Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

baltalı hano

Yağ yakma sorunu, makro ayarı

Önerilen İletiler

Herkese merhaba 25 şubat günü küre başladım yani daha 10 gün oldu küre 86 kilo olarak başlamıştım şu an 85,4 falanım.

Girdiğim kür Tren acetat Test prop winstrol oxandrolone haftalık 450 prop 300 tren vuruyorum. Antrenman öncesi 1ünite de genotropin vuruyorum

160gr karbonhidrat 245gr Protein Bütün besinlerde dahi toplam 8-10gr kadar da yağ alıyorum.

Güç artışı çok olmadı bende, damarlanma oldukça arttı ama muhtemelen deri altı su azaldı. Tren çok güçlü çok fazla kurutur falan denmişti acaba ilacı çalıştıramıyor muyum? Makrolarda nasıl bi ayarlama yapmalıyım hedefim define olmak. Birde ilk hafta meme hassasiyeti olmuştu koruma amaçlı arimidex içmiştim sonra 3 günde 1 iç dendi bana dün tekrar içtim ve gücümde bariz azalma oldu bunun sebebi arimidex midir? Tavsiyelerinizi bekliyorum

Şimdiden cevaplayan herkese çok teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardapktty    6

Test olmadan arimidex içilmez kardeşim 2 hafta bile olmamış yaptığına bak bu yazdığım şey 10 konudan 5 inde rastlantısal hocam tarafından bağıra bağıra anlatılıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.389
baltalı hano, 24 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba 25 şubat günü küre başladım yani daha 10 gün oldu küre 86 kilo olarak başlamıştım şu an 85,4 falanım.

Girdiğim kür Tren acetat Test prop winstrol oxandrolone haftalık 450 prop 300 tren vuruyorum. Antrenman öncesi 1ünite de genotropin vuruyorum

160gr karbonhidrat 245gr Protein Bütün besinlerde dahi toplam 8-10gr kadar da yağ alıyorum.

Güç artışı çok olmadı bende, damarlanma oldukça arttı ama muhtemelen deri altı su azaldı. Tren çok güçlü çok fazla kurutur falan denmişti acaba ilacı çalıştıramıyor muyum? Makrolarda nasıl bi ayarlama yapmalıyım hedefim define olmak. Birde ilk hafta meme hassasiyeti olmuştu koruma amaçlı arimidex içmiştim sonra 3 günde 1 iç dendi bana dün tekrar içtim ve gücümde bariz azalma oldu bunun sebebi arimidex midir? Tavsiyelerinizi bekliyorum

Şimdiden cevaplayan herkese çok teşekkürler.

Evet e2 güç artışında önemli bir faktör. Sadece güç değil duygu durum değişimi cinsel hayatını etkileyen bir hormon. 2. Haftadan sonra testini verirsen neyi az neyi fazla kullandığını ögrenebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardapktty, 8 dakika önce yazdı:

Test olmadan arimidex içilmez kardeşim 2 hafta bile olmamış yaptığına bak bu yazdığım şey 10 konudan 5 inde rastlantısal hocam tarafından bağıra bağıra anlatılıyor

otopsicikedi, 2 dakika önce yazdı:

Evet e2 güç artışında önemli bir faktör. Sadece güç değil duygu durum değişimi cinsel hayatını etkileyen bir hormon. 2. Haftadan sonra testini verirsen neyi az neyi fazla kullandığını ögrenebilirsin.

evet haklısınız biraz acemilik yaptım orada peki şu an ne yapmamı önerirsiniz bir de makroları sizce nasıl atarlamalıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181

Amacın yağ yakmaksa, bu kürde haftada 2 kere arimidex almak bence yanlış değil gayet doğru bir karar gibi duruyor. Prolaktinide kontrol et ona göre devam edersin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis, Şimdi yazdı:

Amacın yağ yakmaksa, bu kürde haftada 2 kere arimidex almak bence yanlış değil gayet doğru bir karar gibi duruyor. Prolaktinide kontrol et ona göre devam edersin

Hocam teşekkür ederim fakat anlamadığım bi kısım var arimidex ile yani düşük östrojen seviyesi ile yağ yakma bağlantılı mı çalışıyor? Birde düşük östrojen düşük ağırlıkları getiriyor bunun sonucunda kas kaybı yaşar mıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
baltalı hano, 56 dakika önce yazdı:

Hocam teşekkür ederim fakat anlamadığım bi kısım var arimidex ile yani düşük östrojen seviyesi ile yağ yakma bağlantılı mı çalışıyor? Birde düşük östrojen düşük ağırlıkları getiriyor bunun sonucunda kas kaybı yaşar mıyım?

