Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lonelygod

Omuz enjeksiyonu sonrası ağrı

Önerilen İletiler

lonelygod    0

Öncelikle selamlar,

geçtiğimiz pazar sabahı dinlenme gününde 2.enjeksiyonumu oldum,  sadece iran testo enanth basıyorum. ilk enjeksiyonum da 1 ml ilacı yarıya bölerek sağ ve sol omuzdan vurdum. İğneyi basıp geri çektiğimde kan gelmedi ve enjeksiyonu oldum, çıkardıktan sonra az biraz kanadı, araştırdım ve normal olduğunu öğrenip umursamadım.

Geçtiğimiz pazar günü yaptığım enjeksiyon ise 0.5ml testo enanth ve sol omuzdu, iğneyi çektikten sonra ilacın bir kaç damlasının geri çıktığını sonrasında kanadığını fark ettim, yine araştırdım ve çok önemli bir şey olmadığını anlayıp devam ettim, ilk gün hafif bir ağrı vardı, ama şişlik kızarıklık vs yoktu, dün de ağrı biraz daha artmıştı ama şişlik kızarıklık vs olmadığı için idmanımı attım, bugün ise kolum daha çok acıyordu, uyuyup uyandığımda vs zorlanıyorum omuz ağrısından,  sadece belirli hareketlerde açıyor, lateral raise dumbell curl gibi, benimkine kızarıklık denir mi bilmiyorum ama bugün enjeksiyon bölgesinin 1 cm etrafında(küçüklüğünü belirtmek için) kızarıklık gördüm.

İdmanımı uzatmadan direkt bitirdim, sizce sorun kendiliğinden geçer mi?

İdman atmaya devam etmeli miyim? Önerilerinizi ve görüşlerinizi merakla bekliyorum.  @galicik @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ispenciyar    2

Facial masaj tabancası aldım. Enjeksiyon öncesi 1-2 dk masaj yapıyorum. Enjeksiyon sonrası da aynı şekilde. Ödem sorunum gitti diyebilirim. 

Enjeksiyon günümde nereye yapacaksam , antreman günüm o bölgeyle alakalı ise , antreman sonrası yapıyorum. 

Hirudoid forte jel ödem çözücüdür aklında bulunsun. 

Ağrıdan çaresiz kaldığım durumlarda fastjel ve naprosyn plus jel denemişliğim var. Onlar da rahatlatıyor. 

Benim ödemlerim 3-4 günü geçmiyor. Ödemin abseye dönüşmesi tehlikeli. Takip etmek gerek. Geçmiş olsun.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lonelygod    0
ispenciyar, 10 dakika önce yazdı:

Facial masaj tabancası aldım. Enjeksiyon öncesi 1-2 dk masaj yapıyorum. Enjeksiyon sonrası da aynı şekilde. Ödem sorunum gitti diyebilirim. 

Enjeksiyon günümde nereye yapacaksam , antreman günüm o bölgeyle alakalı ise , antreman sonrası yapıyorum. 

Hirudoid forte jel ödem çözücüdür aklında bulunsun. 

Ağrıdan çaresiz kaldığım durumlarda fastjel ve naprosyn plus jel denemişliğim var. Onlar da rahatlatıyor. 

Benim ödemlerim 3-4 günü geçmiyor. Ödemin abseye dönüşmesi tehlikeli. Takip etmek gerek. Geçmiş olsun.

Hocam idmanın üstünden 1 2 saat geçti ve oranın kizarikliginin büyüdüğünü farkettim, apse olabilir mi?

Endişelenmeye basladim. @rastlantisal @metinav 

20230329_003347.thumb.jpg.aa0f4dfcfa16d73b3d0f980a0c3a9654.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
lonelygod, Bir saat önce yazdı:

Öncelikle selamlar,

geçtiğimiz pazar sabahı dinlenme gününde 2.enjeksiyonumu oldum,  sadece iran testo enanth basıyorum. ilk enjeksiyonum da 1 ml ilacı yarıya bölerek sağ ve sol omuzdan vurdum. İğneyi basıp geri çektiğimde kan gelmedi ve enjeksiyonu oldum, çıkardıktan sonra az biraz kanadı, araştırdım ve normal olduğunu öğrenip umursamadım.

