Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

batuhan24

Definasyonun 6. haftasında enjeksiyon yapacak kişi bulamamak

Önerilen İletiler

batuhan24    3

Değerli forum üyeleri. Definasyonun 6. haftasındayım. Kendime veya başka birine hiç enjeksiyon yapmadım.

Deprem nedeniyle sağlıkçı arkadaşlar afet bölgelerinde. Ya kendime yapacağım ya da bir hafta falan ara vermek zorunda kalacağım. Haftada 500propionat, 400bolde, 400masteron vuruyorum. Haftanın 5 günü enjeksiyon yapıyorum.

Sizce 1 hafta ara vermek kürü tökezletir mi? Eğer vermemek lazım ise kendime enjeksiyon riskini nasıl minimize ederim? Ne gibi önerilerde bulunursunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valhallaxd    146

dozların maşallahı varmış hocam :) . kendinize kahverengi uçla bacaktan yapabilirsiniz internette bir çok video var uygulanışı ile ilgili. testo p kısa ester boldeyi vurmasanız da 1 hafta çok bir şey olmaz ama testo p vurmak gerekebilir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan24, Bir saat önce yazdı:

Değerli forum üyeleri. Definasyonun 6. haftasındayım. Kendime veya başka birine hiç enjeksiyon yapmadım.

Deprem nedeniyle sağlıkçı arkadaşlar afet bölgelerinde. Ya kendime yapacağım ya da bir hafta falan ara vermek zorunda kalacağım. Haftada 500propionat, 400bolde, 400masteron vuruyorum. Haftanın 5 günü enjeksiyon yapıyorum.

Sizce 1 hafta ara vermek kürü tökezletir mi? Eğer vermemek lazım ise kendime enjeksiyon riskini nasıl minimize ederim? Ne gibi önerilerde bulunursunuz?

Hocam kendine enjeksiyon işi o kadar büyütülecek bir şey değilmiş. Ben ilk kürümdeyim 3 hafta önce ilk defa kendime enjeksiyon yaptım öyle zorluğu falan yok, kasın içinde iğne yamultmuşluğum var bu 3 haftada :D enjeksiyon bölgelerini öğren, kan kontrolü yap, şırıngada hava bırakma hepsi bu kadar. İğneyi bir anda seri şekilde sok kasın içine zerre acı hissetmiyorsun. Forumda enjeksiyonla ilgili bir sürü konu var onları açıp okumanı tavsiye ederim, YouTube üzerinden de kas içi enjeksiyon videolarıyla öğrenip kendine uygulayabilirsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
batuhan24, 2 saat önce yazdı:

hocam haftada 5 gün başkasına enjeksiyon yaptırmayla uğraşılır mı, bir an önce kendine yapmayı öğrenmelisin. Videoları izle iğneyi 90 derece dik sapla herhangi bir risk olmaz

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan24    3
Geleceğin Olympia'sı, 11.02.2023 - 19:17 yazdı:

Hocam kendine enjeksiyon işi o kadar büyütülecek bir şey değilmiş. Ben ilk kürümdeyim 3 hafta önce ilk defa kendime enjeksiyon yaptım öyle zorluğu falan yok, kasın içinde iğne yamultmuşluğum var bu 3 haftada :D enjeksiyon bölgelerini öğren, kan kontrolü yap, şırıngada hava bırakma hepsi bu kadar. İğneyi bir anda seri şekilde sok kasın içine zerre acı hissetmiyorsun. Forumda enjeksiyonla ilgili bir sürü konu var onları açıp okumanı tavsiye ederim, YouTube üzerinden de kas içi enjeksiyon videolarıyla öğrenip kendine uygulayabilirsin.

Aslında enjeksiyon acısı hiç hissetmiyorum. Yani olayın acısında değil tekniğindeyim. Kısaca korkum yanlış bir yere denk gelmesinden veyahut kas yeterince gevşek olmadan enjeksiyon yapmak. Sizce 2ml ilacı omuzdan yapabilir miyim? Videoları izledim de omuzdan yapmak bayağı basit duruyor. Siz nereden yapıyorsunuz? Kalçadan yapmak zor mudur?