Yüksek e2 yağ depolamayı arttırıyor kadınlık hormonu sonuçta, düşük e2 yağ yakımını arttırır o yüzden definasyonda genelde arimidex fazladan kullanılıyor. Ağırlık olayı e2den çok karb ile alakalı bence ama şu var illa çok ağır kaldırmak zorunda değilsin kas gelişimi için. Ben senin yerinde olsam en az 5 öğüne bölerdim bu öğünleri ve bol su içerdim. Trende var kürde  kas kaybı fazla yaşamazsın diye düşünüyorum, su atımı olur e2 kullanınca bırakınca sonradan toparlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.389
gönderildi (düzenlendi)
baltalı hano, 1 saat önce yazdı:

evet haklısınız biraz acemilik yaptım orada peki şu an ne yapmamı önerirsiniz bir de makroları sizce nasıl atarlamalıyım?

Probis hocamı dinleyebilirsin gayet güzel açıklamış. Sadece karbı kademeli şekilde azaltıcaksın. 0 karb yapmanı önermem düşük karblara geldiğinde karb düşmek yerine kardiyoyu biraz arttırıp dengeyi sağlarsın. Kilo vermen durduğunda ya karbı düşür yada kardiyo arttırıman gerek.

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis, 36 dakika önce yazdı:

Yüksek e2 yağ depolamayı arttırıyor kadınlık hormonu sonuçta, düşük e2 yağ yakımını arttırır o yüzden definasyonda genelde arimidex fazladan kullanılıyor. Ağırlık olayı e2den çok karb ile alakalı bence ama şu var illa çok ağır kaldırmak zorunda değilsin kas gelişimi için. Ben senin yerinde olsam en az 5 öğüne bölerdim bu öğünleri ve bol su içerdim. Trende var kürde  kas kaybı fazla yaşamazsın diye düşünüyorum, su atımı olur e2 kullanınca bırakınca sonradan toparlar.

otopsicikedi, 44 dakika önce yazdı:

Probis hocamı dinleyebilirsin gayet güzel açıklamış. Sadece karbı kademeli şekilde azaltıcaksın. 0 karb yapmanı önermem düşük karblara geldiğinde karb düşmek yerine kardiyoyu biraz arttırıp dengeyi sağlarsın. Kilo vermen durduğunda ya karbı düşür yada kardiyo arttırıman gerek.

Çok teşekkür ederim hocam bu bilgiyi daha önce bilmiyordum. Sanırım ağırlık antrenmanını tekrar ve set sayısını arttırıp daha düşük ağırlıklar la yapmam daha doğru olacak diye yorumladım. Bugün 117 gram karbonhidrata düşürmüştüm günlük tuz hiç almıyorum. Yağ olarakda sadece 2gram balık yağı alıyorum Vücudum sanırım bi platoya geldi çünkü ilaç öncesi 94 kilodan 87 lere geriledim ilaç da eklenince hızlı bi şekilde 85 lere geldim ama şu an o hız pek kalmadı. Kollarımda sırtımda pek yağ olmamasına karşın göbek ve simit bölgesinde bi miktar el ile tutulacak kadar hala yağ var onlardan kurtulmaya çalışıyorum fakat en inatçı kısımda orası sanırım. Extra bi öneriniz var mı bu süreçte Anboliklerin etkisiyle sizce bir miktar kas koyma ihtimalim var mıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.389
baltalı hano, 1 saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim hocam bu bilgiyi daha önce bilmiyordum. Sanırım ağırlık antrenmanını tekrar ve set sayısını arttırıp daha düşük ağırlıklar la yapmam daha doğru olacak diye yorumladım. Bugün 117 gram karbonhidrata düşürmüştüm günlük tuz hiç almıyorum. Yağ olarakda sadece 2gram balık yağı alıyorum Vücudum sanırım bi platoya geldi çünkü ilaç öncesi 94 kilodan 87 lere geriledim ilaç da eklenince hızlı bi şekilde 85 lere geldim ama şu an o hız pek kalmadı. Kollarımda sırtımda pek yağ olmamasına karşın göbek ve simit bölgesinde bi miktar el ile tutulacak kadar hala yağ var onlardan kurtulmaya çalışıyorum fakat en inatçı kısımda orası sanırım. Extra bi öneriniz var mı bu süreçte Anboliklerin etkisiyle sizce bir miktar kas koyma ihtimalim var mıdır?

