

Merhaba dostlar. Zaman bulup da bayadır başlığımı güncelleyememiştim. Vakti geldi artık.

Bir önceki yazımdan hemen sonra omuz sivilceleri (abartı değil ama var) peydahlandığı için trenbolone dozunu da düşürmüştüm. 4 günde 1 enjeksiyon yaptığımı da hesap ederseniz haftalık 150mg testo enhantate (iran), 150mg tren enhantate (merdivenaltı) dozuna düşmüştüm. Hedefimde bir değişikliğe neden olmadı. İstediğim gibi parçalanma da devam ediyor. Hali hazırda 80kg'ım ve yağ oranım baya düştü. Zaten fotoğraflardan da göreceksiniz.

Önümüzdeki ay ise NOXY testo enhantate ve NOXY Trenbolone enhantate geçeceğim. Açıkçası bunun da heyecanını yaşıyorum. Randıman aldığım markayı kolay kolay değiştirmem ama forumdaki kullanan dostların paylaştıkları beni meraka saldı.

Doz olarak ise 8 günde 250 testosteren ve 200 tren olacak. Peki neden testosteron artıracağım?

Daha önceki DHT türevi denemelerim benim oğlana yaramıştı. Adamın sivilce seti ile benim sivilcelere operasyon yapmak gibi bir hobisi oldu :D

Şimdi yeniden sivilceler çıkınca bir kaç deneme yaptım. İlk olarak eldeki dataları inceledim. Ereksiyon kalitesi fevkalade arttı ve orgazm süresi çok uzadı. Bu benim bünyemde doğrudan E2 düşüklüğüne dalalet. Tam emin olmak için bu süre zarfında 3 kere arimidex denemem oldu. Üçünde de orgazm nerede ise yarım saati geçmesine rağmen ereksiyon kaybolmadı. Ve 3 denemede de sivilcelerde artış oldu. DHT ve E2 ters orantılı olduğunu hesap edersek E2 dip yaptığında DHT yükselecek ve bu yaşadıklarımı yaşayacaktım. Yaşadım da. 

Doğal olarak yüksek testosteron ve düşük E2 olan bende 150mg testosteron + tren ile E2 dönüşümü olmadığından sorun yaşadığım kanısına varmış oldum. Bu noktada testosteron dozunu 250mg'a çıkarıp E2 aromatazı için vücuduma kaynak sağlayacağım. Eğer bu da yetersiz gelirse doz artırmak yerine kesinlikle bitkisel çözüm olan (etkisini hafife almayın) keten tohumundan destek alacağım. Sivilce hariç çok sorunsuz kür yaşıyorum. Sivilceler de saysan 15i geçmiyor. Vücudum prolaktin mücadelesi de benim lehime güzelleşti. Artık haftada yarım dostinexe ihtiyaç duymuyorum. Süre 15 günlere uzadı.

Kan değerlerim için mayıs başı tam teşekküllü kan testi vereceğim. Orada da dinlenme + supplement + doğru beslenmenin ne deneli önem arz ettiğini hep beraber göreceğiz.

Diğer bir konu ise cinsel hayat. Baya 20li yaşların başında gibiyim. Bazen yorucu oluyor ancak bu dürtüye karşı koymak kolay değil.

Trene dair hiç sinir olmadığı gibi tanrı modu da açık.

Enteresan gelen ise öğrenmenin kolaylaşması. Sanıyorum hayattaki çoğu flu çizgiyi silip her şey netleştiği için çok kolay öğrenir oldum. Sırf bu yüzden bile ömrüm boyunca TRT doz testosteron gidebilirim.

NOT: Arko traş sabununu hatırı sayılır süre omuz, göğüs ve sırtta denedim. Etkili olduğunu söyleyemem dostlar :)

6629729467a06_WhatsAppGrsel2024-04-23saat22_53.27_f4573be9.thumb.jpg.00e125d3c97290eb43011659c82b856e.jpg

Biraz hayatın içinden,

662972a98f31c_WhatsAppGrsel2024-04-23saat22_52.45_b93f190c.thumb.jpg.71e70806e3393cc299e8d7ba30f273e0.jpg

Birazda salondan fotoğraf :)

Sevgi ve saygılarımla.

• Beğen 6
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Abi çaktırmadan podyuma hazırlanır gbi gdiyorsun çok iyi gerçekten fakat dostanevi düşüncem ben azaltarak artık yavaş yavaş bu moddan çıkmanı tavsiye ederim arkandan aynı duruma kendi piskolojimi hazırlıyor durumdayım 3-5 sene daha sürecek olsada ve dost söylemi kabul ettiğin kabul ederek seviliyorsun only testoya geçiş yaparak trt dozlarda seni görmek beni daha mutlu edecek diğer türlü endişelerim artıyor özellikle tren kürün konusunda yanlış anlama kullanım esnasında deneyimin gereği sorun yaşayacağı düşünmüyorum fakat sonrasında aynı durum 25 yaşlarda grip çıkmaya benzemeyeceği kanaatindeyim umarım mod düşürmedim heyecanın ilk günkü gbi biliyorum ama ben seni kendine zarar verirken susarak alkışlayıp sonrasında konuşmak istemedim

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370

Endişelenme @Semih Erarslan. Bu kadar tren tecrübesi sadece 1 flakton sürdü. Sürenin uzunluğu dozun azlığından kaynaklanıyor. 1 flakton daha kullanıp trene ara vereceğim zaten. Biliyorsun ki bir tren kürü ortalama 2 flakton sürer. Sonraki dönem için peptidlerle harmanlanmış testo düşüncem var. Daha tam kafamda şekillenmedi. İyi dilek ve endişelerin için çok teşekkür ederim. Cansın.

@crosfredybizimkisi bir umuttu olmadı :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.