Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

beathszull

Ilk kür için yardım ve önerileriniz

Önerilen İletiler

beathszull    7

Herkese selamlar,

31 yaşında spor geçmişi olan ve halihazırda da düzenli olarak sporunu yapmaya çalışan bir kardeşiniz,abiniz,arkadaşınızım.

daha önce hiç steroid kullanmadım sadece supplementlerle devam ettim fakat artık daha etkili bir destek almayı düşünüyorum ve ilk kür için only testo propionate versiyonu ile başlamayı düşünüyorum, biraz iri ve yağ oranım fazla olduğu için 3 aylık sıkı bir diyet,idman ikilisi ile birlikte mümkün olduğunca kilo verirken hacimden de çok kaybetmeden bir forma girmek istiyorum. 

şu anki formumu ekte paylaşıyorum. boy 1.82 kilo 108.

forumda okuduklarım ve öğrenip anlamaya çalıştıklarımla ilgli de kafamdakileri netleştirmek adına sizlere danışmak istediğim bazı şeyler var. 

öncelikle herhangi bir sağlık problemim yok (kalp,karaciğer,böbrek vs) ve 2 hafta önce hormon ve tam kan testlerimi yaptırdım e2 ve serbest testo hariç bütün değerlere bakılmış hepsi normal sadece ldl olması gerekenin çok az üzerinde çıkmış ki o da bu halime bakılınca normal gözüküyor :) üst sınır 130 iken 133 çıkmış ki tek problemli değer de bu, bunların dışında tiroid hormonları,alt-ast, lh,fsh vs olması gereken aralıklarda. Ayrıca doktora da özellikle testosteron kullanmak istediğimi ve herhangi bir ciddi problemle karşılaşıp karşılaşmayacağımı sorduğumda sadece doğal döngü ile ilgili birkaç uyarıda bulunda ve bunların dışında kullanabilirsin dedi. 

sormak ve netleştirmek istediklerim ise;

-2 günde bir testo p enjekte ederken her enjeksiyon kaç mg olmalı ? ve e vitamini ile birlikte mi enjekte edilmeli ? sustanon gibi ödem ağrı vs yapar mı ?
-yanlış hatırlamıyorsam @Loving hocam bir yazısında cut kürlerinde testo prop ile birlikte proviron kullanılabilir demişti, günlük kullanılmalı mı ?

-testis atrofisi ile karşılaştığımızda hızlı şekilde müdahale edilmeli mi yoksa illa ki 12 haftalık kür bitmeli mi ? 

-lh ve fsh sıfırlandığında doğal üretim durduğunda testo prop'tan alınan verim düşer mi veya enerji,motivasyon eksikliği gibi durumlara sebep olur mu ? 

-küre başlamadan önce pct ve kür içi müdahaleler için tamoksifen,klomen,dostinex kaç kutu alıp hazır etmem gerekir ?

- omega 3,c vitamini,milk thistle,whey proteini ve multi vitamin aldım yanına creatin eklemem saçma olur mu bu kür için ? ve hardline marka multi vitaminin içindeki içerikler b vitaminleri ve çinko yeterli olur mu yoksa daha yüksek değerli bir takviye mi gerekir ? Değerleri de yine fotograf ile ekledim. 

şimdilik aklıma gelenler ve sormak istediklerim bunlardı, forumda da okumalarımı araştırmalarımı yaptım fakat yine de bir şekilde herkesin durumu farklı olduğundan kafa karışıklığı yaşadığım için netlik olması adına bu şekilde sorma ihtiyacı hissettim lütfen kusuruma bakmayın. 

nisan ayının ikinci pazartesi gibi başlamayı düşünüyorum, bilgilerinize ve deneyimlerinize ihtiyacım var ve şimdiden ilginiz, yardımlarınız için teşekkür ederim. @rastlantisal  

aaaaddd.jpg Screenshot 2023-03-23 011107.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lh fsh düşmesi sorun yapmaz. Testis küçülmesini minumuma indirmek için de betaine, tribulus, antioksidan takviyesi (c vitamini vs.), betaine, taurine alabilirsin

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
beathszull, 6 saat önce yazdı:

Herkese selamlar,

31 yaşında spor geçmişi olan ve halihazırda da düzenli olarak sporunu yapmaya çalışan bir kardeşiniz,abiniz,arkadaşınızım.

daha önce hiç steroid kullanmadım sadece supplementlerle devam ettim fakat artık daha etkili bir destek almayı düşünüyorum ve ilk kür için only testo propionate versiyonu ile başlamayı düşünüyorum, biraz iri ve yağ oranım fazla olduğu için 3 aylık sıkı bir diyet,idman ikilisi ile birlikte mümkün olduğunca kilo verirken hacimden de çok kaybetmeden bir forma girmek istiyorum. 

