Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

omershelby60

Testosterone markasını değiştirmek sorun çözer mi?

Önerilen İletiler

Hocalarım iyi günler dilerim ilk ayımda SPLAB enanthate (çok fazla kalp atışı gibi yan etkiler vb) kullanmıştım daha sonrasında aburaihan markasına geçtim.

Şu an 3. ayımdayım hiç bir şekilde ilacı hissetmiyorum  fakat testosterone seviyem 1500ün üstünde gösteriyor.Vücudum alıştığından olabilir mi ? 

Marka çok farkeder mi tekrar SP'ye dönmelimiyim? @rastlantisal @metinav @Greblan

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lucozade    17

benzer durum bende de var. iran testo kullanıyorum haftada 500 mg. 3 ay oldu fakat doğru düzgün bir etki hissetmiyorum. testlerde 1500 çıkıyor total testo

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
omershelby60, 11 dakika önce yazdı:

Hocalarım iyi günler dilerim ilk ayımda SPLAB enanthate (çok fazla kalp atışı gibi yan etkiler vb) kullanmıştım daha sonrasında aburaihan markasına geçtim.

Şu an 3. ayımdayım hiç bir şekilde ilacı hissetmiyorum  fakat testosterone seviyem 1500ün üstünde gösteriyor.Vücudum alıştığından olabilir mi ? 

Marka çok farkeder mi tekrar SP'ye dönmelimiyim? @rastlantisal @metinav @Greblan

İlac hissetmiyorum derken nası bişey hissediyordun ki öncesinde? Güç vs. Olarak mı diyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan, 11 dakika önce yazdı:

İlac hissetmiyorum derken nası bişey hissediyordun ki öncesinde? Güç vs. Olarak mı diyorsun?

Yani kalp atışını , uykusuzluğu uyku tutmamasını çok fazla hissediyordum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
omershelby60, Bir saat önce yazdı:

İlacı hissetmemen normal. Çünkü gücün ve ağırlıkların arttı ve buna alıştın. Bıraktıktan sonra hissedemediğini düşündüğün şeylerin neler olduğunu anlayabilirsin.

Hislerinden ziyade gelişimin durdu ise o çok farklı bir konu.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

Hayatına renk istiyorsan sustanona geç. Çok keyiflidir kullanması. 10-12 hafta enanthate devam edicem sonra tekrar sustanona (biricik sevgilime) dönüş yapacağım 😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
omershelby60, 37 dakika önce yazdı:

Yani kalp atışını , uykusuzluğu uyku tutmamasını çok fazla hissediyordum 

Ben 7ay kadar iran testo ile devam ettim şu anda sustanon kullanıyorum. O dediğin kalp atışı muhabbetini ilk zamanlarda ben de yaşadım fakat artık yaşamıyorum ki bu normal. Uykusuzluk konusunda ben testodan kaynaklı bir sorun yaşamadım şahsen ama kalp işi normal. Bence dozaj aynı ise libido ile değerlendir ürünleri. Sp çok daha pahalı diye biliyorum ek olarak. İran devam et bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan, 2 dakika önce yazdı:

Ben 7ay kadar iran testo ile devam ettim şu anda sustanon kullanıyorum. O dediğin kalp atışı muhabbetini ilk zamanlarda ben de yaşadım fakat artık yaşamıyorum ki bu normal. Uykusuzluk konusunda ben testodan kaynaklı bir sorun yaşamadım şahsen ama kalp işi normal. Bence dozaj aynı ise libido ile değerlendir ürünleri. Sp çok daha pahalı diye biliyorum ek olarak. İran devam et bence.

Yani çok fazla marka ile çalışıp aklımı bulandırmak istemiyorum, İran ve splab iyi ürünler ise diğer ürünlere girişmek istemem. 1ml/250mg ise hepsi , markaların arasında bir fark oluşacağını düşünmüyorum sadece emin olmak istedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.237
omershelby60, Bir saat önce yazdı:

Bazen akıl tutulması yaşıyorum. Araştırmıyorsunuz, okumuyorsunuz! Sonra hormonlar kadar tehlikeli silahlarla bir yola çıkıyorsunuz!

Ya senin bu yaşadıkların ve şuan yaşamadığın için acaba dediğin şeyler YAN ETKİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ!

Sen yan etkileri kür boyunca yaşayacağını mı sanıyorsun???????????????????????

Ne anlatmış adam bu konuda? Bak senin yaşayıp sonra yaşamadığın konulara değinmiş şu aralıkta bunlar olur demiş. Neden okumuyorsun?

Eee bunları öğrenmek için buradayız diyeceksin tamam da bunların cevabı var zaten???

Çok yazık çok enteresan gerçekten...............

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Bay-T, 1 saat önce yazdı:

Bazen akıl tutulması yaşıyorum. Araştırmıyorsunuz, okumuyorsunuz! Sonra hormonlar kadar tehlikeli silahlarla bir yola çıkıyorsunuz!

Ya senin bu yaşadıkların ve şuan yaşamadığın için acaba dediğin şeyler YAN ETKİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ!

Sen yan etkileri kür boyunca yaşayacağını mı sanıyorsun???????????????????????

Ne anlatmış adam bu konuda? Bak senin yaşayıp sonra yaşamadığın konulara değinmiş şu aralıkta bunlar olur demiş. Neden okumuyorsun?

Eee bunları öğrenmek için buradayız diyeceksin tamam da bunların cevabı var zaten???

Çok yazık çok enteresan gerçekten...............

Aman hocam sakin :) 

Günümüzün en büyük problemi bu zaten, okumayan araştırmayan hazırcı bir nesil var, hit olan bir şarkı bile 3 günde tüketip bitiriliyor şimdi :)

Bu hep böyle olmuştur, bizim neslimizi büyüklerimiz yıllarca yerdiler, beğenmedi, şimdiki nesli de bizler  beğenmiyoruz. Bizi kim beğendi ki biz kimi beğenelim diyerek olaya bakınca daha sakin kalabiliyorum ben kendi adıma, tavsiye ederim :) 

• Beğen 3
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: voSaydin
      Bu zamana kadar bir kere optimum bir kere dragon kullandım ancak dragon için şuanda yeterli bütçem yok bir arkadaşın pharmagen önerdi, çalıştığını söyledi. spor salonundaki bir abi ise zphc, bohojalabs ve özel seri optimum sattığını çalışma garantisi verdiğini çalışmazsa para iadesi yapacağını söyledi. sizin kendi kullanıpta memnun kaldığınız markalar neler? 
    • Yazan: Kapukaya
      Dostlar iyi forumlar.
      Testo bolde dia ve diğer ilaçlar açısından ekonomik ve bu bağlamda maximal gelişimi alacağım dolu bı marka öneriniz varmıdır 
      Dostlar iyi forumlar
      Kullanıp verim aldığınız önerebileceğiniz markalar varmıdır (ekonomik olursa daha iyi olur) teşekkürler 
      Doslar ssn nutrition whey protein alacağım da içeriği pakette yazanla aynı mı yoksa dümen içeriği mi var bı bilginiz varmı nasıl bir marka
    • Yazan: thxthxyy
      İyi günler saygı değer forum üyeleri UFC pharma markası nasıl fikri olan varsa yardımcı olabilir mi ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.