Probis, 11.02.2023 - 20:45 yazdı:

hocam haftada 5 gün başkasına enjeksiyon yaptırmayla uğraşılır mı, bir an önce kendine yapmayı öğrenmelisin. Videoları izle iğneyi 90 derece dik sapla herhangi bir risk olmaz

Hocam hiç sorma. Birkaç kişiyle konuştum aynı şeyleri diyorlar. Biri yapsa bile hergün onun yanına gidip gelmek bi bir zaman kaybı bir masraf gibi şeyler söylediler. Siz nereden vuruyorsunuz? Yukarda yazdığım gibi omuz ve kalça düşünüyorum ne gibi tavsiye verirsiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Günlük kaç ml ilaç vurduğunuzu söylerseniz ona göre bölge önerisinde bulunabilirim.Ben 4-5mle kadar omuzdan yaptırıyorum fakat herkesin adelesi bu kadar ilacı alamayabilir 2-3mli geçmemenizi öneririm.Omuz gayet temiz ve kolay bir bölge.Kalçada sinirler,damarlar daha fazla.Omuz ya da bacaktan tavsiye ederim.İğne korkunuz yoksa da siyah iğne öneririm.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135

Vastus lateralis, sorunsuz enjeksiyon gerçekleştirebileceğiniz bir bölge. Haftada 3 enjeksiyon yapıyorum ve şuana kadar herhangi bir sorun yaşamadım.  👌

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan24    3
Vural2, 2 dakika önce yazdı:

Günlük kaç ml ilaç vurduğunuzu söylerseniz ona göre bölge önerisinde bulunabilirim.Ben 4-5mle kadar omuzdan yaptırıyorum fakat herkesin adelesi bu kadar ilacı alamayabilir 2-3mli geçmemenizi öneririm.Omuz gayet temiz ve kolay bir bölge.Kalçada sinirler,damarlar daha fazla.Omuz ya da bacaktan tavsiye ederim.İğne korkunuz yoksa da siyah iğne öneririm.

Günlük 2ml vuruyorum sadece haftanın 1 günü 3ml vuruyorum. Siyah iğne bayağı kalın o gereksiz boşuna canınızı acıtmayın diyorlar. Bir gün sağ birgün sol şeklinde haftada 5 kere yapmak omzu çok yorar mı? ödem vs?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 ay boyunca enjeksiyonu başka birine yaptırdım. Ta ki adam artık yapmak istemeyene kadar. Daha sonrasında youtubede bir video izleyip yapma kararı aldım. 3 haftadır sıkıntısız kalçadan aynadan bakarak enjeksiyon yapıyorum. Kalçada kas yerlerini tanı dik şekilde gir hava boşluksuz. Çek kan gelmezse yavaşça enjekte et ok kadar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
batuhan24, 26 dakika önce yazdı:

Aslında enjeksiyon acısı hiç hissetmiyorum. Yani olayın acısında değil tekniğindeyim. Kısaca korkum yanlış bir yere denk gelmesinden veyahut kas yeterince gevşek olmadan enjeksiyon yapmak. Sizce 2ml ilacı omuzdan yapabilir miyim? Videoları izledim de omuzdan yapmak bayağı basit duruyor. Siz nereden yapıyorsunuz? Kalçadan yapmak zor mudur?

Hocam hiç sorma. Birkaç kişiyle konuştum aynı şeyleri diyorlar. Biri yapsa bile hergün onun yanına gidip gelmek bi bir zaman kaybı bir masraf gibi şeyler söylediler. Siz nereden vuruyorsunuz? Yukarda yazdığım gibi omuz ve kalça düşünüyorum ne gibi tavsiye verirsiniz?