şu anki formumu ekte paylaşıyorum. boy 1.82 kilo 108.

forumda okuduklarım ve öğrenip anlamaya çalıştıklarımla ilgli de kafamdakileri netleştirmek adına sizlere danışmak istediğim bazı şeyler var. 

öncelikle herhangi bir sağlık problemim yok (kalp,karaciğer,böbrek vs) ve 2 hafta önce hormon ve tam kan testlerimi yaptırdım e2 ve serbest testo hariç bütün değerlere bakılmış hepsi normal sadece ldl olması gerekenin çok az üzerinde çıkmış ki o da bu halime bakılınca normal gözüküyor :) üst sınır 130 iken 133 çıkmış ki tek problemli değer de bu, bunların dışında tiroid hormonları,alt-ast, lh,fsh vs olması gereken aralıklarda. Ayrıca doktora da özellikle testosteron kullanmak istediğimi ve herhangi bir ciddi problemle karşılaşıp karşılaşmayacağımı sorduğumda sadece doğal döngü ile ilgili birkaç uyarıda bulunda ve bunların dışında kullanabilirsin dedi. 

sormak ve netleştirmek istediklerim ise;

-2 günde bir testo p enjekte ederken her enjeksiyon kaç mg olmalı ? ve e vitamini ile birlikte mi enjekte edilmeli ? sustanon gibi ödem ağrı vs yapar mı ?
-yanlış hatırlamıyorsam @Loving hocam bir yazısında cut kürlerinde testo prop ile birlikte proviron kullanılabilir demişti, günlük kullanılmalı mı ?

-testis atrofisi ile karşılaştığımızda hızlı şekilde müdahale edilmeli mi yoksa illa ki 12 haftalık kür bitmeli mi ? 

-lh ve fsh sıfırlandığında doğal üretim durduğunda testo prop'tan alınan verim düşer mi veya enerji,motivasyon eksikliği gibi durumlara sebep olur mu ? 

-küre başlamadan önce pct ve kür içi müdahaleler için tamoksifen,klomen,dostinex kaç kutu alıp hazır etmem gerekir ?

- omega 3,c vitamini,milk thistle,whey proteini ve multi vitamin aldım yanına creatin eklemem saçma olur mu bu kür için ? ve hardline marka multi vitaminin içindeki içerikler b vitaminleri ve çinko yeterli olur mu yoksa daha yüksek değerli bir takviye mi gerekir ? Değerleri de yine fotograf ile ekledim. 

şimdilik aklıma gelenler ve sormak istediklerim bunlardı, forumda da okumalarımı araştırmalarımı yaptım fakat yine de bir şekilde herkesin durumu farklı olduğundan kafa karışıklığı yaşadığım için netlik olması adına bu şekilde sorma ihtiyacı hissettim lütfen kusuruma bakmayın. 

nisan ayının ikinci pazartesi gibi başlamayı düşünüyorum, bilgilerinize ve deneyimlerinize ihtiyacım var ve şimdiden ilginiz, yardımlarınız için teşekkür ederim. @rastlantisal  

aaaaddd.jpg Screenshot 2023-03-23 011107.png

- Her enjeksiyon 1ml yani 100mg olmalı. Böylece haftada 300mg almış olursun. Testo P için iyi değer. Ester kısaldıkça ödem artar. O yüzden her 1ml için 0,5ml evigen enjeksiyonu iyidir. Sustanondan daha çok ağrı yapar. Proviron hafif destek DHT olarak amaca uygun güzel iş çıkarabilir.

- İlacın dolu ise o testis az yada çok illaki küçülecek.

- Dışarıdan hormon aldığında LH (testosteron ürettiren hormon) ve FSH (sperm ürettiren hormon) zaten üretimi durur. Bunun küre artısı yada eksisi yoktur.

