Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sezai Taştekin

Buddha pharma destek olun lütfen üstadlarım

Önerilen İletiler

İyı forumlar hocalarım antalyada ...  adlı bir youtuber buddha pharma adında bir Marka satıyor paylaştığı laboratuvar sonuçlarında ilaçlar ağzına kadar dolu fiyatlarıda piyasaya göre pahalı ne düşünüyorsunuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janbertozen    338

Boldesi 50 testolar 40 civarı fiyatı dolu ürün fiyatı zaten. Ama ne kadar steril onu bilmiyorum kullanan varsa yorum yaparsa iyi olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muzaffer    24

Benimde merak ettiğim bir marka. Arkadaşı yakından takip ediyorum fakat kullanan varmı bilmiyorum. Normalde çok yüksek dozajlarla kür planlaması yapan biri 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sezai Taştekin, Bir saat önce yazdı:

İyı forumlar hocalarım antalyada ...  adlı bir youtuber buddha pharma adında bir Marka satıyor paylaştığı laboratuvar sonuçlarında ilaçlar ağzına kadar dolu fiyatlarıda piyasaya göre pahalı ne düşünüyorsunuz 

Hocam marka ve ilaç hakkında yorumum yok fakat her lab. sonucu atana hemen inanma öğeyi denetle yapıp oraya istediğini yazabilir herhangi birisi.

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sezai Taştekin, 2 saat önce yazdı:

Hocam ben de baktım fiyat listesine benim bütçeme çok aşırı pahalı geldiği için almadım. ama salonumda ondan alıp kullanan var memnun olduklarını söylüyorlar testlerine baktığımda ise lh fsh kapanmış total testo max zirvede ama tabiki ilaç ne kadar dolu bir şey diyemem ben bu sonuçları tam dolu olmayan ilaçlardan bile alıyorum etki önemli, kendisinden ben iran testo aldım bugun elime ulaştı ürünler gayet orijinal ve güzel gözüküyorlar 1 ay sonra test verip göreceğim ne kadar orijinal salonda iranlı aktif kullanan arkadaşlarım da vardı kendileri onayladılar orijinal olduklarını da dilerseniz foto da gönderirim ama dediğin gibi fiyatlar pahalı bütçeme uymadığı için ben deneyemedim ama deneyip sonuç alan tanıdıklarım var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Sezai Taştekin, 2 saat önce yazdı:

Forum içerisinde kullanıp verim alanlar var. Yüksek doluluğa sahip marka. Satıcı bulduysan xeno, zphc, bodytech fln takılabilirsin bence. Ödem konusu büyük ihtimal bu markalara göre daha yüksek ihtimal dahilinde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
Sezai Taştekin, Bir saat önce yazdı:

Zphc ariyorum hocam ama satıcı bulamadım

Elini sallasan bulursun artık herkese geçmiş prolara bir de bir iki influencera bak özellikle son zamanlarda yarışanlara zaten ana satıcıyı takip ediyorlar belki ordan bulursun ya da bir pro hoca var kendi satıyor zaten öne çıkanlarında filan fotoğfraları var zphc li.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

buddha marka ben aldim 

urunu gittigim salonda kullananlar var sonuclari iyi. 

ben salon hocamdan temin ettim bir tık daha aşağı geldi fiyatı bana urunleri check ettim hepsi orjinal

tren a. mast. testo pri. win. ox. aldim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muzaffer, 12.07.2023 - 20:29 yazdı:

Benimde merak ettiğim bir marka. Arkadaşı yakından takip ediyorum fakat kullanan varmı bilmiyorum. Normalde çok yüksek dozajlarla kür planlaması yapan biri 

abim sayılır çok destek oldu kendisi güvenebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
Sezai Taştekin, 12.07.2023 - 19:29 yazdı:

Kimden temin ettiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.