Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cengızhan

Yüksek alt , ast değerleri

Önerilen İletiler

cengızhan    2

Öncelikle Herkese Hayırlı Günler Diliyorum 

Saygı değer Forum üyeleri Umarım herşey yolundadır . Umarım herşey istediğiniz gibi gidiyordur .

İsmim Cengizhan

10.11.2022 Tarihinde İlk Enjeksiyonumu yaparak  Testo Enanthe , danabol ve boldenon  ( Marka : Pharm - tec ) kürüne başlamış Bulundum . 

Kürü Toplam 15 hafta yapabileceğim şekilde düzenledim . 

İlk 6 Hafta danabol kullanıp Bıraktım

Sonrasında ise 1-15 hafta boyunca , Haftalık 500 testo 400 boldenon (pazartesi-perşembe) Günleri vuruyorum 

Kür Öncesi Testlerim Şu şekilde : 

1f36513b-e7d7-47f2-a0d3-fae970fead7a.thumb.jpg.40d2d29abb96f4408afa63564ba59a2e.jpg f8384a46-6cbb-442d-be64-64dddd4b6953.thumb.jpg.aa6d26a06bb4c5b528a9deac02fc374e.jpg895245cd-3da5-4430-9326-36d7bb72ddf4.thumb.jpg.3105b499d7d4469259caadbc8e5c1d6e.jpg

Bugün Kür üzerinden toplam 8,5 Hafta geçti ve Tekrar Kan testi vermek İstedim Bugün Verdiğim Kan Testi Sonuçlarım İse şu şekilde : 

19a010f2-8320-4440-ad43-fa98e6abaaeb.thumb.jpg.df5a9057650873bc75e40c793a96348d.jpg61b2f5f5-5e65-4296-85f7-0b8fbfc7b3ab.thumb.jpg.9e5ee5103c991c8f677df683c026121d.jpg81aec3e0-a745-4be4-a517-66fbeff87d6d.thumb.jpg.e198992d5bd1f6edc5185d2883bf266e.jpg53a61af8-295f-4f93-be36-6821d789836c.thumb.jpg.4460a30159f4868b8aef603ccf1ea53e.jpg

Değerlerim Bu Şekilde . 

Her Gün ( 1000 mg Ester c , Milk Thistle ( Sabah Akşam )  , D3 , Omega 3 , Zma ) Kullanıyorum

Sabah Kalkar kalkmaz Aç karnına Enginar Suyu içiyorum 

Kürün bitmesine 6-7 Hafta kaldı .

Ne yapmam Gerekiyor ? 

Nasıl Bir yol izlemeliyim ? 

Tavsiyelere Açığım Değerli Forum Üyeleri Sağlıcakla Kalın . 

@rastlantisal   @agfitness @otopsicikedi  @metinav

bf2ac29b-3680-46b9-9a40-8781fe47bb86.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BLACAXELOT    39
cengızhan, 16 dakika önce yazdı:

Saygı değer Forum üyeleri Umarım herşey yolundadır . Umarım herşey istediğiniz gibi gidiyordur .

İsmim Cengizhan

Hocam iyi günler öncelikle alt ast artması çok normal bazı insanlarda aşırı olabiliyor bendede bu şekilde olmuştu milk thisle almaya devam et bol bol yeşillik ve bol su iç prolaktin ve östrojenede dikkat et artmasın fazla kürüne bence devam et iniyor bi süre sonra tedbirli olmakta fayda var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
backdoorman    34

