Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

rastlantisal

Rastlantısal 2023 - 2024 kür günlüğü

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.448
Delapuente, 40 dakika önce yazdı:

Anaboliklerde enjeksiyondan sonra nefes darlığı ya da öksürük yaşadınız mı peki? Ben Boldenon harici hepsinde yaşıyorum neredeyse. (Tren kullanmadım hiç) 

Trende yaşadım sadece. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.448

Merhaba arkadaşlar. 

1,5 ayı doldurdum 250mg sustanonda. İlk başta vücut hafiften sivilce atar gibi oldu (omuz başlarında ve göğüste 1-2 tane) sonra hemen duruma alıştı. Sivilce çıkmıyor. Tabi bunun yanı sıra son bir haftadır ereksiyon biraz bozuldu. Göğüs ucu hassasiyeti başladı. Sinirlilik ve alınganlık hali yok. Ama libido da yüksek. Bundan da anlıyoruz ki E2 yükseldi. Eğer prolaktin yükselse idi hem ruh halinde değişim olurdu hem de libido giderdi. Nedeni de malumunuz sustanon dalgalanması. Aynı dalgalanma cilt yağlarını da tetikliyor. 

Peki bu aşamada ne yapılabilir? İlk olarak sustanon ile devam edilecekse haftada 4 enjeksiyon şart. Yoksa ne E2 aromatazı ne de cilt yağlanması durur. Diğer bir yol ise testosteron cinsini değiştirip güvenli sulara geçmek. Bu noktada favorim her zaman İran Enhantatedır. Enjeksiyonda ağrı ve ödem yapmaması sayesinde evigen eklemeden kolayca enjekte edebiliyorum. Veya antiaromatazlar ile östrojeni balanslı tutmak.

Benim tercihim ise 1 hafta daha sustanon ile devam edip sonrasında iran enhantate geçmek olacak. Zaten son kullanma tarihi yaklaşmış sustanonlarımı da kullanmış oldum. Kalanları kullanmak için önümde en az 1 senelik süre var.

Dikkatimi çeken bir diğer konu ise östrojen yüksekliğinde bende kesinlikle sivilce olmuyor. Geçmişe dönük olarak girdiğim kürleri incelediğimde de bu sonuç çıkıyor. E2 yüzünden DHT baskın hale gelemediği için sivilcelenme de olmuyor. İlave kıllanma olmuyor. Kürümün ilerleyen aşamasında bu bilgiyi değerlendirip tekrar test edeceğim.

Gelelim kazanımlara. Her bölgede 1-3cm arası ölçü artımı oldu. Bel 4cm incelirken oldu üstelik bunlar. İnatçı bacaklarım bile 3cm kadar büyüdü. Kalf 1cm büyüdü. kollar omuzlar zaten cabası. Göğüs 1 cm büyüdü görünse de görüntüde daha çok büyüdü. Çünkü uzun PCT + kürsüzlük + 3 ay aranın ardından o bölge yağlanmıştı. Yağ azaldı kas arttı. Görüntü zaten keskinleşmeye başladı. Sanıyorum yaza 80km cut hedefimi tutturacağım.

Prostat biraz şişti. Aktara gidip biraz alışveriş yapmam gerekiyor. Orada idrar kalma hissinden hoşlanmıyorum. Ayrıca değerli arkadaşlarımızın forumda bahsettiği çakşır, keçi boynuzu özü vs gibi şeyleri de alıp sonucu gözlemlemek istiyorum. Önce kendim denemeliyim ki sonrasında tavsiye edebileyim. 

Şimdilik durum bu kadar canlar. Akşam vakit olursa fotoğraf ve videolar ile başlığı desteklerim. Sosyal medyaya yüklemesinin kolaylığından dolayı ara ara atıyorum ama bu aralar kendi başlığımı ihmal ettim.

Saygılarımla.

• Beğen 4
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    476

Hocam şu forumda heykeli dikilecek 2,3 kişiden birisiniz vallahi :) @Rdm kankanız @metinav abi siz iyi ki buradasınız.

Konunuzu baştan sona okudum adım adım rehber niteliğinde çoğu arkadaşa tecrübe olacak bir konu.

