Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aybo59

Her bölge 2 defa çalışılmak üzere nasıl program yapılabilir

Önerilen İletiler

aybo59    16

Merhabalar pazar hariç her bölge 2 kere olmak üzere haftalık program yapabilme ihtimali varmı recovery sorunu olmadan

genelde pazartesi göğüs biceps + karın

salı sırt triceps

çarşamba bacak calf + karın

perşembe omuz + forearm

cuma göğüs biceps + karın

cumartesi sırt triceps

pazar off

Bu şekilde yapıyodum fakat omuz 1 kere oluyor ve çok uzun zamandır bu antreman programıı yapıyorum artık sıkıldım vücudum alıştı öneriniz varmı değiştirebileceğim ya da dediğim şekilde haftada 6 gün olmak üzere her bölgeyi 2 defa bacak dahil nasıl bir sistem yapılabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kakule    42

PPL yapıyorum örnek olsun diye paylasıyorum cokta memnunum.

pazartesi - push - gogus (11set) - omuz(7set) - arka kol (7set)

salı - pull - sırt  (11set) -  trapez arka omuz (6set) - ön kol (6set)

çarsamba - leg - bacak 14set

persembe - push (10set) - omuz (6set) - arka kol (3 set)

cuma - pull - sırt (9set) - trapez arka omuz (4set) - arka kol (3set) 

cumartesi pazar off day

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
kakule, 5 saat önce yazdı:

cumartesi pazar off day

Hocam sistem güzelde bacak 1 kere birde triceps 3 kere biceps 1 kere o niye anlamadım 2 2 olsa daha iyi değilmi özeelikle bicepste açığım var meesela benim triceps göre ayrıca kaç hareket yapıyorsunuz mesela göğüs omuz arka kol günü pazartesi mesela setler bana çok az geldi cuma gününü arka omuzu bicepsle değiştirsem cumarteside bacak koysam bence on numara oldu hareketleri setleride kafama göre ayarlarım

tarihinde aybo59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42
aybo59, 19 saat önce yazdı:

Hocam sistem güzelde bacak 1 kere birde triceps 3 kere biceps 1 kere o niye anlamadım 2 2 olsa daha iyi değilmi özeelikle bicepste açığım var meesela benim triceps göre ayrıca kaç hareket yapıyorsunuz mesela göğüs omuz arka kol günü pazartesi mesela setler bana çok az geldi cuma gününü arka omuzu bicepsle değiştirsem cumarteside bacak koysam bence on numara oldu hareketleri setleride kafama göre ayarlarım

cuma gunu arka kol değil ön kol olucak yanlış yazmışım. kollarım için pazartesi salı 3 hareket persembe cuma tek hareket yapıyorum. haftalık periyotta toplama baktıgımda ortalama 15-20 set aralığında çalışıyorum ozellikle yazın havaların sıcaklamasıyla ve aldıgım kaloriyi dusurdugum ıcın bu metotla ilerliyorum.  365 günün 365indede ağır şiddetli dörtdörtlük antreman yapamayız. genelde eylülden sonra push-pull-leg-upper body-lower body ye geçiyorum toplam setlerimdede %15-20 artış sağlıyorum beslenmemde ona göre oluyor. antreman kişiye özeldir ve özelleştirip kendi tarzını bulmak cok zor olabiliyor. belirli periyotlar ile deneme yanılma yöntemiyle size uygun şiddet ve yogunluğu bulmalısınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
kakule, 24.05.2023 - 08:54 yazdı:

cumartesi pazar off day

Pazartesi itibariyle iki senedir yaptığım bölgesel den paylaşmış olduğun şekilde ppl' ye geçeceğim bakalım bir sene de böyle olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
onur41_38, 06.08.2023 - 11:15 yazdı:

Pazartesi itibariyle iki senedir yaptığım bölgesel den paylaşmış olduğun şekilde ppl' ye geçeceğim bakalım bir sene de böyle olsun.

Bugün ilk idmanı yaptım. Ama çok hatalı oldu tükenişe giderek setleri yaptım. Omuz hareketlerine güç kalmadı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68
onur41_38, 52 dakika önce yazdı:

Bugün ilk idmanı yaptım. Ama çok hatalı oldu tükenişe giderek setleri yaptım. Omuz hareketlerine güç kalmadı. 

Çünkü göğüs gününde omuz aktif rol oynar. Bu yüzden omuz gününe ayırdığın gibi ki performansını bekleme, kiloyu normal omuz gününde girdiğinden düşürüp hipertrofi tekrar aralığında devam et. Bu tarz intensity sistemler az set tükeniş odaklı olduğu için boş set yapma lüksünüz de olmuyor yoksa gelişimden çalıyorsunuz. Her ne kadar bilim haftada 2-3 kez bölüp çalışmak mantıklı dese de bölgeselden çok daha iyi verim aldım ben kişiden kişiye değişiyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.