Merhaba. Gereken bütün testleri zamanında yaptırmışsınız. Bunun için tebrik ederim sizi. Kür öncesi zaten yüksekmiş alt ve ast. Danabolle bir miktar artması çok normal. Ben burda çok etkili değil belki ama önemli bir konu da yardımcı olmak istiyorum. 
kullanılan balık yağı mutlaka ifos onaylı, trigliserit formda ve dha ve epa toplamının en az 1 gr olması gerekliliğini vurgulayıp topu daha çok bilenlere bırakayım. 
iyi günler…:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Saskypls    2

bende de böyle sorunlar vardı bide üstüne hasta olmuştum değerlerim aşşırı kötüydü biraz enjeksiyonu düşürdüm haftada 1 şeklinde bide bol su içtim yeşillikle birlikte sonra zamanla iyi oldum çok kötü hissetseydim kürü bırakıcaktım sadece biraz zaman verdim kendime sende kendin için ne uygununu anlayabilirsin yavaştan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Kür öncesi karaciğer değerlerin bozuk imiş. Bu değerler ile küre girmemeli idin. Kürde ise kullandıklarına bağlı olarak değerler daha da bozulmuş. 

Kürü bırakıp PCT yapıp, karaciğer değerlerinin neden bozuk olduğunun üzerine gidip, gerekirse tedavi olmalısın. 

Diğer bir konu Yüksek LH ve Total testosteron. Free testosteron testi yaptırdın mı hiç?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cengızhan    2
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 18 dakika önce yazdı:

Kür öncesi karaciğer değerlerin bozuk imiş. Bu değerler ile küre girmemeli idin. Kürde ise kullandıklarına bağlı olarak değerler daha da bozulmuş. 

Kürü bırakıp PCT yapıp, karaciğer değerlerinin neden bozuk olduğunun üzerine gidip, gerekirse tedavi olmalısın. 

Diğer bir konu Yüksek LH ve Total testosteron. Free testosteron testi yaptırdın mı hiç?

Hocam Selamlar

Fotoğrafta gözüken testlerin haricinde bir test yaptırmadım .

Hocam Bırakmadan son 6-7 haftayı bu şekilde tamamlasam Ne gibi sorunlar ile Karşılaşabilirim ? 

Önerileriniz ve söylediğiniz her bir kelime benim için çok önemli.

teşekkür ediyorum

tarihinde cengızhan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
cengızhan, 2 dakika önce yazdı:

Hocam Selamlar

Fotoğrafta gözüken testlerin haricinde bir test yaptırmadım .

Eğer yüksek LH, Yüksek total testosteron düşük free testosteron var ise bu da sıkıntı. 

Şu noktada önce boldenonu kesip, 3 hafta sonra da testosteronu kesip, PCT yapıp tekrar test vermen gerek. Tekrar test verdiğin tarihten en erken 2 ay sonra tekrar aynı testleri yaptırıp duruma bakmak gerek. Eğer hala bu değerler yüksek ise sebebi üzerine gidilmeli, gerekli ise tedavi görmelisin. Şu noktada motor bloğunda çatlak olan aracın nos tuşuna basmış gibi oluyorsun. 

Riskli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cengızhan    2
rastlantisal, 8 dakika önce yazdı:

Eğer yüksek LH, Yüksek total testosteron düşük free testosteron var ise bu da sıkıntı. 

Şu noktada önce boldenonu kesip, 3 hafta sonra da testosteronu kesip, PCT yapıp tekrar test vermen gerek. Tekrar test verdiğin tarihten en erken 2 ay sonra tekrar aynı testleri yaptırıp duruma bakmak gerek. Eğer hala bu değerler yüksek ise sebebi üzerine gidilmeli, gerekli ise tedavi görmelisin. Şu noktada motor bloğunda çatlak olan aracın nos tuşuna basmış gibi oluyorsun. 

Riskli.

Motor Bloğunda çatlak olan arabanın Nos tuşuna basmaktansa o arabayı otoparka çekmeye düşünmeye başladım . 

Bu işi uzun süreli yapmayı düşündüğüm için Ani kararlar verip geri dönüşü olmayan yollara girmek istemiyorum . 

