Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Okty

Pct yardım deca tren kür tahlil sonuçları

Önerilen İletiler

Okty    2

İyi günler arkadaşlar  yaşım 36 iki yıldır sporla ilgileniyorum sporda  omuz sakatlığı yaşadım. Deca kürünün iyi geleceğini söylediler. 

1-4 hafta testo e 500 3 hafta anapolon

4- 14 deca kullandım 500 testo e 400 

15- 20 hafta  200-250 tren e 500 testo e 2 kutu proviron kullandım

Sonrasında 2-3 hafta arasi testo e kullandım. 07.5.23 Son enjeksiyondan 8 gun sonra test verdim

kur içerisinde ardimex ve cabaser kullandım  ( 2 kutu deca 10 ml tren e 5.5 kutu kadar testo kullanmis oldum )

Tren provirion kullanırken  saçım cok döküldü. Son 2 3 haftadir cinsel isteksizlik ve sertlesme basladi .testislerde yukari dogru cekilme oluyor testisler boyutu hakkinda emin olamiyorum pisikolojimi inanılmaz etkiliyor işe odaklanıyorum sürekli stres halindeyim sporumu dahil herseyi etkiliyor. İki haftadir butun forumu okudum bu durumdan kurtulan cok kişi olduğunu gordum  bu konu hakkinda bilgili deneyimli kisiler vardi ( Yıllardır antidepresan paxera 20 mg kullaniyorum ) . Bu ise cahilce giriştim ama en azından pct mi adam akıllı yapmak istiyorum buradaki değerli hocalarından yardım istiyorum ,,🙏

IMG_20230517_134635.thumb.jpg.e908fabceb60a87cdd7dfda34cd93fcc.jpg IMG_20230517_134722.thumb.jpg.3774b6cd2164d4c671043d62f5ad81a7.jpg

@Rdm @metinav  @Vural2 @otopsicikedi @rastlantisal @galicik su an elimde iki kutu ovirelle 2 kutu tomoksit 3-4 kutu klomen mevcut nasil bir pct yapmaliyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Darkdefender    52
Okty, 3 saat önce yazdı:

İyi günler arkadaşlar  yaşım 36 iki yıldır sporla ilgileniyorum sporda  omuz sakatlığı yaşadım. Deca kürünün iyi geleceğini söylediler. 

1-4 hafta testo e 500 3 hafta anapolon

4- 14 deca kullandım 500 testo e 400 

15- 20 hafta  200-250 tren e 500 testo e 2 kutu proviron kullandım

Sonrasında 2-3 hafta arasi testo e kullandım. 07.5.23 Son enjeksiyondan 8 gun sonra test verdim

kur içerisinde ardimex ve cabaser kullandım  ( 2 kutu deca 10 ml tren e 5.5 kutu kadar testo kullanmis oldum )

Tren provirion kullanırken  saçım cok döküldü. Son 2 3 haftadir cinsel isteksizlik ve sertlesme basladi .testislerde yukari dogru cekilme oluyor testisler boyutu hakkinda emin olamiyorum pisikolojimi inanılmaz etkiliyor işe odaklanıyorum sürekli stres halindeyim sporumu dahil herseyi etkiliyor. İki haftadir butun forumu okudum bu durumdan kurtulan cok kişi olduğunu gordum  bu konu hakkinda bilgili deneyimli kisiler vardi ( Yıllardır antidepresan paxera 20 mg kullaniyorum ) . Bu ise cahilce giriştim ama en azından pct mi adam akıllı yapmak istiyorum buradaki değerli hocalarından yardım istiyorum ,,🙏

@Rdm @metinav  @Vural2 @otopsicikedi @rastlantisal @galicik su an elimde iki kutu ovirelle 2 kutu tomoksit 3-4 kutu klomen mevcut nasil bir pct yapmaliyim 

Son enjeksiyondan 10gün sonra 1 ovitrelli vurun 4 5gün geçtikten sonra ilk 5gün sabah akşam 1er tablet klomen yanında 20mg tomoxifen 1adet 30 gün boyunca klomen tomoxifen devam edin vitamin yüklemesi yapın detoks ürünler kullanın d vitamini alın 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Endişelenecek bir durum yok kürde bunlar olağan şeyler bunun bilincinde küre girmeliydin zaten.

