Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

rambo32

Kas kaybını nasıl minimize ederim

Önerilen İletiler

rambo32    28

merhaba dostlar, 181 cm boyundayım. 8aydır doğal olarak spor yapıyorum. 1 ay önce 89 kiloyken diyete başladım. sabah 4 yumurta  , geri kalan öğünlerde 600gr civarı tavuk ve ara öğün olarak eti form kepekli bisküvi veya karabuğdaylı mısır patlağı falan yiyorum.

Şu an 83 kiloya düştüm. Karbonhidratı olabildiğince minimum almaya çalışıyorum. Bu 1 aydır çok güç kaybı yaşadım ve kas kaybıda yaşadım. Doğal olarak inebilceğim yağ oranını bilemiyorum sizce %kaça kadar düşebilirim ve tahmini olarak kaç kilo olduğumda durmam gerekiyor.

Ayriyetten antrenman öncesi karbonhidrat alımı için yiyebileceğim aşırı pratik bir şey önerebilir misiniz? Kepekli bisküviyi veya mısır patlağı türevi şeyleri yerken gerçekten çok zorlanıyorum.

Son olarak da antrenman öncesi enerji için karb alımı yaparken antrenmandan kaç dakika önce alınması gerekir bunu da yanıtlarsanız çok sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hikmett    62

Merhaba pirinç unu çok pratik ve uygun ürünlerle çokta lezzetli oluyor 45-60 dakika önce yiyorum. Güç düşüşü beklenmedik bir şey değil ama aşırı düşmesi iyi değil ayrı olarak beslenmeni daha detaylı yazarmısın ne kadar yağ alıyorsun? karb kaç? Ve şuanki yağ oranın %kaç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28
Hikmett, 20.08.2023 - 10:35 yazdı:

Merhaba pirinç unu çok pratik ve uygun ürünlerle çokta lezzetli oluyor 45-60 dakika önce yiyorum. Güç düşüşü beklenmedik bir şey değil ama aşırı düşmesi iyi değil ayrı olarak beslenmeni daha detaylı yazarmısın ne kadar yağ alıyorsun? karb kaç? Ve şuanki yağ oranın %kaç 

hocam saldım valla doğal olmuyor. only testoya başladım. yağ oranım %16 civarıydı. sıkı diyet yapsamda aşşağıya çekemedim. çünkü çok güç kaybı yaşadım ve kısa sürede kas olarakta baya kütle kaybettim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erayerhan    6
rambo32, 17 dakika önce yazdı:

hocam saldım valla doğal olmuyor. only testoya başladım. yağ oranım %16 civarıydı. sıkı diyet yapsamda aşşağıya çekemedim. çünkü çok güç kaybı yaşadım ve kısa sürede kas olarakta baya kütle kaybettim.

Hocam Only testoyu kaç mg almaya başladın haftalık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28
Erayerhan, Şimdi yazdı:

Hocam Only testoyu kaç mg almaya başladın haftalık 

Hocam geçen hafta pazartesi başladım küre. Pazartesi 250mg cuma 250mg şeklinde enjeksiyon yapıyorum. Elimde fazladan yarım flakon prop vardı onlarıda 2 günde 1 1ml olacak şekilde enjeksiyon yaptım. Bugun biraz sol göğüsümde farklı bir hissiyat vardı, kan verdim e2 100 prolaktin 17 çıktı. Biraz yükselmiş aslında çoğu kişi 100 ideal hissiyat yoksa devam edin demişte işte bende biraz his var düşürmek için arimidex attım bugün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erayerhan    6

O evrelere daha gelemedim hocam ben dün 2. Enjeksiyonumu yaptım fiziksel olarak bir değişim tabiki bekleyemem ama güç olarak da bir değişim görmedim siz de bu zamanlarda görmemiştiniz değil ilk 2 haftada bir etki almamam gayet normal midir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28
Erayerhan, 4 dakika önce yazdı:

O evrelere daha gelemedim hocam ben dün 2. Enjeksiyonumu yaptım fiziksel olarak bir değişim tabiki bekleyemem ama güç olarak da bir değişim görmedim siz de bu zamanlarda görmemiştiniz değil ilk 2 haftada bir etki almamam gayet normal midir ?