- 1 Kutu (8li) dostinex, 2 kutu tamoksifen 20mg, 3 kutu klomen (toplam 30 tane hap olacak), 1 kutu ovitrelle (buzdolabında muhafaza)

- Kreatinin kürdeyken bir artısı olmaz. Çinkoyu eczaneden ZİNXX olarak alabilirsin. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
beathszull    7
BİLGE MADAM SEYİS, 6 saat önce yazdı:

lh fsh düşmesi sorun yapmaz. Testis küçülmesini minumuma indirmek için de betaine, tribulus, antioksidan takviyesi (c vitamini vs.), betaine, taurine alabilirsin

bilgiler için teşekkürler dostum.

rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

- Her enjeksiyon 1ml yani 100mg olmalı. Böylece haftada 300mg almış olursun. Testo P için iyi değer. Ester kısaldıkça ödem artar. O yüzden her 1ml için 0,5ml evigen enjeksiyonu iyidir. Sustanondan daha çok ağrı yapar. Proviron hafif destek DHT olarak amaca uygun güzel iş çıkarabilir.

- İlacın dolu ise o testis az yada çok illaki küçülecek.

- Dışarıdan hormon aldığında LH (testosteron ürettiren hormon) ve FSH (sperm ürettiren hormon) zaten üretimi durur. Bunun küre artısı yada eksisi yoktur.

- 1 Kutu (8li) dostinex, 2 kutu tamoksifen 20mg, 3 kutu klomen (toplam 30 tane hap olacak), 1 kutu ovitrelle (buzdolabında muhafaza)

- Kreatinin kürdeyken bir artısı olmaz. Çinkoyu eczaneden ZİNXX olarak alabilirsin. 

abi çok teşekkür ederim bilgilendirme için.

o zaman proviron da ekliyorum kür içerisine. günde 2 tane toplamda 50 mg yeterli olur mu ? 

son olarak da kan tahlillerini her 4 haftada bir mi yaptırmalıyım ?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
beathszull, 4 dakika önce yazdı:

bilgiler için teşekkürler dostum.

abi çok teşekkür ederim bilgilendirme için.

o zaman proviron da ekliyorum kür içerisine. günde 2 tane toplamda 50 mg yeterli olur mu ? 

son olarak da kan tahlillerini her 4 haftada bir mi yaptırmalıyım ?

Rica ederim.

Günde 2 tane (12 saatte 1) yeterli.

ilk test 3. haftanın sonunda ve şunları içermelidir:

• Tam kan testi
  • Karaciğer enzim testi (kan testinin içinde yoksa)
  • tiroit hormonlarının durumu (kan testinin içinde yoksa)
  • kandaki üre (kan testinin içinde yoksa)
  • LH, FSH, Prolaktin, E2, Total testosteron, Free testosteron

Eğer bunlardan her şey yolunda ve ilaçlar çalışıyor çıkar ise devam sürecindeki testler de şunlar olmalı:

• Tam kan testi
  • Prolaktin ve E2

Gördüğün gibi devam testlerinde kapsamlı hormon testine gerek yok. Sana sorun çıkaracak hormonları kontrol ettirip ona göre önlem alma durumu var.

Mümkün ise 3 haftada 1 devam testlerini yaptırmak çok daha uygun olur.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
beathszull    7
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Rica ederim.

Günde 2 tane (12 saatte 1) yeterli.

ilk test 3. haftanın sonunda ve şunları içermelidir:

• Tam kan testi
  • LH, FSH, Prolaktin, E2, Total testosteron, Free testosteron

Eğer bunlardan her şey yolunda ve ilaçlar çalışıyor çıkar ise devam sürecindeki testler de şunlar olmalı:

• Tam kan testi
  • Prolaktin ve E2

Gördüğün gibi devam testlerinde kapsamlı hormon testine gerek yok. Sana sorun çıkaracak hormonları kontrol ettirip ona göre önlem alma durumu var.