Diyette natural insanlar bile kas koyabilirken sen neden koyamayasın 🫡

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 2 dakika önce yazdı:

Diyette natural insanlar bile kas koyabilirken sen neden koyamayasın 🫡

Hocam haklısınız mantık olarak bana da kas koymak mantıklı geliyor sonuçta sadece hayvansal olarak 700-800 gram tavuk yiyorum ve birden fazla anabolik var, karbonhidrat enerji az fakat kasa verilen bi şiddet var ve tükenişte oluyor doğal olarak ama çok fazla bilgi kirliliği olduğu için sizin gibi bilgili insanlara danışmak kafamın daha rahat olmasını sağlıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mmtsf
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      31 yaşındayım 1,78 boyunda 105 kiloyum Yağ oranım çok yüksek vücut yapım var. Amacım kilo vermek. 15 hafta testesteron + masteron kürüne girmeyi düşünüyorum.
      Dozajlarım, kür öncesi ve sonrası nasıl ilerlemem gerekir? Test yaptırmalı mıyım? Daha sonrasında pct ' ye ihtiyacım olur mu? Bana sıfırdan fikir verirseniz çok sevinirim. 
    • Yazan: Sparta34
      Arkadaşlar selam, nasılsınız?
      Definasyondayım bi süredir ve uzun bi zaman bulk yapamayacağım yaparsam da çok ağır değil ufak 2-3 aylık şeklinde. Elimde sp nin boldeleri var zamanında stok yapmıştım. Tren ace ile kombini nasıl olur deneyimleyen var mı?
      Form şuan şu şekilde. Teşekkürler şimdiden

• Yazan: Kado
      Selamlar 60 kg başladığım süreçte şu an 90 kiloyum bu zamana kadar sadece 15 gün kardiyo yaptım onda da kilo tutamadığım için bıraktım bel ölçüm artmıyordu zaten , kardiyo yapınca sadece karnitinle bile belim çok hızlı inceliyordu. Her neyse şu son 10 günde 83 kilodan 90 kiloya çıktım , aç karna fakat normal 3800-4000 kalorilik beslenmem harici son öğünden sonra 1800-2200 kalorilik shakeler yapıp içtim içeriği: fıstık ezmesi , cici bebe ve gainer ,
      Güzel kilo tuttum ölçülerimde büyüdü fakat belde büyüdü hayatımda ilk defa hafif göbekliyim 😅 sizce  shakeleri mi kessem kesmesem çok iyi kilo alıyorum ama hedef 100 kg yoksa kardiyoya mı başlasam yavaştan ya karnitinle , yada fragment yohimbe clen vs tarzında , şu an 125 mg testo ile trt yapıyorum 1 veya 2 ay daha böyle gidicek.
      @rastlantisal @otopsicikedi @GHOST @crosfredy @Diver @SantoR @metinav
      Fotoğraflar arasında yaklaşık 15 gün var.

• Yazan: Zyzzz
      Merhaba arkadaşlar, 
      Bundan 2 yıl önce 3 defa kür yapmıştım şuan %25 yağ oranlarında iyi bir fiziğim var definasyon kürüne giricem yüksek yağ oranında hangi ilaçları önerirsiniz 
      Not : önce yağ oranını düşür vs gibi önerilerde bulunmayın gerekirse only testo ile baslıyıcam değerli bilgilieriniz için tessekür ederim 
    • Yazan: Dmnzx0
      Merhabalar, daha önceden 1 kez 16 hafta testo - bolde bulk kürü yapmıştım aradan 1 yıl geçti şuanda 2. Kürüm olan definasyon kürüne başladım 15 hafta 300 testo propionat 13 hafta 200 rimobolan kullanıcam
      Şuan 6.haftadayım östrojenimi düşük tutmak istiyorum fakat masteron kullanmak istemiyorum. 10 günde veya haftada 1 arimidex kullansam östrojenimi baskılamaya yeterli olurmu. Genelde jino belirtisi olmadan arimidex kullanımı pek önerilmemiş kürün verimini düşereceğinden kafam çok karıştı kararsız kaldım sizin önerileriniz nedir ?
      Kür başlangıç ve şuanki formumun fotografları

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.