Değerli yorumlarınız ve Engin bilgileriniz için Teşekkür Ediyorum Hocam .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
cengızhan, 1 saat önce yazdı:

İsmim Cengizhan

10.11.2022 Tarihinde İlk Enjeksiyonumu yaparak  Testo Enanthe , danabol ve boldenon  ( Marka : Pharm - tec ) kürüne başlamış Bulundum . 

Kürü Toplam 15 hafta yapabileceğim şekilde düzenledim . 

İlk 6 Hafta danabol kullanıp Bıraktım

Sonrasında ise 1-15 hafta boyunca , Haftalık 500 testo 400 boldenon (pazartesi-perşembe) Günleri vuruyorum 

Kür Öncesi Testlerim Şu şekilde : 

Dostum öncelikle kürden önce zaten karaciğer değerlerin yüksekmiş. Kürden önceki kan tahlilini vermeden önce herhangi bir hastalık geçirip antibiyotik filan kullandın mı? Ya da bu testten öncede herhangi bir ast alt içeren bir testin var mı? Sigara alkol tüketimin var mı? Arkadaşlarım gözden kaçırmış ama kolesterol değerlerinde çok iyi değil bunu gözden kaçırmamalısın. Ben açıkçası bu dozları yarıya düşürüp kürü tamamlayıp daha temiz beslenip sert antrenman ve kardiyo yapardım. İstenilen kan değerlerinede ya pct yapıp yada TRT dozda halletmeye çalışırdım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cengızhan    2
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

Dostum öncelikle kürden önce zaten karaciğer değerlerin yüksekmiş. Kürden önceki kan tahlilini vermeden önce herhangi bir hastalık geçirip antibiyotik filan kullandın mı? Ya da bu testten öncede herhangi bir ast alt içeren bir testin var mı? Sigara alkol tüketimin var mı? Arkadaşlarım gözden kaçırmış ama kolesterol değerlerinde çok iyi değil bunu gözden kaçırmamalısın. Ben açıkçası bu dozları yarıya düşürüp kürü tamamlayıp daha temiz beslenip sert antrenman ve kardiyo yapardım. İstenilen kan değerlerinede ya pct yapıp yada TRT dozda halletmeye çalışırdım. 

Öncelikle Merhaba Şunu belirtmek İstiyorum . 

Küre başlamadan önce verdiğim Kür Testinden Önce Pis besleniyordum . Normal beslenmemin Dışında Değer yükseltecek yağlı , kızarmış şeyler tükettim 

Buna Bağlı olabilir mi ? Bilmiyorum . 

Sigara Ve Alkol Tüketmiyorum . 

Kolestrol Değerlerimin Yüksek çıkması ile alakalı nedeni bilmiyorum . Karşıma Ne gibi Sorunlar çıkarabilir bunun ile alakalı bilgi sahibi Değilim .

Son olarak 

Her Antrenmanımın Sonunda 45 dakika kardiyo yapıyorum

Bu son verdiğim kan testinden 1 hafta önceye kadar salgın bir hastalığa yakalandım . Su içerken yutkunamıyordum ve boğulacakmış gibi oluyordum

Beslenmemi Tam olarak Yerine Getiriyordum Fakat Herhangi bir Yeşillik vs Tüketemedim .

Son 1 hafta boyunca Hiç kardiyo yapmadım . Hasta olduğum için çoğu Antrenmanı zorla bitiriyordum

Bu kan testini verirken İse hasta bir şekilde iyileşmeden verdim .

Bu denli bozuk çıkmasının nedeni Aksayan Kardiyo , yeşillik tüketimi ve  su olabilir mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
cengızhan, 18 dakika önce yazdı:

Öncelikle Merhaba Şunu belirtmek İstiyorum . 

Küre başlamadan önce verdiğim Kür Testinden Önce Pis besleniyordum . Normal beslenmemin Dışında Değer yükseltecek yağlı , kızarmış şeyler tükettim 

Buna Bağlı olabilir mi ? Bilmiyorum . 

Sigara Ve Alkol Tüketmiyorum . 

