Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xtan

Sahte steroid

Önerilen İletiler

xtan    2

Merhaba arkadaşlar. Sıkça duyduğumuz şu fake steroid nihayet daha yolun başlarındayken benimde elime düştü. İnsanların bu para hırsını varsayarsak şaşmamak gerekiyor sanırım. Bu arada kim demiş iran testo ucuz mal sahtesi yoktur diye Geçen birinin tavsiyesine uydum facede bi steroid satan sayfadan gep deka gep testo balkan danabol sipariş ettim. Neyse ürünler elime ulaştı. Kargoyu actım gep testo yerine iran testo gelmiş. Ürünün kutusu da yok sadece ampuller içerisinde . Neyse baktım danabolde kutusuz . Bi deka kutuyla gelmiş ona da şükür dedim Aldığm satıcıyı aradım durumu izzah ettim. Bana elinde gep testo kalmadığını iranında çok iyi çalıştığını söyledi. Danabol içinde zaten check kodlar paketin üzerinde kutuyu ne yapacan felan dedi . Neyse tamam dedim bismillah diyerek üç hafta önce küre başladım. Dün üçüncü enjeksiyonu yapıyodum deka ve testoyu ayn enjektore cektim işimi hallettim iğneleri boş ampulleri çöpe attım baktım elimde yağ var. Tamam bu ürünler yağ bazlı evet ama bu defa elimde bildiğiniz süzme zeytin yağı vard bunu garantisini verebilirim. Hiç anlamayan üç beş insana koklattım abi hepsi de zeytin yağı dedi. Elimde 2 ampul de orjinal iran vardı yan yana koydum satıcıdan aldığm ürünle. Sahte dediğim ürünlerin son kullanma tarihi elimi atar atmaz siliniyor. Bide markanın küçük ambleminin olduğu yerleri biraz farklı geldi bana . Deka da chceck kodlu ama sanırım gepin sitesi kapatıldığı için kontrol de edemedim. Bide check kodu kutu üzerine yapıştırılmış yani etiket gibi sökseniz cıkıyor. Ben yine de düşüncelerimi sizinle paylaşıyım dedim. Belki bi akıl veren olur devam edeyimmi etmeyeyim mi konusunda . Son olarak dekanın kandaki etkilerini anlamak için hangi testi yaptrmamız gerekiyor yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum hayırlı forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tojo    0

Kardeşim deka öyle kokar korkma. Bende boldenone da zeytinyağı kokusu diye post açmıştım cayır cayır çalıştı ilaçlar. iran testoda çalışır kendimden biliyorum danabol bazen fake çıkabiliyor ben balkan kullanmıştım çok iyiydi tablette balkandan şaşmamak lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xtan    2

Danabolu chcek ettim sıkıntı çıkmadı zaten onun sahte olduğunu dusunmuyorum çalışıyor. Karaciğer enzimler çok yükseliyor diye oral ilaçları düşük dozda kullanıyorum günlük 20 mg 3. Haftaya kadar 3 kg var danabolden kaynaklı da decaya ilk defa giriyorum verimi çalışıp çalışmadığı kaçıncı haftada belli olur . Bide musabık bi hocam vardı telefonda görüştük az önce piyasada orjinal ürün yok denecek kadar az hele ki gep in ürünleri orjinal nerdeyse hiç yok dedi. Thaiger önerdi ama piyasada onunda sahtesi çok dikkat et dedi kafam çok karıştı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Zeytinyagi felan kokmaz ac tadina da bak genelde pamuk yagi kullanilir uzaktan yakindan alakasi olmayan bir kokusu oldugunu soyleyebilirim

Ozel mesaj yoluyla satis veya satici bilgisi iceren mesajlasma yasaktir uyarayim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xtan    2

Tolga hocam simdi tadına bak diyosunuz da nasıl anlayacağım yani tadının neye benzemesi yada neye benzememesi lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
Deka ağır acı kokusu ve tadı var . Testoda tatsız yağ kokusu geliyor hocam

Forum kirliliği yapmamak adın lütfen tek postta bilgi aktarımı yapın yada bilgi istiyor olun.

Aksi halde forum kurallarını ihlal etmiş olursunuz ve bunun cezai işlemleri uygulanmak durumunda kalır.

