Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Darkdefender

Oxy2gen kullanan memnun kalan var mı?

Önerilen İletiler

Mhanx    8
Qubi, 22.07.2023 - 09:32 yazdı:

Yaptırdın mi tahlil ?

evet yazmayı unutmuşum arkadaşlar boş mal bilginize ben testosunu aldım Cruise da kısa surede testi yaptırıp baktım Total testo boş çıktı haberiniz olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    449
Probis, 19.05.2023 - 03:37 yazdı:

Türk yapımı marka, amerikaya taşınan ünlü Türk fitness influencer ürettiriyor bunu. 

murat-gonul-M01d_cover.jpg

Bu değil sanırım? Kanadaydı galiba kalp krizinden öldü diye biliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Darkdefender, 2 saat önce yazdı:

Konuyu hortlatalım varmı kullanan 

Valla ben de kararsızım bildiginiz üzere bulka başladım iştah için mk alıp deneyim diyordum,yorumlarını şimdi okudum.Birde benim de varsayımım şuydu şahıs baktı millet alıyor tr pazarı boş.

Ünlü markaları getirtip kendini yoracagına(aswagandha,yohimbe sattı) kendine özel bastırmaya başladı.Allah için çok mu zor x pharma zart pharma diye sürekli basıyorlar.Yani trde ürettirmesi çok olası kimse abdden kutu kutu ilaç getirtemez o işi geçelim.Adamın zaten tonla parası var,ürettiriyordur burda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Qubi    4
Mhanx, 23.06.2023 - 09:47 yazdı:

tedarik ettim bende şuan kullanıyorum şimdilik sadece şunu söyleyebilirim ödem hiç yok, kısa ester gidiyorum haftaya kan tahlili yaptiricam paylaşırı

Her ürünü takir takir çalışıyor arkadaşlar burda üretilir uretilmez bilmem ama çalışıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
Vural2, 45 dakika önce yazdı:

Valla ben de kararsızım bildiginiz üzere bulka başladım iştah için mk alıp deneyim diyordum,yorumlarını şimdi okudum.Birde benim de varsayımım şuydu şahıs baktı millet alıyor tr pazarı boş.

Ünlü markaları getirtip kendini yoracagına(aswagandha,yohimbe sattı) kendine özel bastırmaya başladı.Allah için çok mu zor x pharma zart pharma diye sürekli basıyorlar.Yani trde ürettirmesi çok olası kimse abdden kutu kutu ilaç getirtemez o işi geçelim.Adamın zaten tonla parası var,ürettiriyordur burda.

Flakonlar baya kaliteli kabartmalı felan yazıları şuan bizim hoca sitesindeki fiyatın neredeyse yarısına satıyor ki oda üstüne fiyat farkı koyuyordur .Testo sunu kullandım kullandığım vakit libidom iyiydi npp kürünüe başlıycam nppleri oxy2gen aldım 

Qubi, 24 dakika önce yazdı:

Her ürünü takir takir çalışıyor arkadaşlar burda üretilir uretilmez bilmem ama çalışıyor 

Hangi fiyattan alıyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Darkdefender, 4 dakika önce yazdı:

Flakonlar baya kaliteli kabartmalı felan yazıları şuan bizim hoca sitesindeki fiyatın neredeyse yarısına satıyor ki oda üstüne fiyat farkı koyuyordur .Testo sunu kullandım kullandığım vakit libidom iyiydi npp kürünüe başlıycam nppleri oxy2gen aldım 

Fiyatlar nedir hocam şahıs zaten tutarsız yalan söylüyor ünlü olan normalde 35 dolar dedi mk için.İndirimli fiyattan veriyormuş şu an ama indirimli fiyat daha pahalı :SFiyata göre riske giri,girme diyebilirim.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
Vural2, 28 dakika önce yazdı:

Fiyatlar nedir hocam şahıs zaten tutarsız yalan söylüyor ünlü olan normalde 35 dolar dedi mk için.İndirimli fiyattan veriyormuş şu an ama indirimli fiyat daha pahalı :SFiyata göre riske giri,girme diyebilirim.