Kolestrol Değerlerimin Yüksek çıkması ile alakalı nedeni bilmiyorum . Karşıma Ne gibi Sorunlar çıkarabilir bunun ile alakalı bilgi sahibi Değilim .

Son olarak 

Her Antrenmanımın Sonunda 45 dakika kardiyo yapıyorum

Bu son verdiğim kan testinden 1 hafta önceye kadar salgın bir hastalığa yakalandım . Su içerken yutkunamıyordum ve boğulacakmış gibi oluyordum

Beslenmemi Tam olarak Yerine Getiriyordum Fakat Herhangi bir Yeşillik vs Tüketemedim .

Son 1 hafta boyunca Hiç kardiyo yapmadım . Hasta olduğum için çoğu Antrenmanı zorla bitiriyordum

Bu kan testini verirken İse hasta bir şekilde iyileşmeden verdim .

Bu denli bozuk çıkmasının nedeni Aksayan Kardiyo , yeşillik tüketimi ve  su olabilir mi ? 

Ast alt bunlardan kaynaklı olabilir fakat kolesterol bir hafta bunlardan kaynaklı bozulmaz. Bunun için dahiliyeye gidip görüşmende fayda var. Ne gibi etkiler var dersen kalpten gidersin bir gün en fazla. Sağlıklı yağlar tüket.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cengızhan    2
otopsicikedi, 26 dakika önce yazdı:

Ast alt bunlardan kaynaklı olabilir fakat kolesterol bir hafta bunlardan kaynaklı bozulmaz. Bunun için dahiliyeye gidip görüşmende fayda var. Ne gibi etkiler var dersen kalpten gidersin bir gün en fazla. Sağlıklı yağlar tüket.

Günlük 1 Yemek Kaşığı Sızma Zeytin Yağı 

50 gram şekersiz fıstık ezmesi 

25 gram Çiğ iç badem tüketiyorum . 

Yeterli Değil Galiba 

Son olarak Olması Gerekenden Yüksek Olan değerler için 15 gün Boyunca Olması Gerekenden Daha sert Antrenman , Diyet ve kardiyo yapsam . 15 Gün Sonunda Tekrar Bir Kan testi Versem 

Bunun Değerlere Etkisi Olur mu ? 

Kolestrol , alt , ast Düşer mi ? 

@rastlantisal 

@otopsicikedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
cengızhan, 23 dakika önce yazdı:

Günlük 1 Yemek Kaşığı Sızma Zeytin Yağı 

25 gram Çiğ iç badem tüketiyorum . 

Yeterli Değil Galiba 

Son olarak Olması Gerekenden Yüksek Olan değerler için 15 gün Boyunca Olması Gerekenden Daha sert Antrenman , Diyet ve kardiyo yapsam . 15 Gün Sonunda Tekrar Bir Kan testi Versem 

Bunun Değerlere Etkisi Olur mu ? 

Kolestrol , alt , ast Düşer mi ? 

@rastlantisal 

@otopsicikedi

Antrenman ile doğrudan bağlı değil. Beslenme ile doğrudan bağlı. Keza ilaçlar ile de doğrudan bağlı. Testosteron kendi başına (eğer eczane üretimi kıvamında kaliteli ise) ALT AST pek yükseltmez. Boldenon yükseltir ama bu boyutta değil.

