Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yusuftenk

Primo ve bolde dengesi

Önerilen İletiler

yusuftenk    13

Selamlar, kürümde 400mg boldenon var fakat çıkarıp primobolan'a geçmek istiyorum. Acaba 400 boldenin yerini 200 primo olur mu yoksa dozajı aynı mı tutmam gerekecek?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janbertozen    338
yusuftenk, 7 dakika önce yazdı:

Selamlar, kürümde 400mg boldenon var fakat çıkarıp primobolan'a geçmek istiyorum. Acaba 400 boldenin yerini 200 primo olur mu yoksa dozajı aynı mı tutmam gerekecek?

aynı alman lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    235

Rimabolanu artik millet supplement niyetine kullanıyor pahalı ve gereksiz sustanon keza öyle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Tr3n, 21.06.2023 - 22:46 yazdı:

Rimabolanu artik millet supplement niyetine kullanıyor pahalı ve gereksiz sustanon keza öyle 

Aynen kanka supplement :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Tr3n, 21.06.2023 - 22:46 yazdı:

Bu dönemde ulaşılması zor bir supplement :) 

+ rimabolon 'un etkisi nedense beni fazlasıyla tatmin ediyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448

Eğer boldenonun gerçekten dolu ise 300mg yeterli gelir. Ama yok piyasa malı ise 200 yeterli gelir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    235
MajesteBVB, 3 saat önce yazdı:

Cebe olan etkisi mi hahahahah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
MajesteBVB, 10 saat önce yazdı:

Rimonun etkisi nasıl hocam özetler misin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    235
Sahineffect, Bir saat önce yazdı:

Rimonun etkisi nasıl hocam özetler misin

Kendisi de özetlesin de ben eczane eczaneye gezip 3 aylık kür yapmıştım susta+rimobolan haftalık 400 mg rimabolan 500 mg sustanon hiç tatmin edici olmadı az birşey su tutmuşumdur az miktar parada değildi 3 aylık topladim ilaç 

Elde tutulacak bir ilaç olsaydilar yarışmacılar bunu kullanırdı, gidip a pharma ya da b pharmaya koşmazlardı

Eczane ilacı ile yarışmaya hazirlananida görmedim

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
urcikodi    32
Tr3n, 12 saat önce yazdı:

Kendisi de özetlesin de ben eczane eczaneye gezip 3 aylık kür yapmıştım susta+rimobolan haftalık 400 mg rimabolan 500 mg sustanon hiç tatmin edici olmadı az birşey su tutmuşumdur az miktar parada değildi 3 aylık topladim ilaç 

Elde tutulacak bir ilaç olsaydilar yarışmacılar bunu kullanırdı, gidip a pharma ya da b pharmaya koşmazlardı

dostum yabancılar rimo kullanıyo bu arada. tr de kullanılmamasının sebebi pahalı olması ayrıca sustanon mükemmel bir ilaç bizim ülkemizde büyük bir ön yargı var sustaya. sustayla inanılmaz kütle inşaa edenler var. yine yabancılar sustanonu çok fazlasıyla kullanıyolar . tr den susta alıp stoklayanlar bile var. aldığım testo ve bolde vs sahte çıkcağına gider sustanon + rimo alırım kafam rahat olur . ama ilaçların orjinal eminsen orası sana kalıyo . deca tr de nerdeyse çok az kullanılan bir ilaç ama yine yurtdışında çok yaygın kullanılıyo bu biraz kişisel bişey aslında etki aldığın ilaçlara göre

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Tr3n, 13 saat önce yazdı:

500 susta 400 rimoyla vücut yapamadıysan o senin problemin :) Yarışmacılar boldeyi bırakıp rimoya dönerken sana söylemeyi unuttularsa demek

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    235
desperado, 1 saat önce yazdı:

500 susta 400 rimoyla vücut yapamadıysan o senin problemin :) Yarışmacılar boldeyi bırakıp rimoya dönerken sana söylemeyi unuttularsa demek

