Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Darkdefender

Oxy2gen kullanan memnun kalan var mı?

Önerilen İletiler

mcanmeco    314
Darkdefender, Bir saat önce yazdı:

Kullanan varmı bu ürünlerden 

IMG_1747.jpeg

Bu markayı ilk defa duydum, bildiğimiz oxygen labs marka isim ve ambalaj değişikliğine  gittiyse zaten markayı anlatmaya gerek yok dandik olduğunu biliyorsundur 

Satıcıyı merak ediyorum fakat isim paylaşmak yasak 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco, 17 dakika önce yazdı:

Bu markayı ilk defa duydum, bildiğimiz oxygen labs marka isim ve ambalaj değişikliğine  gittiyse zaten markayı anlatmaya gerek yok dandik olduğunu biliyorsundur 

amerika pazarında satılıyor Türkiyede bulmak biraz zor burdakilerden değil 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
kartalfitness, 2 saat önce yazdı:

amerika pazarında satılıyor Türkiyede bulmak biraz zor burdakilerden değil 😀

Türk yapımı marka, amerikaya taşınan ünlü Türk fitness influencer ürettiriyor bunu. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
Probis, 5 saat önce yazdı:

Türk yapımı marka, amerikaya taşınan ünlü Türk fitness influencer ürettiriyor bunu. 

Onun paylaştığı sayfada Testo 50dolar anabolizanlar 60 65 dolar  ama ben daha düşük fiyata buldum 1aydır kullanan 2kişi tanıyorum memnunlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
Darkdefender, 11 saat önce yazdı:

Kullanan varmı bu ürünlerden 

Tayfun abinin yazdığı bu konu aklıma geldi isimler benzer oldukça aynı ekip olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
mcanmeco, 12 saat önce yazdı:

O tanıdığına çalışan dışarıya boş ürün veren oxygen labs değil bu farklı Amerika'da yaşayan yıllardır pro olamayan bi hocamız paylaştı bu markayı söylediğine göre Amerikan üretimi. fiyatları bu şekilde bilininirlik yok, o yüzden benim düşüncem bu fiyat bandında daha güvenilir tercihler mevcut baş ağrıtmaya gerek yok 

Screenshot_20230519-114454.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
KlasikFizik, 2 saat önce yazdı:

O tanıdığına çalışan dışarıya boş ürün veren oxygen labs değil bu farklı Amerika'da yaşayan yıllardır pro olamayan bi hocamız paylaştı bu markayı söylediğine göre Amerikan üretimi. fiyatları bu şekilde bilininirlik yok, o yüzden benim düşüncem bu fiyat bandında daha güvenilir tercihler mevcut baş ağrıtmaya gerek yok 

Komik bana bir iki ay önce verdikleri fiyat listesinde deca 500tl idi :D

329198036_165193282945679_6579188961727155293_n.jpg

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
aç goril, 56 dakika önce yazdı:

Tamamdır bu mevzudan sonra kertecek adam arıyorlar açık bunlardan yohimbine bile almayın ben aldım kafein basmışlar. Ülkenin en ünlü sporcuları bile cebi dolu olmasına rağmen böyleyse vay halimize

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
aç goril, Bir saat önce yazdı:

Testo 600 deca 800dendi banada arada ilk elden değil yarışmacıdan alıcam bende illa üstüne koymuştur oda ama boş yada sıkıntılı ürün verebilecekleri biri değil alacağım kişi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Darkdefender, 5 saat önce yazdı:

Testo 600 deca 800dendi banada arada ilk elden değil yarışmacıdan alıcam bende illa üstüne koymuştur oda ama boş yada sıkıntılı ürün verebilecekleri biri değil alacağım kişi

Kanka boş supplement satanları gördün.  içinde protein yok denecek kadar, halen yarışmacılara mı güveniyorsun. O markaların sponsorları yarışmacıydi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
janbertozen, 5 saat önce yazdı:

patladı kankam adamların deposunu bastı polis :D 

O patladı dediğin oxygen labs direk İzmir işi oxy2gen farklı gayette güzel çalışıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Darkdefender, 5 saat önce yazdı:

O patladı dediğin oxygen labs direk İzmir işi oxy2gen farklı gayette güzel çalışıyor 

he bu türk birinin amerikada ürettirdiği marka buna bu parayı verene kadar bodytech zphc alırım 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
janbertozen, 4 saat önce yazdı:

he bu türk birinin amerikada ürettirdiği marka buna bu parayı verene kadar bodytech zphc alırım 

O satan geçirmece usulü satıyor test 600 bolde vs 800dü bodytech 2katı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Darkdefender, 17 saat önce yazdı:

Bu marka boş benim arkadaşım kullanıyor 

Hepsi aynı yerde üretilip dağıtılıyor, ne fark eder her ilde farklı kişi mi üretiyor

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Qubi    4

Oxy2gen çalışıyor dostum he burda uretilmistir değildir bilemem..ve yakalanan oxygen labs die bikiyorum bende yani farklilar

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60

bahsi geçen kişi barmense çok uzatmaya gerek yok arkadaşlar.O tayfa a diyorsa siz b yi tercih edeceksiniz

tarihinde Jacop tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MARİO29    0

Arkadaşlar zhpc kullancaksanız 

kodları 1546-895-5833 şeklinde değilde örnek 12@9 -25@6-0@89 şeklide olacak buna dikkat edin diğer bütün zhpc ler sahte 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

birisi eski birisi yeni kod sistemi ürün orj ise orjdur zphc nin sitesinden checkleniyor ürün 2. kez checkleniyorsa bile söylüyor zaten ..

MARİO29, 25 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar zhpc kullancaksanız 

kodları 1546-895-5833 şeklinde değilde örnek 12@9 -25@6-0@89 şeklide olacak buna dikkat edin diğer bütün zhpc ler sahte 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MARİO29    0

ben denedim onaylamadı geri iade ettim

zhpc konusunda temkinliyim pharm tec devam ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
Tr3n, 17 saat önce yazdı:

Bu marka boş benim arkadaşım kullanıyor 

Hepsi aynı yerde üretilip dağıtılıyor, ne fark eder her ilde farklı kişi mi üretiyor

Alakası yok iki ürünün 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhanx    8

tedarik ettim bende şuan kullanıyorum şimdilik sadece şunu söyleyebilirim ödem hiç yok, kısa ester gidiyorum haftaya kan tahlili yaptiricam paylaşırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.