Testo 700 npp felan da 900 Mk yı sormadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213

Amerika’dan yaşayan vücut geliştirmeci’den (ki hepiniz kim olduğunu biliyorsunuz) Yohimbine almıştım. Önceden de farklı markaların ve İran yohimbine kullanan birisi olarak söylüyorum. Beni hiç ama hiç tatmin etmedi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    72
Arenn, 21 dakika önce yazdı:

Amerika’dan yaşayan vücut geliştirmeci’den (ki hepiniz kim olduğunu biliyorsunuz) Yohimbine almıştım. Önceden de farklı markaların ve İran yohimbine kullanan birisi olarak söylüyorum. Beni hiç ama hiç tatmin etmedi.

Elimde 50 kapsülü duruyor, çöpe bile atarım o kadar etkisizdi :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
anabolikadam, 3 dakika önce yazdı:

Elimde 50 kapsülü duruyor, çöpe bile atarım o kadar etkisizdi :D

Doğrudur 😁 ki.. bu adam’dan DAA MK677 vs alan insanlar var ve gerçekten yorumları full memnuniyet içeriyor. Kullanan insanlar nasıl bir manipülasyonun içerisine düştülerse kendi yapılabilecek potansiyeli sanki onu içince ortaya çıktıktan sonra yapabileceğini hissediyor 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    72
Arenn, 1 dakika önce yazdı:

Doğrudur 😁 ki.. bu adam’dan DAA MK677 vs alan insanlar var ve gerçekten yorumları full memnuniyet içeriyor. Kullanan insanlar nasıl bir manipülasyonun içerisine düştülerse kendi yapılabilecek potansiyeli sanki onu içince ortaya çıktıktan sonra yapabileceğini hissediyor 😅

O kadar büyük markaların marketing gibi pazarlama stratejileri var iken bu adama güvenmeleri ve bu adamdan destek almalarını düşünmek bile çok saçma. Evet kardeşim ben toplu alıyorum o yüzden ucuza geliyor demek, ayrı bir manipülasyon :D

tarihinde anabolikadam tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhanx    8
Qubi, 18 saat önce yazdı:

hayır hocam boş ürünler aldım kullandım test yaptırdım testosu bile boş çıktı arkadaşlar aman diyim uzak durun bunlardan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Amerikada ki meşhur Hocanın sattığı marka kendide sürekli paylaşıyor ancak yohimbini kullanan arkadaşım hiç bir şeye etki etmediğini söylüyor.Kendisi önceden de Ukrayna yohimbin kullanmıştı sanırım Burak abide o markayı satıyordu o markadan çok memnundu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11
KlasikFizik, 19.05.2023 - 13:55 yazdı:

Tamamdır bu mevzudan sonra kertecek adam arıyorlar açık bunlardan yohimbine bile almayın ben aldım kafein basmışlar. Ülkenin en ünlü sporcuları bile cebi dolu olmasına rağmen böyleyse vay halimize

Amerika da yaşayan ünlü türk sporcunun sattığı bu marka hakkında ben de birkaç birşey söyliyim alışveriş yapacaklara.

Öncelikle bu yeni site açtı elite supplementleri satıyorlar daa,yohimbine, mk677 vs vs.

Siteyi açtıktan sonra hediye çarkı uygulaması yapıp fake yorumlar paylaşarak yalandan herkese %10 indirim dağıttı, 1000₺ lik ürün 900e düştü +50 kargo 950₺ ye alışverişi yaptın. 2 gün sonra kargolar yola çıkınca hikaye paylaştı “aaa kargoları yanlışlıkla alıcı ödemeli göndermişiz kusurabakmayın” diye :) +75₺ kargo parası 1000 tl olan ürünü %10 indirimli ayağına 1025 tl ye millete geçirdi. Ama merak etmeyin kargo paralarınızı iade edicez diyor neden? ( bir daha alışveriş yapmanız lazım) müthiş bir etik dışı satış pazarlama taktiği hem indirim algısı, hem ikinci kez ürün satışı. Anabolikleri siteye eklemiyor özelden isteyene satıyor ben daa aldım malesef bir daha beleşe testo verse almam d aspartik asitte muhtemelen boş kutusu falan cok cakma duruyor . Alışveriş niyeti olanlara duyurulur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19

Çok enteresan bi şekilde forumda 1 arkadaş dışında bu kişiden memnun kalan yok.Bir kişi ürünün boş olabilceğini söyleyincede test yaptırdığını ürünün çalıştığını söyledi.Sonrasında açılan başka bir başlıktada aynı ürün için test yaptıracağını yazmıştı.