Geçtiğimiz pazar günü yaptığım enjeksiyon ise 0.5ml testo enanth ve sol omuzdu, iğneyi çektikten sonra ilacın bir kaç damlasının geri çıktığını sonrasında kanadığını fark ettim, yine araştırdım ve çok önemli bir şey olmadığını anlayıp devam ettim, ilk gün hafif bir ağrı vardı, ama şişlik kızarıklık vs yoktu, dün de ağrı biraz daha artmıştı ama şişlik kızarıklık vs olmadığı için idmanımı attım, bugün ise kolum daha çok acıyordu, uyuyup uyandığımda vs zorlanıyorum omuz ağrısından,  sadece belirli hareketlerde açıyor, lateral raise dumbell curl gibi, benimkine kızarıklık denir mi bilmiyorum ama bugün enjeksiyon bölgesinin 1 cm etrafında(küçüklüğünü belirtmek için) kızarıklık gördüm.

İdman atmaya devam etmeli miyim? Önerilerinizi ve görüşlerinizi merakla bekliyorum.  @galicik @metinav

Hangi iğne ucu ile yapıyorsun enjeksiyonu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
lonelygod, 2 dakika önce yazdı:

Yesil uclu igne

Yeşil uçlu İğnenin hepsini değil yarıdan biraz fazla sokman yeterli

İlacı basarken sağa sola oynattığı içinde ağrı yapabilir 

O kızarıklık lar İlaç dışarı akarken deri altına sızmasından oluyordur yada enjekson öncesi kolonya yı bol sürüp uçmasını beklemeden batırıyorsan iğneyi buda alerji yapıyor olabilir 

Eğer benim dediğim gibiyse 2, 3 güne geçer ağrı kalmaz 

Eğer apse yaptıysa iltihap için antibiyotik yazdırıp kurutabilrisin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercantas    41
mcanmeco, 2 saat önce yazdı:

O kızarıklık lar İlaç dışarı akarken deri altına sızmasından oluyordur yada enjekson öncesi kolonya yı bol sürüp uçmasını beklemeden batırıyorsan iğneyi buda alerji yapıyor olabilir 

En iyisi 5 cc ye kahverengi uç takıp vurulması boş yere ağrıtıyor yeşil. Ama kahverengi ucda zor bulunuyor eczanelerde. İnternetten alınmalı tek yol

• Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Sercantas, 31 dakika önce yazdı:

En iyisi 5 cc ye kahverengi uç takıp vurulması boş yere ağrıtıyor yeşil. Ama kahverengi ucda zor bulunuyor eczanelerde. İnternetten alınmalı tek yol

Kahverengi uçlu olan insülin iğnesi bütün eczanelerde var 

Eczanelerde olmayan turuncu uçlu aşı iğnesi,, sen renkleri karıştırdın sanırım 

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    10
mcanmeco, 4 saat önce yazdı:

Kahverengi uçlu olan insülin iğnesi bütün eczanelerde var 

Eczanelerde olmayan turuncu uçlu aşı iğnesi,, sen renkleri karıştırdın sanırım 

Kahverengi ile turuncu arasında ne fark varki aynı değilmi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
burak23822, 1 dakika önce yazdı:

Kahverengi ile turuncu arasında ne fark varki aynı değilmi?

Uzunluk ve kalınlık farkı var 

Bütün iğne çeşitleri renklere göre ayrılmış 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lonelygod    0
gokalaf, 4 saat önce yazdı:

en iyi uç beybi insülin iğnesi omuz için. 0 acı.

