Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kado

Kür kombinasyonu + growth istişare

Önerilen İletiler

Kado    103

Testo c / tren e / primobolan kombinasyonu bulk için nasıl?  

growth veya genotropin ayda kaç kutu vurulması gerekir büyüme elde edebilmek için mesela ayda 2 üzerinde olursa eğer hiç bulaşmayacağım maliyet artıyor çünkü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janbertozen    338

4 ünite vuracaksan  üzerinde 2 kutunun. Treni cut ürünüdür bulkda yarışmacılar bile kullanmıyor gereği yok bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    103
janbertozen, 8 dakika önce yazdı:

4 ünite vuracaksan  üzerinde 2 kutunun. Treni cut ürünüdür bulkda yarışmacılar bile kullanmıyor gereği yok bence

3 ayda 12 unite yapıyor ona hiç girmeyim aşar beni. Öncesinde testo bolde / testo bolde npp kullandım bu sefer bolde yerine primo , npp yerine de tren ekleyim diyordum da cut muhabbettinden dolayı danışmak istedim onuda çıkarıyorum yerine yine npp falan mı eklesem? Veya bir şey eklemeyeyim mi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Kado, 10 dakika önce yazdı:

3 ayda 12 unite yapıyor ona hiç girmeyim aşar beni. Öncesinde testo bolde / testo bolde npp kullandım bu sefer bolde yerine primo , npp yerine de tren ekleyim diyordum da cut muhabbettinden dolayı danışmak istedim onuda çıkarıyorum yerine yine npp falan mı eklesem? Veya bir şey eklemeyeyim mi? 

Testo rimo npp bence en temiz bulk kürü zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakanr1    7
Kado, 9 dakika önce yazdı:

Günde 4 ui kanka. 36 ui lik bir kutu 9 gün gidiyor şuan 2000 civari fiyatı ayda 3 kutu 6 k en az 6 ay kullanıcan ama paran varsa cidden değer 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    103
atakanr1, 9 dakika önce yazdı:

Günde 4 ui kanka. 36 ui lik bir kutu 9 gün gidiyor şuan 2000 civari fiyatı ayda 3 kutu 6 k en az 6 ay kullanıcan ama paran varsa cidden değer 

12 bin gibi bir bütçe ayırmıştım ayda 2 kutudan hesaplayıp kendimce de üstünü tamamlayabilirsem yaparım değeceğine inanıyorum ben de

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    904
Kado, 1 saat önce yazdı:

Testo c / tren e / primobolan kombinasyonu bulk için nasıl?  

growth veya genotropin ayda kaç kutu vurulması gerekir büyüme elde edebilmek için mesela ayda 2 üzerinde olursa eğer hiç bulaşmayacağım maliyet artıyor çünkü.

Tren yerine deca veya kısa esteri olan npp kullan. Tren bulkta saçma. Günlük 2 iü vuracaksan 2 kutu gider 4 vuracaksan 4 kutu gidiyor. Baya maliyetli şuan saizen eczanede 1600 tl. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Gh giriyorsan min 6 ay bana kalırsa 6iu 12 ay kullanılması gereken bir ürün hatta bütçen varsa ömür boyu kesmesen bile kullanabileceğin bir ürün hani bulk kürü planlıyorsun nor19 grubundan deca veya npp varken neden tren e ? Kür planlaman zaten gayet iyi yerinde olsam treni npp yapar primoyu masteron yapar 20 hafta güzel bir minimal dozda bir planlama yapardım. Bu işten para kazanmayacaksan veya ciddi seviyede gelirin yoksa gh normal bir insanın yönelebileceği bir ilaç değil anabolikler gibi 20 hafta kullandım yeter kesiyim diyebileceğin bir ilaç türü değil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    103
Askabar, 10 saat önce yazdı:

Tren yerine deca veya kısa esteri olan npp kullan. Tren bulkta saçma. Günlük 2 iü vuracaksan 2 kutu gider 4 vuracaksan 4 kutu gidiyor. Baya maliyetli şuan saizen eczanede 1600 tl. 

Normalde öyle yapıyordum da bir an aklım karıştı acaba mı diye onu da burdan danıştım. Uzun süre kullanımda maliyet çok artıyor evet o kalır büyük ihtimalle 

galicik, 10 saat önce yazdı:

Gh giriyorsan min 6 ay bana kalırsa 6iu 12 ay kullanılması gereken bir ürün hatta bütçen varsa ömür boyu kesmesen bile kullanabileceğin bir ürün hani bulk kürü planlıyorsun nor19 grubundan deca veya npp varken neden tren e ? Kür planlaman zaten gayet iyi yerinde olsam treni npp yapar primoyu masteron yapar 20 hafta güzel bir minimal dozda bir planlama yapardım. Bu işten para kazanmayacaksan veya ciddi seviyede gelirin yoksa gh normal bir insanın yönelebileceği bir ilaç değil anabolikler gibi 20 hafta kullandım yeter kesiyim diyebileceğin bir ilaç türü değil. 

Evet gh kısa kullanımda olur mu olmaz mı netleştirmek istiyordum şimdi oturdu bir de para kazanma durumum yok tamamen keyfi . Tren bir an aklıma düştü acaba denesem mi dedim de diğer türlü devam edeceğim tren olmadan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.