Hocam siz ne kullanıyorsunuz? Enanthat kullanıyorsanız 4.hafta etki alınmaya başlanıyor diye biliyorum. Ben propianate ve enanthate beraber başladığım için proptan baya bir etki aldım ilk haftamda. Bugün sırt günümdü. Kür öncesine göre 1.2x kadar bir ağırlık arttırmışım. Tabi ben bu konularda oldukça yeni ve acemiyim. Forumda daha yetkin ve bilgili insanlar var onlardan cevap araman daha iyi olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erayerhan    6
rambo32, 2 dakika önce yazdı:

Hocam siz ne kullanıyorsunuz? Enanthat kullanıyorsanız 4.hafta etki alınmaya başlanıyor diye biliyorum. Ben propianate ve enanthate beraber başladığım için proptan baya bir etki aldım ilk haftamda. Bugün sırt günümdü. Kür öncesine göre 1.2x kadar bir ağırlık arttırmışım. Tabi ben bu konularda oldukça yeni ve acemiyim. Forumda daha yetkin ve bilgili insanlar var onlardan cevap araman daha iyi olacaktır.

Aynen hocam ben de kendimi size yakın hissettiğim için danışma ihtiyacı duydum ben haftalık 250 mg testo en. kullanıyorum.4 enjeksiyon sonra güç artışı yaşamazsam dozu artırmayı düşünüyorum.Beslenmem de kendime göre iyi gibi.Bakalım inşallah bir güç artışı yaşarım da daha iyi hissiyat alırız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
Erayerhan, 5 dakika önce yazdı:

Aynen hocam ben de kendimi size yakın hissettiğim için danışma ihtiyacı duydum ben haftalık 250 mg testo en. kullanıyorum.4 enjeksiyon sonra güç artışı yaşamazsam dozu artırmayı düşünüyorum.Beslenmem de kendime göre iyi gibi.Bakalım inşallah bir güç artışı yaşarım da daha iyi hissiyat alırız

selam, only test haftalık 250mg oldukça düşük bir miligram. etki alman biraz zor olabilir. enant esterin açılması ortalama 1 ayı bulur. 2. ay içerisinde etkileri hissetmeye başlayabilirsin. ilacın vücutta çalışmaya başlamasına varken dozla oynaman bir işe yaramaz ama dediğim gibi 250mg düşük zaten. ilerde arttırmayı veya yanına başka bir ilaç eklemeyi düşünebilirsin opsiyonel olarak 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28
Erayerhan, 3 dakika önce yazdı:

Hocam bence 4. haftaya kadar sabredin, mutlaka güç artışı yaşayacaksınız. Hangi marka ürünü kullanıyorsunuz? Bence 250 mg biraz düşük kalmış. Haftalık 350-400 mg civarına çekseniz bence çok daha mantıklı olur. Ben 3-4 ay önce 5 haftalık bir sustanon macerasına girişmiştim. 5. hafta psikolojim alt üst olmuştu bırakmak zorunda kaldım. Ama size şunu söyleyeyim 4. hafta öyle bir güç patlaması yaşadımki makinedeki girdiğim ağırlıklar en az 1.5 kat civarı artmıştı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
rambo32, 12.08.2023 - 13:28 yazdı:

merhaba dostlar, 181 cm boyundayım. 8aydır doğal olarak spor yapıyorum. 1 ay önce 89 kiloyken diyete başladım. sabah 4 yumurta  , geri kalan öğünlerde 600gr civarı tavuk ve ara öğün olarak eti form kepekli bisküvi veya karabuğdaylı mısır patlağı falan yiyorum.

Şu an 83 kiloya düştüm. Karbonhidratı olabildiğince minimum almaya çalışıyorum. Bu 1 aydır çok güç kaybı yaşadım ve kas kaybıda yaşadım. Doğal olarak inebilceğim yağ oranını bilemiyorum sizce %kaça kadar düşebilirim ve tahmini olarak kaç kilo olduğumda durmam gerekiyor.

Ayriyetten antrenman öncesi karbonhidrat alımı için yiyebileceğim aşırı pratik bir şey önerebilir misiniz? Kepekli bisküviyi veya mısır patlağı türevi şeyleri yerken gerçekten çok zorlanıyorum.