Testo e yi bu iğne ile basabilir miyim? Eczaneye beyni insülin iğnesi mi demem gerekiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

ben sustanon basıyorum çok yağlı olmasına rağmen gidiyor. Beybi insülin iğnesi alıyorsun 1 adet. evde normal şırıngan varsa ilacı normal iğne ile çek vururken insülin iğnesini tak hissetmiyorsun bile iğneyi, tam omuza oturuyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lonelygod    0
gokalaf, 4 saat önce yazdı:

ben sustanon basıyorum çok yağlı olmasına rağmen gidiyor. Beybi insülin iğnesi alıyorsun 1 adet. evde normal şırıngan varsa ilacı normal iğne ile çek vururken insülin iğnesini tak hissetmiyorsun bile iğneyi, tam omuza oturuyor.

Henüz 2.enjeksiyonu oldum, yarın bir hafta olacak, doğal testo üretimim durmus mudur? Ağrılardan dolayı bırakmayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
lonelygod, 2 saat önce yazdı:

Henüz 2.enjeksiyonu oldum, yarın bir hafta olacak, doğal testo üretimim durmus mudur? Ağrılardan dolayı bırakmayı düşünüyorum.

Kapanmamıştır diye biliyorum testo e ise  bırakabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
lonelygod, 4 saat önce yazdı:

Dostum agrirda kızarırda bunlar birçok kişinin başına gelen şeyler. Biraz kendine zaman ver, kaslarin daha alismamis ilaca. 3 yada 4 enjeksiyon sonra azalir ağrılar sende alışırsın. Bu kadar ufak bir sebepten pes edeceksen hic başlamamaliydin. Ama şundan bil kisa surede etki alacagin bisey degil yine cok iyi beslenmen agir antreman yapman ve uzun süre ilac kullanman gerekecek gelismek icin. Sen 26g kahverengi uç al rahatça enjeksiyonlari yaparsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
lonelygod, 29.03.2023 - 00:36 yazdı:

Hocam idmanın üstünden 1 2 saat geçti ve oranın kizarikliginin büyüdüğünü farkettim, apse olabilir mi?

Endişelenmeye basladim. @rastlantisal @metinav 

20230329_003347.thumb.jpg.aa0f4dfcfa16d73b3d0f980a0c3a9654.jpg

Çpk aşağıdan vurmuşsun.Kullandığın enjektör turuncu uçlu 25 g olsun ve onu da sonuna kadar sokma yarısı girse yeter; dik olarak sapla kasa...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
lonelygod, 28.03.2023 - 23:30 yazdı:

Öncelikle selamlar,

Şu kan geliyor mu diye enjektörü sokup çıkarma olayını yapmayın, buna gerek yok.Boşuna dokularınıza zarar veriyorsunuz..Aort damara gelmediği sürece endişe edilecek bir durum olmaz...

Ayrıca kullandığın enjektör önemli, olabildiğince ince uçlu çapı küçük iğneler kullanmalı.Omuz bölgesinde 3 ayrı kas gurubu var bunların bağları lifleri var.Doğru yere vuruyorsanız ve iğne ucunu içerde sürekli oynatıyorsanız ödem olmaz.1 ml omuzları dönüşümlü olarak kullanılmak kaydıyla uygundur.Bir iki damla geri çıkması veya aynı şekilde kılcal damarlardan dolayı kanaması gayet normal şeyler.Islak mendille yada alkollü pamukla hafif masaj yapılınca kanama durur, aspirin vb. kullanmadıysanız.Son olarak, omuzdan enjeksiyon yaptığınız gün omuz veya omuzu zorlayacak kas guruplarını çalışmayın...Ertesi güne planlayın ağrı sızı geçtikten sonra.Ağrı ateş ve ödem varsa kas gelişimini etki ettiği sürede engellese de, diklofenak potasyum hapı içebilirsiniz...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
metinav, 1 saat önce yazdı:

Şu kan geliyor mu diye enjektörü sokup çıkarma olayını yapmayın, buna gerek yok.Boşuna dokularınıza zarar veriyorsunuz..Aort damara gelmediği sürece endişe edilecek bir durum olmaz...