Aynı satıcıdan blueskypeptides marka ghrp6 almıştım.Ürün bitene kadar kullandım.Tek dozda 250mcg ye kadar çıkmama rağmen ne açlık ne pump ne de antreman performansında bir artış olmadı.

IMG_6521.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11
5-HT, 3 saat önce yazdı:

Çok enteresan bi şekilde forumda 1 arkadaş dışında bu kişiden memnun kalan yok.Bir kişi ürünün boş olabilceğini söyleyincede test yaptırdığını ürünün çalıştığını söyledi.Sonrasında açılan başka bir başlıktada aynı ürün için test yaptıracağını yazmıştı.

Aynı satıcıdan blueskypeptides marka ghrp6 almıştım.Ürün bitene kadar kullandım.Tek dozda 250mcg ye kadar çıkmama rağmen ne açlık ne pump ne de antreman performansında bir artış olmadı.

İnanılmaz bir durum. 
ve buna rağmen olumsuz yorum vs göremiyorsunuz etrafta. Dümdüz google a ilaç ismi yazıp satın alsan muhtemelen bir kaç araştırmadan sonrs bişeyler bulursun ama adamlar aleni boş ilaç satıyorlar ve cok iyi pazarlıyorlar tamamen psikolojik sanırım ne de olsa tanınıyor yapmaz algısı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
bloodiamond, 6 saat önce yazdı:

Amerika da yaşayan ünlü türk sporcunun sattığı bu marka hakkında ben de birkaç birşey söyliyim alışveriş yapacaklara.

Öncelikle bu yeni site açtı elite supplementleri satıyorlar daa,yohimbine, mk677 vs vs.

Siteyi açtıktan sonra hediye çarkı uygulaması yapıp fake yorumlar paylaşarak yalandan herkese %10 indirim dağıttı, 1000₺ lik ürün 900e düştü +50 kargo 950₺ ye alışverişi yaptın. 2 gün sonra kargolar yola çıkınca hikaye paylaştı “aaa kargoları yanlışlıkla alıcı ödemeli göndermişiz kusurabakmayın” diye :) +75₺ kargo parası 1000 tl olan ürünü %10 indirimli ayağına 1025 tl ye millete geçirdi. Ama merak etmeyin kargo paralarınızı iade edicez diyor neden? ( bir daha alışveriş yapmanız lazım) müthiş bir etik dışı satış pazarlama taktiği hem indirim algısı, hem ikinci kez ürün satışı. Anabolikleri siteye eklemiyor özelden isteyene satıyor ben daa aldım malesef bir daha beleşe testo verse almam d aspartik asitte muhtemelen boş kutusu falan cok cakma duruyor . Alışveriş niyeti olanlara duyurulur.

Amerikadaki sporcu oxygen labs satıyor, ox2ygen izmir malı diye biliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30
egerdnc, 1 dakika önce yazdı:

Amerikadaki sporcu oxygen labs satıyor, ox2ygen izmir malı diye biliyorum

Tam tersi oxygen labs İzmir hatta piyasanın en dürüst adamı diye tabir edilen sporcunun önerdiği satıcı üretiyor ama boş işte

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
dertsahnesi, 2 dakika önce yazdı:

Tam tersi oxygen labs İzmir hatta piyasanın en dürüst adamı diye tabir edilen sporcunun önerdiği satıcı üretiyor ama boş işte

Kendisine sorduğumda ilaclarında tek seri olduğunu ve hepsinin ağzına kadar dolu olduğunu soyleyip testonun 200tl olduğu bir liste atmıştı :D

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
harbiyesutay    24
dertsahnesi, 12 saat önce yazdı:

Kapsül IGF-1&MK-677 ürününü kullandım ve boş olduğunu düşünmen konusunda hemfikirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11
harbiyesutay, 6 saat önce yazdı:

Kapsül IGF-1&MK-677 ürününü kullandım ve boş olduğunu düşünmen konusunda hemfikirim. 

Piyasada ne düzgün danışmanlık veren var ne düzgün ilaç satan. Herkes fabrikasyon basıp geçiyor her konuda tek düşünce para cok zor ortam valla..

• Beğen 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.