Fotoğraf olursa bende merakla bekliyorum. :) 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539
GHOST, Bir saat önce yazdı:

Hocam şu forumda heykeli dikilecek 2,3 kişiden birisiniz vallahi :) @Rdm kankanız @metinav abi siz iyi ki buradasınız.

Konunuzu baştan sona okudum adım adım rehber niteliğinde çoğu arkadaşa tecrübe olacak bir konu.

Fotoğraf olursa bende merakla bekliyorum. :) 

Fotoğraf özürlü o,  üstelik Türkan Şoray gibi kanunları var üstsüz poz vermez asla :) 

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448
Rdm, 23 dakika önce yazdı:

Fotoğraf özürlü o,  üstelik Türkan Şoray gibi kanunları var üstsüz poz vermez asla :) 

Geçen yarışmacı arkadaşım verdirdi poz. Ben bile kendime hayret ettim.

Oha dedim kaldım. İş poz ve ışıkta bitiyor. Biz poz vermesini bilmiyoruz çok net. :D :D:D 

Genel kompozisyonu incelemek için yaptırdı bunu. aklıma da foto çekilmek gelmedi. Sonra gittim kendi kaput tekniklerimle poz verdim :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448

Merhaba canlar. 

Bugün sizlere sivilce izlerini görebilmeniz için iki video atacağım. Hem de geçen haftadan form videolarım işte. Bu yaz güneşlenemedim. Güneşlendiğinde hiç bir şey kalmıyor. Arada göreceğiniz ufak tefek çukurların ise çaresi lazer. Benden size tavsiye omuz sivilcelerini asla patlatmayın. Bırakın kendini ne halt ediyorsa etsin.

Şuan için sivilce oluşumum yok.

Whatsapp Video 2023-10-30 At 09.26.23.m4v

Whatsapp Video 2023-10-30 At 09.26.29.m4v

2 haftadır beslenmemi takibe aldım. Beklediğimden daha fazla yağ ve daha az karb var. O yüzden artık smooth ile pirinç ununa geçmeye karar verdim. 1200 kalorilik ve 200gr karblık bir formül hesapladım. Artık gerisi makine aldığımda denemek olacak. Denediğimde ve damağıma uygun lezzete ulaştığımda formülü paylaşırım.

• Beğen 1
  • Ödül 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Merhaba canlar. 

Bugün sizlere sivilce izlerini görebilmeniz için iki video atacağım. Hem de geçen haftadan form videolarım işte. Bu yaz güneşlenemedim. Güneşlendiğinde hiç bir şey kalmıyor. Arada göreceğiniz ufak tefek çukurların ise çaresi lazer. Benden size tavsiye omuz sivilcelerini asla patlatmayın. Bırakın kendini ne halt ediyorsa etsin.

Dahafitol dilediğin aroma rice  (muzlu favorim) + whey (çikolatalı karamel favorim) + damla çikolata bunlarla beraber bi kek yapıp üzerine badem ezmesi + çilek + Hindistan cevizi yozu ile süslersen her gün bıkmadan usanmadan yersin 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    476
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Merhaba canlar. 

Hocam sek karizma :D 

Önceki zamanlar vücut kendini belli etse de şuanki haliniz çok iyi çok beğendim ve kel olmak herkese yakışmaz size yakışıyor :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448
GHOST, 49 dakika önce yazdı:

Hocam sek karizma :D 

Önceki zamanlar vücut kendini belli etse de şuanki haliniz çok iyi çok beğendim ve kel olmak herkese yakışmaz size yakışıyor :D 

Teşekkür ederim. Henüz formun başı bu. Asıl form yaza gelecek. Şuan vites artırarak devam ediyorum.

Sonra off günlere ölümcül kardiolar eklenecek vs vs :)

Doz olarak 250MG'dan memnunum. Bu akşam İran enhantate enjekte edeceğim. Bakalım ilerleyen günlerde bizi ne bekliyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    864

Salonda nazara gelmeyin hocam dikkat :) 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

Merhaba canlar. 

Şuan için sivilce oluşumum yok.

Whatsapp Video 2023-10-30 At 09.26.23.m4v

Whatsapp Video 2023-10-30 At 09.26.29.m4v

2 haftadır beslenmemi takibe aldım. Beklediğimden daha fazla yağ ve daha az karb var. O yüzden artık smooth ile pirinç ununa geçmeye karar verdim. 1200 kalorilik ve 200gr karblık bir formül hesapladım. Artık gerisi makine aldığımda denemek olacak. Denediğimde ve damağıma uygun lezzete ulaştığımda formülü paylaşırım.