2-3 cm gelişti adelem 'Su tuttu' vücudum sustanonda diye yazdım iyi okumadım sanırım böbrekleri su doldurup yormaya ne gerek var. İlaci kesince tutulan suda gidiyor Boldeyi  bırakıp da sustanona geçenede ne diyim daha verim alacak ilaç varken profesyonel olarak kimse tercih etmez Sustanonu, testosteron enanthate testesteron cypionate varken adamın elinde ilaç kalmamıştır belki ondan yönelmiştir karışık Ester dalgalı ilacı kim napsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
Tr3n, 17 saat önce yazdı:

yakın çevremde 110-115 kg civarlarında gezen bi yarışmacı abim rimobolanı düzenli kullanıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    235

kullanılırsa bile o kurun içinde başka ilaçlar da vardır ekstra dan ekliyordur bu ikiliyi rimo ve sustoyu boost gibi düşün. haftada 500 mg sustonun ve rimabolonla vücut yapılmaz 

squafy, 1 saat önce yazdı:

yakın çevremde 110-115 kg civarlarında gezen bi yarışmacı abim rimobolanı düzenli kullanıyor. 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
yusuftenk, 21.06.2023 - 22:09 yazdı:

rimobolanın etki verebilmesi için, min 400mg kullanmalısın. boldeyi de katlar atar bana göre. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Tr3n, 5 saat önce yazdı:

2-3 cm gelişti adelem 'Su tuttu' vücudum sustanonda diye yazdım iyi okumadım sanırım böbrekleri su doldurup yormaya ne gerek var. İlaci kesince tutulan suda gidiyor Boldeyi  bırakıp da sustanona geçenede ne diyim daha verim alacak ilaç varken profesyonel olarak kimse tercih etmez Sustanonu, testosteron enanthate testesteron cypionate varken adamın elinde ilaç kalmamıştır belki ondan yönelmiştir karışık Ester dalgalı ilacı kim napsin 

Siz dedi bunları mı içiyosunuz dedi. Kanka ben bolde yerine rimo diyorum sen susta falan diyorsun 😅

Ayrıca sustanonu kullanmayı bilirsen dalga falan olmaz mis gibi ilaçtır. Ent mi daha çok kas geliştirir sustanon mu bilemem ama sustanonu kullanması daha keyifli. Şu kür bitsin de sustanona geçeyim yine 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    235
desperado, 1 saat önce yazdı:

Siz dedi bunları mı içiyosunuz dedi. Kanka ben bolde yerine rimo diyorum sen susta falan diyorsun 😅

Ayrıca sustanonu kullanmayı bilirsen dalga falan olmaz mis gibi ilaçtır. Ent mi daha çok kas geliştirir sustanon mu bilemem ama sustanonu kullanması daha keyifli. Şu kür bitsin de sustanona geçeyim yine 😅

Boldeyi bırakıp da rimabolona geçenede ne diyim yazacaktim, hızlı yazdım yanlış olmuş. nasıl kullanılıyormuş knk yanlış mı kullandım sendende tecrübe edinelim, haftada 500 mg sustanon 400 mg rimabolan vuruyordum yazdığım gibi. Sen nasıl kullanıyorsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Tr3n, 9 saat önce yazdı:

Boldeyi bırakıp da rimabolona geçenede ne diyim yazacaktim, hızlı yazdım yanlış olmuş. nasıl kullanılıyormuş knk yanlış mı kullandım sendende tecrübe edinelim, haftada 500 mg sustanon 400 mg rimabolan vuruyordum yazdığım gibi. Sen nasıl kullanıyorsun 

İşi bilen only testoda da gelişir ilacı nasıl kullandığının ne kadar önemi olabilir ki...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
desperado, 2 saat önce yazdı:

İşi bilen only testoda da gelişir ilacı nasıl kullandığının ne kadar önemi olabilir ki...