Ben, omuzları ve bacakları kullanıyorum kalça için esnek değilim pek, ama bölge farketmez eğerki yapabilirseniz kalçayıda ekleyin çünkü ne kadar fazla yere dağıtırsanız o kadar rahat olur. Ama benim tavsiyem kendi yapacağınız ilk enjeksiyonu kalçadan yapmayın, bacak yada omuz rahat olur. Bir bardağın içine az miktarda sıcak su koyun flakonu içine bırakın ilacı ısıtsın biraz sonrasında omuz için 26g 13mm , bacak içinde 25g 25mm iğne ile rahatça enjeksiyon yapabilirsiniz. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan24    3
Probis, 55 dakika önce yazdı:

Ben, omuzları ve bacakları kullanıyorum kalça için esnek değilim pek, ama bölge farketmez eğerki yapabilirseniz kalçayıda ekleyin çünkü ne kadar fazla yere dağıtırsanız o kadar rahat olur. Ama benim tavsiyem kendi yapacağınız ilk enjeksiyonu kalçadan yapmayın, bacak yada omuz rahat olur. Bir bardağın içine az miktarda sıcak su koyun flakonu içine bırakın ilacı ısıtsın biraz sonrasında omuz için 26g 13mm , bacak içinde 25g 25mm iğne ile rahatça enjeksiyon yapabilirsiniz. 

Tamamdır hocam çok teşekkürler deneyeceğim pazartesi günü. Acaba 25mm omuz için uzun kaçar mı? Almışken hepsini 25mmlik alayım diyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
batuhan24, 1 saat önce yazdı:

Günlük 2ml vuruyorum sadece haftanın 1 günü 3ml vuruyorum. Siyah iğne bayağı kalın o gereksiz boşuna canınızı acıtmayın diyorlar. Bir gün sağ birgün sol şeklinde haftada 5 kere yapmak omzu çok yorar mı? ödem vs?

Ödem mevzusu ilaçtan,yapan kişiye,yapılışa kadar değişiklik gösterir.Deneyin hocam.Birde ben 1ml beybi insülin ignesi ile yaptım 1 yıl çok uğraştırıyordu kasa ulaşıyordu fakat haftada 4-5ml ilaç enjekte etmek bile ölümdü tavsiye etmem.Siyaha geçtiğimden beri rahatım,inanın canınız yanmıyor ve benim fobim olduğu halde :D 

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
batuhan24, 41 dakika önce yazdı:

Tamamdır hocam çok teşekkürler deneyeceğim pazartesi günü. Acaba 25mm omuz için uzun kaçar mı? Almışken hepsini 25mmlik alayım diyorum.

Omuzunuza bağlı bence sıkıntı olmaz ama psikolojik olarak fark yaratıyor, bence bir miktar 26g'de alın ufak iğne kaygıyı azaltıyor. Sonuçta ilk enjeksiyonunuz olucak yaptıkça insan alışıyor, ondan sonra daha uzun ve kalın iğnelere geçersiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk enjeksiyonum dışında diğer 2si omuzdandı, ilki bacak. Bence en rahatı bacak. Yanlış yere denk getirirsen sinire damara gelirse ilacı enjekte etmeden çekersin hocam. 

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan24    3

Herkese çok teşekkürler arkadaşlar. Omzuma YouTubeda gördüğüm iğnenin dışındaki plastiği makasla kesip(boyunu kısa tutmak amaçlı) yapılan bi yöntemle omzuma yeşil uçla ilk enjeksiyonumu yaptım. Fakat ilaç biraz geri attı. Bunun için önerileriniz var mıdır?

Geleceğin Olympia'sı, 12.02.2023 - 00:30 yazdı:

İlk enjeksiyonum dışında diğer 2si omuzdandı, ilki bacak. Bence en rahatı bacak. Yanlış yere denk getirirsen sinire damara gelirse ilacı enjekte etmeden çekersin hocam. 

Probis, 11.02.2023 - 23:59 yazdı:

Omuzunuza bağlı bence sıkıntı olmaz ama psikolojik olarak fark yaratıyor, bence bir miktar 26g'de alın ufak iğne kaygıyı azaltıyor. Sonuçta ilk enjeksiyonunuz olucak yaptıkça insan alışıyor, ondan sonra daha uzun ve kalın iğnelere geçersiniz.

Vural2, 11.02.2023 - 23:57 yazdı:

Ödem mevzusu ilaçtan,yapan kişiye,yapılışa kadar değişiklik gösterir.Deneyin hocam.Birde ben 1ml beybi insülin ignesi ile yaptım 1 yıl çok uğraştırıyordu kasa ulaşıyordu fakat haftada 4-5ml ilaç enjekte etmek bile ölümdü tavsiye etmem.Siyaha geçtiğimden beri rahatım,inanın canınız yanmıyor ve benim fobim olduğu halde :D 

Birde hocam siz siyah uçla omuza hepsini sokuyor musunuz? Bence turuncu bayağı kısa yeşilde çok uzun arası olan bir siyah var sanırım o da omuza uzun kaçar mı?