Son olarak da antrenman öncesi enerji için karb alımı yaparken antrenmandan kaç dakika önce alınması gerekir bunu da yanıtlarsanız çok sevinirim.

Kas kaybı illaki olacak minimize etmek için yeterli karb ve kgx1.5-2 yeterli olacaktır

Pratik karb olarak aromalı rice cream veya sağlam tahıllı glisemik indeksi düşük bı ekmekle jambon/füme tarzı birşeyi arasına koyup yiyebilirsin lezzetli ve pratik

Ayriyeten sıvıların genelde 20-30 dk katıların ise ortalama 1.3 saat kana karışma süresi var diye biliyorum bu sürelere göre tüketim yapabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erayerhan    6
rambo32, Bir saat önce yazdı:

Hocam bence 4. haftaya kadar sabredin, mutlaka güç artışı yaşayacaksınız. Hangi marka ürünü kullanıyorsunuz? Bence 250 mg biraz düşük kalmış. Haftalık 350-400 mg civarına çekseniz bence çok daha mantıklı olur. Ben 3-4 ay önce 5 haftalık bir sustanon macerasına girişmiştim. 5. hafta psikolojim alt üst olmuştu bırakmak zorunda kaldım. Ama size şunu söyleyeyim 4. hafta öyle bir güç patlaması yaşadımki makinedeki girdiğim ağırlıklar en az 1.5 kat civarı artmıştı

Aynen ben de öyle düşündüm hocam ilk 1 ayımı doldurayım inşallah sonra dozu kademeli olarak artırmayı düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
Erayerhan, 8 dakika önce yazdı:

Aynen ben de öyle düşündüm hocam ilk 1 ayımı doldurayım inşallah sonra dozu kademeli olarak artırmayı düşünüyorum 

Minimum düzenli kan tahlili sonrası 2 ay sonra 300/350 şeklinde arttırabilirsin ve yağ oranına veya kütlene bağlı yanına ajan ekleyerek asıl ilk kür için start verebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erayerhan    6
Arenn, 9 dakika önce yazdı:

Minimum düzenli kan tahlili sonrası 2 ay sonra 300/350 şeklinde arttırabilirsin ve yağ oranına veya kütlene bağlı yanına ajan ekleyerek asıl ilk kür için start verebilirsin.

Aynen hocam ben de öyle düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
rambo32, 12.08.2023 - 13:28 yazdı:

1 ayda kas kaybı yaşamazsın depolar boşaldığı için kasların sönmüş beslenme konusunda çok eksiğin var yaptığın çok yanlış define olurken boyuna bağlı olarak 5 öğün tüketerek hem define olup hem kas kazanımı elde etmen için sana bir program yazıyorum başlamadan önce önden yandan ve arkadan foto atarsan sevinirim kg net yazarsan sonra birde 1.ayın sonu ölçülerini alalım ki herhangi gden ters bir durum var mı gözlemliyeyim

2. Ayın sonunda tekrar foto at karşılaştıralım ve neler olduğunu hem sana hem beslenme konusuna takılan arkadaşlara örnek olsun hatta ibreti alem olsun desek yeri sana ücretsiz sunduğum bu hizmeti umarım  değerlendirirsin boy175 182 kg 75 95 arasındaki arkadaşlar bu diyeti örnek alarak uygulayabilir☺️  

günde yarım kg karb alarak dip formunu görmen mümkün günlük 40dk kardiyoyla birlikte bunun; sabah 60 gr mını yulaf 4 yumurta 1tam 3 tam ceviz 100 gr yeşillik 3 adet zeytin1çorba kaşığı zeytinyağı  2. Öğün 100 grpatates 120 gr (tavuk)kıyma 6 adet badem 1kaşık zeytinyağ 100 gr yeşillik 3.öğün120 prinç 150 gr tavuk 6adet badem spor öncesi öğünün spor sonrası 4.öğünde 100 gr prinç 130 gr (tavuk veya )balık ve son öğün yatmadan önce60 gr prinç 80gr tavuk 100 gr yeşillik1 çorba kaşığı zeytinyağ 3 ceviz burası beslenme kısmı geçelim vitaminlere d çinko omg3 magnezyum her gün 1 er adet varsa imkan yatmadan önce protein tozu ve antreman öncesi cretain 1 er ölçek tuzu günlük 5 7 gr arasına git taşırma antreman öncesi çörçıl (limon tuz soda )bu kadar