Harika bir yorum 500 susta 400 rimo ile gelişemeyip ,  susta rimoya bok atmak … Dünyaları kullan dostum hiçbirşey değişmicek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    235
desperado, 4 saat önce yazdı:

Hayaller dünyasında yaşamaya devam et. Dalgalı olan ilacı kullanmayı bilirsen dalgalı olmaz diyorsun, ilaç zaten dalgalı içeriğinde farklı esterler var

janbertozen, 2 saat önce yazdı:

Harika bir yorum 500 susta 400 rimo ile gelişemeyip ,  susta rimoya bok atmak … Dünyaları kullan dostum hiçbirşey değişmicek 

Aynen dostum ben susta rimoyla gelişemedim, sen vur geliş Arnold ol suta ve rimoyla. uslubumuzu bozmayalım lütfen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Tr3n, 5 saat önce yazdı:

Hayaller dünyasında yaşamaya devam et. Dalgalı olan ilacı kullanmayı bilirsen dalgalı olmaz diyorsun, ilaç zaten dalgalı içeriğinde farklı esterler var

Günlük yada 2 günde 1 enjeksiyon yap niye dalgalı olsun? Prop. da kullanma o zaman haftada 2 enjeksiyonla o da dalgalanma yapar? Testo e.yi 2 haftada 1 vur öyle de dalgalanma yapar. İlacı nasıl kullanacağını bilmiyorsun burda ahkam kesiyorsun. Neyse bu son cevabım bol şans.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    235
desperado, 20 dakika önce yazdı:

Günlük yada 2 günde 1 enjeksiyon yap niye dalgalı olsun? Prop. da kullanma o zaman haftada 2 enjeksiyonla o da dalgalanma yapar? Testo e.yi 2 haftada 1 vur öyle de dalgalanma yapar. İlacı nasıl kullanacağını bilmiyorsun burda ahkam kesiyorsun. Neyse bu son cevabım bol şans.

Sustanonu Her gün enjeksiyon yapacam şimdi hergun enjeksiyon yaparsak 250 mg dan haftada 1750 mg ilaç sokmuş oluyoruz vücuda karaciğere elveda bu arkadaşın cevabına bakıp bu dojazlarda vurmaya çalışan acemiler olur şimdi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Tr3n, 2 dakika önce yazdı:

Sustanonu Her gün enjeksiyon yapacam şimdi hergun enjeksiyon yaparsak 250 mg dan haftada 1750 mg ilaç sokmuş oluyoruz vücuda karaciğere elveda bu arkadaşın cevabına bakıp bu dojazlarda vurmaya çalışan acemiler olur şimdi

:( Yazmıcam dedim de zorla yazayım diye mi böyle şeyler yazıyosun anlamadım ki... Doz hesaplama ortamı terk etti şuan... Tabi girdiği kürü anlatırken haftada 2 ml testo 3 ml bolde vuruyorum diye anlatan, mgdan bahsedemeyen, 250testodan 300e çıkarken ne kadar vurması gerektiğini hesaplayamadığı için direkt 500e çıkan tiplerden olduğun için normal. Sen bolde kürüne girince tüm flakonu vuruyon galiba tek seferde. Doz da söylememişim bi taraflarından uydurmuşsun. Sustanonun da dozu hesaplanıyor haberin olsun. Günlük 0,17cc vurduğum zamanları hatırlarım hesapla bakalım haftalık kaç mg susta vuruyormuşum? Ne küründeysen bırak bence kafan pek sağlıklı çalışmıyor. Yani umarım kullandığın ilaçlardan dolayı böylesindir :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    235
desperado, 47 dakika önce yazdı:

:( Yazmıcam dedim de zorla yazayım diye mi böyle şeyler yazıyosun anlamadım ki... Doz hesaplama ortamı terk etti şuan... Tabi girdiği kürü anlatırken haftada 2 ml testo 3 ml bolde vuruyorum diye anlatan, mgdan bahsedemeyen, 250testodan 300e çıkarken ne kadar vurması gerektiğini hesaplayamadığı için direkt 500e çıkan tiplerden olduğun için normal. Sen bolde kürüne girince tüm flakonu vuruyon galiba tek seferde. Doz da söylememişim bi taraflarından uydurmuşsun. Sustanonun da dozu hesaplanıyor haberin olsun. Günlük 0,17cc vurduğum zamanları hatırlarım hesapla bakalım haftalık kaç mg susta vuruyormuşum? Ne küründeysen bırak bence kafan pek sağlıklı çalışmıyor. Yani umarım kullandığın ilaçlardan dolayı böylesindir :) 

Kutuda yazan 250 mg lik ibareye göre hesapladım. Günlük olarak enjeksiyon yap, diye genelleme yapan sensin, ben değildim. Neyse uzatmıycam

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.