Pct için acele etme, 1 hafta daha bekleyebilirsin, prolaktini çok düşürmüşsün casaber kullanmazsan düzelecektir.

1 hafta sonra  bir ovitrellenin tamamını kullan, ovitrelleden 4-5 gün sonra @Darkdefender arkadaşın da dediği gibi klomen ve tamoksifen en az 30 gün hatta mümkünse 45 gün kullan.

Bu evrede kesinlikle hiç bir şeyi düşünme, libido, ereksiyon kaybı yaşayacaksın kuvvetle muhtemel bunların geçici bir durum olduğunu sürekli kendine telkin et.

Geçmiş olsun.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Okty    2
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Endişelenecek bir durum yok kürde bunlar olağan şeyler bunun bilincinde küre girmeliydin zaten.

Pct için acele etme, 1 hafta daha bekleyebilirsin, prolaktini çok düşürmüşsün casaber kullanmazsan düzelecektir.

1 hafta sonra  bir ovitrellenin tamamını kullan, ovitrelleden 4-5 gün sonra @Darkdefender arkadaşın da dediği gibi klomen ve tamoksifen en az 30 gün hatta mümkünse 45 gün kullan.

Bu evrede kesinlikle hiç bir şeyi düşünme, libido, ereksiyon kaybı yaşayacaksın kuvvetle muhtemel bunların geçici bir durum olduğunu sürekli kendine telkin et.

Geçmiş olsun.

Cok teşekkür ederim üstadım  aklima cok takılıyor bidaha gecmezse falan diye herseyimi etkiledi 3 haftadir. Ovitrelle iki tane var bir tanesini tek sefer fazla olurmu yarim yarimmi alayim. Pct de libodo düşeceğini okumustum .pctden sonra toparlanmam ne kadar surer acaba ek ne gıdalar almayim  libodoyu tren mi düşürmüştür 

Darkdefender, 2 saat önce yazdı:

Son enjeksiyondan 10gün sonra 1 ovitrelli vurun 4 5gün geçtikten sonra ilk 5gün sabah akşam 1er tablet klomen yanında 20mg tomoxifen 1adet 30 gün boyunca klomen tomoxifen devam edin vitamin yüklemesi yapın detoks ürünler kullanın d vitamini alın 

Teşekkürler ederim 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    355

Kürünüz omuz sakatlığına iyi geldi mi peki? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Okty    2
Diver, 2 dakika önce yazdı:

Kürünüz omuz sakatlığına iyi geldi mi peki? 

Baya iyi geldi toparladi.yinede yuksek agirliklarda hissetiriyir ama

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Okty, 15 saat önce yazdı:

Cok teşekkür ederim üstadım  aklima cok takılıyor bidaha gecmezse falan diye herseyimi etkiledi 3 haftadir. Ovitrelle iki tane var bir tanesini tek sefer fazla olurmu yarim yarimmi alayim. Pct de libodo düşeceğini okumustum .pctden sonra toparlanmam ne kadar surer acaba ek ne gıdalar almayim  libodoyu tren mi düşürmüştür 

Teşekkürler ederim 🙏

Ovitrelle çok güçlü değil, bir seferde kullanabilirsin. diğeri yedekte dursun şimdilik.

Pct'den sonra kendine 2-3 ay vermelisin normale dönmek için. Fakat şöyle bir durum var, kür esnasında zaman zaman libido ve ereksiyon çok kuvvetli olur, bizler de normal halimizi unutur sanki hep kürdeymiş gibi aynı performansı ölçü almaya çalışırız. Sakın bu yanılgıya düşme, kürden önce ne isen  pct bittiğinde de aynı olacaksın kürdeki gibi aslan kaplan panter değil :) 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Okty    2
Rdm, 12 saat önce yazdı:

Ovitrelle çok güçlü değil, bir seferde kullanabilirsin. diğeri yedekte dursun şimdilik.