kardiyo koşu bandında koşar adım yürüyüş 5 6 hız arası antreman sonu yüzde 8 eğime getir makinanın eğimi varsa yoksa sorun yok bunun dışında aklına takılanları süreç boyunca buradan iletebilirsin 4lt suyun altına düşmüyoruz sağda kahve ve çok aç kalındığında 1 yeşil elmayla destekleyebilirsiniz  en derine inicem diyorsanız siz bu diyeti 2 3 ay uygulayın son 2-3 günü artık bundan öte yağ oranı yok dedirtirim bunun sonrası hem en dipteysen hemde kaşlarımı en dolu halini görücem hocam derseniz oda mümkün 

ama bu kısma değil diyete odaklanın burada söylediğim  kg aralığımda başlayıp kg alanların olacak ama asla yağ oranı olarak değil kas inşa edeceksiniz ve tek bölge gidiyoruz antremanları asla çift yok göğüs ve omuzda 4 haraket sırt için 5 bacak için 5 kollar 3 haraket seçiyorsunuz 4 er set ve en ağır kg de 6 8 tekrar arası.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jason35    3

Diyet döneminde , değiştiren 2 faktör var 1. Şu kişinin genetik yapısı, her kişi aynı sekilde kuruyamaz kendisine göre kardiyo ve antreman ve sosyal hareketliliğini arttırması gerekebilir, 2. Side yuksek carb, şeker alınmamalı , özellikle şeker ve hazır paket gıdalardan uzak durulursa, ve nabzı bisekikde yüksek tutarak tempolu idmanlar yapılırsa sonuç alinir,

3. Senem fitnessta bu sene ilk kez bu şekilde diyet yaptim 3 ayda 8 kg verdim, kas kaybı yaşamadan, ölçü olarak gidebilir ama dışardan tepkiler daha iyi göründüğün şeklindeydi, ( aralıklı oruç yaptım bu arada, idman günleri dusuk carb diğer günler sifir carb)

Herkes kendi vucudunu deniyerek bı sekilde tanımalı kendisine göre bi şekilde hareket ve idman temposunu arttırmasi gerekebilir. Not: antreman sertliğinide bırakmamak lazım, hasarı vermek gerekiyor mümkün olan kendinize göre ağır kilolarda , saygilar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229
Jason35, Bir saat önce yazdı:

Diyet döneminde , değiştiren 2 faktör var 1. Şu kişinin genetik yapısı, her kişi aynı sekilde kuruyamaz kendisine göre kardiyo ve antreman ve sosyal hareketliliğini arttırması gerekebilir, 2. Side yuksek carb, şeker alınmamalı , özellikle şeker ve hazır paket gıdalardan uzak durulursa, ve nabzı bisekikde yüksek tutarak tempolu idmanlar yapılırsa sonuç alinir,

3. Senem fitnessta bu sene ilk kez bu şekilde diyet yaptim 3 ayda 8 kg verdim, kas kaybı yaşamadan, ölçü olarak gidebilir ama dışardan tepkiler daha iyi göründüğün şeklindeydi, ( aralıklı oruç yaptım bu arada, idman günleri dusuk carb diğer günler sifir carb)

Herkes kendi vucudunu deniyerek bı sekilde tanımalı kendisine göre bi şekilde hareket ve idman temposunu arttırmasi gerekebilir. Not: antreman sertliğinide bırakmamak lazım, hasarı vermek gerekiyor mümkün olan kendinize göre ağır kilolarda , saygilar

Definasyonda sıfır karbonhidrat yapmaya gerek bile yok elindeki ilaç çalışıyorsa 300gr karbonhidrat ile hem yağ yakıp hemde tartıda yükselerek ilerliyorum hiç sıfır karbonhidrat yapmadım 0 karbonhidrat da kas kaybedilir protein makrosu yüksek tutulmazsa farmakolojik maddede yoksa zor süreç olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28
Semih Erarslan, 9 saat önce yazdı:

1 ayda kas kaybı yaşamazsın depolar boşaldığı için kasların sönmüş beslenme konusunda çok eksiğin var yaptığın çok yanlış define olurken boyuna bağlı olarak 5 öğün tüketerek hem define olup hem kas kazanımı elde etmen için sana bir program yazıyorum başlamadan önce önden yandan ve arkadan foto atarsan sevinirim kg net yazarsan sonra birde 1.ayın sonu ölçülerini alalım ki herhangi gden ters bir durum var mı gözlemliyeyim

2. Ayın sonunda tekrar foto at karşılaştıralım ve neler olduğunu hem sana hem beslenme konusuna takılan arkadaşlara örnek olsun hatta ibreti alem olsun desek yeri sana ücretsiz sunduğum bu hizmeti umarım  değerlendirirsin boy175 182 kg 75 95 arasındaki arkadaşlar bu diyeti örnek alarak uygulayabilir☺️  

günde yarım kg karb alarak dip formunu görmen mümkün günlük 40dk kardiyoyla birlikte bunun; sabah 60 gr mını yulaf 4 yumurta 1tam 3 tam ceviz 100 gr yeşillik 3 adet zeytin1çorba kaşığı zeytinyağı  2. Öğün 100 grpatates 120 gr (tavuk)kıyma 6 adet badem 1kaşık zeytinyağ 100 gr yeşillik 3.öğün120 prinç 150 gr tavuk 6adet badem spor öncesi öğünün spor sonrası 4.öğünde 100 gr prinç 130 gr (tavuk veya )balık ve son öğün yatmadan önce60 gr prinç 80gr tavuk 100 gr yeşillik1 çorba kaşığı zeytinyağ 3 ceviz burası beslenme kısmı geçelim vitaminlere d çinko omg3 magnezyum her gün 1 er adet varsa imkan yatmadan önce protein tozu ve antreman öncesi cretain 1 er ölçek tuzu günlük 5 7 gr arasına git taşırma antreman öncesi çörçıl (limon tuz soda )bu kadar

kardiyo koşu bandında koşar adım yürüyüş 5 6 hız arası antreman sonu yüzde 8 eğime getir makinanın eğimi varsa yoksa sorun yok bunun dışında aklına takılanları süreç boyunca buradan iletebilirsin 4lt suyun altına düşmüyoruz sağda kahve ve çok aç kalındığında 1 yeşil elmayla destekleyebilirsiniz  en derine inicem diyorsanız siz bu diyeti 2 3 ay uygulayın son 2-3 günü artık bundan öte yağ oranı yok dedirtirim bunun sonrası hem en dipteysen hemde kaşlarımı en dolu halini görücem hocam derseniz oda mümkün 

ama bu kısma değil diyete odaklanın burada söylediğim  kg aralığımda başlayıp kg alanların olacak ama asla yağ oranı olarak değil kas inşa edeceksiniz ve tek bölge gidiyoruz antremanları asla çift yok göğüs ve omuzda 4 haraket sırt için 5 bacak için 5 kollar 3 haraket seçiyorsunuz 4 er set ve en ağır kg de 6 8 tekrar arası.

Hocam çok büyük emek vermişsiniz, yanıtınız için çok ama çok teşekkür ederim. Mahçup hissettim. Yukarıdaki yorumlarda bir arkadaşa yazmıştım artık doğal spor yapmadığımı only testoya başladığımı söylemiştim. Şu an için kilo vermeyi çabalamıyorum hocam. Bu sıralar yoğun tempoyla ders çalışmam gerekiyor. 3-4 ay sonra belki yurtdışına gidebilirim bundan kaynaklı kiloyla ilgili olan konuları sonraya bırakmak istedim. Malum ders vs. olunca kardiyo ve beslenmeyi bu yazdığınız programdaki gibi uygulamam imkansız. Vaktim olduğunda uygulayacağım ilk program bu olacak. Kesinlikle çok büyük emek verip yazmışsınız. Umuyorum forumdan bir sürü arkadaşta bu programdan yararlanacaktır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.