çoğu gence taş çıkarırsınız hocam başarılar. ereksiyon bozukluğu için herhangi bir önlem alıcak mısınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448

Teşekkür ederim canlar. 

Önce yarım dostinex aldım. 1 gün sonra da 1 arimidex aldım. Sorun kalmadı.

Dün akşam ilk iran enhantate enjeksiyonunu yaptım. Turuncu uç ve bacaktan. Evigen vs karıştırmadım. Özlemişim bu konforu :)

@forbitsalonunda demirbaş listesinde dummbell, barbell, ağırlıklar, makinalar ve benim adım var. :D

Bu zaten altyapı çalışması. Asıl form yaza doğru gelecek. 

Teşekkür ederim yorumlarınız için.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448

Teşekkürler arkadaşlar. Şöyle kür başı formunu da atayım tam olsun. Sevgili dostum @Rdm'in bana hep "Türkan Şoray yasaları var soyunup foto çekmez o" lafına muhalefet olarak aşağıya atıyorum :D

6540fcd365ba3_WhatsAppImage2023-10-30at20_49_11.thumb.jpeg.bec1185cf4f48c8abc83c908fe262369.jpeg

Karın ve bel bölgesi incelmeye başladı demiştim. Karın kasları çıtırdan kendini göstermeye başladı. 

• Beğen 1
  • ahahaha 1
  • Alkış 1
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo    10
rastlantisal, 56 dakika önce yazdı:

Teşekkürler arkadaşlar. Şöyle kür başı formunu da atayım tam olsun. Sevgili dostum @Rdm'in bana hep "Türkan Şoray yasaları var soyunup foto çekmez o" lafına muhalefet olarak aşağıya atıyorum :D

Karın ve bel bölgesi incelmeye başladı demiştim. Karın kasları çıtırdan kendini göstermeye başladı. 

bravo hocam buyuk bir merakla takip ediyor olacagim,genclere tas cikarirsiniz devam👏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Susta    4

Hocam @rastlantisal  Ben sustanon 7 hafta boyunca kullandım anapolonda 3 hafta çok güç artışıda yaşadım fakat şöyle bir sıkıntı oldu sertleşme ve libido kaybı metinav hoca 2020 yılında 40gün 12,5 klomen kullanırsanız iyi geliceğini söylemiş bir arkadaşa şuan kürüm biteli tam 1 hafta oldu kürün son hastasında günde 2 tablet 50mg klomen kullandım sertleşme düzelsin diye birde prolaktin 22 çıkmıştı tahlilde onun içinde 1 tane dostinex attım yani Allah rızası için şu libido sertleşme konusuna bir el atın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448
Susta, 9 saat önce yazdı:

Hocam @rastlantisal  Ben sustanon 7 hafta boyunca kullandım anapolonda 3 hafta çok güç artışıda yaşadım fakat şöyle bir sıkıntı oldu sertleşme ve libido kaybı metinav hoca 2020 yılında 40gün 12,5 klomen kullanırsanız iyi geliceğini söylemiş bir arkadaşa şuan kürüm biteli tam 1 hafta oldu kürün son hastasında günde 2 tablet 50mg klomen kullandım sertleşme düzelsin diye birde prolaktin 22 çıkmıştı tahlilde onun içinde 1 tane dostinex attım yani Allah rızası için şu libido sertleşme konusuna bir el atın 

sportif manada kendini tanıtarak ayrıca bir başlık açarsan seve seve herkes yardımcı olur. Açtığında beni de etiketlersen gözden kaçırmam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448

Merhaba canlar. Bugün enhantate 4. enjeksiyon olacak. Özlemişim iran enhantatenin sorunsuzluğunu. 

Dick gitti, libido delirdi. Cilt yağlanması hala var ama azaldı. 

Tabi eş zamanlı olarak başladığım çakşır suyu + keçi boynuzu özü pekmezi tüketmeye başlamamla da alakalı olabilir libido.

@SERKO bir çok yazısında bundan bahsetmişti. Denemek istedim.

Eş zamanlı başlamasam daha iyi olurdu. Elimizde data olurdu. Artık ilerleyen süreçte benzer durum yaşarsam ayrıca deneyeceğim.