Pct'den sonra kendine 2-3 ay vermelisin normale dönmek için. Fakat şöyle bir durum var, kür esnasında zaman zaman libido ve ereksiyon çok kuvvetli olur, bizler de normal halimizi unutur sanki hep kürdeymiş gibi aynı performansı ölçü almaya çalışırız. Sakın bu yanılgıya düşme, kürden önce ne isen  pct bittiğinde de aynı olacaksın kürdeki gibi aslan kaplan panter değil :) 

Üstad cok teşekürler ederim sorularima tatmin edici cevaplar veriyorsunuz eski halime geleyim yeter . Yüreğime su serptiniz 15 20 gündür bunalıma girmiştim ya bidaha düzelmezse diye ben bunun pisikolojisine hazir değilmişim inşallah ilk defa deneyecek arkadaşlar bu yazıları okur ona gore karar verir cok zor bir ruh haliymis   . Şimdi dediğiniz gibi ovirelle tek doz 5 gun sonra klomen tomoxifen kullanacağım dozajlar ne olmali acaba . Gelecek hafta tayin islerim olacak pct en erken hangi tarihe alabilirim son testoyu 07.05.23 de vurmuştum. ovitrelleyi en erken ne zaman vurabilir im

@metinav hocam forumda bu yazınızı okumustum ( Prolaktin fazla düşmüş bu depresyon takıntı yapar ) benide bu etkilemiş olabilir mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Okty, 3 saat önce yazdı:

Üstad cok teşekürler ederim sorularima tatmin edici cevaplar veriyorsunuz eski halime geleyim yeter . Yüreğime su serptiniz 15 20 gündür bunalıma girmiştim ya bidaha düzelmezse diye ben bunun pisikolojisine hazir değilmişim inşallah ilk defa deneyecek arkadaşlar bu yazıları okur ona gore karar verir cok zor bir ruh haliymis   . Şimdi dediğiniz gibi ovirelle tek doz 5 gun sonra klomen tomoxifen kullanacağım dozajlar ne olmali acaba . Gelecek hafta tayin islerim olacak pct en erken hangi tarihe alabilirim son testoyu 07.05.23 de vurmuştum. ovitrelleyi en erken ne zaman vurabilir im. @metinav

En az 20-25 gün geçsin.Aslında test yaptırıp ona göre hareket etmek gerekir böyle olması çok doğru değil.

Küründe trenbolon kullanmaman gerekirdi, antidepresan kullanıyorken bunların etkileşime girmesi kaçınılmaz olur...

Bu forumda yıllardır kürde neyi nasıl ne zaman kullanmak gerekir ve gerekip gerekmediğini neasıl hangi testle anlarız gibi bir çok sorunun cevabını vermeye çalıştık sürekli.Keşke başlamadan detaylıca bu konuları okuyup gözden geçirseydin veya gerçekten bilen biriyle yola çıksaydın...

Yaşanan olumsuzlukları sayfalarca tartıştık anlatık deca dick gibi konu başlıklarında.Bu iş benim başıma gelmez denmesin diye de detayına yaşadıklarımıza varana kadar yazdık çizdik...

Neyse artık olan olmuş.Umarım iyi bir pct yapar ve bu durumlardan kurtulursun...

Okty, 2 saat önce yazdı:

@metinav hocam forumda bu yazınızı okumustum ( Prolaktin fazla düşmüş bu depresyon takıntı yapar ) benide bu etkilemiş olabilir mi 

Bak kardeşim, kullandığın antidepresan senin seratonini ve prolaktinini yükseltiyor yapısı gereği...Sen bununla rekabet edecek trenbolon, cabaser arimidex vb. zıt yada dolaylı yoldan yarışan ilaçları aldığında hangi taraf güçlüyse diğerinin etkilerini baskılar.Dolayısıyla senin antidepresanından daha güçlü oldukları için baskılamışlar ve depresif moda girmişsin...Sana kür öncesi bunları bilen birinin söylemesi gerekirdi.Ona göre uyarlama yapılabilirdi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Okty    2
metinav, 2 saat önce yazdı:

En az 20-25 gün geçsin.Aslında test yaptırıp ona göre hareket etmek gerekir böyle olması çok doğru değil.

Küründe trenbolon kullanmaman gerekirdi, antidepresan kullanıyorken bunların etkileşime girmesi kaçınılmaz olur...

Bu forumda yıllardır kürde neyi nasıl ne zaman kullanmak gerekir ve gerekip gerekmediğini neasıl hangi testle anlarız gibi bir çok sorunun cevabını vermeye çalıştık sürekli.Keşke başlamadan detaylıca bu konuları okuyup gözden geçirseydin veya gerçekten bilen biriyle yola çıksaydın...