Mümkün ise 3 haftada 1 devam testlerini yaptırmak çok daha uygun olur.

tamamdır abi o zaman bu şekilde ilerliyorum, düzenli olarak da gelişmeleri ve test sonuçlarını vs yine bu konu altında post editleyerek paylaşacağım. 

iyi ki varsınız, tekrar teşekkürler. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
beathszull    7

@rastlantisal selamlar, bugün enjeksiyonun 3.haftasında 2. enjeksiyonu yaptım fakat birkaç gündür tansiyon ve yüksek nabız sebebi ile uykuya dalmak çok zor oluyor ve verimli uyku alamıyorum. bu testosterona vücudun alışma evresinden sonra geçecek bir süreç mi yoksa kullandığım süreç boyunca böyle mi olacak ? rahat uyuyabilmem için önerebileceğiniz bir şeyler var mıdır ?  @otopsicikedi @galicik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.382
beathszull, 42 dakika önce yazdı:

@rastlantisal selamlar, bugün enjeksiyonun 3.haftasında 2. enjeksiyonu yaptım fakat birkaç gündür tansiyon ve yüksek nabız sebebi ile uykuya dalmak çok zor oluyor ve verimli uyku alamıyorum. bu testosterona vücudun alışma evresinden sonra geçecek bir süreç mi yoksa kullandığım süreç boyunca böyle mi olacak ? rahat uyuyabilmem için önerebileceğiniz bir şeyler var mıdır ?  @otopsicikedi @galicik

Konuzu okudum fakat testonun yanında bişey kullanıyor musunuz ne yapıyorsunuz anlayamadım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
beathszull    7
otopsicikedi, 7 dakika önce yazdı:

Konuzu okudum fakat testonun yanında bişey kullanıyor musunuz ne yapıyorsunuz anlayamadım. 

hayır sadece testosteron kullanıyorum, yanında günlük iki adet balıkyağı hapı, çinko ve c vitamini alıyorum.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.382
beathszull, 24 dakika önce yazdı:

hayır sadece testosteron kullanıyorum, yanında günlük iki adet balıkyağı hapı, çinko ve c vitamini alıyorum.  

İlk kürden böyle bir talihsizlik yaşamanız kötü fakat öngörülebilir bir olaymış çünkü zaten siz yağ oranı yüksek seviyede ve kolesterol sorunu ile ilaç kullanmaya başlamışsınız. Yapacağınız şey tekrardan test vermek ve kalp damar sağlığı uzmanına gitmeniz.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
beathszull    7
otopsicikedi, 8 dakika önce yazdı:

İlk kürden böyle bir talihsizlik yaşamanız kötü fakat öngörülebilir bir olaymış çünkü zaten siz yağ oranı yüksek seviyede ve kolesterol sorunu ile ilaç kullanmaya başlamışsınız. Yapacağınız şey tekrardan test vermek ve kalp damar sağlığı uzmanına gitmeniz.

tansiyonum aslında çok yüksek değil, 13/7 gibi çıkıyor nabız da 90'larda asıl sorun yattığımda hala enerjik olmam uykuya dalmamı zorlaştırıyor. bu duruma alışılıyor mu veya geçici mi sormak istedim aslında, kalbimde herhangi bir problem yok kolesterolüm de problem olacak kadar yüksek değil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

kolesterolün kür öncesi zaten yüksekti kür sonrası muhtamelen daha çok yükseldi güncel kolesterolü çözmelisin tansiyonun da takip etmelisin herhangi bir dht türevi kullanmadığından dolayı da östrojen de tansiyon yapıyor olabilir 

tanisyonunu düzenli ölç bu değerlerin bir tık üstü yüksek tansiyon 

öncelikle kan testi almalısın tansiyon için kür boyunca düşük doz telmisartan kolesterol içinse ezetimib ve atorvastatin kullanabilirsin imkanın varsa bu ilaçları doktor kontrolünde kullanmalısın

bu ilaçların daha zararlı olduğunu düşünebilirsin hayır değiller tansiyon ve kolesterolün zararlarına kıyasla bu ilaçların riskini almak gerekiyor ya da kürü kesip pct yapıp doğal bir şekilde yağ oranını düşüreceksin tercih senin yüksek tansiyon ve kolesterolle gezmek bir seçenek değil  

bu yazdıklarım bilinçlenmen için bu ilaçları al kullan diye değil sorunun muhtemelen testosteronun klasik etkilerinden kaynaklanıyor

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
beathszull    7
Hafifzargana, 2 saat önce yazdı:

bu yazdıklarım bilinçlenmen için bu ilaçları al kullan diye değil sorunun muhtemelen testosteronun klasik etkilerinden kaynaklanıyor

tansiyonumu bugün düzenli olarak ölçtüm 2 saatte bir ve hepsinde 13/7 - / 12/7 gibi değerler çıktı nabız da hep 85-90 arasıydı. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.382
beathszull, Bir saat önce yazdı:

tansiyonumu bugün düzenli olarak ölçtüm 2 saatte bir ve hepsinde 13/7 - / 12/7 gibi değerler çıktı nabız da hep 85-90 arasıydı. 

