Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

RPood

Bu markaları kullanan var mı

Önerilen İletiler

RPood    7

Merhabalar, Bu markalardan kullanan ya da başka marka önerebilecek var mı.

Benelux Pharma Dianabol  -  Danabol Ds 10mg 500 tablet  -  Genesis Meds Methandienone 10mg 100 tablet  -  Enova Pharma Dianabol 10 Mg 100 Tablet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jacop    60
RPood, 6 saat önce yazdı:

Benelux Pharma Dianabol  -  Danabol Ds 10mg 500 tablet  -  Genesis Meds Methandienone 10mg 100 tablet  -  Enova Pharma Dianabol 10 Mg 100 Tablet

forumda konuları mevcut 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
RPood, 7 saat önce yazdı:

benelux genel olarak boş olduğu söyleniyor, enovadan etki alanda var boş olduğunu söyleyen de var tabi satıcıya göre değişiyor durum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.362
RPood, 8 saat önce yazdı:

Hem bu markaları önermiyorum hemde danabol önermiyorum dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarprime    7
RPood, 10 saat önce yazdı:

Benelux almak Dianabol almaktan daha büyük bi hata olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
samet9098, 2 saat önce yazdı:

benelux genel olarak boş olduğu söyleniyor, enovadan etki alanda var boş olduğunu söyleyen de var tabi satıcıya göre değişiyor durum 

Bir tek enovan hakkında iyi şeyler duydum. Birde satıcılar kim onlara nasıl ulaşılıyor onu bir bilsem.

Seçim yapsam bu sefer de kimden nasıl alıcağımı bilmiyorum 

otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

Hem bu markaları önermiyorum hemde danabol önermiyorum dostum.

İlk kür için bir önerin var mı peki dostum. Bulk kürü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
RPood, 6 dakika önce yazdı:

Bir tek enovan hakkında iyi şeyler duydum. Birde satıcılar kim onlara nasıl ulaşılıyor onu bir bilsem.

sağ alt köşede whatsapp ibaresi var ordan burak hocaya ulaşıp sipariş verebilirsin ilk kür olarak only testo önerilir genel olarak 250 ile 500 mg arasında formuna göre değişir tabi kür öncesi tahlilerine de bakmak gerekir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    97

Chooper dianabol tavsiye ederim 50 tab 650 TL balkan ayarında temiz bir ilaç .. Dianabolün kick start olarak kullanılması bana mantıklı gelmiyor , kürün 5. Haftalarında patlama evresinde kullanmaya başlarsan daha iyi verim alabilirsin .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
boss41, 16 dakika önce yazdı:

Chooper dianabol tavsiye ederim 50 tab 650 TL balkan ayarında temiz bir ilaç .. Dianabolün kick start olarak kullanılması bana mantıklı gelmiyor , kürün 5. Haftalarında patlama evresinde kullanmaya başlarsan daha iyi verim alabilirsin .

Evet cooperi de biliyorum ama biraz fp olmasını istiyorum. 5. Hafta konusuda mantıklı ama çok yakın zamanda mülakatım var biraz hızlı olmam gerekiyor.

samet9098, 20 dakika önce yazdı:

sağ alt köşede whatsapp ibaresi var ordan burak hocaya ulaşıp sipariş verebilirsin ilk kür olarak only testo önerilir genel olarak 250 ile 500 mg arasında formuna göre değişir tabi kür öncesi tahlilerine de bakmak gerekir 

Bu bağlantı açılamadı. Bağlantıyı kontrol edip tekrar deneyin yazıyo. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
RPood, 2 dakika önce yazdı:

Bu bağlantı açılamadı. Bağlantıyı kontrol edip tekrar deneyin yazıyo. 

5389271148 telefon numarası whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
RPood, 13 saat önce yazdı:

Benelux bolde ve danabol kullandim. Boldenin icinde ne testo ne bolde var bilgine. 800boldeye kadar ciktiydim çünkü meraktan haftalık ve testom bile artmiyordu. Danabolde ise su tutma vardi olmasi gereken kadar değil ama vardı fakat güc anlaminda yine bir etkisi olmadi.

