Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Zyzz.

Before&After - 1.5 aylık..

Önerilen İletiler

Zyzz.    3

Sol = Eski salaondayken 6. ayım ,Sağ yeni salon 7-.8 ayım Fuark. KG: SOL= 72 SAĞ =76 KG Supplementsiz!

VyLYLv.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18.01.2014-_-04.06.2014 Supplementsiz!!

Nb4E5a.jpg

Boy = 1.84 Şimdiki Kg= 78.5

11. Ay ,Şimdiki Form Bumbbb!

5RdWAM.jpg

WrnN2L.jpg

5RdZpq.jpg

QgA6g3.jpg

JEY07o.jpg

78klYW.jpg

gLAoA0.jpg

DkRJ93.jpg

Zyzz-Özgür

DkMQMO.jpg

1.jpg.f929e4d4170392330f5f2128248da1a8.jpg

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZYZZ    18

Bir ZYZZ fan boy olarak seni tebrik ederim BRAHH !! :D

Hakikatten şuanki halin yaşına göre bence çok ama çok iyi gittiğin yolda yol doğru kişiyi idol edinmişsin ;) Sen bu yaşta sup.lar ile bu kıvama geldiysen ileride farklı ürünlerle uçarsın kralıda seni yakalayamaz TEBRİKLER.

Antrenman ve beslenme programınıda paylaşmayı düşünüyor musun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok iyi gelişim göstermişsin brah tebrik ederim seni!

Aynı başarı ve azimle devam...

Senden antrenman ve beslenme günlüğü açmayı istiyorum böylelikle daha iyi takipte kalırız!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zyzz.    3
Bir ZYZZ fan boy olarak seni tebrik ederim BRAHH !! :D

Hakikatten şuanki halin yaşına göre bence çok ama çok iyi gittiğin yolda yol doğru kişiyi idol edinmişsin ;) Sen bu yaşta sup.lar ile bu kıvama geldiysen ileride farklı ürünlerle uçarsın kralıda seni yakalayamaz TEBRİKLER.

Antrenman ve beslenme programınıda paylaşmayı düşünüyor musun ?

Teşekkürler Kardeşim supplemente başlıyalı 2 ay oldu , ama boş bi vaktimde beslenme ve antremanı paylaşıcam .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zyzz.    3
Çok iyi gelişim göstermişsin brah tebrik ederim seni!

Aynı başarı ve azimle devam...

Senden antrenman ve beslenme günlüğü açmayı istiyorum böylelikle daha iyi takipte kalırız!

Teşekkürler açıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.231

Gerçekten azmine hayran kaldım çok iyi bir vucudun var bence şuan bu girdiğin yoldan hiç sapmazsın umarım alkol sigara kullanı mı var mı peki ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zyzz.    3
Gerçekten azmine hayran kaldım çok iyi bir vucudun var bence şuan bu girdiğin yoldan hiç sapmazsın umarım alkol sigara kullanı mı var mı peki ?

Teşekkür Ederim Bay-T yoldan hiç birzaman sapmıyacağım çünkü ben deli çocuğum. Zyzz i hiç bir zaman unutmayacağım , Sigara ve alkol yok fakat itiraf ediyorum dün bir tek sigara içtim canım istedi ama hayatta herşey bir kere denenmeli ki ilerde başına bela olmasın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    18

Aynen BRAHHH bende sigaraya bir kere ile başladım sonra her gün 1 paket içmeye başladım aman dikkat Allaha şükür şimdi bıraktım ama bende nasıl bıraktığımı bilmiyorum 1 yıl oldu inşallah bir dahada başlamam bence içme denemek mi ? evet olabilir ama içme. HAAA ŞU VARRRRR nargileyede hayır demem ama oda her gün içilen bir şey değil en nihayetinde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zyzz.    3
Aynen BRAHHH bende sigaraya bir kere ile başladım sonra her gün 1 paket içmeye başladım aman dikkat Allaha şükür şimdi bıraktım ama bende nasıl bıraktığımı bilmiyorum 1 yıl oldu inşallah bir dahada başlamam bence içme denemek mi ? evet olabilir ama içme. HAAA ŞU VARRRRR nargileyede hayır demem ama oda her gün içilen bir şey değil en nihayetinde.

No sugar

No fast food

No sigara

No alkol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.231

Güzel olması gerekende bu zaten ama dönem dönem kendini ödüllendirebilirsin haftada 1 sonuçta turnuvaya girmeyeceksin. varmı yeni fotolar ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zyzz.    3
Güzel olması gerekende bu zaten ama dönem dönem kendini ödüllendirebilirsin haftada 1 sonuçta turnuvaya girmeyeceksin. varmı yeni fotolar ?

fotolar gelicek...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sol = Eski salaondayken 6. ayım ,Sağ yeni salon 7-.8 ayım Fuark. KG: SOL= 72 SAĞ =76 KG Supplementsiz!

VyLYLv.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nb4E5a.jpg

5RdWAM.jpg

WrnN2L.jpg

5RdZpq.jpg

QgA6g3.jpg

JEY07o.jpg

78klYW.jpg

gLAoA0.jpg

DkRJ93.jpg

Zyzz-Özgür

DkMQMO.jpg

Böyle azimli öğrenciler benim elimde olmalı :) tebrikler kardeşim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zyzz.    3

VyLYLv.jpg

Nb4E5a.jpg

5RdWAM.jpg

WrnN2L.jpg

5RdZpq.jpg

QgA6g3.jpg

JEY07o.jpg

78klYW.jpg

gLAoA0.jpg

DkRJ93.jpg

Zyzz-Özgür

DkMQMO.jpg

Böyle azimli öğrenciler benim elimde olmalı :) tebrikler kardeşim

Çok teşekkürler, Asıl olay 3 yıl sonra olucak :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.244

Merhaba aramıza hoş geldin öncelikle..

Senin gibi arkadaşların neler yapabilceğini gördükçe bu sporun ne kadar büyük bir nimet olduğunu anlamak pekte güç sayılmaz.

Gelişimin çok güzel hiç bir şey için acele etme önünde çok uzun yıllar var sakatlık olmadığı taktirde natural olarak 2,3 yıl içinde çok güzel bir temel atmış hatta bu temelin üzerine bayağı bir koymuş olacaksın gelişiminin takipçisiyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zyzz.    3
Merhaba aramıza hoş geldin öncelikle..

Senin gibi arkadaşların neler yapabilceğini gördükçe bu sporun ne kadar büyük bir nimet olduğunu anlamak pekte güç sayılmaz.

Gelişimin çok güzel hiç bir şey için acele etme önünde çok uzun yıllar var sakatlık olmadığı taktirde natural olarak 2,3 yıl içinde çok güzel bir temel atmış hatta bu temelin üzerine bayağı bir koymuş olacaksın gelişiminin takipçisiyim.

sizin verdiğiniz cevapler fikirler beni çok mutlu ediyor teşekkür ederim inşallah bi aksilik olmasa 2-3 yıl sonra gelişimimi hepimiz görücez :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zyzz.    3
gerçekten süper gelişimmmmm tebriklerrrr

tEŞEKKÜRLER sizin yorumlarınız beni motive ediyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.