Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bumin

Test sonuçları kür durumu tavsiye

Önerilen İletiler

Bumin    72

Screenshot_20230225_195824_e-Nabz.thumb.jpg.e0258d0141fa81fef768dabafae7a00b.jpg Screenshot_20230225_195751_e-Nabz.thumb.jpg.4d13d71fb4d988d0a556ec3743f0edf0.jpg Screenshot_20230225_195800_e-Nabz.thumb.jpg.e7c37e75bd42c1950dff1ae29751bbbf.jpg Screenshot_20230225_195830_e-Nabz.thumb.jpg.da3539dfc464337919ba398c9689a904.jpg Screenshot_20230225_195640_e-Nabz.thumb.jpg.11bec9c29cca32cefc0fed6861d025d3.jpg

Testo, Deca, danabol kürümde 9. haftada deca yı keserek 2 haftadır 500mg only testo devam ediyorum, bundan sonraki haftalarda 2 ay kadar 250 mg only testo devam edeceğim sonrasında tren e ekleyerek 8 hafta kadar tren ile devam edip sonrasında yine bir süre only testo ve kürü tamamlamayı düşünüyorum, çok zor kilo alan define hedefi olmayan tok dolu durmayı seven biriyim,

paylaştığım sonuçlarda e2 baya yükselmiş durumda prolaktin istememe rağmen yazılmamış maalesef, göğüste bazen kaşıntı olabiliyor özellikle orgazm sonrasında, testislerdede bi küçülme hisstetmedim ama emin değilim şuan bir müdaheleye gerek varmı ? e2 yi düşürmem gereklimi hcg kullanımı gerekirmi ve kür için de tavsiyelerinize açığım only testo oranı, trenin başalama zamanı gibi...   @rastlantisal@metinav

boy 173,kilo 75 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.657

Herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsan (jineko veya libido ereksiyon yönüyle) müdahale etmene gerek yok.Only testosteronla geçireceğin ara dönemde olması gereken seviyelere düşecektir.Bu ara dönemde proviron kullanabilirsin östrojenin yan etkilerini bir miktar aşağı çeker, uygun fiyatlı bir ek olarak.Kilonu iştahını hacmini korumak düşüncen varsa eğer, o zaman iştahı kamçılayan 1-2 peptidli mix karışımları kullanmanı öneririm.Örnek olarak ghrp-6 + cjc 1295 vb. peptidler fayda sağlar.

Testislerinde küçülme ağrı sızı olmadıysa hcg gerekli değil, ama kullanırsan da zararı olmaz; sonuçta deca kullanmışsın, yararı olur...

Trenbolon kürü öncesi östrojen bu seviyedeyken trenbolunun çalışmasıyla birlikte artacak olan progesteron prolaktin memede jineko oluşmasını kolaylaştırır sinerji olauşturarak.O nedenle ara dönemde östrojen takibi yap mümkünse...Basitçe al arimidex iç diyebilmek varken neden bu şekilde öneri getiriyorum ? Kazandığın kütleyi suyu kaybetmemen için, kilo alamayan hacim tutamayan bir vucudun olduğunu belirttiğin için, çevresinden dolaşarak gitmemiz gerekiyor.

Kolay gelsin

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
metinav, 51 dakika önce yazdı:

Herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsan (jineko veya libido ereksiyon yönüyle) müdahale etmene gerek yok.Only testosteronla geçireceğin ara dönemde olması gereken seviyelere düşecektir.Bu ara dönemde proviron kullanabilirsin östrojenin yan etkilerini bir miktar aşağı çeker, uygun fiyatlı bir ek olarak.Kilonu iştahını hacmini korumak düşüncen varsa eğer, o zaman iştahı kamçılayan 1-2 peptidli mix karışımları kullanmanı öneririm.Örnek olarak ghrp-6 + cjc 1295 vb. peptidler fayda sağlar.

Testislerinde küçülme ağrı sızı olmadıysa hcg gerekli değil, ama kullanırsan da zararı olmaz; sonuçta deca kullanmışsın, yararı olur...

Trenbolon kürü öncesi östrojen bu seviyedeyken trenbolunun çalışmasıyla birlikte artacak olan progesteron prolaktin memede jineko oluşmasını kolaylaştırır sinerji olauşturarak.O nedenle ara dönemde östrojen takibi yap mümkünse...Basitçe al arimidex iç diyebilmek varken neden bu şekilde öneri getiriyorum ? Kazandığın kütleyi suyu kaybetmemen için, kilo alamayan hacim tutamayan bir vucudun olduğunu belirttiğin için, çevresinden dolaşarak gitmemiz gerekiyor.