Hocam spor yapan bireyin nabzına göre çok yüksek bir nabız. Sizin sorununuz direk kalp damar ile alakalı oldugu için bizim tek önerimiz doktor olucaktır. Testosteron alarak sadece sizde olan sorun tetiklenmiş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Olcay    0

Hocam ezbere konuşmak gibi algılanmasın ama yüksek nabıza sigara da sebep olur içiyorsanız eğer 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
beathszull    7
otopsicikedi, 50 dakika önce yazdı:

Hocam spor yapan bireyin nabzına göre çok yüksek bir nabız. Sizin sorununuz direk kalp damar ile alakalı oldugu için bizim tek önerimiz doktor olucaktır. Testosteron alarak sadece sizde olan sorun tetiklenmiş.

bunu neden sadece kalp damar hastalıklarına yoruyorsunuz anlayamadım açıkcası, benim ayaktayken herhangi bir sorunum yok, 20'li yaşlarımda da disiplinli sporumu yaparken nabzım 100-110 arasında geziyordu oturur halde bile, o zamanlar da doktor kontrolleri yapıldı bir sorun cıkmadı. ayrıca testosteronun yan etkileri arasında zaten yüksek tansiyon ve insomnia gibi etkilerinin olduğunu biliyorum. 3 haftada kalp krizi geçirtecek kadar kolesterol yükseltmiş olabileceğini sanmıyorum. 

bu durum sizlerin de başına geldi mi ilk kullandığınız zamanlarda ? vücut ilk defa bu kadar yüksek dozda testosterona adapte olmaya çalıştığı için mi böyle bir tepki veriyor. 4. ve 5. haftadan sonra normale döner mi bunları da soruyorum aslında. dertlerimden birisi şu an yatağa girdiğimde de enerjik olmam dinlenme moduna geçmiyor yani vücut. 

ayrıca testo proptan vazgeçip testo E kullandım. doktorla da kan sonuçlarımı gösterip sorduğumda bir sorun olmayacağını söyledi. direkt olarak kalp damar problemim olduğunu söylemek normal değil bana göre. üst sınır 130 olan kolesterolde 133 olması o kadar da riskli bir sınıfa sokmaz herhalde. 

1 hafta sonrasına randevum var zaten kan testleri için doktorla da görüşeceğim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
beathszull, 19 saat önce yazdı:

bunu neden sadece kalp damar hastalıklarına yoruyorsunuz anlayamadım açıkcası, benim ayaktayken herhangi bir sorunum yok, 20'li yaşlarımda da disiplinli sporumu yaparken nabzım 100-110 arasında geziyordu oturur halde bile, o zamanlar da doktor kontrolleri yapıldı bir sorun cıkmadı. ayrıca testosteronun yan etkileri arasında zaten yüksek tansiyon ve insomnia gibi etkilerinin olduğunu biliyorum. 3 haftada kalp krizi geçirtecek kadar kolesterol yükseltmiş olabileceğini sanmıyorum. 

bu durum sizlerin de başına geldi mi ilk kullandığınız zamanlarda ? vücut ilk defa bu kadar yüksek dozda testosterona adapte olmaya çalıştığı için mi böyle bir tepki veriyor. 4. ve 5. haftadan sonra normale döner mi bunları da soruyorum aslında. dertlerimden birisi şu an yatağa girdiğimde de enerjik olmam dinlenme moduna geçmiyor yani vücut. 

ayrıca testo proptan vazgeçip testo E kullandım. doktorla da kan sonuçlarımı gösterip sorduğumda bir sorun olmayacağını söyledi. direkt olarak kalp damar problemim olduğunu söylemek normal değil bana göre. üst sınır 130 olan kolesterolde 133 olması o kadar da riskli bir sınıfa sokmaz herhalde. 