RPood, 2 saat önce yazdı:

Enova da giris seviyesi marka. Doluluk orani buyuk ihtimalle var fakat çok minimal. Deneme bile böyle markaları. Forumdaki abilerimi dinlemeyip çok marka denedim 4k ya yakın para gitti şu zamana kadar gerek yok. Güvendigin kişinin en üst seviyede sattigi markalardan almaya çalış. Öneri dersen buddha xeno zphc bodytech sp bunlar genel olarak birbirlerine yakinlar. Fiyat anlaminda da 3 asagi 5 yukari benzerler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
ArdaK2, Bir saat önce yazdı:

Hepsi boş ürün zphc, bodytech ve sp labs ama o da satan kişi önemli 3 marka dışında 🗑️🚮

O markaları internet sitelerinden bulmaya çalısıyorum ama elimizde yok diyolar. Ah o satan kişilere bi ulaşabilsem :(

Greblan, 1 saat önce yazdı:

Benelux bolde ve danabol kullandim. Boldenin icinde ne testo ne bolde var bilgine. 800boldeye kadar ciktiydim çünkü meraktan haftalık ve testom bile artmiyordu. Danabolde ise su tutma vardi olmasi gereken kadar değil ama vardı fakat güc anlaminda yine bir etkisi olmadi.

Enova da giris seviyesi marka. Doluluk orani buyuk ihtimalle var fakat çok minimal. Deneme bile böyle markaları. Forumdaki abilerimi dinlemeyip çok marka denedim 4k ya yakın para gitti şu zamana kadar gerek yok. Güvendigin kişinin en üst seviyede sattigi markalardan almaya çalış. Öneri dersen buddha xeno zphc bodytech sp bunlar genel olarak birbirlerine yakinlar. Fiyat anlaminda da 3 asagi 5 yukari benzerler.

İnternet üzerinden bulamıyorum onları yok diyorlar. Satan kişileri bulmanın bi yolu yok mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
RPood, 4 dakika önce yazdı:

O markaları internet sitelerinden bulmaya çalısıyorum ama elimizde yok diyolar. Ah o satan kişilere bi ulaşabilsem :(

Hiçbir internet sitesinden ürün alma Instagram da aktif takılıyor bu kişiler biraz araştırma ile belki bulabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonvareg    6

Benelux Testo ve Boldenon kullanıyorum. Testo aşırı boş değil. Haftalık 200-250mg kullanım içerisinde (8 hafta) değerlerim bu şekildeydi. 

645808f206da5_Test1.png.ebc1821af81d003851e098c67aa2b8a3.png.0fb3a009385ca27a28103eafa122092a.png

Boldenon hakkında söyleyebileceğim tek şey, normalde 500mg kullanırken E2'ye bağlı olarak göğüs ucunda kaşınma hissediyordum, nolvadex kullanmam gerekiyordu. AI kullanmadım çünkü başka kötü bir etkisi yoktu, sadece jinekomasti engellemem gerekiyordu ve nolva yetiyordu. Tekrardan 500mg testo kullanmaya başladım, 800mg EQ kullanmaya başladıktan sonra düşük östrojen belirtileri yaşadım, şu an 400mg kullanıyorum ve östrojenim normal değerlerde gibi. 

Ürün doludur demiyorum, ama iki ürünün de tamamen boş olduğunu düşünmüyorum.

Bu arada, Benelux Danabol de kullandım ve şunu diyebilirim ki o ürün boş. 30mg, 5mg gibi etki ediyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34

Beneluxu vücuduna sok hayatını karartır öyle böyle akne yapıyor yüzü felaket çöp ediyor hiç bir etkisinde yok

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Benelux pis ilaç. Bedava verseler kullanmam 2 kutu testosunu çöpe attım. Enjeksiyon bölgesini yakıyordu ilaç. İlk defa böyle bişey yaşadım. Boş değil ama temiz de değil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Sahineffect, 11 saat önce yazdı:

Beneluxu vücuduna sok hayatını karartır öyle böyle akne yapıyor yüzü felaket çöp ediyor hiç bir etkisinde yok

Gram akne sorunu yaşamadım ben ama sadece danabol ve boldesini kullandım. Danabol güzel su tuttu sadece de boldenin içinde testo bile yok eminim. 500bde gidiyordum ki son 2hafta 800lere ciktim yine bir bok olmadi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.