654c9a15e92a7_WhatsAppImage2023-11-09at11_36_07.thumb.jpeg.9e32bc6d1ac2720f1b6299c07fe17691.jpeg

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    333
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Merhaba canlar. Bugün enhantate 4. enjeksiyon olacak. Özlemişim iran enhantatenin sorunsuzluğunu. 

Dick gitti, libido delirdi. Cilt yağlanması hala var ama azaldı. 

Tabi eş zamanlı olarak başladığım çakşır suyu + keçi boynuzu özü pekmezi tüketmeye başlamamla da alakalı olabilir libido.

@SERKO bir çok yazısında bundan bahsetmişti. Denemek istedim.

Eş zamanlı başlamasam daha iyi olurdu. Elimizde data olurdu. Artık ilerleyen süreçte benzer durum yaşarsam ayrıca deneyeceğim.

abi bomba gibi görünüyorsun sorunsuz sıkıntısız bir kür geçirirsin insallah..Bitkilerle alakalı yazımı çok yakında yazacağm bu aralar baya yoğunum.Bu arada keçiboynuzu özünü 1,5 yıldır aralıksız bitki çaylarına da ara ara devam ediyorum keçiboynuzu özü çayını da tavsiye ederim mücizeler bitkiler de :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448

Açım uşaklar çok açım :D

kilo kaybetmeden uzun soluklu kür olayı meyvelerini vermeye başladı. Belden 7 cm gitti. Ama diğer bölgelerde düşüş yok üstüne artış var. Bacak antrenmanlarını hep kaçırdığım için bacak, kalça ve karnı ayrıca bir güne aldım artık. 1 güne de kardio ekledim. BB hariç tüm planlı sporlar iptal yani. 

Haftalık 250mg iran enhantate ile devam ediyorum. 

Tüm bunların dışında ereksiyonda biraz sıkıntı var. Zor ve kalitesiz ereksiyon + erken boşalma durumunu baz alarak benim bünyeme göre sorunun doğrudan E2 ile alakadar olduğunu söyleyebilirim. Göğüs ucu hassasiyeti şuan yok. Yani prolaktinim tölerans aralığında. Sevgili dostum @Rdmile yaptığımız değerlendirmede haftada 2 kere yarım doz arimidex ile durum takibi yapacağız. Eğer bu sorunu çözüyorsa durup duruma bakacağız. Tekrar ederse masteron da ilave edip dozu testler ile ayarlayacağız. Tekrar etmez ise ne ala. 

Bu kadar kelam yeter. Birazda fotoğraf zamanı.

655c68413e8b9_WhatsAppImage2023-11-20at19_13_18.thumb.jpeg.fe73f8685407645b9866bdb3e32e0348.jpeg

• Beğen 3
  • Alkış 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539
rastlantisal, 21.11.2023 - 11:20 yazdı:

Açım uşaklar çok açım :D

kilo kaybetmeden uzun soluklu kür olayı meyvelerini vermeye başladı. Belden 7 cm gitti. Ama diğer bölgelerde düşüş yok üstüne artış var. Bacak antrenmanlarını hep kaçırdığım için bacak, kalça ve karnı ayrıca bir güne aldım artık. 1 güne de kardio ekledim. BB hariç tüm planlı sporlar iptal yani. 

Haftalık 250mg iran enhantate ile devam ediyorum. 

Tüm bunların dışında ereksiyonda biraz sıkıntı var. Zor ve kalitesiz ereksiyon + erken boşalma durumunu baz alarak benim bünyeme göre sorunun doğrudan E2 ile alakadar olduğunu söyleyebilirim. Göğüs ucu hassasiyeti şuan yok. Yani prolaktinim tölerans aralığında. Sevgili dostum @Rdmile yaptığımız değerlendirmede haftada 2 kere yarım doz arimidex ile durum takibi yapacağız. Eğer bu sorunu çözüyorsa durup duruma bakacağız. Tekrar ederse masteron da ilave edip dozu testler ile ayarlayacağız. Tekrar etmez ise ne ala. 

Bu kadar kelam yeter. Birazda fotoğraf zamanı.