Ayrıca kullandığın enjektör önemli, olabildiğince ince uçlu çapı küçük iğneler kullanmalı.Omuz bölgesinde 3 ayrı kas gurubu var bunların bağları lifleri var.Doğru yere vuruyorsanız ve iğne ucunu içerde sürekli oynatıyorsanız ödem olmaz.1 ml omuzları dönüşümlü olarak kullanılmak kaydıyla uygundur.Bir iki damla geri çıkması veya aynı şekilde kılcal damarlardan dolayı kanaması gayet normal şeyler.Islak mendille yada alkollü pamukla hafif masaj yapılınca kanama durur, aspirin vb. kullanmadıysanız.Son olarak, omuzdan enjeksiyon yaptığınız gün omuz veya omuzu zorlayacak kas guruplarını çalışmayın...Ertesi güne planlayın ağrı sızı geçtikten sonra.Ağrı ateş ve ödem varsa kas gelişimini etki ettiği sürede engellese de, diklofenak potasyum hapı içebilirsiniz...

Omuzlar için genel olarak 1ml öneriyorlar(omuz başına) ben 2ml vuruyorum bir sorun yaşamadım ama verim açısından herhangi bir zarari olur mu bana?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
Greblan, 5 saat önce yazdı:

Omuzlar için genel olarak 1ml öneriyorlar(omuz başına) ben 2ml vuruyorum bir sorun yaşamadım ama verim açısından herhangi bir zarari olur mu bana?

Ben 4 ml vuruyorum arada sorun yaşamıyorum. Vurulan ml acelenin büyüklüğü ve tolere edebilmesiyle alakalı bence. Bazen 4 ml kalçada ağrı yaparken omuzdan 0 ağrı ile devam ediyorum. Hafta 2 enjeksiyon yapıyorum. Genelde sol omuz - sağ kalça - sol kalça - sağ omuz diye dönüyorum ben 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emre12    4
mcanmeco, 29.03.2023 - 00:45 yazdı:

Selamlar hocam eğer apse olursa bunun apse olduğunu nasıl anlayabiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Emre12, 13 dakika önce yazdı:

Selamlar hocam eğer apse olursa bunun apse olduğunu nasıl anlayabiliriz.

Selamlar 

Eğer apseyse kızarıklık ve ağrı yapar, sırtındaki içi iltahab dolu sivilceyi düşün dokununca acır aynı o tarz Bi hissiyatı var,, dahada ilerlerse ateşlenen ler oluyormuş 

Bir diğer anlama yöntemi ben kendim arada deniyorum, eğer 3 gün den fazla uzun süren enjekson ağrım olursa, aynı enjeksiyon deliğine boş iğne batırıp içinden iltahap gelicekmi diye deniyorum

Bu şekilde çok iltahap boşalttım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emre12    4
mcanmeco, 3 saat önce yazdı:

Selamlar 

Eğer apseyse kızarıklık ve ağrı yapar, sırtındaki içi iltahab dolu sivilceyi düşün dokununca acır aynı o tarz Bi hissiyatı var,, dahada ilerlerse ateşlenen ler oluyormuş 

Bir diğer anlama yöntemi ben kendim arada deniyorum, eğer 3 gün den fazla uzun süren enjekson ağrım olursa, aynı enjeksiyon deliğine boş iğne batırıp içinden iltahap gelicekmi diye deniyorum

Bu şekilde çok iltahap boşalttım

İltihabı bu şekilde boşaltmamızda bir sakınca olurmu.Sol kalçamdan böyle pıhtı gibi birşey gelmişti bu nedir nasıl geçirebiliriz.

IMG_20230330_082624.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Emre12, 3 saat önce yazdı:

İltihabı bu şekilde boşaltmamızda bir sakınca olurmu.Sol kalçamdan böyle pıhtı gibi birşey gelmişti bu nedir nasıl geçirebiliriz.