Yine diyorum bu yazdıklarım Balkan, İran ve Türk eczane ürünleri için geçerli. Merdiven altı markaların içinde ne var bilme ihtimalimiz yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Bende dün test verdim kür öncesi değerlerim pırıl pırıldı geçende forumda ümit abiye sormuştum ciddi tansiyon problemim baş göstermeye başladı diye kesme kararı almıştım onunla konuştuktan sonra, En son 5 hafta önce test vermiştim değerlerimde bir problem yoktu fakat şu 5 haftada LDL HDL alt üst olmuş durumda çıktı bunu boldenon mu yapıyor cidden merak ediyorum hatta son değerlerimi paylaşayım E2 yüksek biliyorum farkındaydım tamoxifen ile gidebildiğim kadar gitmeye çalıştım arimidex daha kullanmadım batmalar artık artmaya başladı bugün sabah 1 arimidex kullandım 17 haftadır kürdeyim benim merak ettiğim arkadaşın konusu biliyorum arkadaş da bolde kullanıyor  bu boldenon hdl ldl yi etkiliyor mu merak ediyorum. 

image.thumb.png.0fd17160a663169843b6dd01eccb7402.png image.thumb.png.a4c2c6f5ea2ade0b128546775a96ddac.png image.thumb.png.c33557e0a45aa44b835a92ab85dd6c8c.png image.thumb.png.e385199d4f16f6bee38e3907f28aa97d.png image.thumb.png.86df8b5bcf5eeb68f60248672e26542e.png image.thumb.png.82180cca1ef01dbf44583857cfed622b.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

73 gibi rakamlar tam boldenon işi :) Bende de öyle olmuştu. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
rastlantisal, Şimdi yazdı:

73 gibi rakamlar tam boldenon işi :) Bende de öyle olmuştu. 

Peki abi sende HDL, LDL yi etkilemiş miydi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cengızhan    2
rastlantisal, 12 dakika önce yazdı:

Antrenman ile doğrudan bağlı değil. Beslenme ile doğrudan bağlı. Keza ilaçlar ile de doğrudan bağlı. Testosteron kendi başına (eğer eczane üretimi kıvamında kaliteli ise) ALT AST pek yükseltmez. Boldenon yükseltir ama bu boyutta değil.

Yine diyorum bu yazdıklarım Balkan, İran ve Türk eczane ürünleri için geçerli. Merdiven altı markaların içinde ne var bilme ihtimalimiz yok. 

Hocam Ürünler Pharm tech marka 

Beslenme konusuna gelecek olursa 1 günlük beslenmem şu şekilde : 

Günlük 5 tam yumurta

75 gram yulaf

25 gram çiğ badem içi 

600 gram tavuk göğsü 

300 gram pirinç 

hocam danabolün etkisi olabilir mi ? 6 hafta kullandım ve üstünden 2 hafta geçtikten sonra kan testi verdim . @rastlantisal

Dediğim gibi hocam Kan vermeden Son 7-8 gün Yeşillik yok , kardiyo yok sadece antrenman vardı . Sizce bunların etkisi olabilir mi ? Direk kesmeli miyim yoksa 10-15 gün sonra tekrar test vereyim mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
galicik, Şimdi yazdı:

Peki abi sende HDL, LDL yi etkilemiş miydi 

Evet etkilenmişti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
rastlantisal, 32 dakika önce yazdı:

Evet etkilenmişti.

O zaman panik yapacağım bir durum söz konusu değil teşekkür ederim abi içimi rahatlattın lanet ilaçtan kurtuldum ya seviniyorum vallaha bir daha tövbe 1mg almam. 

cengızhan, 32 dakika önce yazdı:

Günlük 5 tam yumurta

Benim gözümde bu oral steroidler fare zehri gibi hepsi aşırı toxic ilaçlar liv342343 nac 5 milyon 500  bile kullansan vücudunda bu ilaç varken o karaciğeri koruyabileceğini düşünmüyorum tabi yeşillik tüketmeliyiz ama bana kalırsa en güzel karaciğer protokolü kür sonrası pct zamanında yapılmalı. Sürdürülebilir bir kür cycle ı için bence orallar kullanılmamalı etki ve götürü açısından hiç mantıklı değiller kişiden kişiye değişir tabi ki, bir de kür öncesi alt ast kötü iken bu ilaçları kendin mi tercih ettin birisi sana kullan mı dedi bilemiyorum ama bence almaman gerekirdi hatta küre bile girmemen gerekirdi. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
cengızhan, 19 dakika önce yazdı:

Günlük 5 tam yumurta

75 gram yulaf

25 gram çiğ badem içi 

600 gram tavuk göğsü 

300 gram pirinç 

hocam danabolün etkisi olabilir mi ? 6 hafta kullandım ve üstünden 2 hafta geçtikten sonra kan testi verdim . @rastlantisal

Dediğim gibi hocam Kan vermeden Son 7-8 gün Yeşillik yok , kardiyo yok sadece antrenman vardı . Sizce bunların etkisi olabilir mi ? Direk kesmeli miyim yoksa 10-15 gün sonra tekrar test vereyim mi ? 

Bence mgleri yarıya düşürüp tamamla 15 gün sonra tekrar test ver bak ne durumda ona göre kesersin. Mgleri yarıya düşürünce bişey kaybetmezsin hiç merak etme. 375 testo 200 bolde gidebilirsin. Kürden önce de değerlerin kötü olduğu için bişey diyemiyoruz maalesef. Birde bulkta kim sana tablet öneriyorsa götünü tutarak kaç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Kafanda soru isareti oluyosa dahilyyeden ultrason isteyebilirsin karaciğerine baktir benim degerler normal aralikta olmasina ragmen 4mm capinda kist çıktı bende yinede baktırmani oneririm gecmis olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
galicik, Bir saat önce yazdı:

Bende dün test verdim kür öncesi değerlerim pırıl pırıldı geçende forumda ümit abiye sormuştum ciddi tansiyon problemim baş göstermeye başladı diye kesme kararı almıştım onunla konuştuktan sonra, En son 5 hafta önce test vermiştim değerlerimde bir problem yoktu fakat şu 5 haftada LDL HDL alt üst olmuş durumda çıktı bunu boldenon mu yapıyor cidden merak ediyorum hatta son değerlerimi paylaşayım E2 yüksek biliyorum farkındaydım tamoxifen ile gidebildiğim kadar gitmeye çalıştım arimidex daha kullanmadım batmalar artık artmaya başladı bugün sabah 1 arimidex kullandım 17 haftadır kürdeyim benim merak ettiğim arkadaşın konusu biliyorum arkadaş da bolde kullanıyor  bu boldenon hdl ldl yi etkiliyor mu merak ediyorum. 

image.thumb.png.0fd17160a663169843b6dd01eccb7402.png image.thumb.png.a4c2c6f5ea2ade0b128546775a96ddac.png image.thumb.png.c33557e0a45aa44b835a92ab85dd6c8c.png image.thumb.png.e385199d4f16f6bee38e3907f28aa97d.png image.thumb.png.86df8b5bcf5eeb68f60248672e26542e.png image.thumb.png.82180cca1ef01dbf44583857cfed622b.png

Sadece testosteron bile uzun vadede hdl ldl etkiliyor. 

Konuyu açan kişi o değerlerle neden küre girmiş anlamadım doğrusu... Kürü tamamlamayı aklında geçirme derim en kısa yoldan pct yap. Hemen dahiliyeden randevu alıp doktora anlat durumu tedavini ol.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.582

Pct aşamasına gelene kadar devam edebilirsin.Kolesterol ve karaciğer değerlerinin olumsuz olmasının başlıca nedeni kürde kullandığın danaboldür.Kür öncesindeki dengesizlikler beslenme sorunlarıyla alakalı olabilir, karaciğerinde bilmediğin bir rahatsızlık bulunmuyorsa eğer...

Önerim testosteron ve boldenonla dozu arttırmadan devam et, desteklemek için omega 3 kullan 2-3 gram/günlük...

Enginar suyunu iki ölçek olarak tüket...

Onun dışında kür öncesi hormon değerlerine bakarsak hipofizinde yüksek lh sentezlenmesi iyi huylu tümör vb. bir sorun olabileceğini gösterebilir...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.