1 hafta sonrasına randevum var zaten kan testleri için doktorla da görüşeceğim. 

he işte bunun için nebivolol önerilebilir evet bir tansiyon ilacıdır ama aynı zamanda bir beta bloker dir yani seni dinlenme moduna sokup yatıştırabilir uyku moduna girmeni sağlayabilir ciddi hipo tansiyon problemleri yaşayıp sen rahatsız olmazsan bir zararı da yok 

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
beathszull    7
Hafifzargana, 2 saat önce yazdı:

he işte bunun için nebivolol önerilebilir evet bir tansiyon ilacıdır ama aynı zamanda bir beta bloker dir yani seni dinlenme moduna sokup yatıştırabilir uyku moduna girmeni sağlayabilir ciddi hipo tansiyon problemleri yaşayıp sen rahatsız olmazsan bir zararı da yok 

teşekkürler dostum, 3-4 gündür böyleydi bu durum bugün normale döndü gibi sanırım. ben de yarım tablet dideral kullanmayı düşünüyordum ama dediğim gibi sanırım gerek kalmadı dün biraz daha rahat uyudum.  

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
beathszull    7

Tekrardan selamlar, dün kan testi için ilk kontrolü yaptırdım fakat doktor karaciğer ve kolesterol ve tiroid gibi değerleri de istemiş olmasına rağmen henüz çıkmamış, tam kan değerlerinde bir problem olmadığı için sadece hormon değerlerinin olduğu kısımı paylaşıyorum. 6 Nisanda ilk enjeksiyonu yapmıştım şu noktada e2'yi düşürmek için müdahale etmek gerekiyor mu ? birkaç gündür göğüs uçlarımda çok hafif ağrı hisleri yaşıyorum. 

öneri / tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden çok teşekkürler. 

@rastlantisal

Screenshot 2023-04-29 160725.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
beathszull, 29.04.2023 - 16:12 yazdı:

Tekrardan selamlar, dün kan testi için ilk kontrolü yaptırdım fakat doktor karaciğer ve kolesterol ve tiroid gibi değerleri de istemiş olmasına rağmen henüz çıkmamış, tam kan değerlerinde bir problem olmadığı için sadece hormon değerlerinin olduğu kısımı paylaşıyorum. 6 Nisanda ilk enjeksiyonu yapmıştım şu noktada e2'yi düşürmek için müdahale etmek gerekiyor mu ? birkaç gündür göğüs uçlarımda çok hafif ağrı hisleri yaşıyorum. 

öneri / tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden çok teşekkürler. 

@rastlantisal

Screenshot 2023-04-29 160725.png

Göğüs ucu hassasiyeti başladı ise evet müdahale etmen gerekir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
beathszull    7
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Göğüs ucu hassasiyeti başladı ise evet müdahale etmen gerekir. 

göğüs ucu için tamoksifen kullanmam gerekiyor sanırım ama haftada kaç tane ve ne kadar süreyle almam gerekiyor bilmiyorum. 

bir de prolaktin için dostinex alınmalı mı bu seviyedeyken ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396

Prolaktin için şu noktada bir şey yapmana gerek yok. Tamoksifen teorik olarak işe yarıyor. Yalnız göğüs ucu hassasiyeti hariç başka sorunlarda yaratabilir yüksek E2.

Ereksiyon bozukluğu, erken boşalma vs vs.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
beathszull    7

Peki tamoksifeni nasıl kullanmamı önerirsin abi ? 

rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Prolaktin için şu noktada bir şey yapmana gerek yok. Tamoksifen teorik olarak işe yarıyor. Yalnız göğüs ucu hassasiyeti hariç başka sorunlarda yaratabilir yüksek E2.

Ereksiyon bozukluğu, erken boşalma vs vs.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
beathszull, Şimdi yazdı:

Peki tamoksifeni nasıl kullanmamı önerirsin abi ? 

10Mg olanı al. Günde 1 tane ile başla. 1 hafta sonra göğüs ucu hassasiyeti azalmazsa dozu 20mg yaparsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
beathszull    7
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

10Mg olanı al. Günde 1 tane ile başla. 1 hafta sonra göğüs ucu hassasiyeti azalmazsa dozu 20mg yaparsın.

Tamamdır abi, çok teşekkür ederim. Farklı bir gelişme olursa paylaşırım yine.

Saygılar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.