Apse yapmış işte böle olduğu zaman ilaca çok karıştırmadan dışarı bas, aynı ilacı kullanırsın,, sonra o bölgeyi  farklı enjektör ile temizle içini boşalt,, iğneyi sonuna kadar sokarak dene, biraz çıkar tekrar dene,, biraz sağına biraz soluna sokarak tekrar dene 

Ben bu şekilde çok yaptım hiç sıkıntı yaşamadım,  o bölgeyi delik deşik ediyoruz ona göre steril et  baticon falan sür sonra yarayı kapat bir iki gün devamlı pansuman yap  bol bol baticon sür mikrop kapmasın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emre12    4
mcanmeco, 30 dakika önce yazdı:

Apse yapmış işte böle olduğu zaman ilaca çok karıştırmadan dışarı bas, aynı ilacı kullanırsın,, sonra o bölgeyi  farklı enjektör ile temizle içini boşalt,, iğneyi sonuna kadar sokarak dene, biraz çıkar tekrar dene,, biraz sağına biraz soluna sokarak tekrar dene 

Ben bu şekilde çok yaptım hiç sıkıntı yaşamadım,  o bölgeyi delik deşik ediyoruz ona göre steril et  baticon falan sür sonra yarayı kapat bir iki gün devamlı pansuman yap  bol bol baticon sür mikrop kapmasın 

Sonunda aydınlandım çok teşekkür ederim hocam tavsiyelerinizi uygulayacağım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Mesutefe4
      Arkadaşlar iran testoyu iki haftadır kullanıyorum hatta 3 olucak etki yok hala yan etkide yaşamadım daha önceki kürümde vortex kullandım birçok yan etkiyi yaşamıştım sahte olabilirmi

• Yazan: Umutkkgz
      Evet dostlar mart ortaları gibi ramazan ayında kas kaybetmemek için başladığım kürde 4.ayı doldurmuş bulunmaktayım
      başlangıç olarak 63kg
      boy:167
      ilk kez trene başladım ve hissiyatı güzel ama ciğerlere çok vuruyor

• Yazan: Greblan
      Görseldeki ürünleri kullanan oldu mu? Birkaç kişiye sorduğumda iran eczane malı doludur dendi ama mavi kutu harici iran testo daha görmemiştim. Biraz araştırdığımda decasının nppsinin de olduğunu gördüm. 

• Yazan: onurs4d
      merhaba arkadaşlar yakon zamanda tırcı arkadaşlarla beraber yurtdışından steroid getirteceğim titizliğim gereğince sadece eczane ürünlerine güveniyorum irandan aburaihan matkası testo enanthate getirtcem kesin olarak deca 25 mg bulabildim 100 mg/ml bulursam onu getirticem ama bunların dışında hiçbirşey yok iranda.
      Avrupa ülkeleri dahil çoğu ülkeye ulaşımım var ama eczanede satılan steroidler konusu birazcık kısıtlı araştırma kapasitesine sahip başka ülkelerde satılan ilaçlar markaları ve ülkelerini bilen arkadaşlar yazabilir mi? @galicik @rastlantisal
      (dipnot:yok 2 tane getirtceksin onla küre girilmez tarzı yorumlar yazmayın tek bir tırla getirmiyicem tabikide yakalanmanın risklerini de saymanıza gerek yok) 
    • Yazan: lonelygod
      Herkese selamlar, 
      Yaşım 20, boyum 180, kilo 95, 2 yıl fitness 4 yıl futbol gecmisim var.
      Forumda onlarca içerik okudum, cevabımı bulamadığım soruları size sormak isterim.
      Elimde 20 ampul iran test e 250mg, evogen pharma 100 adet 10mg tablet stanozol ve 100 adet 10mg tablet oxandrolone var, bir tane de pregnyl 5000iu var fakat resimde göreceğiniz üzere beyazlamış, yaninda bir ampul daha vardı o normal, hangisini basmam gerekiyor, bozulmuş diye düşünüyorum ben.
      Amacim definasyon.
      1- Baya arastirdim ama bunların planlı halini goremedim, kac hafta, haftada kaç ml, yani kısaca nasil bir kur yapmaliyim
      2-kur içi kan tahlili ne zaman verilmeli, kur bittikten 14 gün sonra tekrar tahlil vermek istiyorum, tahlil için ücretsiz nerelerde yaptirabilirim? @rastlantisal @metinav
      3-kur sonrasi nasıl pct yqpmaliyim, kur içinde vereceğim tahlille kur içi pct yapılacağını öğrendim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.