Markus Rühl, 11.02.2023 - 22:44 yazdı:

Pazartesi günü 2ml bolde 1 ml prop toplam 3ml  kalçadan veya bacaktan yap , kalan masteron ve propu omuzdan yap.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Herkese çok teşekkürler arkadaşlar. Omzuma YouTubeda gördüğüm iğnenin dışındaki plastiği makasla kesip(boyunu kısa tutmak amaçlı) yapılan bi yöntemle omzuma yeşil uçla ilk enjeksiyonumu yaptım. Fakat ilaç biraz geri attı. Bunun için önerileriniz var mıdır?

Birde hocam siz siyah uçla omuza hepsini sokuyor musunuz? Bence turuncu bayağı kısa yeşilde çok uzun arası olan bir siyah var sanırım o da omuza uzun kaçar mı?

Hocam 2-3 kere arkadaşım denemek için omzuma hepsini soktu siyah ucun ve sıkıntı olmadı ama benim en gelişmiş adelem o yüzden spesifik bir şey bu.Ben de dediğiniz gibi kapağı kesip yapıyorum zaten. 1 yılı aşkın süredir kür yapıyorum ama hala bir çekimserlik mevcut 🥲

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan24    3
Vural2, 10 saat önce yazdı:

Hocam 2-3 kere arkadaşım denemek için omzuma hepsini soktu siyah ucun ve sıkıntı olmadı ama benim en gelişmiş adelem o yüzden spesifik bir şey bu.Ben de dediğiniz gibi kapağı kesip yapıyorum zaten. 1 yılı aşkın süredir kür yapıyorum ama hala bir çekimserlik mevcut 🥲

Çok riske atmaya gerek yok o halde hocam. Peki ilacı kusma durumu oluyor mu sizde de? Sizce bunun önüne nasıl gelebilirim? Yeşil uç kalın diye mi atıyor geri?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: atakanr1
      Merhabalar,
      Testosteron 400mg vurdurmak için dağlık kabinine gittim ilaç flakon içerisinde 1mg vurursunuz dedim uzandım enjeksiyon uzun sürüp flakonda ilaç kalmayınca anladım tüm şişeyi vurmuş.
      Toplam 5mg x400 testo yedim tek seferde.
      İzlemem gereken yol nedir? Teşekkürler.
    • Yazan: arifkarakaya
      Arkadaşlar selamlar
      Hangi ilacı hangi ilaçlarla vurabileceğimi nereden öğrenebilirim?
      Mesela:
      TESTOSTERON BOLDENON Bu ikisi birlikte vurulabiliyor mu?
      Veya:
      TESTOSTERON EFEDRİN WINSTROL BOLDENON Bu dört ilaç aynı anda vurulabilir mi?
      Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Şahinbey
      Merhaba arkadaşlar,
      Bildiğiniz gibi havalar iyice ısındı sustanon kullanıyorum flakon olmadığı için pazartesi 125 çekip vuruyorum kalan 125 ide başka şırınga ya çekip cumaya saklıyorum söyle bişey olmuş enjektör erimiş sıcaktan içindeki ilaca bir zarar vermiş midir? 
      Şırıngadaki ilacı nasıl saklamamı tavsiye edersiniz üstündeki erimiş plastik sterilizasyon sorunu yaratır mı? Dolabın alt tarafına koymamı tavsiye eder misiniz?  Sıcak hava enjeksiyona çekilmemiş flakondaki kullanmadığım ilaçlarda zarar vermiş midir?
    • Yazan: Zyzzz
      Merhaba arkadaşlar, 
      Bundan 2 yıl önce 3 defa kür yapmıştım şuan %25 yağ oranlarında iyi bir fiziğim var definasyon kürüne giricem yüksek yağ oranında hangi ilaçları önerirsiniz 
      Not : önce yağ oranını düşür vs gibi önerilerde bulunmayın gerekirse only testo ile baslıyıcam değerli bilgilieriniz için tessekür ederim 
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.