Kolay gelsin

Teşekkür ederim hocam, değerli yorum ve tavsiyelerin için faydası olacak ilerleyen süreçte bana.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyhan0    7
Bumin, 18 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim hocam, değerli yorum ve tavsiyelerin için faydası olacak ilerleyen süreçte bana.

Hocam şuanki formu paylaşırmısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
alpseyhan0, 24 dakika önce yazdı:

Hocam şuanki formu paylaşırmısın

dövme olduğu için çok paylaşmak istemiyorum açıkcası, ama profildeki fotodan 6/7 kilo daha fazla ve az daha da göbeklisi diyebirim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Bumin, 3 saat önce yazdı:

Screenshot_20230225_195824_e-Nabz.thumb.jpg.e0258d0141fa81fef768dabafae7a00b.jpg Screenshot_20230225_195751_e-Nabz.thumb.jpg.4d13d71fb4d988d0a556ec3743f0edf0.jpg Screenshot_20230225_195800_e-Nabz.thumb.jpg.e7c37e75bd42c1950dff1ae29751bbbf.jpg Screenshot_20230225_195830_e-Nabz.thumb.jpg.da3539dfc464337919ba398c9689a904.jpg Screenshot_20230225_195640_e-Nabz.thumb.jpg.11bec9c29cca32cefc0fed6861d025d3.jpg

Testo, Deca, danabol kürümde 9. haftada deca yı keserek 2 haftadır 500mg only testo devam ediyorum, bundan sonraki haftalarda 2 ay kadar 250 mg only testo devam edeceğim sonrasında tren e ekleyerek 8 hafta kadar tren ile devam edip sonrasında yine bir süre only testo ve kürü tamamlamayı düşünüyorum, çok zor kilo alan define hedefi olmayan tok dolu durmayı seven biriyim,

paylaştığım sonuçlarda e2 baya yükselmiş durumda prolaktin istememe rağmen yazılmamış maalesef, göğüste bazen kaşıntı olabiliyor özellikle orgazm sonrasında, testislerdede bi küçülme hisstetmedim ama emin değilim şuan bir müdaheleye gerek varmı ? e2 yi düşürmem gereklimi hcg kullanımı gerekirmi ve kür için de tavsiyelerinize açığım only testo oranı, trenin başalama zamanı gibi...   @rastlantisal@metinav

boy 173,kilo 75 

E2 tamamen sana bağlı psikolojik olarak sıkıntın yoksa cinsellikte bir problemin yoksa düşürmesen de olur, e2 bende ereksiyon cinsellikte sıkıntı yaratmıyor ama mental olarak bir değişik hissediyorum e2 artınca, o yüzden sıfırlıyorum bu tamamen sana kalmış. Açıkçası yüksek testo düşük e2 bir insanım kuru sıkı büyüyen size almakta zorlanan birisiyim sırtım dışında ama şunu gözlemledim e2 sıfırlayıp suyu atsamda aynı ağırlık aynı kondisyonda kalkıyor e2 ile suyu tutsamda aynı ağırlık kalkıyor neticede su=su doku kazanımında bende bir etkisi olmadı 16 hafta 100 bandında tuttum e2 yi 8 haftadır da sürekli düşürüyorum refin bir tık üstünde tutuyorum 2 haftada 1 test veriyorum değişen bir şey yok kür içinde ki aynada oluşacak olan görüntüden ziyade kür sonu doku kazanımını hedefliyorum sonuçta kürü kesip podyuma çıkmayacağım dolu görünmesem de olur, bir çok aromatize konusunda sıkıntı çeken insanlarda şunu farkettim bizden kat ve kat daha iyi büyüyorlar çok kolay size koyuyorlar naturalkende yüksek e2 bireyler bunlar bu işte profesyonel değilim sadece gözlem ve tecrübelerimi aktardım sağlıklı sporlar.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
galicik, 9 saat önce yazdı:

E2 tamamen sana bağlı psikolojik olarak sıkıntın yoksa cinsellikte bir problemin yoksa düşürmesen de olur, e2 bende ereksiyon cinsellikte sıkıntı yaratmıyor ama mental olarak bir değişik hissediyorum e2 artınca, o yüzden sıfırlıyorum bu tamamen sana kalmış. Açıkçası yüksek testo düşük e2 bir insanım kuru sıkı büyüyen size almakta zorlanan birisiyim sırtım dışında ama şunu gözlemledim e2 sıfırlayıp suyu atsamda aynı ağırlık aynı kondisyonda kalkıyor e2 ile suyu tutsamda aynı ağırlık kalkıyor neticede su=su doku kazanımında bende bir etkisi olmadı 16 hafta 100 bandında tuttum e2 yi 8 haftadır da sürekli düşürüyorum refin bir tık üstünde tutuyorum 2 haftada 1 test veriyorum değişen bir şey yok kür içinde ki aynada oluşacak olan görüntüden ziyade kür sonu doku kazanımını hedefliyorum sonuçta kürü kesip podyuma çıkmayacağım dolu görünmesem de olur, bir çok aromatize konusunda sıkıntı çeken insanlarda şunu farkettim bizden kat ve kat daha iyi büyüyorlar çok kolay size koyuyorlar naturalkende yüksek e2 bireyler bunlar bu işte profesyonel değilim sadece gözlem ve tecrübelerimi aktardım sağlıklı sporlar.. 

teşekkürler yorumun için, e2 bendede cinsellikte sıkıntı yaratmadı şu zamana kadar biraz geç orgazm durumu dışında oda e2 den mi kaynaklı bilmiyorum, mental olarak etkiliyor sanırım duygu karmaşası olabiliyor, trene başlamadan kontrol edeceğim artık e2 yi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mak    0
Bumin, 25.02.2023 - 20:39 yazdı:

boy 173,kilo 75 

dostum east pharma testo nasıldı önerir misin

tarihinde mak tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
Bumin, 25.02.2023 - 20:39 yazdı:

boy 173,kilo 75 

Kürde ALT-AST enzimlerini düşük tutmayı nasıl beceriyorsunuz :D var mı bir sırrı ?

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
mokarper, 7 saat önce yazdı:

Kürde ALT-AST enzimlerini düşük tutmayı nasıl beceriyorsunuz :D var mı bir sırrı ?

Herhalde bir ton koruyucu kullanmamam sırrı :D Şaka bir yana gerçekten fazla koruyucu kullanmıyorum, sadece New Life 4 hepa kullanıyorum iyi yorumları olduğu için aldın içinde kolin barındırıyor (Kolin karaciğere iyi gelir mi?

Kolin, bir çeşit B vitaminidir ve karaciğerin yağlanmasını engeller. Sağlıklı bir karaciğer için erkekler günde 550, kadınlar ise 425 mg kolin almalıdırlar. Yumurta ve buğday tohumu, kolin içeren gıda maddeleri arasında sayılabilir).
Şeker ve yağlı yiyecekler tüketmemeye çalışıyorum, su tüketimim de normal seviyede, ha birde arada dere otuna zeytin yağı ve limon ekleyerek yiyorum.
mak, 7 saat önce yazdı:

dostum east pharma testo nasıldı önerir misin

İran bittiği için iki hafta kadar vurdum denemek için, ödem yapmadı ve bence çalışıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mak    0
Bumin, 17 dakika önce yazdı:

İran bittiği için iki hafta kadar vurdum denemek için, ödem yapmadı ve bence çalışıyor.

hocam kısa süreli profilinize instagramınızı ekleseniz size ulaşıp bir şey sormam mümkün mü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
mak, 34 dakika önce yazdı:

hocam kısa süreli profilinize instagramınızı ekleseniz size ulaşıp bir şey sormam mümkün mü

Dostum sen şaka mı yapıyorsun ciddi misin? İletişim bilgisi istemek yasak. Dün de gördüm, halen daha birçok konuya bu yorumu atıyorsun galiba.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.275
Alaz, 4 dakika önce yazdı:

Dostum sen şaka mı yapıyorsun ciddi misin? İletişim bilgisi istemek yasak. Dün de gördüm, halen daha birçok konuya bu yorumu atıyorsun galiba.

Kendisi forum kurallarına muhalefet etmekten kalıcı süreyle uzaklaştırıldı artık isteyemeyecek.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin, 2/26/2023 - 00:17 yazdı:

dövme olduğu için çok paylaşmak istemiyorum açıkcası, ama profildeki fotodan 6/7 kilo daha fazla ve az daha da göbeklisi diyebirim :)

Hocam kollar kaç cm pumpsız ? Ben de aynı boyum sizle, definasyon sonrası profi fotonuza benzer bir form yakalamayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
aslankralmufasa, 2 saat önce yazdı:

Hocam kollar kaç cm pumpsız ? Ben de aynı boyum sizle, definasyon sonrası profi fotonuza benzer bir form yakalamayı düşünüyorum.

Kollar pek büyük değil geçen ölçtük kardeşimle 39 çıkmıştı, aslında bicepsim büyük de triceps zayıf. Kardeşimin kollar 41.5 ama benim bicepsin daha büyük olduğunu söylüyor ondada hayvan gibi triceps var xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.