Yaşanan olumsuzlukları sayfalarca tartıştık anlatık deca dick gibi konu başlıklarında.Bu iş benim başıma gelmez denmesin diye de detayına yaşadıklarımıza varana kadar yazdık çizdik...

Neyse artık olan olmuş.Umarım iyi bir pct yapar ve bu durumlardan kurtulursun...

Bak kardeşim, kullandığın antidepresan senin seratonini ve prolaktinini yükseltiyor yapısı gereği...Sen bununla rekabet edecek trenbolon, cabaser arimidex vb. zıt yada dolaylı yoldan yarışan ilaçları aldığında hangi taraf güçlüyse diğerinin etkilerini baskılar.Dolayısıyla senin antidepresanından daha güçlü oldukları için baskılamışlar ve depresif moda girmişsin...Sana kür öncesi bunları bilen birinin söylemesi gerekirdi.Ona göre uyarlama yapılabilirdi...

Hocam ne deseni haklısınız cok bilincsizce girdim cezasini cekiyorum hocalarımız dedigi gibi pct yapacam inşallah hersey yoluna girer .en azından sizin yardımlarınızla iyi bir pct suresi geçireceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yasinakda
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Arkadaşlar 2. Kür başlayacağım en hızlı kütle nasıl koyabilirim? Kilo 80 define olup öyle mi girmeliyim sizce? Teşekkürler.

• Yazan: keremcix
      Selamlar herkese,
      7 haftadır haftalık 200 mg pazartesi perşembe olmak üzere test cyp küründeyim fakat yeterince üzerine düşünmemişim, hem maddi hem manevi olarak hazır olmadığımı farkettim ve bırakmanın daha sağlıklı olduğunu düşündüm.
      Tam bir hafta önce kan verdim;
      total testosteron 984.08 ng/dl e2 43 ng/L Sorularım:
      Sizce pct için hcg'ye gerek var mı? Yoksa sadece klomen veya tamoksifen kullanmam yeterli mi? Son enjeksiyonu 2 gün önce yaptım ne kadar beklemek lazım sizce? Bazı kaynaklar 15 gün bazıları 25 güne kadar beklemeyi öneriyor. Diğer kan değerlerini görelim gerekli derseniz atabilirim. @Diver @rastlantisal @metinav @Askabar @godofdark @AREN
      Teşekkürler.
    • Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar.
      Pct döneminde ilaçlara ek neler kullanılabilir?  Tavsiyeleriniz nelerdir (keçiboynuzu , incir gibi)? Teşekkürler.
    • Yazan: Gainzzz
      İyi günler herkese arkadaşlar
      2 kez kür geçmişim oldu, ilkinde:
      500 mg test enanthate 400 boldenone ikincisinde ise 2 aylık sürede:
      200 tren a 300 prop 300 masteron İlk kürümde kür içinde 2 kez 1500 pregnyl enjekte ettim, sonrasında pct yapmadım. lakin kür sonu aşırı halsizlik, uykudan doyamama hali, libidoda ciddi bir düşüş oldu. ikinci kürümde 3 hafta sürdü, ama trenin bana verdiği inanılmaz kızgınlık, aşırı saldırganlık, çevremde herkesle kavga etmeme başlamam yüzünden kürü saldım. kür içinde 2 defa pregnyl enjekte etmiştim. sorum şu ki pct yapmamama rağmen hali hazırda kendimi çok ama çok az yorgun, ama libidoda inanılmaz artışlı hissediyorum. bana göre çok garip bi hal, sebebi ne ola bilir? @metinav @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: best16.5
      Merhaba hocalarım,
      18 yaşındayım Kan testi konusunda biraz endişeliyim yapmazlar diye ayrıca okuldan dolayı vakit bulamıyorum kan testi vermeye meseleye geleyim 26 şubattan 20 nisana kadar sustanon kullandım 24 nisandan 5 hafta süre ile test enanthe kullanacağım
      5 hafta bittikten kaç gün sonra kan testi vermeliyim? ilaç ne zaman kandan çıkar? Teşekkürler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.