Keyifli forumlar. :arrow:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Zeytinyagi tadi var ise kesin kuru ilaclari cope atin mantigi ile soyledim yada yemeklerinize dokersiniz malesef :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xtan    2

Hocam ben net bi soruma cevap alarak konuya kilit istiyorum şimdi ilaçların çalıştığına dair kan testi yaptırmak istesem neye bakmalıym :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Suanda herhangi 2 enjeksiyon arasinda gidip total testo ya baktirirsaniz referans deger ile arasinda ucuk degerde fark olursa testo orjinaldir decaya bakamazsiniz belki prolaktini duzurur ama herkesde de olmadigindan ayirici faktor olarak degerlendiremeyiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Cok basit bi yolu var kardesim, kullanarak gormek. İcine zehir koyacak degiller sahteyse su basmıs olursun zeytinyagı basmıs olursun baska bi yag basmıs olursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pec labs tr üretiliyor deniliyor ama güvendiğim bi satıcı süper dio kullanan abim var lipoda tavan diyor sene bilirsin ama ben alcaktım vazgeçtim SP LABS alcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kardeşim bu işi uzmanına bırak senin koklamanla olmaz o işler bu ilaçların hepsinde yağ var sen güvndiğin kişiden al ilacı orjinal veya sahte olup olmadığını o anlatır sana etiketinden bile belli olur check kodu olmayıp orjinal olan ilaçlar biliyorum sonuçta tr deki ilaçların çoğu hindistan malıdır orjinalleri,moldova,rusya olarak değişir amerika olan ürünler biraz nadir düşer ele kaparlar hemen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6

Muhtemelen sana gelen urunler orjinaldir . Fakat kaliteleri muhallakta .

Dunyanin bir cok yerinde merdiven alti merdiveb ustu ureten bir cok saygideger abiyle sohpetim olmustur . Bu konuda sunu solim eger bir urunun kutusu ambalaji hologrami bandrolu karekodu checkodu kabartmali motifleri varsa . sahteciler bu urunleri kopyalayamiyor . Cunki o ampul ya da flakonlar ozel bir tasarima sahipse ya da kutuda hologramli seyler varsa kabartmalar vs . Bunlarin kaliplarini cikarmak aylar aliyor ve on binlerce dolar maliyeti var . O yuzden piyasada adi duyulmus kutusu kabi kolay yapilabilinir seyler kopyalaniyor . Iran enantata gelicek olursak sahtesi olcagni sanmiyorum cunki zaten ucuz bir urun sayet sahtesi varsa anlamak mumkun degil . Kutusu ve ampulu yapmak cok basit . Gep e gelirsek gepinde tasarimi kolay fakat kutunun ustunde altin sarisi isikta parlayan bir serit var . Sahteci abiler bu seritleri yapamamislar olmamiş ayni kalitede . Sahtesini gorenler biliyordur . Gep orjinali temiz bir urundue fakat tam doz oladigini butun dunya bilir . Ilk kurlerinde kullanan sporcular memnun kaliyor genelde . Orjinal thaiger pharma lardan bahsedicek olursan kutunun her yerine kabartmali motifler koymuslar ve her yerde hologramli bandrol var kazima kodu karekod birlikte . Sahtesini yapmak icin oceons eleven kafasi lazim . Bir iki sahtesini ya da taklit etmeye calisan marka gordum . Malesef şen kırtasıyenın yaptıgı kutuların ve bandrollerin ustune cıkamamıslar ) benım tavsıyem kazıma kodlu (karekod garantı deıl cunkı kutunun dısında ve kopyalanması mumkun )ve kutu bıcımı kolay kopyalanamayacak urunler tercıh edın . Onun harcınde vogel labor , leon , genshı va turkıyede ne uretılıyorsa bu markaların bazı urunlerı kazara çalişabılıyor ama saglınıza zarar vermekten baska bı işe yaramazlar ve sizi hayal ettıgınız vucuda gotutmezler kolay gelsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sizematters    0

Arkadaşlar içinde etken madde varsa zeytinyağı olsa bile olsa çatır çatır çalışıyor şu anda testo bolde deca küründeyim üçüde bildiğiniz zeytinyağı fakat 83 kg başladığım kürde şu anda 93 kiloyum ve daha 3 ay olmadı 10 gün kadar daha var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

2020 yılına giriyoruz  gep mi kaldı kardeşim bee sanki gep yollasa çalışcak  eczane ürünü kullanmaya bak
markaya takılma satıcıya bak satıcı sağlamsa her türlü her marka çalışır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.