Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

QuheyLaN

Ilk yarışa 7 hafta kala form

Önerilen İletiler

QuheyLaN    71

İlk yarışım olacak boy 1.81 güncel kg 88. 7 hafta gibi bir süre kaldı. Alacağım sonuç önemli değil, tecrübe olacak benim için😇

Değerlendirirseniz sevinirim. İyi veya kötü 

E72F7C80-2B46-4300-81CF-9C58DDB15833.jpeg IMG_1827.thumb.png.4c3c365027dfadb206e8ac80df851512.png 53043D68-F185-4FB9-BA5E-5A8D6F2C34C5.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gokalaf    134

kanka vücut proporsiyon on numara tek tavsiyem kolları biraz daha büyütmen olur. Onun dışında JİLET.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
gokalaf, 23 dakika önce yazdı:

kanka vücut proporsiyon on numara tek tavsiyem kolları biraz daha büyütmen olur. Onun dışında JİLET.

Teşekkür ederim, kollar uzun olunca çok zor doluyor malesef ama onuda aşacağım ilerleyen zamanlarda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
janbertozen, Bir saat önce yazdı:

Siklet nedir 

Atletik fizik yazmayı unutmuşum

Ironmann, Bir saat önce yazdı:

Bir koçla çalışıyormusunuz yoksa tek başınıza mı ilerliyorsunuz 

Çalıştığım bir koç var evet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jason35    3
gokalaf, 8/14/2023 - 09:48 yazdı:

Sorması ayıp, pump yokken sıkınca ölçüsü nedir kolun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
Jason35, 14 saat önce yazdı:

Sorması ayıp, pump yokken sıkınca ölçüsü nedir kolun

Şuan define tamamen 42 cm pumsız.

Arenn, 14 saat önce yazdı:

Başarılar bro 🤴🏼

teşekkür ederim. Yarın yarışım 1.79+

tarihinde QuheyLaN tarafından düzenlendi
Eksik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
QuheyLaN, 29 dakika önce yazdı:

ilk yarışımda finale kaldım ve +1.79 sikletinde TR 6. sı oldum. Destekleyen herkese teşekkür ederim. 

Tebrikler harika emek, form ama ilk üç imkansız hocam zaten orası yıllardır çeşitli kişilerin hocaların rezervinde onlar tamam demeden ilk üçe girecek sporcu yok. Onların evet demesi içinde onların salonu onların ilacı olacak. Darısı @Semih Erarslan başına

tarihinde GHOST tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jason35    3
QuheyLaN, Bir saat önce yazdı:

ilk yarışımda finale kaldım ve +1.79 sikletinde TR 6. sı oldum. Destekleyen herkese teşekkür ederim. 

Valla Tebrikler ,  helal olsun çok iyi form, 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
QuheyLaN, 5 saat önce yazdı:

Harikasın dostum tebrikler tartı kg podyum kg nedir siklet neydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
Semih Erarslan, 11 dakika önce yazdı:

Harikasın dostum tebrikler tartı kg podyum kg nedir siklet neydi

Teşekkür ederim. Büyük erkekler +1.79cm. Tartı kg 82, podyum 80 kg

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100

Helal olsun kardeşim ilk yarışına göre mükemmel form bence  . Bu işi aşkla yapan her amatör sporcunun tatmak isteyeceği bir tecrübe .. Yolun açık , keyfini çıkart 💪💪💪

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.237
QuheyLaN, 23 saat önce yazdı:

Güzel form yarışa hazırlanmak çok zor ve stresli ileriki yarışlarda ilk 3 gelir böyle giderse.

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: darkestvictory
      Merhaba sevgili kardeşlerim ve hocalarım güncel formum fotoğraftaki gibidir. Kilom 93 Boy Uzunluğum 1.77 Ölçülerim Kol 42, Göğüs,123, Omuz 133, Bel 100 Cm
      Definisyon Planım bugun 1. dozajı vurdum
      Ürülerin içerikleri : Tren Acentate 75 , Testesteron Propionat 100, Masteron Prop 100
      1-3 Hafta Mix (Tren acentate, testesteron propionat,boldenon  (Mix 150lik 3 ürün var içerisinde bugun oldum ve fena bir öksürük bastı boğazıma kadar hissettim)
      1-3 Hafta Mixle birlikte 1 Ml Testesteron Propionate

3-6    0.5 Tren acentate, 1 Ml Testesteron Propionat, 1 Ml Masteron Propionate 
      3-7 Winsterol 50 Mg ve yanında sizce cleanbuterol mu oxandralon mu? kararsızım
      6-9    0.75 Tren Acentate, 1 Testesteron Prop, 1 Masteron Prop
      9-12    1 Tren Acentate, 1 Testesteron Prop, 1 Masteron Prop
      12-15 arası formuma bağlı devam edebilirim ama treni bırakmayı düşünüyorum.
      60 Günde Petpide Sciense marka 10mg hgh fragmentim var 3 şişe onu sizce nasıl ve ne zaman kullanmaya başlamalıyım?

Koruyucu olarak da haftada 3 gün 1mg arimidex ve 2 haftada bir veya haftada 0.5 cabaser düşünüyorum. ama sizin de desteğinizi ve bilgilerinizi isterim.

Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim 

• Yazan: Witcher
      Merhabalar 
      Hem herkesin görüşlerini ve önerilerini almak amacıyla hem de yanlış düşündüğüm bir şey varsa düzeltmek adına bu konuyu açtım.
      Bir kaç ay sonra 16 haftalık only testo + boldenon kürüne girmeyi planlıyorum.
      Testoyu propionat olarak kullanmak var aklımda ama bunda daha kafam net değil.
      Sizlerden form hakkında görüşleriniz,eleştirileriniz ve kür hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
      İlk kürüm olacak

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.