Hepsi iyi güzelde belini nasıl inceltebiliyorsun bunun sırrını vermedin bana bir türlü :P

E2 olayını konuştuk, sustanonun güzel yanları olduğu gibi kötü yanlarından biri de diğer tekli esterlere göre ereksiyon kalitesini daha çabuk ve uzun süreli etkiliyor.

Her sustanon küründen sonra bu yüzden en az 1 ay daha enantate veya cypionat esteri ile testosterona devam edilmesi gerektiğini bu gibi durumları eleyebilmek için öneriyoruz zaten. 

Sustanon veya herhangi bir kürde bazen 10 kaplan gücünde bazen emekli albay modunda olmak gayet normal. Testosteron dalgalanmasını dozları bölerek ayarlayabilsek dahi, aromatize olup yükselen e2 ve bozulan hormon döngüsü nedeniyle hipofizin prolaktini fazla/az salgılamasıyla libido ve ereksiyon sorunları yaşamamak için şanslı azınlıkta olmak gerekli. Üstelik libido ve ereksiyon sadece e2 prolaktin testosteron üçlüsü ile düzelip bozulan bir şey değil.

Bu arada belirtmeden geçilemeyecek kadar hatlar iyi çıkmış meydana  :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448
Rdm, 21.11.2023 - 12:12 yazdı:

Hepsi iyi güzelde belini nasıl inceltebiliyorsun bunun sırrını vermedin bana bir türlü :P

E2 olayını konuştuk, sustanonun güzel yanları olduğu gibi kötü yanlarından biri de diğer tekli esterlere göre ereksiyon kalitesini daha çabuk ve uzun süreli etkiliyor.

Her sustanon küründen sonra bu yüzden en az 1 ay daha enantate veya cypionat esteri ile testosterona devam edilmesi gerektiğini bu gibi durumları eleyebilmek için öneriyoruz zaten. 

Sustanon veya herhangi bir kürde bazen 10 kaplan gücünde bazen emekli albay modunda olmak gayet normal. Testosteron dalgalanmasını dozları bölerek ayarlayabilsek dahi, aromatize olup yükselen e2 ve bozulan hormon döngüsü nedeniyle hipofizin prolaktini fazla/az salgılamasıyla libido ve ereksiyon sorunları yaşamamak için şanslı azınlıkta olmak gerekli. Üstelik libido ve ereksiyon sadece e2 prolaktin testosteron üçlüsü ile düzelip bozulan bir şey değil.

Bu arada belirtmeden geçilemeyecek kadar hatlar iyi çıkmış meydana  :) 

Bel incelme işi tamamen genetik dostum. E2 düşünce deri altı suyu azaldı. Hali ile hatlar ortaya çıktı 10 günde. Keza yarışmacı olan değerli dostumu dahi şaşırttı bu kısa süreli değişim.

Canlar 3 gün ara ile aldığım yarım doz arimidex ereksiyon işini çözdü. Bir süre daha bu şekilde arimidex almadan devam edeceğim. Eğer sorun tekrar ederse arimidex almak yerine 200mg masteron ekleyerek E2'yi görece kontrol altında tutacağım. Orada ise doz ayarlaması DHT yüzünden çıkabilecek sivilcelere göre olacak. Eğer sivilcelenme başlarsa masteronu kesip, tekrar E2 yükselterek sivilcelerden kurtulup sonra daha düşük doz masteron ile tekrar deneyeceğim. 

Bu sürdürülebilir ve sorunsuz kür işini çözmek lazım. Böyle böyle deneyerek kendi doğrumu bulursam ilelebet kürden çıkmama gerek kalmaz.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448

Merhabalar.

Bahsetmeyi unuttuğum konu prostat şişkinliği. O sorunu da çözdüm dostlar. 

Shiffa Home marka perst cüce palmiye isimli ürün derdime deva oldu. İlk hafta günde 4 tablet sonra günde 2 tablet şekilde kullanmaya devam ediyorum. Hepsiburada üzerinden almıştım. Demek ki artık kürlerimde koruyucu olarak cüce palmiye olmak zorunda.

Dün akşamki 125mg testosteron enjeksiyonuma elimde zaten var olan masteron propionate de ekledim. Farklı olarak 200mg değil 100mg ile başlamaya karar verdim. Buna istinaden 0,5ml yani 50mg da enjektöre ekledim. Sivilce ve libido durumuna göre artıracağım yada azaltacağım.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.